מחשבי Netbook / UMPC בארץ - עמוד 59 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשבי Netbook / UMPC בארץ

דודיפלצת

Recommended Posts

בהחלט נקודה מעניינת... אבדוק זאת, האם הזיכרון הנוסף (שאגב ב701 פשוט מפרקים את ה512 ומחליפים בג'יגה\2 ג'יגה) משפיע מבחינת צריכת חשמל.

למי ששם לב, באתר של QSYS מחירו של ה901 (20GB LINUX) התעדכן ל2400 אפילו יותר. דיברתי איתו והוא בסדר גמור, בגלל שהזמנתי כבר לפני זמן מה המחיר הוא המחיר שהיה לפי זה- 2290.[br]פורסם בתאריך: 15.10.2008 בשעה 14:17:05

סליחה על הדאבל אבל - קבלו חם חם מהתנור ;)

http://qsys.co.il/pl_product~nj10j~2~6.htm

האסוס N10 המכשיר המושלם... רק בישראל נמכר ב4700 ש"ח פי 2 מהמחיר שלו בחו"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אבי,

כמו שאני רואה את זה הACER הוא סובארו ג'אסטי והWIND יותר כמו לקסוס.... בקיצר יש הבדלים עצומים, זה לא סתם קוסמטיקה... וחוץ מזה אני מתקשה להאמין שתצליח להשיג ASPIRE ONE ב1800 שקל, המינימום שתצליח לדעתי זה 1900-2000 וגם זה בספק... ככה שלא צריך להתלהב יותר מדי "600 שקל"...

תלך תראה את המוצר, מחר החנויות הגדולות פתוחות (אלו עם התצוגות לדברים הללו, המלצה לאופיס דיפו) תלך תתרשם ותחזור לכאן עם דעה מגובשת יותר.

טוב אז קפצתי לראות את המוצרים

הwind באמת הרבה יותר יפה מהacer למרות שמהמקלדת של הacer זורמת יותר.. המשטח גלילה של הacer פשוט בלתי אפשרי והמוכרים באופיס דיפו פתחו אותו לראשונה לידי הboot הראשון היה איטי להחריד...

כנראה שאני אלך על הwind למרות שיחסית הוא גדול...

הציעו לי את הדגם הבסיסי ב2200..

תודה לעוזרים והביקורת האמיתית תבוא בהמשך ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שטעיתי, שכחתי שמדובר באייבורי... בכל מקרה תנסה לבדוק איתם האם אפשר לתת לך את הדגם של הסוללת 6 תאים ומצדך תוסיף 100 ש"ח או משהו כזה. באמת שלרכוש סוללת 3 תאים עכשיו, משיצאו לשוק 6, זה טעות. אל תשכח שעם הזמן הסוללה נחלשת והזמן שהיא פועלת ייתקצר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אני או שהLENOVO S10 החדש נראה איכותי בצורה מפתיעה ?

http://reviews.cnet.com/laptops/lenovo-ideapad-s10-42312cu/4505-3121_7-33240925.html?tag=mncol;lst

והכי אהבתי את הקלות לשדרג אותו, 2 ברגים ויש לך גישה לHD וRAM.

מסקנה: לא יודע אם שווה בכלל לקנות מחשב כזה עכשיו כשכל יום יוצא משהו חדש בשוק הזה ושכל החברות "מבטיחות" כל מיני שיפורים וסוללות ובעצם אומרות "זה חפיף חכו למחשב האמיתי עוד חודשיים"

אני אביא בינתיים רגיל 14" שגם ככה אין מניעה ממנו, ואתייחס לUMPC כמחשב אולטרא- שלוקחים לכל מקום ולא רק ללימודים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדגם כולל סוללת 3 תאים שמספיקה בערך ל3-3.5 שעות במקסימום...

ב2200 שקלים במזומן אני חושב שתוכל למצוא מכשירים אחרים, או לפחות WIND עם סוללת 6 תאים.

זמן הסוללה שציינת אופטימי מאד.... בלחץ זה שעתיים לפי הנסיון שלי עם ה WIND (כולל שבוע שהייתי איתו בחו"ל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדגם כולל סוללת 3 תאים שמספיקה בערך ל3-3.5 שעות במקסימום...

ב2200 שקלים במזומן אני חושב שתוכל למצוא מכשירים אחרים, או לפחות WIND עם סוללת 6 תאים.

הסוללה מחזיקה שעה וחצי בלחץ, עם WIFI מופעל

:/

תקנו כבר משהו וזהו

אין כמעט אופציות

אתם בדילמה כבר חצי שנה וזה לא יפסיק עד שיהיה נטבוק מושלם, עוד כמה שנים

כמה אפשר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח באמת אנשים פה מטורפים

כבר חצי שנה רודפים אחרי נטבוק , כל פעם מחכים לאחד יותר טוב

זה פשוט לא יגמר ...

הרדיפה (הצייד ) היא חצי מההנאה.

זה קטע פסיכולוגי כזה :screwy: שאם אין לך אותו אז אין לך,

ואתה גם לא תבין אותנו אף פעם .

העובדה שאתה לא מבין לא עושה אותנו למטורפים יותר ממך.

(מזכיר לי "הפרעה " אחרת כמו והדיונים האין סופיים והמהנים איזה כרטיס עדיף )

אבל כמו בסקס גם כאן חייב להיות FINISH כלומר קנייה אחרי שנדלקת סופית על משהו ספיציפי אחרת זה סתם מיזמוזים שמשאירים אותך

לא מסופק :2girls:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לרדוף אחרי מה?

יש לכם כולה 4 לבחור מהם. תראו מה הכי מתאים לכם ותלכו כבר מחר לחנות

עצם העובדה שאתם סתם מחכים ומתווכחים כדי להוכיח מה הכי טוב, עוד לפני שקניתם, אומר שאתם לא באמת צריכים מחשב כזה אבל רוצים לקנות סתם שיהיה

מי ישמע אם תקנו היום מחשב X תתחרטו על זה כל החיים שלכם..סהכ מוצר שאחרי כמה שנים יוחלף ביותר טוב

בקיצור, חבל על הזמן, תחליטו על מחשב ו GO FOR IT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...