מחשבי Netbook / UMPC בארץ - עמוד 62 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשבי Netbook / UMPC בארץ

דודיפלצת

Recommended Posts

אם הבנתי אותך נכון ,אז האור שניפלט מהמסך מפריע לך .

הפיתרון פרימיטיבי אבל פשוט ויעיל .

תוריד :

http://rapidshare.com/files/154858368/black.GIF.html

תעתיק ל-desktop -שולחן עבודה ,כך שמעכשיו כל מה שאתה צריך לעשות כדי להחשיך את המסך ,זה להקליק על התמונה .

בצורה כזאת ,אפילו אין צורך להוריד את המסך ......

לא זה לא מה שמפריע לי מפריע לי זה שהוא סתם סופג אבק בזמן שהוא פתוח :\

ואין ישר שאני סוגר תמסך הוא נכנס למצב שינה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סנונית ראשונה? (לפחות מהחיפושים שלי)

http://www.lamir.co.il/product.asp?product=15453

לכל מי שחיכה ל- M912M

המתאפיין במסך מגע כמו הדגמים הקודמים אך ברזולוציה נמוכה יותר 1024 על 600. מאידך, מתהדר בתאורת לד טובה יותר וחסכונית יותר בחשמל.

בהצלחה לקונים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה יפה, חיפשת טוב.. כי אני לא מצאתי.

מה דעתכם? מחשב רגיש ומעפאן או EEE901?

**עריכה**

על מי אני עובד, הEEE901 זול ב1000 שקלים, בא עם של 2GB ונראה פי 10 יותר טוב. והוא גם יותר קטן עם אותו מסך... בקיצור הEEE901 לא סופר אותו.. אם כבר עדיף EEE901 עם מסך מגע.. וזה כבר סיפור אחר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סנונית ראשונה? (לפחות מהחיפושים שלי)

http://www.lamir.co.il/product.asp?product=15453

לכל מי שחיכה ל-Gigabyte M912M

המתאפיין במסך מגע כמו הדגמים הקודמים אך ברזולוציה נמוכה יותר 1024 על 600. מאידך, מתהדר בתאורת לד טובה יותר וחסכונית יותר בחשמל.

בהצלחה לקונים!

תודה על הלינק אם כי בגלל הוצאות חריגות שהיו לי אני דווקא שוקל לרכוש את ה- one באחד המכרזים

או להזמינו מחו"ל ששם הוא זול בהרבה מכל מתחריו .

מה שמרתיח אותי שלמרות שמדובר ב-umpc הכי נחות בחבורה (אין B.T ,אין wifi-n ,אין סוללה נורמאלית ו- איטי להחריד ובנפח

עלוב של 8GB ) ניו-פאן הגנבים דורשים עבורו כ-2400 שקל .

אם זה לא עושק ,הפקעת מחירים ותאבת בצע ,אז אני לא יודע מה כן .

איזה סכום אתם סבורים שכדאי להציע במיכרז כדי לזכות בו?

יש כאן בכלל מישהוא שזכה בו במיכרז? ,אם כן בכמה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על הלינק אם כי בגלל הוצאות חריגות שהיו לי אני דווקא שוקל לרכוש את ה- one באחד המכרזים

מה שמרתיח אותי שלמרות שמדובר ב-umpc הכי נחות בחבורה (אין B.T ,אין wifi-n ,אין סוללה נורמאלית ו- איטי להחריד ובנפח

עלוב של 8GB ) ניו-פאן הגנבים דורשים עבורו כ-2400 שקל .

אני מאמין שבאיזור ה1800-1900+- תוכל לזכות.

אני הייתי בראש שלך לפני מספר ימים אך לאחר שקפצתי לראות פיזית את הacer והwind החלטתי ששווה להוסיף עוד קצת החוויה שונה לגמרי (תראה תגובות קודמות שלי בהודעה). אני באמת מציע שתקפוץ לראות את המחשבים לפני שאתה מחליט..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זה לא מה שמפריע לי מפריע לי זה שהוא סתם סופג אבק בזמן שהוא פתוח :\

ואין ישר שאני סוגר תמסך הוא נכנס למצב שינה

לך ל"מאפייני אפשרויות צריכת חשמל"->"מתקדם" וב"עת סגירת המכסה של המחשב הנישא" בחר ב"אל תעשה דבר"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן,

מישהו יודע איך המחשבים הקטנים - Wind או One מתמודדים עם סביבות תכנות כבדות יחסית - Eclipse, VS וכדומה.

ואיך הם מתמודדים עם קימפול, הרצה ובניית ג'אר?

תודה רבה.

מצטרף, מישהו ניסה להריץ על הwind

c# express 2008

או vs?

חשוב.. תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שבאיזור ה1800-1900+- תוכל לזכות.

