עבור לתוכן
 • צור חשבון

ssib

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  1,222
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  121יום 7ש' 57דק' 45שנ'

דירוג

3 ניטרלי

אודות ssib

 • דרגה
  Zone Freak
 • יום הולדת ינואר 1

מידע נוסף

 • מין
  נקבה

מבקרים אחרונים

1,210 צפיות בפרופיל
 1. תודה איתמר! כרגע איני צריכה מכונה חדשה לעצמי (בונה למישהו אחר, אבל זה לא קשור). מנסה לראות אם יש טעם לשפר מה שיש. אם לא, גם בסדר. אגב אני היא, לא הוא
 2. להלן עקרי מכונה טובה (אבל ישנה) שעובדת אצלי חזק. מעבד: Intel Core i5-3470 לוח: GIGABYTE Z77X-D3H ציפ גראפי אונבורד: Intel Ivy Bridge-DT GT1 - Integrated Graphics - Intel HD Graphics 2500 זכרון: 8*4 DDR3 667.3 MHz (איני זוכרת פרטים, כמדומני יש לצעות קירור ואם לו אפשר לשים) קירור: משהו נחמד. לא סטוק. אוכל לברר פרטים. מערכת רצה על איזה SSD ישן. שוקלת להלחיפו אולי לזה שמוצע באמזון (כדאי?) OS- WIN10 ספק: איני זוכרת - אוכל לבדוק. משהו איכתי אבל לא חדש 450-550 MPW מכונה נמצאת במארז R3 אשר דיי אטום אבל בעל אוורור שכנראה סביר . שימושים: משרדי כבד+ המון חלונות אינטרנט, פוטושופ. כרגע לא ברמות מקצועיות.. קידוד, מכונות ויטואליות, אולי יש שם קודי. אולי לא. יהיה מחובר ללפחות מסך אחת FHD אולי עוד אחד בעל רזולוציה גבוהה יותר. *לא יהיה גיימינג* . בסך הכל עובדת ולרוב אין בעיות מיוחדות. האם ייתן לי משהו לשים שם כרטיס מסך ואם כן איזה כדאי? האם להחליף את הSSD לחדש וטוב בהרבה ועיל או שזה סתם מיותר? תודה (F)
 3. תודה איתמר ונפוליאון. זו רק אחת המכונות אצלי. לא הראשית. נשמע שאשאיר אותו כמו שהוא (אלא אם יפול לי ליד עוד זכרון). אין טעם להחליף לו כרטיס מסך, נכון? (אם כן, מה כדאי?)
 4. היי לכולם להלן תמצית הענתיקה הבאה שנמצאת אצלי. מעבד: Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q8200 @ 2.33GHz לוח: ASUS P5QL-ASUS-SE זכרונות: 2*2 PC2-6400 DDR2-SDRAM UDIMM (הלוח מאפשר עד 8 גיגה זכרון אבל יש בו רק שני סוקטים DIMM וזו בעיה :( ) כרטיס: AMD Radeon HD 5670/5690/5730 קירור - לא קירור סטוק, אוכל לבדוק איזה אם רלוונטי. מונע ע"י ספק איכותי כלשהו (איני זוכרת איזה כרגע לא בעיה לבדוק אם ידרש) מחוברים כמה HDD. אין SSD וכרגע לא בתכנון. המארז איכותי מאוד אבל צפוף והמקום פחות מאוורר משהייתי רוצה. כל עוד השילוש שם אני בספק אם רלוונטי לחשוב על OC. (אבל אם מעניין, אשמח לשמוע בכל אום - אולי תועבר מארז) מטרות המכונה: משרדי (עם נטיה לריבוי משימות וריבוי עמודי אינטרנט) קודי ואולי אקודד עליה קצת. *אין גיימינג!* כרגע יש עליה WIN7 חששתי שלא תסחוב בהצלחה 10 ולכן טרם שדרגתי. *אולי תותקן גם לינוקס בדואל בווט*. הבעיות: 1. עקב אופי הפעילות שנעשית (ריבוי משימות) המכונה אוכלת מהר את מעט הזכרון שיש לה, שוב ושוב מגיעה למקס וזו בעיה. 2. פחות ראיתי בעיות מכיוון הגעה למקס שימוש ב- CPU. 3. נראה שכרטיס המסך נוטה להסתדר לא רע עם תמיכה בשני מסכי FHD 24+32 אולם הבנתי שהיום הרבה מהעיבוד של הדפדפן נעשה בכרטיס המסך, אולי גם שם יש בעיה? 4. ככל הידוע לי SSD רלוונטי בעיקר למהירות. מבחינתי במכונה זו המהירות היא הבעיה הפחות גדולה ולכן גם אם יבוצע שדרוג, SSD פחות על הפרק. 5. רציתי לשדרג זכרון אבל מדובר על DDR2. כרגע מתוקנים שם 2*2. כדי לשדרג אני צריכה סלוטים של 4\8 לא מצאתי כאלה. עקב ערכה שווה לשנות רק אם יוצעו לי במתנה\ מחיר נמוך מאוד. אני תוהה האם יש בכלל מה לעשות וטעם לעשות זאת כדי לשפרה? אם בכלל, אשמח לשפרה רצוי ממציאות\ מתנות (אם למישהו יש משהו מיותר שרוצה בעית אוהב)\ משהו בתקציב נמוך (היא אינה שווה הרבה) וכיוב. .אשמח לדעות, עצות ורעיונות. כמובן, אם למישהו יש או ראה מודעה לחומרה רלוונטית במתנה\ מחיר נמוך אשמח לקבל\ לשמוע. :) (מבחיטה להיות נחמדה לחומרה :) ) . תודה (f)
