מחשבי Netbook / UMPC בארץ - עמוד 56 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשבי Netbook / UMPC בארץ

דודיפלצת

Recommended Posts

• תגובות 2.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הא ועוד שאלה קטנה....

אם אקנה את גרסת הלינוקס (לחסוך עלות של מ"ה) האם אוכל לפרמט ולהתקין WIN (חוקי כמובן) שברשותי?

אני מתכוון מבחינת הדרייברים ותמיכה של החומרה במ"ה?

אני לא רואה שום סיבה שלא .

אבל תצטרך ככול הנראה כונן אופטי חיצוני שמתחבר ב-usb

או באמצעות DOK שתעביר אליו image של ה-cd שמכיל את מערכת ההפעלה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:yelclap:

אדיר! עכשיו דוקא ממש בא לי לקנות אחד...

זה כמו אייפוד גדול!

:hizuk:

אני שמח ש-I-PINK הצליחה באמצעות הקליפ הזה לסדוק לפחות אצלך את מסך הציניות ,הסקפטיות והשמרנות שאופפת את מרבית האנשים כאן .

מי היבואן של גיגהבייט ?

אני חושב שאני ו-I-PINK צריכים לפנות אליו ולבקש עמלות :smile1: .......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע, אני ממש מרוצה מהקניה של ה-Wind, כן הייתי מעדיף את ה-N10 (לא M912, חלאס כמה אפשר עליו), אבל מדובר במחשב , זול, עממי, שעושה את העבודה - אין על ה-Wind...

החיסרון היחיד שלו זה הסוללה שבאה איתו, אבל מייבא אחת של 6 תאים מארה"ב בזול אז יהיה בסדר :xyxthumbs:

מאיפה?

זרוק איזה טיפ לחברה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פששש, 83 עמודים

אני מקווה שזאת לא חוצפה לבקש סיכומון קטן ממישהו שעבר על כל הת'רד הזה מאז פתיחתו.

מהו מחשב הUMPC המומלץ בקרב הפורום ? (אסוס, אייסר, HP, MSI, ג'יגה בייט ? )

אחרי מחקרון קטן שעשיתי.. הבנתי שהACER דפוק מדי, הHP איטי מדי, הג'יגהבייט זה משחק ילדים, והקרב האמיתי זה בין 901 (כי ה1000 יותר מדי יקר כבר בשביל מחשב כזה) לבין הMSI WIND וזה נגמר בהעדפה אישית בין שניהם, כשהASUS טוב יותר בתכונות מסויימות, אבל יקר יותר מהMSI.

אני צודק ? פשוט ללכת לחנות (בחו")* ולהביא או אסוס עם לינוקס או WIND, מה שיותר נראה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שבהחלט אפשרי לעשות סיכומון, ואפילו שפותח הת'רד יעתיק אותו לפוסט עצמו. אעשה אחד בעצמי אם אף אחד לא ייטרח עד מחר בצהריים.

בעיקרון מבין כולם עדיף ה901 כי יש לו 20GB ובהתקנת אתה מקבל מחשב די טוב עם .

הבעיה עם הWIND זה גודל, אחריות, בטרייה.

הבעיה עם ה901 זה מקום (ללא SD CARD זה רק 20GB) , מקלדת שעלולה להיות קטנה מדי. בכל השאר הוא מושלם.

לכן אני קונה 901 עוד יומיים ב2300 ש"ח.

לא מומלץ כלל לרכוש את המכשיר בחו"ל אלא אם כן אתה נמצא שם לעיתים קרובות. עדיף אחריות שקרובה אליך, גם אם זה אומר להוסיף עוד 100 דולר. אחריות זה לא משחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GIGABITS....

אתה מוזמן לקרוא על זה בפורום העוסק באחסון וכו', אך בשביל לחסוך לך את הטרחה בשתי משפטים אסביר: הגודל שאנחנו מכירים כג'יגה בייט נמדד לפי 1024מגה בייט בעוד 160 GIGABITE נמדדים לפי 1000 מגה ביט... בקיצר זהו טריק שיווקי, וכן מי שקנה דיסק של 500GB קיבל בפועל 460-450 (אני יודע, יש לי אחד). אז הכל בסדר אצלך.