אני הייתי בראש שלך לפני מספר ימים אך לאחר שקפצתי לראות פיזית את הacer והwind החלטתי ששווה להוסיף עוד קצת החוויה שונה לגמרי (תראה תגובות קודמות שלי בהודעה). אני באמת מציע שתקפוץ לראות את המחשבים לפני שאתה מחליט..

חיפשתי ולא מצאתי.

בשירשור המפלצתי הזה באורכו,מזמן כבר אי אפשר למצוא את הרגליים והידיים .

לכן אודה לך מאוד אם אתה ואחרים ירשמו בקצרה את התיחסותם לדברי כדלהלן :

אני שוקל מסיבות תקציביות בלבד לרכוש את ה- one באחד המכרזים המתפרסמים באתרי האינטרנט בארץ,

עלוב של 8GB ) ניופאן הגנבים דורשים עבורו כ-2400 שקל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

f16 ראיתי אותו איפשהו ב-1500 ש"ח כמבצע (אולי עם טריק)

תן להם "ספייר" 1600... יילך יילך.

מדובר במחשב צעצוע אז שים לב מה אתה קונה, קשיח לא יספיק לך לכלום, על עכבר, אוזניות, GPS, מודם סלולרי תשכח (אפשר לחבר דונגל חיצוני, אבל זה עוד אביזר), הרבה מתלוננים שהוא מכוער גם (לי אישית לא נראה כזה מכוער), קראתי קצת על המקלדת וגם בכלל איכות בניה נמוכה יותר יחסית לאחרים (לא אומר שהוא רע או משהו, אבל מדובר במחשב שאמור להיות הכי זול בחבורה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

F16, תקשיב לי - הACER פשוט מחשב עלוב כל כך מגעיל שזה מבאס אותך. אני יגיד לך את האמת שראיתי אותו לראשונה חשבתי כבר לא לקנות NETBOOK הוא מוציא את החשק, הזולות והרוחב והצבע והמקלדת והכפתורים בעכבר בקיצר הוא מחשב לא יוצלח.

תעשה לעצמך טובה קח איזה EEE900\901 ותהנה מNETBOOK אמיתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר במחשב צעצוע אז שים לב מה אתה קונה, קשיח לא יספיק לך לכלום, על עכבר, אוזניות, GPS, מודם סלולרי bluetooth תשכח (אפשר לחבר דונגל חיצוני, אבל זה עוד אביזר), הרבה מתלוננים שהוא מכוער גם (לי אישית לא נראה כזה מכוער), קראתי קצת על המקלדת וגם בכלל איכות בניה נמוכה יותר יחסית לאחרים (לא אומר שהוא רע או משהו, אבל מדובר במחשב שאמור להיות הכי זול בחבורה).

אני קראתי בדיוק ההיפך - שאיכות הבניה טובה והמחשב מוצלח מאוד. אין BT זה נכון אבל מודם סלולרי ו-GPS נדמה לי שאי אפשר לחבר גם ל-, נכון?

עכבר, אוזניות? מה הבעיה?

ולא ראיתי למכירה בשום מקום את הדגם עם ה-8 ג'יגה . ראיתי רק את ה-80 וזה לדעתי די והותר.

ולדעתי הוא דוקא יפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטרף, מישהו ניסה להריץ על הwind

c# express 2008

או vs?

חשוב.. תודה.

עריכה:

טוב, ניסיתי להעלות תמונה של ה-Wind כשבמסך מופיעה סביבת התכנות Visual Studio 2005 Pro אבל התמונה יצאה לי בגודל מפלצתי, בלי קשר לכמה שניסיתי להקטין אותה...

אז תצטרך להסתפק באמירה שלי שזה רץ על ה- Wind, ואפילו רץ היטב. בנתיים לא נתקלתי בבעיות מיוחדות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי אני מתבאס מהסוללה (MSI Wind), חייב להשיג 6 תאים :s07:

ראיתי מוכרים באייבורי אבל קצת יקר והיא רק בלבן.

סוחט ממנה שעתיים וחצי, זה הגבול שלה (כשבהירות המסך נמוכה ו- מנותק, כלומר אין עכבר חיצוני מבחינתי).

אגב השתלטתי על ה"גלגלת" של הפד עכבר... צריך פשוט לתת נקישות בפינות הימניות כדי לגלגל למעלה/למטה. :smile1: דווקא סבבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את ה- לא תצליחו להוציא בפחות מ 2060 שקל שזה המחיר ללקוח פרמיום בוואלה שופס. העלות שלו לדילרים כמעט קרובה למחיר הזה ככה שהם בקושי מרוויחים. המחיר די סביר בשביל הדגם שמציעים. הדגם עם ה SSD לא מיובא בכלל לארץ על ידי ניופאן או תגה (עשו בשכל), בחו"ל הוא עולה 300 דולר אבל אני בספק אם תצליחו להוסיף עברית ללינוקס שלו.

אחרי שהיה לי את ה ועכשיו לי יש WIND, ה עדיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...