Try HWzone in English English
עבור לתוכן
 • צור חשבון

Ido.G

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  4,822
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  2
 • זמן מחובר

  244יום 10ש' 36דק' 55שנ'

כל דבר שפורסם על-ידי Ido.G

 1. למה החלטת שאפשר להגביה אותו? אני רואה שאפשר רק לעשות Tilt.
 2. אין לו (וויוסוניק) באופן עקרוני שום יתרון, פרט לכך שהוא בא עם VESA MOUNT. אם זוהי לא דרישה, לא ברור איזה עדיפות יש לו.
 3. אם היא סטודנטית, היא חייבת את חבילת "אופיס". זה מטומטם, אבל ככה זה. כרומבוק לא מתאים לזה. כמו כן, יתכן שתצטרך להתקין תוכנות כאלו ואחרות במהלך התואר אשר אינן זמינות במערכת ההפעלה ChromeOS. אפילו סביר. ממליץ לבדוק האם התקציב מאפשר לכן לקנות נייד עם ווינדוס, עם Core i3 או Core i5.
 4. אני לא רואה הרבה דברים כאן פרט ללנסות לנקות את חריץ ה PCIE עם ספריי לחץ אוויר.
 5. אי אפשר. בכל מקרה, למה ההנחה היא שהבעיה בחריץ ה PCIE ולא בכרטיס המסך? האם זה כרטיס חדש? האם נבדק פעם במחשב אחר? האם בדקת כרטיס מסך אחר באותו הלוח?
 6. לשמחתנו הרבה, יש אנשים שמוכנים לשלם עשרות אחוזים יותר על "זכרונות 'רציניים'", שתקעו עליהם גוף קירור אדום, ומביאים להם שיפור של 0.5% בביצועים - וכך להנות ממחיר "מסובסד" עבור זכרון "פשוט" שמביא תועלת זהה לחלוטין (מינוס עשיריות האחוז).
 7. https://www.microsoft.com/en-us/p/word-mobile/9wzdncrfjb9s?SilentAuth=1&wa=wsignin1.0&activetab=pivot:overviewtab או LibreOffice (מעוות במעט מסמכי וורד, אבל אפשר להסתדר).
 8. אפשר להשיג את ה Mi A2 באיזור המחיר הזה. המצלמה שלו לא רעה. אם אתה יכול, תנסה למתוח קצת את התקציב ולקחת את ה Redmi Note 7.
 9. לא הבנתי בשביל מה צריך "כיול צבעים טוב יותר" בשביל עבודה משרדית וגלישה באינטרנט. אני לא חושב שללכת על דל זה "בטוח יותר" מאשר לנובו. לנובו איננה חברה קיקיונית, וזה דגם שיש עליו מספיק מידע באינטרנט. (אני בעלים של אחד כזה). גם לדעתי הלנובו יהווה בחירה טובה. אני נהנה ממנו.
 10. אם נהיה הוגנים לחלוטין - למה בכלל צריך להזכיר את TMS בדיון הזה? אפשר לשאול איך חנות X בלי להזכיר תקרית כזו או אחרת שקשורה לחנות הזו. אין תלות בין הדברים. מהרגע הראשון היתה הזמנה להכנס לפינה הזו.
 11. עם כל הכבוד - אתה לא יכול להתלונן על חנות בפורום ציבורי, ואז לא לתת לחנות מקום "להצטדק". מגיע לחנות ולעסק מקום להגן על שמו הטוב. (נכון שזו לא הייתה מטרת הדיון, וניסית להתחמק מזה, אך בסוף זה כן יצא)
 12. הייתי הולך על סט 2.0 ולא 2.1 (שני רמקולים, בלי סאבוופר). הצליל יהיה יותר מאוזן, וזה יותר פרקטי מבחינת מיקום. יש לך בתקציב את ה MicroLab B77. https://www.kitguru.net/peripherals/speakers/matthew-wilson/microlab-b-77-speakers-review/all/1/
 13. כמו כן, חשוב להבין האם רוצים לשנות את הממשק כולו לעברית (יכול להיות בעייתי), או מסתפקים במקלדת בעברית (לא בעיה).
 14. אני חושב שההחלטה שלך לחכות נכונה. בסהכ המעבד הזה עדיין "סבבה". תוכל לשרוד איתו עוד שנה. 🙂
 15. אתה תצטרך לשדרג את כל ה"שילוש" (מעבד, לוח, זכרון) בכל מקרה. גם אם תשאר באינטל. אין לשאלה הזו תשובה. זה תלוי בכמה חשוב לך לשדרג. אם אתה מרגיש שהמעבד שלך כרגע מונע ממך להנות מהמחשב, למה לחכות? החיים קצרים. אם מבחינתך אתה עדיין נהנה מהמחשב, והשדרוג הוא בגדר "משהו נחמד", אז תחכה.
