עוד מישהו גר בת"א ומעוצבן על המחירים של האוכל ושל הדירות? - עמוד 13 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד מישהו גר בת"א ומעוצבן על המחירים של האוכל ושל הדירות?

rikus

Recommended Posts

המחשבה שלך אומרת לך לקנות במרכז

המחשבה שלי אומרת לקנות בצפון

ברור שאין לי כסף לקנות\לשכור במרכז

אבל כרגע זה המקום שאני חוסך ממנו

שאני יעבור לצפון לא תהייה לי משכנתה אבל יהיו הוצאות אחרות ובגלל זה אני צריך להגיע אם חיסכון מספיק טוב

ברור שאני יעבוד גם שם אבל זה לא יהיה עבודה רק כדי לשרוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 561
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קרירין המחשבה שלך מאד מאד עקומה בעיקר בגלל שאתה לא חותר לשיפור, אתה לא מנסה לשפר את ההשכלה, אתה לא מחפש עבודות משתלמות יותר, אתה מרוויח משכורת נמוכה יותר מרוב האנשים שאני מכיר שהשתחררו ממש לא מזמן.

האמת שאם אתה מרויח 5000-6000 אפילו אני הרווחתי יותר ממך לפני הצבא וזה רק מראה שאתה לא חיפשת מספיק ובמיוחד אם אתה מתכנן על לחסוך מהמשכורת הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי תעזבו אותו בשקט? מגעילים אותי אנשים שחושבים שדרך החיים שלהם היא הנכונה וכולם צריכים לחיות ככה. מי ישמע הוא בסך הכל רוצה לקנות דירה בלי הלוואה. תעזבו אותו כבר.

אתם כמו "עמיתים" בעבודה שלי, שיורדים עלי על זה שאני לא הולך לפאבים/מועדונים. לי לא אכפת. שירדו עד מחר. אני לא אוהב להיות במקומות מסריחים, צפופים ומחניקים. בשבילכם זה בילוי, בשבילי זה סיוט. תקבלו את זה שיש אנשים שונים. אני מבטיח לכם שאם נחפור נמצא חרא בחיים של כל אחד ואחד פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בניגוד למה שהרבה כותבים כאן, אני דווקא חושב שהמחשבה של קרירין דווקא מאוד הגיונית.

אני שוכר דירה, ושוקל לקנות דירה עם משכנתא. הייתי מעדיף לגור עם ההורים ולחסוך את הכסף לרכישת דירה, אבל זה לא נוח לגור עם ההורים אחרי הצבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין המחשבה שלך מאד מאד עקומה בעיקר בגלל שאתה לא חותר לשיפור, אתה לא מנסה לשפר את ההשכלה, אתה לא מחפש עבודות משתלמות יותר, אתה מרוויח משכורת נמוכה יותר מרוב האנשים שאני מכיר שהשתחררו ממש לא מזמן.

למה אני צריך להשתפר למקום שאני מזמן לא רוצה להיות בו ?

אתה יודע כמה זמן לוקח להגיע מהתחלת לימודים עד עבודה טובה ?

בדרך כלל מינימום 5 שנים ולפעמים הרבה יותר

ואני גם ככה אף פעם לא הייתי תלמיד טוב

אין לי בעיה להיות במעמד הפועלים -אני פשוט לא מוכן להיות עבד של הבנקים ומעדיף לעבור למקום שלי אישית יותר מתאים

גם כלכלית וגם חברתית

העניין הזה של מרכז בכל מחיר נראה לי מטומטם

במרכז יש יותר עבודה זה נכון

אבל במחירי הדירות היום אני לא רואה סיבה לקנות\להשכיר פה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא טיפשי אם כמאת אין לך הוצאות ונצבר כבר סכום מכובד

והמשכורת שלי יותר נמוכה זה 4000-5000

אבל זה בלי החיסכון

כרגע יש ירידות בהרבה דברים אז אני יוצא מופסד ולא מרוויח אבל שיש עליות אני מרוויח סכום מכובד

לטווח ארוך דברים כמו אגרות חוב ומניות סולידיות בדרך כלל עולות מה שמגדיל את הרווח

ויש לי גם חסכונות רגילים שעולים באחוזים נמוכים יחסית אבל עולים

בהתחשב בזה שאני לא רודף יותר אחרי המרכז אני בדרך הנכונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום דבר במגורים עם ההורים. אחי גר בבית כמעט עד גיל 25. ביג פאקינג דיל. לפחות הוא למד בראש שקט, סיים תואר עם ציונים גבוהים, מצא עבודה וחסך מספיק כסף בשביל שכירת דירה + כסף לרכישת רהיטים ואלקטרוניקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין זה שאין לך ראש ללימודים אני יכול להבין אותך ( למעשה אני חושב שאתה יכול לעשות הנדסאי בכיף , אבל נעזוב את זה לרגע )

אבל אתה צריך דחוף ללמוד מקצוע , ולא חסר כאלה .