כמו שאני רואה את זה- תצטרך ליצור IMAGE לתוכנות שברשותך ולהעתיק לEEE ואז לפתוח אותן עם DEAMON TOOLS. (לי אין את הבעיה הנ"ל כאשר 99% מהתוכנות שברשותי כבר בIMAGE... :)

אנטי וירוס, תוכל להוריד לנייד ולרכוש אותו בצורה מקוונת. ישנם תוכנות אנטי וירוס מצויינות במחירים זולים למדי.

או פשוט תוריד אנטי וירוס חינמי, אפשרות לא רעה.

בעניין הכונן הקשיח - כל כך הזהרתם פה מאיבורי, שחשבתי שסדרו אותי ....

בעניין: "ליצור אימג',..... לפתוח אותו עם DEAMON TOOLS...."

אפשר הסבר?

האם יש המלצות לאנטי וירוס טוב, שניתן לרכוש באינטרנט?

בינתיים אני נאבקת עם המקלדת.

מנסה להתרגל להקליד בה.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

babalas רק רגע... מה שאתה אומר זה לא רלוונטי, אסביר:

1. יש גרסה שנמכרת במחיר זול עם 6 תאים אז זמן זה לא פרמטר.

2. הושק בארץ באופן רישמי ולכן האחריות כבר יותר טובה - אייבורי או לא, כמו בכל מקום, תעשו בלאגן ויסדרו לכם אם לא שברתם לבד (לי זה קרה ב- depot, ובעצם על כל חנות אפשר למצוא מישהו שלא מרוצה מהשירות - בארץ בד"כ כמה).

3. כל ה-901/1000 למניהם (ממה שאני מכיר בכל אופן) מיובאים באופן אישי, תחשבו לבד איזו מן אחריות זו...

מבחינת מי יותר טוב ומי פחות מבחינתי:

אם היה לי כסף והייתי נוסע לחול, אז הייתי לוקח את N10 ללא ספק.

אחר כך יש את S10 של לנובו או inspiron 9 של ... במחירים נמוכים בהרבה

הבא אצלי ברשימה זה ג'יגבייט M912 עם יציאת PCI express שזה טוב (אנשים שמתלהבים מזה לא מבינים חלקית עד כמה - תחשוב שאפשר לחבר כרטיס מסך חיצוני ולשחק באיזה משחק שבא לכם), אבל זה צעצוע, המסך נראה כאילו יתפרק אחרי חצי שנה של שימוש... (או סיבוב לא לכיוון הלא הנכון).

אך מי שהכי עונה על השאלה Ultra portable/low cost portable computer, זה לדעתי המחשב הכי זול עם הכי הרבה תמורה לניידות כי זה שם המשחק - 901 - 904 עם קשיח SSD כמה שיותר גדול, רק לא בארץ כי פה זה ייבוא אישי וזה אומר אחריות זבל והמחיר בשמיים (לכן בארץ זה WIND עם 6 תאים).

רוצים עוד יותר אפשרויות בנייד? חומרים עוד יותר איכותיים ועמידים? תצטרכו לשלם על זה והרבה (HP mini 2133 עולה פי 2 בערך מ- wind ונחשב לאחת הפספוסים, כל זה בגלל חוזר החומרים - המחשב יישרוד שואה גרעינית).

מה שכן, מי שרוצה לקנות קטן וזול, תמתינו, השוק רק מתפתח - מהר אבל רק בהתחלה - תחכו עוד חצי שנה והמחירים יהיו תחרותיים ויותר חברות ייבאו את המחשבים לארץ, עוד חצי שנה והמחשבים הניידנים הקטנים פה ישתלטו :smile1:

אגב יצא חדש ונראה טוב (בעיקר)

http://www.mobilecomputermag.co.uk/20081007968/asus-eee-pc-s101.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי לכולם ... השבוע קנו לי בארה"ב wind במחיר מכובד של 400 דולר ( 450 עם 50 Rebate ) המחשב הגיע עם 120 גיגה הארד דיסק ו 1 גיגה וכמו כן לצערי עם סוללת 3 תאים(כי בחנות לא היה 6) , רציתי לדעת אם מישהו מכיר חנות מחשבים טובה בניו יורק שם יהיה ניתן לרכוש 6 תאים במחיר טוב

כמו כן ברצוני להודות לכל מי שכותב וכתב בשירשור הזה שמאוד עזר לי להחליט איזה מחשב לקנות...

