דת ואמונה - דיון מרוכז - עמוד 22 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דת ואמונה - דיון מרוכז

cleric

Recommended Posts

אני יודע טוב מאד מיהוא איש הפיל, ואני למדתי על המחלה שלו יותר ממה שאתה חושב, ועל 3 הזנים היהודעים שלה, זאת המחלה הקשה ביותר, כן, קשה יותר מאיידס וסרטן.

ועכשיו בוא נחזור לנושא שלנו.

הם אינם ממוקדים בקפידה

הם ממוקמים כמו שאבריו של בן אדם צריכים להיות

אני לא רוצה להעליב ולהכעיס אני נשבע שאין לי כוונה לכך אבל זה הדבר הטיפשי והלא הגיוני ביותר ששמעתי כאן היום.

מזה איפה שאיבריו של בנאדם צריכים להיות?

תגיד לי אתה בכלל שומע מה אתה אומר?

אתה עם הראש בקיר ואתה משכנע את עצמך שאתה צודק למרות שהראתי לך על ידי הוחכה גלויה ושפוטה שאתה טועה.

יש תכנון בגוף האדם וכל מה שתגיד לא ישנה את העובדה הזאת, אני מצטער מאד שאתה חי בעולם שבו רק החזק שורד ואתה דוחה דברים מוחכים אבל זה כבר בעייה שלך.

זה מאוד מאוד פשוט

אני אכתוב מפורט כדי שאולי תבין

ישנו גזע בשם "בן אדם"

יש לו הגדרה כללית

2 אוזניים

פה

2 עיניים

2 גבות

וכו'

עכשיו להגיד שכל האברים של "בן האדם" הזה מסודרים בקפידה זה כמו להגיד שזה עובדה מופלאה שלכלב יש זנב

----------------

בקשר לאיש הפיל

זו רק דוגמא מתוך רבות לאי-המושלמות של הגוף האנושי

הדוגמא העיקרית ה2 היא סרטן

רוני- זה עדיין לא משנה

כדור הארץ קיים מאות אלפי שנים

יש מספיק זמן להווצרות פרודת חלבון או מה שזה לא יהיה

ובנוגע ללוטו-

זה בדיוק אותו דבר

אתה מביע דוגמא למשהו עם סיכוי מאוד נמוך

ואז זה קורה

"וואו איך זה קרה? הסיכוי כל כך נמוך!... זה בטח נס!!!"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

Pika007 :

שום פעם אתה מביא את הקטע של הלוטו? אני לא רואה בזה דמיון

אתה יכול לא לראות בזה דמיון, אבל פה זה לא עניין של דעה אישית. אלו עובדות.

אתה טוען שזה לא יכול לקרות כי הסיכוי אפסי, אני נותן דוגמה למשהו אחר שקרה, שהסיכוי שיקרה הוא גם כן אפסי באותן פרופורציות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לא לראות בזה דמיון, אבל פה זה לא עניין של דעה אישית. אלו עובדות.

אתה טוען שזה לא יכול לקרות כי הסיכוי אפסי, אני נותן דוגמה למשהו אחר שקרה, שהסיכוי שיקרה הוא גם כן אפסי באותן פרופורציות.

אני אומר לך שהחלבון הכי פשוט שיווצר במקרה יתנו לו אפילו 200 מילארד שנה ועדיין זה לא יספיק מבין? זה עניין של זמן לא רק שהסיכוי אפסי. וכרגע המספר של העולם 15 מליארד שנים .

דבר אחר . מקריות זה ההפך מתכלית. והרי כל דבר בעולם יש לו תכלית . אז איך הוא מקרי? לזה אין למדענים תשובות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מאוד מאוד פשוט

אני אכתוב מפורט כדי שאולי תבין

ישנו גזע בשם "בן אדם"

יש לו הגדרה כללית

2 אוזניים

פה

2 עיניים

2 גבות

וכו'

עכשיו להגיד שכל האברים של "בן האדם" הזה מסודרים בקפידה זה כמו להגיד שזה עובדה מופלאה שלכלב יש זנב

----------------

בקשר לאיש הפיל

זו רק דוגמא מתוך רבות לאי-המושלמות של הגוף האנושי

הדוגמא העיקרית ה2 היא סרטן

רוני- זה עדיין לא משנה

כדור הארץ קיים מאות אלפי שנים

יש מספיק זמן להווצרות פרודת חלבון או מה שזה לא יהיה

ובנוגע ללוטו-

זה בדיוק אותו דבר

אתה מביע דוגמא למשהו עם סיכוי מאוד נמוך

ואז זה קורה

"וואו איך זה קרה? הסיכוי כל כך נמוך!... זה בטח נס!!!"

