מחשבי Netbook / UMPC בארץ - עמוד 55 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשבי Netbook / UMPC בארץ

דודיפלצת

Recommended Posts

אם כך, גם הג'יגה בייט אינו UMPC מכיוון שהוא פועל רק 3 שעות.

הוא מגושם, כבר ראיתי סרטונים ביוטיוב שמשווים. הוא יותר גדול חד משמעית.

כל מה שמחזיק את המסך שלו הוא חתיכת ברזל ופלסטיק בקוטר 1.5 ס"מ.

המתחרים מציעים מחירים של כ2400-2300.

N10 הינו UMPC בשל היותו קטן במידות ובעל מעבד שחוסך בצריכת החשמל בצורה דראסטית.

ייתרון הPCI EXPRESS אינו באמת ייתרון כאשר מי שקונה UMPC לא באמת צריך את הפיצ'ר הזה, לא אני ולא אף אחד שרוצה מחשב קטן לגלישה ולקצת מדיה ישתמש בPCI EXPRESS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

וואו איזה מלחמות....

ולי יש גדול יותר! שימותו הקנאים!

ל-babalas, כמו שכתבו לפני, המחשב מריץ FF, , you tube, כמו מחשב נייח, שום האטה וכלום, גם אם פותחים המון טאבים זה אותו דבר, שום האטה או משהו כזה... גם הפעלתי 720p וזה פעל חלק. החלק היפה שהפעלתי אותם מהמחשב הנייח דרך הרשת וזה עבד יופי, אבל היו שלבים שזה "פיהק", זו בעיית , לא קשור למחשב עצמו (אני חדש בתחום , כולה שבועיים שלוש...).

בקשר למשחקים, אנסה עוד למצוא משהו יותר מאתגר ולהתקין, אבל בעיקרון משחקים בני 3 שנים + הוא יריץ (Doom3 לא נחשב כי הוא הקדים את זמנו).

אולי יש כאן מישהו עם גרסה עם 2 ג'יגבייט שייתן פידבק על ההאטה שראיתי ב-GTA3, זה יעזור לאנשים פה - כי אולי זה משהו ששידרוג זול יכול לפתור.

בינתיים הבטחתי גם Gothic 2, אז אתקין אותו עכשיו, הוא אמור להוריד את ה-Wind לברכיים :smile1:

המשחק כבד למחשבים ישנים...

אגב לכל המעוניינים לשחק איתו משחקים, אתם מבינים שתצטרכו עכבר לזה נכון? כי לשחק עם המשטח עכבר זה עינוי סיני (אגב כמו עם כל אחד אחר, הוא לא מיוחד או משהו, גם אם הוא סינפטיק וגם אם לא) :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כך, גם הג'יגה בייט אינו UMPC מכיוון שהוא פועל רק 3 שעות.-סליחה ,אבל ה-wind בגירסת 3 תאים עובד פחות משעתיים ,כנס לפורומים ותיבדוק דעות של משתמשים וגם לא חסר סקירות שמציינות את זמן העבודה העלוב של ה-wind

הוא מגושם, כבר ראיתי סרטונים ביוטיוב שמשווים. הוא יותר גדול חד משמעית.-לעומת מה ? לעומת 901 , one הוא באמת יותר גדול ,אולם ההבדל זניח לעומת יתרונותיו .אולם לעומת ה-wind \1000 הוא יותר קומפקטי .

כל מה שמחזיק את המסך שלו הוא חתיכת ברזל ופלסטיק בקוטר 1.5 ס"מ.-המנגנון שמחזיק את המסך אומנם קטן ,אולם הוא עשוי מפלדה .פשוט חפש קליפים שמראים פירוק של ה-912m .בכל מקרה אני מעדיף את חתיכת הפלדה הקטנה של גיגהבייט מאשר הפלסטיקים העלובים של .

המתחרים מציעים מחירים של כ2400-2300.-קנה בחו"ל ותשלם -1300-1600 ש"ח עבור רוב ה-umpc וקצת יותר עבור הגיגהבייט .הפערים בחו"ל הרבה יותר קטנים וממילא האחריות בארץ שווה בדרך כלל לתחת (מנסיון כשיש בעייה משמעותית ,היבואנים החארות יתנערו מהאחריות בטענה שהנייד נפל ולכן האחריות לא תופסת .......)

N10 הינו UMPC בשל היותו קטן במידות ובעל מעבד שחוסך בצריכת החשמל בצורה דראסטית.-מה שקובע בשורה התחתונה זה המשקל ,זמן העבודה והמחיר ,ובכל 3 הפרמטרים הללו ה-n10 הוא כישלון גמור .

ייתרון הPCI EXPRESS אינו באמת ייתרון כאשר מי שקונה UMPC לא באמת צריך את הפיצ'ר הזה, לא אני ולא אף אחד שרוצה מחשב קטן לגלישה ולקצת מדיה ישתמש בPCI EXPRESS.-סליחה ,אבל עצם העובדה שאתה לא צריך ,לא אומרת שהרבה אנשים אחרים לא צריכים ,אז אל תעשה הכללות ודבר בשם עצמך ....

אני אישית מעוניין בנייד שמאפשר לי בזכות אותו PCI EXPRESS להפוך אותו בקלות ובמהירות למכשיר ניווט ,מקלט טלויזיה , להוסיף לו בקר ששולט בדיסקים חיצוניים או להוסיף לו .