שיהיה חג זמח לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול לפי מה שאני הבנתי Rebate הוא סכום כסף שנשלח אליך חזרה הבייתה לאחר הרכישה, כלומר אם שילמתי 450 דולר ורשום שיש 50 דולר Rebate אז לאחר כמה שבועות אמור להגיע ציק מהחברה על ס"כ 50 דולר, פשוט עד כאן?

יופי עכשיו זה טיפה מסתבך לכל Rebate יש הרבה חוקים והתניות כדי שהוא ייתקיים. בRebate הספציפי הזה עליך לגור בארצות הברית למשל, החברה כנראה עושה את זה כדי לא לשבור את השוק בחול , אז מי שמזמין מחשב והוא לא גר בארה"ב משלם 50 דולר יותר ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שבהחלט אפשרי לעשות סיכומון, ואפילו שפותח הת'רד יעתיק אותו לפוסט עצמו. אעשה אחד בעצמי אם אף אחד לא ייטרח עד מחר בצהריים.

בעיקרון מבין כולם עדיף ה901 כי יש לו 20GB ובהתקנת אתה מקבל מחשב די טוב עם .

הבעיה עם הWIND זה גודל, אחריות, בטרייה.

הבעיה עם ה901 זה מקום (ללא SD CARD זה רק 20GB) , מקלדת שעלולה להיות קטנה מדי. בכל השאר הוא מושלם.

לכן אני קונה 901 עוד יומיים ב2300 ש"ח.

לא מומלץ כלל לרכוש את המכשיר בחו"ל אלא אם כן אתה נמצא שם לעיתים קרובות. עדיף אחריות שקרובה אליך, גם אם זה אומר להוסיף עוד 100 דולר. אחריות זה לא משחק.

לשם שינוי אני מסכים אתך ,ה-901 בגירסת לינוקס של 20GB היא אחלה קנייה .

אבל דווקא לגבי ה-901 שווה לשקול את קנייתו בחו"ל מפני שמצד אחד האחריות בארץ של היבואנים האפורים לא שווה את הנייר שהיא רשומה עליו (במילים אחרות הם יטענו שהנייד נפל ולכן אין אחריות ) ,ומצד שני ה-901 הוא מוצר שנועד לעמוד בזעזועים הצפויים במשלוח לארץ ,כך שאם הפער במחיר משמעותי אזי עדיף כבר לעשות יבוא אישי

[br]פורסם בתאריך: 14.10.2008 בשעה 10:59:33

בגדול לפי מה שאני הבנתי Rebate הוא סכום כסף שנשלח אליך חזרה הבייתה לאחר הרכישה, כלומר אם שילמתי 450 דולר ורשום שיש 50 דולר Rebate אז לאחר כמה שבועות אמור להגיע ציק מהחברה על ס"כ 50 דולר, פשוט עד כאן?

יופי עכשיו זה טיפה מסתבך לכל Rebate יש הרבה חוקים והתניות כדי שהוא ייתקיים. בRebate הספציפי הזה עליך לגור בארצות הברית למשל, החברה כנראה עושה את זה כדי לא לשבור את השוק בחול , אז מי שמזמין מחשב והוא לא גר בארה"ב משלם 50 דולר יותר ...

אז רגע ,מה קורה עם כל חברות המשלוחים לארץ שנותנות לך כתובת פיקטיבית באמריקה ,האם גם אז ניתן לקבל Rebate?[br]פורסם בתאריך: 14.10.2008 בשעה 11:12:35

פששש, 83 עמודים

אני מקווה שזאת לא חוצפה לבקש סיכומון קטן ממישהו שעבר על כל הת'רד הזה מאז פתיחתו.

מהו מחשב הUMPC המומלץ בקרב הפורום ? (אסוס, אייסר, , , ג'יגה בייט ? )

אחרי מחקרון קטן שעשיתי.. הבנתי שהACER דפוק מדי, הHP איטי מדי, הג'יגהבייט זה משחק ילדים, והקרב האמיתי זה בין 901 (כי ה1000 יותר מדי יקר כבר בשביל מחשב כזה) לבין הMSI WIND וזה נגמר בהעדפה אישית בין שניהם, כשהASUS טוב יותר בתכונות מסויימות, אבל יקר יותר מהMSI.

אני צודק ? פשוט ללכת לחנות (בחו")* ולהביא או אסוס עם לינוקס או WIND, מה שיותר נראה ?

חוקר אתה כבר לא תהיה ...... :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...