 16. יש נושאים שהם עניין של דעה ויש נושאים שניתנים לניתוח אנליטי ולא קשורים לדעה. היתרונות והחסרונות של מחשב מותג מבחינה הנדסית, הם לא עניין של דעה (בעיקרם). על רגל אחת, היתרונות הם אחריות טובה ואמינות טובה; החסרונות הם תמורה נמוכה יותר לכסף עבור החומרה. מה המשקל שכל אדם נותן לכל פרמטר (חומרה-לכסף/אחריות/אמינות), זה כבר עניין של דעה. הבעיה היא שהצעת מחשב מותג, בלי לציין מהם החסרונות/יתרונות שלו - כאשר בפורום הזה נהוג לשים דגש על מיטוב של חומרה-לכסף, מכיוון שזה מה שרוב האנשים מעוניים בו (ואם מציינים אחרת, נותנים המלצה בהתאם). נ"ב אתה נראה לי מעט מגזים עם עניין ה"התעסקות" ברישיון של ווינדוס. זה לא עד-כדי-כך קשה להקליד את ה KEY של ווינדוס בעת ההתקנה... נ"ב 2 זה נכון שרוב המשתמשים לא צריכים מעבד חזק במיוחד או חומרה מיוחדת. מצד שני, רוב המשתמשים גם יסתדרו עם חוסר זמינות סביר כלשהו של המחשב הביתי שלהם, מכיוון שהם לא משתמשים בו לפרנסתם (הרי מחשבי מותג נועדו לתת פתרון טוב לעסקים שחשובה להם אמינות/SLA טוב וכו').
 17. מה יהיה הערך המוסך בכרטיס מסך כזה, על פני כרטיס המסך המובנה (או הקווטרו)?
 18. מחזק. להזמין רק עם מסגרת. זה חוסך המון כאב ראש, ובהחלט שווה עוד 6 דולר. המסכים מעלי הם לרוב "בסדר". אם מדובר במסך גנרי שמחליף מסך מקורי במכשיר פרימיום, בהחלט מרגישים בהבדל באיכות. אם מדובר במסך עבור מכשיר תקציבי, לפעמים הפער קטן עד לא קיים (לדוגמה עבור ה Redmi Note 5 שלי הגיע מסך זהה לחלוטין ל"מקורי"... ואולי הוא באמת "מקורי"). בכל מקרה, זה לא מכשיר חדש במיוחד, וזה כולה 20 דולר...
 19. אני חושב שהגישה הנכונה היא לבדוק מה מקביל מבחינת מחיר (כולל מאוורר ולוח), הלא כן? 🙂
 20. "יספיק" - כן. באופן טבעי, המעבד לא "מאוד חזק" ואולי יגביל קצת בכותרים מאוד חדשים ותובעניים. עם זאת, בהחלט הייתי מסתפק כרגע בשדרוג כרטיס המסך (החלש). המעבד הזה יחד עם כרטיס מסך בינוני פלוס יאפשר גיימינג מכובד ומהנה. תוודא שיש לך ספק כוח "נורמלי".
 21. אני עברתי ל TMS. KSP שולטים בשוק ומרשים לעצמם לגבות פרמיה. אם אתה מענויין באינטל, אני חושב שמיותר להתחיל לבצע את ה"שיקלולים" הללו בנוגע לתושבת. אם זה מה שמתאים לך כרגע, קח את זה. אם כן חשוב לך לשמור על אפיק שדרוג כלשהו, לך על AMD. אני חושב שכרגע המעבדים שלהם מציעים תמורה נהדרת לכסף. שני האתרים בהם אני בודק סקירות הם KitGuru & GamersNexus. אני מסכים עם המסקנה שלך לגבי כרטיס המסך. לא רואה טעם להתעסק בזה עבור הצרכים שלך. לאנשים יש נטיה מוגזמת לרצות תמיד לעבור למשהו "חדש", למרות שה"ישן" עונה על הצרכים באופן מלא לחלוטין. נ"ב אני רואה שבאמת אין סקירות על המעבד הזה. מעצבן. יש לאתרי הסקירות נטיה מרגיזה לסקור באופן מאסיבי רק ציוד High End. זה לא חדש, זה כך מאז ומעולם. צריך להסתכל על מעבדים דומים ולבצע אינטרפולציה.
 22. אין על זה תשובה מוחלטת. זה תלוי במשחק. אם פתאום יצא משחק שהמנוע שלו יודע לנצל הרבה ליבות באופן מאוד יעיל, זה יכול לשנות. https://www.gamersnexus.net/hwreviews/3412-intel-i7-2600k-revisit-2018-benchmarks-vs-9900k-ryzen-more על פניו, עבור המשחקים שבדקו כאן, המעבד שלך יכול להוות צוואר בקבוק - אך במידה קטנה למדי. לא הייתי נותן לזה למנוע ממני שדרוג של כרטיס מסך. יש לזכור שעבור גיימינג, כרטיס המסך הוא בעל החשיבות הרבה ביותר.
 23. אין ברשותי את המכשיר, אך אענה ממספר פעמים בהן החזקתי מכשיר של חבר (שעבר לפיקסל 2): 1. לדעתי תצורת המסך מעצבנת ומוזרה, ואני לא מבין איך היא משפרת את חוויית השימוש על פני מסך "רגיל". 2. נשמע לי כמו הגזמה. 3. לא יודע 4. סביר מאוד. זה מכשיר ישן כבר. נכנסים לשוק כל כך הרבה מכשירים מדהימים, עם מסך שמכסה את כל החזית, עם סנסורים של 48 מ"פ... למה ללכת על מכשיר בן שנתיים?
×
 • צור חדש...