מחשבי Netbook / UMPC בארץ - עמוד 63 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשבי Netbook / UMPC בארץ

דודיפלצת

Recommended Posts

• תגובות 2.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שלום לכולם

אני כותב הודעה זו מה WIND החדש שלי ואני מוכרח

להודות שהוא פשוט מחשב מוצלח הוא לא קטן מדי לפחות בשבילי ואפילו בשביל אמא שלי

(שעכשיו שראתה אותו רוצה גם אחד בשבילה)

הוא עובד די זריז והמקשים שלו די נוחים וטבעיים

בקיצור אני די מרוצה ממנו וממליץ עליו לכל מי שמחפש מחשב קטן ונוח לתפעול

[br]פורסם בתאריך: 18.10.2008 בשעה 09:43:30

ויש לי גם שאלה

מישהו יודע איך מתקינים 2003 מUSB?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זה לא עובד

הוא רושם שיש בעיה ולא מוכן להמשיך את ההתקנה למישהו יש עוד רעיון?

או שהוא ניסה את זה כבר?

לא יודע אם זה יעבוד, אבל תנסה לשתף את הסידירום ברשת ותכנס אליו מהנייד.

(אני מתקין עכשיו 2007 גם אחרי ניקוי דברים לא נחוצים לוקח לי 1 ג'יגה... מה זה זה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זה לא עובד

הוא רושם שיש בעיה ולא מוכן להמשיך את ההתקנה למישהו יש עוד רעיון?

או שהוא ניסה את זה כבר?

גם לי היתה אותה בעיה.

העתקתי את האופיס ל WINS,

ומשם עשיתי את ההתקנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MSI WIND

התקנתי 2007, רץ מהר כמו שציפיתי, 2-3 שניות להפעלה ראשונית של Word/Power point/excel, כל הפעלה הבאה 1-1.5 שניות, כמו בנייח.

פעם ראשונה שאעשה הקלדה נורמלית (אנסה עיוורת, נראה איך יילך, אם למישהו יש איזה אתר שמודד מהירות הקלדה בעברי אז אשמח לבצע הדגמה - כמובן זה אישי לכל אחד אבל לטובת הקונים הפוטנציאלים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שוקל מסיבות תקציביות בלבד לרכוש את ה- one באחד המכרזים המתפרסמים באתרי האינטרנט בארץ,

או להזמינו מחו"ל ששם הוא זול בהרבה מכל מתחריו .

מה שמרתיח אותי שלמרות שמדובר ב-umpc הכי נחות בחבורה (אין B.T ,אין wifi-n ,אין סוללה נורמאלית ו-ssd איטי להחריד ובנפח

עלוב של 8GB ) ניופאן הגנבים דורשים עבורו כ-2400 שקל .

אם זה לא עושק ,הפקעת מחירים ותאבת בצע ,אז אני לא יודע מה כן .

איזה סכום אתם סבורים שכדאי להציע במיכרז כדי לזכות בו?

יש כאן בכלל מישהוא שזכה בו במיכרז? ,אם כן בכמה ?

f16 ראיתי אותו איפשהו ב-1500 ש"ח כמבצע (אולי עם טריק)

תן להם "ספייר" 1600... יילך יילך.

מדובר במחשב צעצוע אז שים לב מה אתה קונה, קשיח לא יספיק לך לכלום, על עכבר, אוזניות, GPS, מודם סלולרי bluetooth תשכח (אפשר לחבר דונגל חיצוני, אבל זה עוד אביזר), הרבה מתלוננים שהוא מכוער גם (לי אישית לא נראה כזה מכוער), קראתי קצת על המקלדת וגם בכלל איכות בניה נמוכה יותר יחסית לאחרים (לא אומר שהוא רע או משהו, אבל מדובר במחשב שאמור להיות הכי זול בחבורה).

F16, תקשיב לי - הACER פשוט מחשב עלוב כל כך מגעיל שזה מבאס אותך. אני יגיד לך את האמת שראיתי אותו לראשונה חשבתי כבר לא לקנות NETBOOK הוא מוציא את החשק, הזולות והרוחב והצבע והמקלדת והכפתורים בעכבר בקיצר הוא מחשב לא יוצלח.

תעשה לעצמך טובה קח איזה EEE900\901 ותהנה מNETBOOK אמיתי

את ה- לא תצליחו להוציא בפחות מ 2060 שקל שזה המחיר ללקוח פרמיום בוואלה שופס. העלות שלו לדילרים כמעט קרובה למחיר הזה ככה שהם בקושי מרוויחים. המחיר די סביר בשביל הדגם שמציעים. הדגם עם ה SSD לא מיובא בכלל לארץ על ידי ניופאן או תגה (עשו בשכל), בחו"ל הוא עולה 300 דולר אבל אני בספק אם תצליחו להוסיף עברית ללינוקס שלו.

אחרי שהיה לי את ה ועכשיו לי יש WIND, ה MSI עדיף.

קבלו עידכון : אתמול עשיתי סיבוב בין החנויות ובחנתי מקרוב את ה-wind ,901, one אחד אחרי השני .

(אגב, ה-ONE הגיע בשעה טובה לאופיס דיפו אבל במחיר מופקע של כ-2300 שקל ).

באתי מצוייד היטב ומדדתי באמצעות מטר את המידות של כל אחד וגם ניסיתי ללחוץ ולראות את טיב הבנייה וחוזק החומרים.

אני מוכרח לציין שה-wind איכזב אותי מאוד .

קודם כל הוא ענק בהשוואה למתחריו וזה צפוי לחלוטין שהרי יש לו מסך 10 אינץ ולשאר רק 9 .