ישנו גזע בשם "בן אדם"

יש לו הגדרה כללית

2 אוזניים

פה

2 עיניים

2 גבות

וכו'

---------------------------------------------------------

נו אז אתה מודה שיש דבר כזה ודבר כזה. יפה.

אבל ברגע שאתה רואה את בן אדם בעיניים, ואתה לא קורא את הכתוב כסינית אתה מודה שיש כאן תכנוון, אתה מודה שהדברים מסודרים בקפידה בדיוק כמו בפזאל, אתה ראית פעם זכר ונקבה ערומים, עומדים אחד ליד השניה?, כמו אדם וחווה, אתה לא מסכים שזאת בריאה של בורא?, אתה לא מסכים שזה ציור של צייר?...זה מוזר שאתה לא מסכים, אני לא פוסל אותך ישר אלא מקשיב - אתה קורא לי להאמין בפירות המקריות וההסתגלות, ואתה טוען טעיוני שווא מנוגדים למציאות כי הדבר אינו מושלם ואינו מופלא ומשכנע את עצמך שפזאל כזה מורכב נוצר מסתם.

זה כמו שתגיד שאם אני יקח דלי עם דיו וישפוך על שטיח לבן יצא שם ציור של בנאדם, לא, יצא שם כתם מכוער, עם אוזן ברגל ועם יד על הראש.

וגם אם יעברו מליוני שנים, הוא ימחק.

אתה מדבר שטויות אחי היקר, אתה לא תוכל להסביר לי לעולם למה אתה צריך גבות מעל העיניים, ואל תמלא אותי בטיעוני סרק ל"למה זה עוזר לנו לחיות טוב יותר", זה עוזר בשביל המראה החיוצני בלבד ומישהו רצה שיהיו לך גבות שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר לך שהחלבון הכי פשוט שיווצר במקרה יתנו לו אפילו 200 מילארד שנה ועדיין זה לא יספיק מבין? זה עניין של זמן לא רק שהסיכוי אפסי. וכרגע המספר של העולם 15 מליארד שנים .

דבר אחר . מקריות זה ההפך מתכלית. והרי כל דבר בעולם יש לו תכלית . אז איך הוא מקרי? לזה אין למדענים תשובות .

אתה אומר שיקח לו 200 מיליארד שנה

פעם אחרונה שבדקתי אתה לא מומחה לסטטיסטיקה

נניח שחלבון שכזה יכול להיווצר רק פעם בשנייה

אתה יודע כמה שניות יש ב15 מיליארד שנה?

473,040,000,000,000,000

מורל עזרה-אזטק היקר

ואם לכל בני האדם לא היו גבות ואתה היית היחיד עם זוג גבות...

תנחש מי היה איש הפיל החדש?

אתה היית פריק

שונה

מוזר

חולני במקרים מסויימים

אתה מסרב להכיר בזה שאנחנו גזע אחד מתוך רבים

ושוב, להתפלא שיש לך גבות על העיניים זה כמו להתפלא שיש לכלב זנב

בנוגע לשאר הדברים שכתבת-

1.נראים כמו אדם וחווה?

איך אדם וחווה נראים? ראית פעם את אדם וחווה (שאגב לפי ההיגיון לא יהיה להם פופיק מכיוון שאינם יצאו מרחם.. איפה המושלמות עכשיו?)

2.דלי של צבע על נייר (או משהו)

רוב הסיכויים שלא יצא ציור של אדם (שוב, כמה מפורט אמור להיות הציור הזה?)

