מחשבי Netbook / UMPC בארץ - עמוד 61 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשבי Netbook / UMPC בארץ

דודיפלצת

Recommended Posts

• תגובות 2.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני פשוט מכורה לM912, אני כרגע מחכה בתור לגבות וני גולשת להנאתי בינטרנט ובן היתר אני גם כותבת ת ההודעה הזו ממנו, זה פשוט כייף!

אני פשוט מכור ל wind , אני כרגע בסוכה (ברצינות) ואני גולש להנאתי באינטרנט ובין היתר אני גם כותב את ההודעה הזו ממנו (ואפילו בלי שגיאות ) , זה פשוט כיף ! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פשוט מכור ל wind , אני כרגע בסוכה (ברצינות) ואני גולש להנאתי באינטרנט ובין היתר אני גם כותב את ההודעה הזו ממנו (ואפילו בלי שגיאות ) , זה פשוט כיף ! :xyxthumbs:

גם אני מכור ל WIND

שומע איתו כל בוקר בדרך לעבודה תחנות רדיו ONLINE שלא קולטים ברדיו FM

והוא עולה לפחות 1000 שקל פחות מה GIGABYTE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי. אני לא מוכנה שתעליבו את הבייבי שלי..

הודעה זו מוקלדת מהמקלדת של הM912 ואני לא מתקנת שגיאות הקלדה, כי פשוט אין!

עכשיו אני מגלה שהHDD שלו קטן לי רק 160 GB ואני מעוניינת לשדרג אותו ל500 GB או 640, ואז זה באמת יהיה מחשב פגזי!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבעלי EEE או כל משהו אחר עם מסך 7 " וWINDOWS

התקנתי את הדרייברים שבאו עם הדיסק (EEE 4G ) וכשאני מעביר לרזוצוליה המקסימלית (800 על משהו) המסך מתרחב מחוץ לגבולות והוא נותן לי אפשרות להגיע עם הסמן לקצוות המסך והוא זז לבד וממשיך את התמונה...

האם זה נורמלי ? מה אני צריך לעשות כדי לראות את הDESKTOP בצורה אחידה אבל בלי שיקפוץ לי למטה " הגדרות התצוגה שלך נמוכות " ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת יש קטע עם הקלדה שבטעות נוגעים במשטח מגע. אבל זה קורה (לפחות לי) גם עם מחשבים בגודל מלא...

הפתרון זה FN+F3 כדי לכבות אותו.

ניתן גם להשתמש בעכבר קטן חיצוני, לא תופס המון מקום... כמובן שזה לא שימושי אם אין שולחן או משטח ישר אחר לשים אותו.

i-pink איך הצלחת למלא 160 ג'גבייט במהירות כזו? מה כאילו את כל העולם ואישתו העתקת לשם? אני את הארכיון משאיר בנייח, הצלחתי למלא ממש כמות קטנה מה-160 שיש לי בנייד (כמה משחקים, כמה וקצת מוזיקה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעווו wind זה פשוט דבר חלומיי

אני פשוט לא עוזב את הדבר הזה

יושן איתו בלילה xD

יש לי רק שאלה קטנה יש אפשרות איכשהו להשאיר את המחשב דולק בזמן שאני מוריד את המסך ?

פשוט נגיד שאני מוריד משהו בלילה אז לא נעים להשאיר אותו ככה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יושן איתו בלילה xD

יש לי רק שאלה קטנה יש אפשרות איכשהו להשאיר את המחשב דולק בזמן שאני מוריד את המסך ?

מחזק...

אין בעיה להוריד את המסך ולהשאיר את המחשב פועל.. התאורה האחורית מפסיקה לעבוד כשסוגרים את המסך אבל תבדוק בהגדרות צריכת החשמל שלא מוגדר במקרה שהנייד נכנס למצב שינה כשסוגרים את המסך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יושן איתו בלילה xD

אם הבנתי אותך נכון ,אז האור שניפלט מהמסך מפריע לך .

הפיתרון פרימיטיבי אבל פשוט ויעיל .

תוריד :

http://rapidshare.com/files/154858368/black.GIF.html

תעתיק ל-desktop -שולחן עבודה ,כך שמעכשיו כל מה שאתה צריך לעשות כדי להחשיך את המסך ,זה להקליק על התמונה .

בצורה כזאת ,אפילו אין צורך להוריד את המסך ......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...