Firefox 3 - התוספים שלכם - עמוד 168 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox 3 - התוספים שלכם

Vatos-Locos

Recommended Posts

• תגובות 3.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מחפש תוסף שידע להוריד את התוכנית (כארבעים דקות) מהאתר הזה:

http://www.mako.co.il/mako-vod-bip/layla-bekef-s1/VOD-355dd68cf27a221006.htm

אני משתמש כרגע בתוסף Net Video Hunter אבל הוא מוצא לי רק את הפרסומות שלפני התכנית ולא את התכנית עצמה, מישהו מכיר תוסף שכן יידע להוריד את התכנית הזאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני עושה ב-tab mix plus שכשאני פותח טאב חדש (ctrl+t) הוא יפתח אותו בסמוך לטאב שאני נמצא בו?

מצאתי (:

אה... ובקצה של שורת הטאבים יש לי כפתור x שסוגר את הטאב שאני נמצא בו. אני לא צריך את זה כי יש לי x על כל טאב בנפרד. כיצד אני נפטר מהכפתור שבקצה השורה?

מצאתי (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלוש הרחבות למי שמחזיק מאות טאבים פתוחים במקביל, כמוני (240 על המחשב בעבודה ועוד היד נטויה! :o):

TooManyTabs: הרחבה שכבר הוזכרה כאן כמה פעמים. מעבירה טאבים שאתם לא מתכוונים לעבור עליהם בקרוב לשורת טאבים נפרדת. מאחורי הקלעים היא מעבירה אותם לאיכסון ב- Places (השילוב של ההיסטוריה והסימניות מגרסה 3 של פיירפוקס) וכך חוסכת את הזיכרון שהטאב הפתוח תופס.

Tabhunter: הרחבה לאיתור מהיר של טאבים. רוצים למצוא את הטאב של HWzone בלי להתחיל לדפדף במאות הטאבים הפתוחים שלהם? תלחצו על האיקון של ההרחבה, כתבו hwz וכל הטאבים שהכותרת או ה- url שלהם מכיל את המחרוזת הזו יופיעו. בגרסאות האחרונות נוספה אפשרות לחיפוש גם לפי התוכן של הטאב.

BarTab: הרחבה שצריך להתקין ולו רק בגלל השם הגאוני שלה ;). פוחדים לאתחל את הדפדפן בגלל הזמן הרב שלוקח לכל הטאבים שלכם להיטען מחדש? עם BarTab, רק הטאב הפעיל יטען אחרי האתחול והשאר ימתינו עד שתיכנסו אליהם בפעם הראשונה. עכשיו גם חלון עם מאות טאבים נפתח ומוכן לשימוש תוך שניות.

נסו ותהנו. לא אהבתם - כספכם יוחזר! 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאות טאבים פתוחים ?!? :o למה ? מה הרעיון ?

אם בכל זאת החלטת על הכיוון הזה אני מציע את TabSidebar שבשילוב עם AIOS מאפשרת sidebar של התמונות של הטאבים.

ככה:

scr0333145.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי גם אני (והמלצתי לפני כמה עמודים :silly: )

אבל לדאבוני זה לא עובד לי עם ה session manager של TMP

(של TMP פשוט הרבה יותר טוב מהמובנה בפעם האחרונה שבדקתי, ויש בו פיטצ'רים חשובים שאין במובנה)

(למען האמת BarTab עובד רק אחרי הריסטרט שקורה אחרי התקנה ראשונה של התוסף, אבל לא לאחר כל ריסטרט שבא לאחר מכן משום מה)

איסתרא- אתה משתמש ב session manager המובנה בדפדפן, בזה של TMP או במשהו אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Que? למה התכוון המשורר?

כאשר תנסה להוריד שני קבצים בעלי אותו שם (לא משנה תוכן הקובץ) עם הפנדה, הוא יציע לך להחליף את הקבצים ותצטרך לשנות את שם אחד מהם כדי להוריד את שניהם. עם , הוא אוטומטית פשוט מוסיף (2) וכו'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...