אבל זה אפשרי

מספר הציורים (או הכתמים) שיכולים לצאת מפעולה כזאת שואפים לאינסוף

ומתוך האינסוף הזה יש לפחות "כתם" אחד שנראה כמו בן אדם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה הולך על שניות? מדובר על שנים . ואפילו 200 מליארד שנה לא היה מספיק.

לכל דבר בבריאה יש תכלית. גם לגבות הם לא סתם נמצאות מעל העיניים .

חברה גילו את תיבת נוח. נו ? אז נוח זה אגדה? סיפור לפני שינה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני, ריפר אמר בדיוק מה שרציתי לכתוב, אבל לפני זה-

אני דורש שתציג מקור לדבריך, בלי זה הם שווים כקליפת השום.

בקשר לטענה שלי על הזכיה בפאווארבול-

http://www.jamza.com/list.asp?id=218

מספר 4, ההגרלה של ה 19 לאוקטובר 2005

עכשיו תורך להציג מקור.

לגבי היווצרות החלבונים- אל תשכח שבסופו של דבר, הכל בא מאיפושהו, והכל התחיל איפושהו. אין שום סיבה שזה יקח 200 מיליארד שנה, כי אחרי הכל, זה תהליך מקרי.

חלבון, כמו כל דבר בטבע, הוא הרכב כימי. אין שום מניעה שאותו הרכב כימי יווצר בטעות בגלל תגובה של משהו עם משהו.

סתם לדוגמה, ניצור סיפור קצר:

אבן שהכילה חומר א' התחילה להתגלגל לאנשהו בגלל רעידת אדמה בימיו הצעירים של כדור הארץ.

היא אספה בדרך אפר וולקני שהכיל חומרים ב' וג', והתגלגלה לתוך נהר, שמימיו מכילים חומרים ד' וה'.

אחרי כמה שנים הנהר התייבש, ובקירוב למקום של האבן שלנו, שעד עכשיו מכילה אוסף חומרים מרשים, פגע מטאור או שביט, שהוסיף חומרים בלתי מוכרים לחגיגה, מכלול שלם שלהם.

אז עכשיו האבן שלנו, שרסיסים מאותו שביט/מטאור עפו עליה, מכילה ים של חומרים, חלקם מתכות וחלקם אל מתכות, אבל מה שבטוח- מספיק בשביל ליצור חומר אורגני, שלב א' בדרך ליצירת חלבון.

הייתי שמח להמשיך את הסיפור, אבל זה די חסר פואנטה, כי את הנקודה שלי העברתי.

זה יכול לקרות ב "רק" מליון שנה, אין סיבה שזה יקח 200 מיליארד, ואין גם

חישוב אפשרי לכמות זמן מדויקת. יש רק שיערוכים, ושערוך אינו מדויק.

(לפני שתבוא הערה כלשהי- התפרצויות וולקניות והפצצות במטאורים/שביטים היו דבר שבשגרה בימי כדור הארץ הראשונים, אל תחשבו שהסיפור שלי הזוי, כי מדובר בתרחיש די סביר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה הולך על שניות? מדובר על שנים . ואפילו 200 מליארד שנה לא היה מספיק.

לכל דבר בבריאה יש תכלית. גם לגבות הם לא סתם נמצאות מעל העיניים .

שוב לדעתך...

אתה סתם זורק מספרים רוני

גם משהו שהסיכוי שיצא הוא 1 ל2 (50 אחוז למתקשים שביננו) גם ב15 מיליארד שנה יש סיכוי שאינו יקרה לעולם (סיכוי זעיר אבל אפשרי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני, ריפר אמר בדיוק מה שרציתי לכתוב, אבל לפני זה-

אני דורש שתציג מקור לדבריך, בלי זה הם שווים כקליפת השום.

בקשר לטענה שלי על הזכיה בפאווארבול-

http://www.jamza.com/list.asp?id=218

מספר 4, ההגרלה של ה 19 לאוקטובר 2005

עכשיו תורך להציג מקור.

לגבי היווצרות החלבונים- אל תשכח שבסופו של דבר, הכל בא מאיפושהו, והכל התחיל איפושהו. אין שום סיבה שזה יקח 200 מיליארד שנה, כי אחרי הכל, זה תהליך מקרי.