כי לעבוד בתור גנן זה חרא של עבודה ....ובלי מקצוע זה לא קל למצוא עבודה מעל המינימום באזור הצפון . (אני מהצפון )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום דבר במגורים עם ההורים. אחי גר בבית כמעט עד גיל 25. ביג פאקינג דיל. לפחות הוא למד בראש שקט, סיים תואר עם ציונים גבוהים, מצא עבודה וחסך מספיק כסף בשביל שכירת דירה + כסף לרכישת רהיטים ואלקטרוניקה.

chymes כולם פה מסכימים עם זה ב100%, הבעיה עם קרירין שהוא פשוט לא רוצה להתקדם, הוא תקוע במקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

chymes כולם פה מסכימים עם זה ב100%, הבעיה עם קרירין שהוא פשוט לא רוצה להתקדם, הוא תקוע במקום.

אבל איך אתה קובע שהוא לא רוצה להתקדם ? הוא אומר שהוא רוצה

הוא עושה את זה בדרך שונה משאתה היית\עשית את זה ולכן אתה חושב שזה לא בסדר או לא הגיוני

תן לו לחיות את החיים שלו איך שהוא רוצה וזהו זה לא עניינך מה הוא עושה בחיים שלו ואיך הוא חיי אותם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחברה שלנו צריך:

1-לשכב עד גיל מסוים

2-להתחתן עד גיל מסוים

3-לקנות\לשכור דירה עד גיל מסוים

להיות בסדר הייתי אמור ללכת לזונה להתחתן אם בחורה שאוהבת אותי למרות שאני לא מרגיש ככה

ולקנות דירה שאני צריך לשלם עליה לפחות 30 שנה ולחיות מהיד על הפה כל החיים

סורי -אני רוצה לעשות מה שטוב לי ולא מה שהופך אותי לנורמלי

אתה נורמאלי יותר מהרבה אנשים אחרים שאני מכיר... שרק מחפשים ללכת עם הזרם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר קרירין, לך על זה אחי, אני לא בטוח בכלל שמה שהרוב פה מציע זה מאיזשהי דאגה לך או מאיזה ניסיון חיים של זקן בן 70 שמדבר פה בפורום ואומר מה יותר טוב בחיים לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מגזימים.

אף אחד פה לא אומר שזה כזה נורא לגור עם ההורים (טוב, אולי יש כאלה שכן, אבל לא כולם).

אני אישית גם עדיין גר עם ההורים ולא כזה רואה את הסוף (כנראה שזה יקרה רק אחרי שאסיים את הלימודים).

אבל בכל זאת, אני לא בן 30 והתכנון שלי לסוף הוא לקראת גיל 28. במקרה הזה הסוף אפילו לא באופק....

לחיות עם ההורים עד גיל 25 זה מאוד סביר, אני לא חושב שיש פה הרבה שלא יסכימו עם זה.

אני ממש לא חושב שצריך להתחתן בגיל מסויים, אני דווקא לא מתכנן לחשוב על זה אפילו לפני גיל 30.

אבל בנוגע לקשר עם בחורה (וזיונים), אני לא חושב שיש פה אחד שיגיד שהוא לא רוצה בזה. אם כן, אני פשוט לא אאמין לו.

בגילאים יותר מבוגרים זה כבר בעיה אם גרים עם ההורים. אפשרי, כן. בעיתי יותר, גם כן.

אני מסכים עם זה שלא צריך ללכת עם הזרם.

אבל ביננו- אנחנו רוצים לגור לבד לא בגלל הזרם, אלא כי זה מעצבן לגור עם ההורים, עם כל ההטבות שבעניין.

אנחנו רוצים לעשות סקס כי זה כיף וכי זה בגנים שלנו, לא כי החברה קבעה את זה.

אז כן, לא צריך להיות לחוץ. אבל להתעלם מזה לחלוטין זה גם מוגזם.

בנוגע לאמירות כמו "תנו לו לחיות לפי איך שהוא רוצה, זה לא ענייכם בכלל":

אם הוא לא היה רוצה שיגיבו הוא לא היה רושם את זה כאן.

ברגע שבן אדם מזיין את זה את השכל כל כך הרבה כאן, אז כן, למשתתפי הפורום יש את הזכות המלאה להביע את דעתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...