אולם גודלו פוגע מאוד בניידותו ודי מרוקן את המהות של UMPC ,שזה להזכירכם :

ULTRA MOBILE PC

לטעמי האישית הוא ממש לא ראוי לתואר הזה .

מקסימום שהייתי נותן לו זה רק את התואר :

MPC

כלומר MOBILE PC או סתם laptop .

דבר שני שהפריע לי מאוד זה איכות הבנייה הנמוכה שלו שפשוט זועקת לשמיים .

הדבר הכי רגיש במחשבים ניידים זה הצירים וב-wind השתמשו בפלסטיק הכי זול שאפשר .

אני בטוח שהצירים שלו לא יחזיקו מעמד לאורך זמן והלקוחות שקנו אותו ישארו עם המסך ביד תרתי משמע .

(אין אחריות על שבר ,כך שלמי שישברו הצירים פשוט אכל אותה עד העצם ).

לעומתו ב-901 וב-one רואים מייד שהשקיעו מחשבה על העמידות לאורך זמן והשתמשו במבנה ובחומרים איכותיים וזה ניכר

לעיין מייד כשמסתכלים על הצירים שלו .

מבחינה חיצונית ה-one מצא חן בעיניי אבל כאמור זה עניין סוביקטיבי ואין טעם להתווכח לגביו.

אין ספק שהעדר BT ו-WIFI-N וסוללת 6 תאים הופכת אותו לנחות ממתחריו אולם אם לוקחים בחשבון שגם ל-wind אין WIFI-N

ואילו ל-901 אין דיסק בגודל פרקטי אז חסרונותיו מתקבלים בהבנה כל עוד ש אפשר (באופן תאורטי )להוציא אותו ממיכרז ב-1550 שקל או להביאו מחו"ל

ב-1200 שקל ואחר כך להזמין לו בקנייה ניפרדת סוללת 6 תאים .

אגב ,מתאם bt שניכנס ל-usb ובולט בסך הכל כחצי סנטימטר עולה 40 שקל וממילא ניתן לחבר כמעט את כל ההתקנים החיצוניים באמצעות usb

(הכוונה להתקנים חיצוניים כמו עכברים אוזניות ומודומים סלולאריים ).

להזכירכם שיש יתרון נוסף לחיבור התקנים באמצעות usb ולא באמצעות BT והוא שמשך העבודה מתארך משמעותית

וגם ניחסכת הטירחה הרבה של טעינת כל אותם התקנים אלחוטיים ).

בסופו של דבר החיסכון של ACER בוויתור על bt מועבר ללקוח ואני לא חושב שזאת שגיאה חמורה מצידה .

מבחינת קומפקטיות ה-901 לוקח בענק וגודלו כמעט זהה ל-701 המיתולוגי .

בנוסף הצירים שלו הכי חזקים ואין ספק שהוא יאריך חיים מכולם .

הוא ניבנה בראש ובראשונה לניידות ,עמידות מקסימאלית וזמן עבודה ארוך ביותר, ומבחינת כל הפרמטרים הללו ,אין שום וויכוח על כך

שהוא משאיר את כולם הרחק מאחוריו .

אם רק ומחירו היה יותר ידידותי אז אין ספק שהוא היה הבחירה המעודפת עליי .

הדבר הכמעט יחידי שהפריע לי בו ,זה גודל ה- שלו (רק 20 GB בגירסאת הלינוקס ).

הייתי סולח לו על המחיר ואפילו מוסיף סכום נוסף, אם רק היה לו דיסק יותר גדול ,של 32GB לכל הפחות.

הקיצר אני מאוד מתלבט בין ה-one לבין ה-901 .

אם המוסכניק שלי לא היה שוחט אותי שלשום ומשאיר אותי עם ארנק מצומק אז ללא ספק הייתי קונה את ה-901 ובהמשך משדרג לו את ה- ל-64GB

הערה :

היות ויש לי מחשב נייח בבית עם דיסק קשיח ענק ,אין לי צורך בדיסק גדול בנייד ואני יכול להסתדר בכיף עם דיסק 32 \64 .

אבל עם כל הכבוד 20GB נראה לי גבולי עד מאוד לצרכיי ופיתרון מאולתר כמו dok של 16GB ,ממש לא נראה לי כפיתרון אופטימלי

לאור האיטיות הרבה שלו והבולטות שלו מהגוף של הנייד שמוסיפה סירבול ואת החשש התמידי שהוא ישתחרר מחריץ ה- יפול וייאבד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככל הנראה זהו הדגם שאני אבחר:

http://www.ivory.co.il/product.asp?productid=2150&CatCode=315

(160ג'יגה וסוללה 6 תאים)

ההתלבטות היחידה שלי היא האם להרחיב את הזיכרון ל2GB (מגיע עם 1GB)

אין באתר של אייבורי את הדגם הנ"ל עם 2GB..

האם מישהו רכש מהם את התוספת? כמה להתמקח איתם ומה הסדר גודל של המחיר? (וכמה תשלומים הוא לקח כי עבורם זה משנה מאוד, לא אכפת לי תשלום שניים)

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DIMKA

נכון. אבל, לאתר הראשון, אתה יכול להעתיק כל טקסט שתרצה.

כן אבל העתיק לי אותו בצורה לא טובה, הרבה פעמים בסימני פיסוק הוא רוצה שאקליד אותם בצורה מוזרה, כלומר קודם רווח ואז סימן הפיסוק (כשזה מוצג שונה), וזה משתנה תוך כדי ההקלדה.... משהו מוזר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...