עבור לתוכן
 • צור חשבון

Ido.G

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  4,876
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  2
 • זמן מחובר

  293יום 14ש' 7דק' 21שנ'

כל דבר שפורסם על-ידי Ido.G

 1. אם היצרן לא מציע את מנהל ההתקן, אי אפשר. אפשר לנסות להתקין את מנהל ההתקן של XP על 2000. עשוי לעבוד.
 2. האם הדברים האלה הם רכיבים גנריים או שיש תלות במערכות שקשורות ליצרן הרכב?
 3. Ido.G

  לגבי TMS

  בהחלט. אבל הנקודה העיקרית היא לא שיקר בארץ, אלא שפשוט ניתן למצוא מוצרים זהים לחלוטין (אחריות היא כן חלק מהמוצר - טוב יותר או טובה פחות) בהבדל מחיר משמעותי, ואפילו בתוך אותו הקניון.
 4. משה, אנחנו מנהלים פה דיוניים עניניים. אם אתה באמת מעוניין לפתח דיון רציני, תביא את הדגם המלא או קישור לעמוד של המכירה. אנחנו נכנס ונוכל להחליט בעצמנו מה דעתנו לגבי העסקה תוך כדי שאנו חשופים לכל הפרטים שלה. בארץ אין יותר מדי מכירות של עודפים ו"מוחדשים", ולכן כנראה שאין לבאי הפורום יותר מדי מה להגיד לך בנושא הזה. גם כשיש, מהניסיון המועט שלי, זה לא משתלם במיוחד.
 5. Ido.G

