מחשבי Netbook / UMPC בארץ - עמוד 60 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשבי Netbook / UMPC בארץ

דודיפלצת

Recommended Posts

לרדוף אחרי מה?

יש לכם כולה 4 לבחור מהם. תראו מה הכי מתאים לכם ותלכו כבר מחר לחנות

עצם העובדה שאתם סתם מחכים ומתווכחים כדי להוכיח מה הכי טוב, עוד לפני שקניתם, אומר שאתם לא באמת צריכים מחשב כזה אבל רוצים לקנות סתם שיהיה

מי ישמע אם תקנו היום מחשב X תתחרטו על זה כל החיים שלכם..סהכ מוצר שאחרי כמה שנים יוחלף ביותר טוב

בקיצור, חבל על הזמן, תחליטו על מחשב ו GO FOR IT

הרים

מסכים עם כל מילה.

יש כאן אנשים שיטרחנו את המוח וימשכו את השרשור הזה עד לדף האלף של ועם שאלות כמו: "האם אפשר להריץ עליו את המשחק "גבעת חלפון אינה עונה" ברזולוציה הנטיבית? או: "אם אני יתן לסוללה לנוח כל יום בין שתיים לארבע בצהרים ובסוף השבוע אני יכניס אותה להקפאה עמוקה בפריזר, האם היא תתן בסיכום הכללי עוד 2 דקות ורבע של עבודה?

רבאק, מדובר כולה בקילו וקצת של ברזלים ופלסטיקים... בגדול לכולם יש את אותם רכיבים בהבדלים זניחים, ובטח לא כאלה שמצדיקים את כל ההתלבטיות וההתפלספויות שנמרחו לכל אורך השרשור הזה. ואם מותר לי להעיד על עצמי, אז אני נכנסתי, ראיתי, נדלקתי, וקניתי. ומאז כל שעה אבודה הפכה לשעת עבודה... :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

F16 צודק, הרדיפה וההשוואות והסקירות זה לדעתי 80 אחוז מהקנייה :)

STAR DUST איזה מחשב יש לך??

ואל תבלבלו את המוח אני כולה חודשיים-שלושה מסתכל על המחשבים האלו, חסכתי מספיק כסף וכעת אקנה לי אחד. אם היה לי את הכסף מלכתכילה לא הייתי מחכה ועושה טעות, קונה את הWIND.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לרדוף אחרי מה?

עצם העובדה שאתם סתם מחכים ומתווכחים כדי להוכיח מה הכי טוב, עוד לפני שקניתם, אומר שאתם לא באמת צריכים מחשב כזה אבל רוצים לקנות סתם שיהיה

מי ישמע אם תקנו היום מחשב X תתחרטו על זה כל החיים שלכם..סהכ מוצר שאחרי כמה שנים יוחלף ביותר טוב

יש כזה ביטוי :"הנייר סופג הכל ", אז אחת כמה וכמה שתקשורת אלקטרונית שלא כרוכה בהשמדה נוספת של היערות בברזיל ,סובלת את הכל ...

זכותנו להתווכח כאן עד סוף כל הדורות ואתה ממש לא חייב להיכנס ל-פוסט הזה אם הוא לא מעניין אותך .

ברגע זה יש עוד כ-5000 פוסטים נוספים באתר ,אז למה אתה דווקא מתעלק ספיציפית על הפוסט הזה?

הרים ?

מסכים עם כל מילה.

יש כאן אנשים שיטרחנו את המוח וימשכו את השרשור הזה עד לדף האלף של ועם שאלות כמו: "האם אפשר להריץ עליו את המשחק "גבעת חלפון אינה עונה" ברזולוציה הנטיבית? או: "אם אני יתן לסוללה לנוח כל יום בין שתיים לארבע בצהרים ובסוף השבוע אני יכניס אותה להקפאה עמוקה בפריזר, האם היא תתן בסיכום הכללי עוד 2 דקות ורבע של עבודה?

רבאק, מדובר כולה בקילו וקצת של ברזלים ופלסטיקים... בגדול לכולם יש את אותם רכיבים בהבדלים זניחים, ובטח לא כאלה שמצדיקים את כל ההתלבטיות וההתפלספויות שנמרחו לכל אורך השרשור הזה. ואם מותר לי להעיד על עצמי, אז אני נכנסתי, ראיתי, נדלקתי, וקניתי. ומאז כל שעה אבודה הפכה לשעת עבודה... :smile1:

מישהוא מכריח אותך לקרוא את כל התגובות ? ,או חס וחלילה להתייחס אליהם .

ראבק רד מאיתנו .