 5. תודה יותם. אבל גם פה אני צריכה להבריג ללוח וגם פה יש צורך בחריץ פנוי נוסף (אחרת איך תהיה גישה לפאנל האחורי של הכרטיס?) אז הבעיה היא אותה הבעיה,האם ייהיה לי איך לחבר את הכרטיס למארז ולהשמיש אותו? האם לוחות של אסוס בעלי 5 סוקטים הם כאלה בהם ישאר מקום לעשות זאת?
 6. תודה none77 להלן לינק לכרטיס הראשון (זהירות, עתיק ) הכרטיס השני הוא כרטיס פקס כלשהו. אותו הוא פחות צריך כך שיקל עליו יותר לותר עליו היה ויהיה צורך. אתה מדבר על תאימות אחורה. אבל איך ניתן לחבר כרטיס PCI לסוקט PCI-E?
 7. היי חברים, אני בונה מחשב עבור קרוב, נתקלתי בבעיה ואשמח לעצותיכם הנתונים 1. המחשב יבנה במארז Midi tower סולידי כלשהו. כרגע נראה שב- Couger Archon. 2. אחת הדרישות הינו לוח שיכיל אופציות לכרטיסי הרחבה רבים, עדיף 7 3. העדפה (לא חובה) היא אופציה לחבר 1-2 כרטיס PCI ישנים שיש ברשותו. 4. הבטתי על לוחות שונים. PCI הינו סוקט מסוג ישן מאוד ובלוחות המועמדים אין אתו. לרדת ברמה\ לבחור בלוח משרדי סופר בסיסי של אינטל\ לחפש לוח יקר או מיוחד לשם כך אינן אופציות שתשקלנה. 5. אופציה שאולי קיימת היא לחבר לאחת מסוקטי ה- PCI-E *1 כרטיס הרחבה שמאפשר PCI. אולם הכרטיס דורש מקום להבריגו למארז + חריצי הרחבה פנויים בגב המארז. . תהיתי, 1. כאשר הבטתי על חלק מהלוחות של אסוס. נראה שגם בלוחות רבים שהם מתארים כ-ATX (למשל זה שמועמד למחשב הנבנה) יש למעשה 5 סוקטי הרחבה (ולא שבעה). על פניו, אמורים להשאר במארז שני חריצי הרחבה פנויים ואולי מקום להבריג את אותו כרטיס הרחבה ללוח. האם זה דבר שאכן אפשרי בלוחות ATX בעלי 5 סוקטי הרחבה של ASUS אם כן, האם הדבר קיים בחברות אחרות וכיצד אוכל לבדוק נתונים אלו? 2. אשמח לרעיונות נוספים לפתרון הבעיה (שאינם כוללים שינויים פיזים במבנה המארז כגון קידוחים ) תודה
 8. דברתי שוב עם האדם שעבורו המחשב. הוא כמעט ואינו עושה מולטיטסינג או פותח חלונות רבים. הוא אינו מתכוון להתחיל בזה (אולי יפתח מעט יותר, אבל מעל 2-3 חלונות דפדפן, או מקס שתי תוכנות לא יהיו שם). עושה רושם שאין לו בתקופה הקרובה צורך במעל 8 גיגה זכרון ולכן נראה שאזמין עבורו 2*4 (ואף מצאתי במהירות 3200). אם בעתיד יהיה צורך לשדרג, הוא ישדרג. אולי עד אז המחירים גם ירדו קצת. אם לדעת מישהו זו טעות, אשמח אם יגידו לי ויסיברו לי מדוע זו טעות. תודה
 9. זו עדיין ישראל. חלקם עדיין סבורים שאנו פריירים. ביותר מידי מקומות זה מה שמנסים וינסו.
 10. "לשחק" התכוונתי לעשות oc. משחקי חומרה (ותפעמים תוכנה) לא גיימינג (והמכונה אינה עבורי בכלל- אני בונה עבור אדם קרוב) ;)
 11. תודה. 1. אתה סבור שה archon אייכותי פחות מה mx330? זה לא שאנו משווים מארזים יקרים במיוחד ונראה שגםברמת המחירים האלו יש דברים שנראים יחסית סבירים (איני מדווה למארזים יקרים ויפיופים ) 2. לגבי מאוורר, אם אקח אתו (ואז כנראה טכן יהיה בבנדל - תודה שמצאת אותו ) אשמח להמלצה על מאוורר נוסף (להערכתי מספיק בשלב זה אחד. מה דעתך? ) 120 קדמי. 3. Oc לזכרונות. מקווה שיפעלו במהירות גבוהה יותר הישר מהקופסה. למרות שהוא מבקש זאת, אני פחות מתכננת לשחק במכונה הזו עם oc. לפחות בשלב זה. 4. מודה שאני ממשיכה להתלבט בקשר לv-colors הזו. אגב אחריות לכל החיים משמעה לכל חיי המוצר. לא סביר שהיבואנים יחליטו שחיי המוצר הזה יפסיקו עוד זמן לא רב? 5. לגבי הדיסק שבחרת. ראיתי שיש שם כמה דיסקים ssd אחרים בנפח 480 שעולים פחות אבל איני זוכרת אם גם הם היו 6 גיגה. האם ה ssd הזה מסדרה טובה \ מהירה \מומלץ במיוחד והאחרים פחות? שוב תודה על כל העזרה וההסברים. מעריכה זאת!
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close