חלבון, כמו כל דבר בטבע, הוא הרכב כימי. אין שום מניעה שאותו הרכב כימי יווצר בטעות בגלל תגובה של משהו עם משהו.

סתם לדוגמה, ניצור סיפור קצר:

אבן שהכילה חומר א' התחילה להתגלגל לאנשהו בגלל רעידת אדמה בימיו הצעירים של כדור הארץ.

היא אספה בדרך אפר וולקני שהכיל חומרים ב' וג', והתגלגלה לתוך נהר, שמימיו מכילים חומרים ד' וה'.

אחרי כמה שנים הנהר התייבש, ובקירוב למקום של האבן שלנו, שעד עכשיו מכילה אוסף חומרים מרשים, פגע מטאור או שביט, שהוסיף חומרים בלתי מוכרים לחגיגה, מכלול שלם שלהם.

אז עכשיו האבן שלנו, שרסיסים מאותו שביט/מטאור עפו עליה, מכילה ים של חומרים, חלקם מתכות וחלקם אל מתכות, אבל מה שבטוח- מספיק בשביל ליצור חומר אורגני, שלב א' בדרך ליצירת חלבון.

הייתי שמח להמשיך את הסיפור, אבל זה די חסר פואנטה, כי את הנקודה שלי העברתי.

זה יכול לקרות ב "רק" מליון שנה, אין סיבה שזה יקח 200 מיליארד, ואין גם חישוב אפשרי לכמות זמן מדויקת. יש רק שיערוכים, ושערוך אינו מדויק.

לא מתיחסים למציאת תיבת נוח? אהה?

זה בדיוק כמו שאני יאמר רואה את עזריאלי? הוא ניהיה במקרה. פעם אחת היית אבן שהתגלגלה ואז היא נגעה בברזל וזה נהפך לבסיס. וכו.. וכו..

עכשיו תאמר לי דבר קטן למה את גוף האדם זה במקרה? אבל את הבניין אתה בטח תאמר איזה במקרה הרי מישהו תכנן אותו ואז בנו אותו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:. אתה אומר שחלבון הכי פשוט לא יספיקו 200 מיליארד שנה בשביל להיווצר? איך בדיוק עושים את הסטטיסטיקה הזאת? לפי מדגמים בעבר? הרי מעולם לא עברו 200 מיליארד שנה, אז איך אתה יודע שחלבון נדרש לפחות 200 מיליארד שנה בשביל להיווצר? :silly: מעולם לא היו 200 מיליארד שנה, אז אתה לא יכול להגיד שום דבר על זמן שכזה. כלום.

ולמה מקריות זה ההפך מתכלית? כל דבר בעולם הוא מקרי וכמעט לכל דבר בעולם יש תכלית. זה שלדעתך זה סותר אומר שהתפיסה שלך לא נכונה.

ככל שאני מתעסק יותר בנושא הזה ככה הוא יותר משעשע אותי. זה כמו להכנס לפורום של ילדים בני 6 ולנסות להסביר להם למה פיית השיינים לא קיימת. והם יגידו - יש לי ספרים שמספרים עליה ואומרים שהיא אמיתית. ו"עשיתי את כל המצוות (הנחתי את השן מתחת לכרית) וקיבלתי תגמול (ממתק)". ותוכיח שפיית השיינים לא קיימת. ואיך יכול להיות ששיינים כל כך מושלמות נוצרו אם אין פיית שיינים וכו'. אני רק מקווה שיום אחד הם יתבגרו ויפסיקו להאמין בשטויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:. אתה אומר שחלבון הכי פשוט לא יספיקו 200 מיליארד שנה בשביל להיווצר? איך בדיוק עושים את הסטטיסטיקה הזאת? לפי מדגמים בעבר? הרי מעולם לא עברו 200 מיליארד שנה, אז איך אתה יודע שחלבון נדרש לפחות 200 מיליארד שנה בשביל להיווצר? :silly: מעולם לא היו 200 מיליארד שנה, אז אתה לא יכול להגיד שום דבר על זמן שכזה. כלום.

ולמה מקריות זה ההפך מתכלית? כל דבר בעולם הוא מקרי וכמעט לכל דבר בעולם יש תכלית. זה שלדעתך זה סותר אומר שהתפיסה שלך לא נכונה.