אגב ,השירשור הזה תרם לי רבות גם בנושאים עקיפים כמו עצות פרקטיות והמלצות לתוכנות שימושיות ואני לא מצטער לרגע שקראתי כל דף ודף בו מהרגע שהתחיל .

זכותך לחשוב שאנחנו טוחנים מיים ,אבל דעתך לא מענינת את קצה האשך השמאלי שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לרדוף אחרי מה?

אמר גאידמק ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כזה ביטוי :"הנייר סופג הכל ", אז אחת כמה וכמה שתקשורת אלקטרונית שלא כרוכה בהשמדה נוספת של היערות בברזיל ,סובלת את הכל ...

זכותנו להתווכח כאן עד סוף כל הדורות ואתה ממש לא חייב להיכנס ל-פוסט הזה אם הוא לא מעניין אותך .

ברגע זה יש עוד כ-5000 פוסטים נוספים באתר ,אז למה אתה דווקא מתעלק ספיציפית על הפוסט הזה?מישהוא מכריח אותך לקרוא את כל התגובות ? ,או חס וחלילה להתייחס אליהם .

ראבק רד מאיתנו .

אגב ,השירשור הזה תרם לי רבות גם בנושאים עקיפים כמו עצות פרקטיות והמלצות לתוכנות שימושיות ואני לא מצטער לרגע שקראתי כל דף ודף בו מהרגע שהתחיל .

זכותך לחשוב שאנחנו טוחנים מיים ,אבל דעתך לא מענינת את קצה האשך השמאלי שלי

:hizuk:

אני אחריך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא מכריח אותי לקרוא פוסטים של אנשים כאלה ואחרים

אני עושה את זה כי מתחשק לי, מתחשק לי לראות איך אתם מחפשים את המחשב המושלם (שלא קיים, אגב)

אבל יש גבול :/

אממ כן, מה אכפת לי, תמשיכו לטחון מים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שטעיתי, שכחתי שמדובר באייבורי... בכל מקרה תנסה לבדוק איתם האם אפשר לתת לך את הדגם של הסוללת 6 תאים ומצדך תוסיף 100 ש"ח או משהו כזה. באמת שלרכוש סוללת 3 תאים עכשיו, משיצאו לשוק סוללות 6, זה טעות. אל תשכח שעם הזמן הסוללה נחלשת והזמן שהיא פועלת ייתקצר.

טוב אז באמת 6 תאים זה לא סיפור כזה גדול (250 ש"ח +-)

אבל ראיתי סירטון בyoutube והסוללה ממש מגושמת (היא אפילו גורמת למחשב לא להיות ישר) נראה לא משהו בכלל..

למישהו יש 6 תאים לwind? האם המראה ממש מזעזע ובולט? (סוללת ה3 תאים מתאימה בדיוק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פשוט מכורה לM912, אני כרגע מחכה בתור לגבות וני גולשת להנאתי בינטרנט ובן היתר אני גם כותבת ת ההודעה הזו ממנו, זה פשוט כייף!

אבל נראה לי שעדיין לא התרגלת לגמרי למקלדת שלו ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WIND

בעניין סוללה 6 תאים, היא בולטת מהמחשב,

אבל, לדעתי, זה ממש לא מפריע.

כשהמחשב מונח על השולחן,

הוא מוטה מעט כלפי מעלה

בחלקו האחורי,

וזה אולי אפילו יתרון.

מה שחשוב לדעת על ה WIND

הוא בעניין ה touchpad.

ציטוט: MSIWind.net forum members are reporting that only the first batch of Winds include the Synaptic touchpad while later batches include the less featured Sentelic touchpad.

הגלילה במחשבים המשווקים כיום היא באמצעות באמצעות הקשה על הפינה הימנית עליונה (גלילה למעלה)

או פינה ימנית תחתונה (גלילה למטה).

זה מעצבן, ומאוד מפריע בהקלדה,

מאחר והקשות אקראיות על פינות אלו,

משנות את מיקום הסמן.

(אני מבטלת את רגישות המשטח,

כשאני מקלידה).

מציעה מכל מי שמעוניין לרכוש את המחשב,

להתנסות בעבודה עם המשטח, לפני הרכישה.

מפורומים של MSI אני מבינה שהרבה ויתרו על המחשב,

בגלל השינוי במשטח העכבר.

היה על זה שרשור מפורט בפורום בעמוד 73.

אני לא ממש הבנתי את המשמעות של זה,

עד שלא התנסיתי במחשב.

ושאלה:

בתגובה מס 84 לכתבה על המחשב ב YNET

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3590980,00.html

מישהו כותב:

"touchpad קצת לא נוח, אז רכשתי מסך מגע עבורו"

למה הכוונה? זה יכול לפתור את הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...