  לגבי TMS

  אתמול הייתי בדיזנגוף סנטר והתעניינתי בטלפון סלולרי של שיומי בחנות המותג שלהם (כלומר, תחת "המילטון"). המכשיר עלה שם 1,499 ש"ח. לאחר בדיקה קצרה, התברר שמכשיר זהה לחלוטין, עם אחריות של המילטון, נמכר באייבורי (הליכה של בערך 15 צעדים משם) ב 1,349 ש"ח. למה? ככה. לחנויות יש שלל שיקולים לתמחור מוצרים - לפעמים הם "מוצדקים" ולפעמים הם פחות - כתלות בצרכים וברצונות שלך. התפקיד שלך לאתר את העסקה שמשתלמת ביותר עבורך כצרכן חכם. כאמור, אם יש ספק בנוגע לדגם המדויק, תוודא מולם בדוא"ל או בטלפון.
 6. אכן עצוב שזהו התקן לשירות במקומותינו. חוצפה מצידם לא להציע לך לפחות את הסכום המלא ולא שקל אחד פחות אם אינם יכולים לממש את האחריות, כפי שחובתם לעשות. כנ"ל לגבי אספקת מכשיר נחות במקום. לצערנו הרב, זה לא יחודי לרשת זו. לדעתי יש מקום לחוקק חוק אשר מחייב את הרשת לספק דגם ממיצוב זהה או טוב יותר במידה שאין להם את היכולת לספק דגם זהה. חנויות מרשות לעצמן לספק דגם "מקביל" כביכול, בתנאי הטכנולוגיה המפתחת, ולדעתי אין זה הוגן כלל וכלל (וכאן אפילו זה לא מתקיים כמובן).
 7. לפי מיטב הבנתי, ניתן להסתפק גם בכרטיס גיימינג "בינוני" (*GTX 1050 TI) עבור ביצועי Viewport סבירים בפרויקטים בינונים.(היכרות עם אנשים שעובדים במשרד עיצוב פנים שמבצע פרויקטים יחסית רציניים). במסגרת מגבלות התקציב, הייתי מתעדף כונן של פירמה ידועה על פני Addlink, בטח ובטח לצרכים מקצועיים. כונן שנדפק וצריך להתחיל הכל מחדש זה מבאס. אני מדגיש שוב - אני אומר את זה כי זה מחשב שישמש לצרכי עבודה. * דוגמה משם - כמובן שעדיף במקרה הזה לרכוש משהו טוב יותר.
 8. לא הבנתי במה זה סותר את מה שאמרתי. אני עודדתי לספק הרבה מידע, ולנמק את התגובות.
 9. עדיין העובדה שהתגובה הראשונה שלך היא מליצית, מגחיכה, ולא מקצועית, נשארת בעינה.
 10. אז במקום להגיד לבן אדם כל מני אמירות מוזרות כגון "זה מתאים אולי לפסיכולוגיה וגג לתכנות", תנהל דיון ענייני ומקצועי. דרישות המערכת של סוליד וורקס הן כדלהלן.... המחשב לא עומד בדרישות אלו... לכן האפשרויות הן...
 11. אני מסכים, ולכן העלתי את הנקודה הזו. היכולת להריץ SW היא לא 1 או 0. אתה טוען שדגמי מחשב מסויימים "לא מתאימים". למה? בן אדם הולך להוציא כאן אלפי שקלים.
 12. אני ממליץ לך לבצע תעדוף של מה הכי חשוב לך. ניידות? כוח מחשוב? אי אפשר להשיג הכל בתקציב נמוך. תשקול את האפשרות של לרכוש מחשב עם כוח מחשוב סביר (Core i5, Ryzen 5 PRO) ואפשרות לשדרוג הזכרון. אם כרגע אין תקציב, לפחות בעתיד תוכל לשדרג. שים לב למסך, אי אפשר לעבוד בצורה רצינית על מסך לא טוב. שים לב לכך שאתה קונה מחשב בעל מערכת קירור טובה - לעיתים זה בא על חשבון ניידות - וכאן אני חוזר למה שאמרתי בהתחלה, תתעדף את מה שחשוב לך.
 13. לא נראה לי סביר שהמשלוח באמת חינם, תבדוק את זה טוב. גם אם כן, הסיכוי שלא תשלם מעמ בארץ הוא אפסי.
 14. אני לא יודע להסביר מה נכון או לא נכון, כי כל דבר אתה צובע בצורה מוחלטת, קיצונית, מוגזמת, דרמטית והיסטרית. דרישות המערכת של ס"ו בגירסאותיה האחרונות הן 16GB זכרון. האם לכך התכוונת? אם כן, יש 3 אפשרויות: 1. לקנות נייד שיש לו אפשרות הרחבת זכרון ולהוסיף לו זכרון לבד, אותו תזמין מאמזון או EBAY או AE. 2. לקנות נייד שמגיע עם 16GB זכרון. לרוב המבחר יהיה מצומצם יותר והניידים האלו לא יהיו כנראה קלים או דקים במיוחד. 3. לקנות מחשב משומש ולשדרג. אם הכוונה למעבד, הרי שהטענה לא ברורה לי. חלופה שלישית היא להתחיל את הלימודים, להבין בדיוק מה הצורך, ואז לבזבז כספים בהתאם. לא נראה לי סביר שכל סטודנט יחוייב לקנות תחנת עבודה מקצועית, ומהניסיון שלי גם בהחלט בדרך כלל לא צריך. לא כל לימודי ההנדסה יסבבו סביב בניית מודלים ב SW, ואם כבר רובם המוחלט ביותר לא. רוב לימודים הנדסה הם לימודים עיוניים. להחלטתך, אפשר להחליט לעבוד על מחשבים של מוסד הלימודים כשהצורך הזה יעלה. אפשר להחליט לדחות את הקניה לשנה השניה או השלישית, כי בשנה הראשונה אתה לא תבנה שום מודל בשום תכנה.
 15. מה? למה שמחשב עם Core™ i5-8250U לא יעמוד במשימה הזו בצורה מכובדת ומספקת?
 16. אז אני כן אתפלא, כי: א. כוח המחשוב שדרוש לעיבוד תוכן FHD ישאר יזהה גם עוד שנה ושנתיים. ב. כוח המחשב של מחשבים הרבה יותר ישנים מספיק לזה. אם אתה חושב שהתמורה לכסף טובה פחות מאשר משהו שעולה 3K ש"ח (לדוגמה), למה לא להביא הצעות לפותח הדיון, ולתת לו את הכבוד לעשות את ההחלטה בעצמו?
 17. אם אתה מתיימר להמליץ לאנשים איך להוציא את מיטב כספם, צריכה להיות סיבה קצת יותר טובה מזה.
 18. מה הבעיה בדיוק עם I3? זה בסהכ עניין של מיצוב ביחס לדור. המעבד הזה מקביל בביצועיו למעבד CORE I7 U מ 2 דורות אחורה. הוא יריץ ווינדוס 10 עם יישומי דפדפן במאמצעות כרום, כולל נטפליקס, בצורה טובה.
 19. ה Inspiron האפשרות הכי טובה מבין מה שהבאת - וגם אפשרות בהחלט טובה באופן מוחלט. יספק את צרכיך בצורה הגונה.
 20. @napoleon45 הדגש כאן צריך להיות חד משמעית המסך. לצרכים האלו גם מעבד Core i3 יספיק.
 21. זה מעבד אטום. לא מומלץ. אם אתה מאוד רוצה לחסוך קח מחשב "רגיל" עם פנטיום גולד או Athlon GE.
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close