ולא לשכוח שניתן באמצעות PCI EXPRESS להוסיף מודולות שמאפשרות לגלוש ב- 3G בסלולאר וב-winmax (בעיקר בחו"ל )

ויש עוד הרבה מודולות שישנן ובפיתוח שהופכות את הגיגהבייט למכשיר רב-תכליתי אמיתי .

אם תבדוק אתה תראה שאין כמעט שום נורמאלי שיוצא בלי בPCI EXPRESS .

זה ממש לא גימיק ויצרני המחשבים לא הוסיפו את התיכה בתקן הזה סתם ככה ... כי הם התחלקו על השכל .

האם היית מוכן לקנות מחשב נייח ללא חריצי pci \pci-e ? , בודאי שלא

ולכן אני ממש לא מוכן לרכוש umpc בלי PCI EXPRESS .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו איזה מלחמות....

ולי יש גדול יותר! שימותו הקנאים!

ל-babalas, כמו שכתבו לפני, המחשב מריץ FF, , you tube, כמו מחשב נייח, שום האטה וכלום, גם אם פותחים המון טאבים זה אותו דבר, שום האטה או משהו כזה... גם הפעלתי 720p וזה פעל חלק. החלק היפה שהפעלתי אותם מהמחשב הנייח דרך הרשת וזה עבד יופי, אבל היו שלבים שזה "פיהק", זו בעיית , לא קשור למחשב עצמו (אני חדש בתחום , כולה שבועיים שלוש...).

בקשר למשחקים, אנסה עוד למצוא משהו יותר מאתגר ולהתקין, אבל בעיקרון משחקים בני 3 שנים + הוא יריץ (Doom3 לא נחשב כי הוא הקדים את זמנו).

אולי יש כאן מישהו עם גרסה עם 2 ג'יגבייט שייתן פידבק על ההאטה שראיתי ב-GTA3, זה יעזור לאנשים פה - כי אולי זה משהו ששידרוג זול יכול לפתור.

בינתיים הבטחתי גם Gothic 2, אז אתקין אותו עכשיו, הוא אמור להוריד את ה-Wind לברכיים :smile1:

המשחק כבד למחשבים ישנים...

אגב לכל המעוניינים לשחק איתו משחקים, אתם מבינים שתצטרכו עכבר לזה נכון? כי לשחק עם המשטח עכבר זה עינוי סיני (אגב כמו עם כל אחד אחר, הוא לא מיוחד או משהו, גם אם הוא סינפטיק וגם אם לא) :lol:

אחלה תודה גבר ,אבל תגיד יש מצב שתתקין את doom3 \farcry\half-life2\COD2 ותדווח לנו ?

אני אהיה מאושר אם הוא מצליח להריץ אותם בצורה סבירה .

(רק רציתי להזכיר שחשוב לעדכן את הביוס והדריברים האחרונים והכי חשוב להתקין את ה-patch האחרון של המשחק הרלבנטי ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

babalas העכבר הזה מצוין, אני משתמש בו עכשיו עם ה-wind... שווה כל אגורה. השתמשתי בו כששיחקתי באנריל שכחתי שזה Wind :cool2:

הוא יותר נוח מעכבר בנייח שלי אפילו (למרות שקטן יותר יחסית).

ולשלנו... עדיין לא התקנתי Gothic2, אבל בין הדיסקים מצאתי משחק יותר מאתגר Starwars Knights of the old republic או Kotor.

התקנתי אותו וישר נכנסתי להגדרות, שם עשיתי זיהוי, היה משהו מוזר, המשחק דורש 32 מגבייט לכרטיס מסך, ואילו אצלי רשום הצ'יפסט ושהוא עד 64 מגבייט ושהוא לא תומך... לא ממש התרגשתי מזה, את הרזולוציה שמתי על 800X600 (גם ככה לא תמך בנטיבית).

אחרי שעשיתי את הסריקה, המשחק אוטומטית הוריד לי את התקסטורות ל-medium. הדלקתי את המשחק והכל נטען מהר, ישר חשבתי להיכנס לאפשרויות להוסיף קצת פילטרים... Anti-aliasting X2 שמתי לו והתחלתי משחק חדש... הגרפיקה קצת חלשה, אבל אז ראיתי את הבעיה האמיתי. אלא אם כן אני פונה לקיר, המשחק מאט מאוד ולא ניתן להנות ממנו (5 FPS זה לא משחק). העפתי את ה-AA ואותו דבר, הורדתי את הטקסטורות ל-LOW ואותו דבר, במיוחד כשיש עשן, אז בכלל לא זז.

זה המשחק שהוריד את ה-Wind לברכיים. אגב הוא משנת 2004.

אז יש למה להשוות פחות או יותר ומה ניתן לצפות ממנו... :lol: (או במקרה של , מה לא לצפות).

רק שורה תחתונה:

גם אם זה רק אנריל 1, זה שווה את זה :xyxthumbs:

אה כן, כולם מתלהבים (שוב) על הג'יגבייט. אז הנה מה יש לי להגיד, הוא לא מכין קפה. :lol:

עדכון:

ל-f16, המשחקים doom3 \farcry\half-life2\COD2 כנראה ירוצו כמו שהמשחק האחרון רץ... הם כבר נטו, זכור שאנריל 1 זה משנת 1999

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע, אני ממש מרוצה מהקניה של ה-Wind, כן הייתי מעדיף את ה-N10 (לא M912, חלאס כמה אפשר עליו), אבל מדובר במחשב , זול, עממי, שעושה את העבודה - אין על ה-Wind...

החיסרון היחיד שלו זה הסוללה שבאה איתו, אבל מייבא אחת של 6 תאים מארה"ב בזול אז יהיה בסדר :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...