עוד מישהו גר בת"א ומעוצבן על המחירים של האוכל ושל הדירות? - עמוד 12 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד מישהו גר בת"א ומעוצבן על המחירים של האוכל ושל הדירות?

rikus

Recommended Posts

• תגובות 561
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתם סתם סוטים מהנושא..

אין צורך להיכנס עמוק כלכך לנושא חברים/סיינפלד, זאת בסך הכל תוכנית וזה לא באמת רלוונטי...

וכמו שאמרתי, אני מכיר מספר בני 30+ שגרים עם שותפים, אבל כמו שנאמר כאן - דירה שכורה עם שותפים היא בעיקר פתרון זמני עבור צעירים שחוסכים כסף ולא רוצים (או לא יכולים) לגור עם ההורים.

העניין הוא שרוב האנשים הנורמלים בני 30+ כבר מתקרבים לשלב המיסוד.

או שהם גרים עם שותפים כי.. ככה כיף להם (או שהם גרים לבד, מאותה סיבה), או שהם פשוט עוברים לגור עם החבר/ה. זה גם סוג של "שותפים" אתה יודע..

אל תיפול למלכודת קרירין - אל תתבלבל ותתייחס לדירה שכורה בתור שלב ביניים בלבד.

רק קרירין טיפש מספיק בשביל להאמין בזה, ולמצוא את עצמו בגיל 60 עדיין "חוסך כסף לקנית דירה" כמו אידיוט, בתול וחסר כל ניסיון חיים.

ברור שלגור עם שותפים זה לא משהו שיהיה לנצח, כי כאמור - בשלב מסויים כל אחד רוצה להקים משפחה משל עצמו.

אבל זה לא אומר שחייבים לקנות דירה.. :screwy: אני מכיר הרבה מאוד משפחות שלמות, זוג הורים ו-2-3 ילדים, שגרים בשכירות. מה בדיוק הבעיה בזה?

שוב, רק קרירין חושב שזו בעיה. אתה בטוח שאתה רוצה לחשוב כמוהו? :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע שכותבים היום דירת קרקע זה הרבה פעמים מחסן או מקלט מחופשים לדירה ...

אז מזל שיש תמונות והדירה נראת לא רע בכלל.

וגם אם הדירה היא ב"מרתף" מה אכפת לי?

מה אני כבר עושה בבית? רואה , גולש באינטרנט במקרה הכי גרוע אם אתה מביא מישהי זה עדיין עדיף עשרות מונים על להביא מישהי לדירה\בית של ההורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע שכותבים היום דירת קרקע זה הרבה פעמים מחסן או מקלט מחופשים לדירה ...

שמע, אתה חייב לקחת את עצמך בידיים ולהפסיק לספר לעצמך תירוצים כדי להתנחם. אתה בן 30! 3-0! שלושים! לאן אתה רוצה להגיע?

אתה באמת חושב שזה נורמלי לחסוך כסף כדי לקנות דירה?! זה לא איזה ג'סטי שקונים ב-4 אלף שקל, זה בית, המון כסף, ובמיוחד אם אתה לא מתכוון לזוז מהמרכז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה ילדודס, אני מכיר אחד שעבד בהייטק קרע ת'תחת כמה שנים טובות ואז בגיל 30 וקצת כבר יש לו בית משלו בלי עזרה של ההורים, וכמה אנשים בני 40 אתם יכולים לספור שיש להם את זה כבר בלי העזרה של ההורים?

חליק עם "העצות הטובות לחיים" גיל 30 צריך להיות כבר כזה ובגיל 40 צריכים להיות עם ילדים בני 20 כבר, די כבר "אבא".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נגיד בצורה עדינה שאני בספק אם הוא יכול לקנות את דלת הכניסה של הבית.

תהייה בטוח אז שאני יכול לקנות דירה בכרמיאל

אם המחירים שפורסמו נכונים

אני בניגוד להרבה אנשים לא רוצה להיות עבד כל החיים או רוב החיים

ומה לעשות המשכורת שלי נמוכה אז צריך לתכנן טוב

כנראה עוד כמה שנים אני באמת יעבור לצפון אם דירה בלי משכנתה וחסכון בבנק

אתה אם משכורת טובה יותר תבזבז חלק גדול ממנה על שכירות\משכנתה

ותעשה את זה 20-30 שנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ידבר עליו ספציפית כי אין לי מושג כמה הוא עובד וכמה הוא מכניס

אבל אני עובד בשטח

הרבה מאותם אנשים "בחיים" משועבדים לעבודה ויהיו ככה בלי הרבה ברירות שנים על שנים

הכל כדי להגיד תראו אני עצמאי

בחברה שלנו צריך:

1-לשכב עד גיל מסוים

2-להתחתן עד גיל מסוים

3-לקנות\לשכור דירה עד גיל מסוים

להיות בסדר הייתי אמור ללכת לזונה להתחתן אם בחורה שאוהבת אותי למרות שאני לא מרגיש ככה

ולקנות דירה שאני צריך לשלם עליה לפחות 30 שנה ולחיות מהיד על הפה כל החיים

סורי -אני רוצה לעשות מה שטוב לי ולא מה שהופך אותי לנורמלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שכולם מכבדים את החשיבה שלך, פשוט מנסים להסביר לך פה שהחשיבה הזאת עקומה. אין דבר כזה לעבוד עד שיהיה כסף לקנות בית בלי משכנתא. יקח לך עשרות שנים להגיע לאיזה 200 אלף דולר מעבודה של 5000-6000 שקל בחודש. בשביל זה לוקחים הלוואה מהבנק ומחזירים במשך השנים את הכסף הזה.

חוץ מזה, משועבדים לעבודה? למה מה אתה קיסר רומאי? אלה החיים :kopfpatsch:. אם אתה לא רוצה להעביר את החיים שלך עד הפנסיה בעבודה, תתחיל למלא לוטו... אולי תזכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...