ככל שאני מתעסק יותר בנושא הזה ככה הוא יותר משעשע אותי. זה כמו להכנס לפורום של ילדים בני 6 ולנסות להסביר להם למה פיית השיינים לא קיימת. והם יגידו - יש לי ספרים שמספרים עליה ואומרים שהיא אמיתית. ו"עשיתי את כל המצוות (הנחתי את השן מתחת לכרית) וקיבלתי תגמול (ממתק)". ותוכיח שפיית השיינים לא קיימת. ואיך יכול להיות ששיינים כל כך מושלמות נוצרו אם אין פיית שיינים וכו'. אני רק מקווה שיום אחד הם יתבגרו ויפסיקו להאמין בשטויות.

אני יחפש מקורות. ל200 מליארד שנה . לא חייב שיעברו השנים הללו. יש חוקרים שמערכים זאת.

אחי. אם העולם הוא מקרי אז לא שייך שכל דבר יהיה תכליתי. מקרי זה ההפך הגמור. מה קשה להבין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מתיחסים למציאת תיבת נוח? אהה?

זה בדיוק כמו שאני יאמר רואה את עזריאלי? הוא ניהיה במקרה. פעם אחת היית אבן שהתגלגלה ואז היא נגעה בברזל וזה נהפך לבסיס. וכו.. וכו..

עכשיו תאמר לי דבר קטן למה את גוף האדם זה במקרה? אבל את הבניין אתה בטח תאמר איזה במקרה הרי מישהו תכנן אותו ואז בנו אותו .

תיבת נוח נמצאה? לינק בבקשה, לא ידוע לי על זה.

ואל תערבב. חלבון הוא תרכובת של חומרים אורגניים, תרחיש האבן שלי הגיוני.

עזריאלי כולל חומרים לא טבעיים, ולכן לא יכול להיווצר באותו תרחיש אבן.

חוץ מזה, אני מדבר על התרכבות חומרים, עסקים בגודל של מאקרו-מולקולות, אתה מדבר על משהו בגודל של...... פי עשרות מיליארדים מזה.

לגבי עזריאלי- כן, הוא היה צריך תכנון.

לגבי גוף האדם- אני לא אומר עוד מילה עד שתטרחו כבר לקרוא את מליון ורבע הדוגמאות שנתתי בת'רדים הקודמים לעזאזל, ותפסיקו להתעלם מהן. נמאס לי לחזור שוב ושוב על אותם דברים.

מעניין שמבקשים דוגמאות, ואז שאני נותן אותם- מתעלמים.

אם אתם מתעלמים, בסדר. אבל לבקש ממני אחרי זה את אותה הבקשה שוב?

זו בדיחה עצובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אומר שיקח לו 200 מיליארד שנה

פעם אחרונה שבדקתי אתה לא מומחה לסטטיסטיקה

נניח שחלבון שכזה יכול להיווצר רק פעם בשנייה

אתה יודע כמה שניות יש ב15 מיליארד שנה?

473,040,000,000,000,000

מורל עזרה-אזטק היקר

ואם לכל בני האדם לא היו גבות ואתה היית היחיד עם זוג גבות...

תנחש מי היה איש הפיל החדש?

אתה היית פריק

שונה

מוזר

חולני במקרים מסויימים

אתה מסרב להכיר בזה שאנחנו גזע אחד מתוך רבים

ושוב, להתפלא שיש לך גבות על העיניים זה כמו להתפלא שיש לכלב זנב

בנוגע לשאר הדברים שכתבת-

1.נראים כמו אדם וחווה?

איך אדם וחווה נראים? ראית פעם את אדם וחווה (שאגב לפי ההיגיון לא יהיה להם פופיק מכיוון שאינם יצאו מרחם.. איפה המושלמות עכשיו?)

2.דלי של צבע על נייר (או משהו)

רוב הסיכויים שלא יצא ציור של אדם (שוב, כמה מפורט אמור להיות הציור הזה?)

אבל זה אפשרי

מספר הציורים (או הכתמים) שיכולים לצאת מפעולה כזאת שואפים לאינסוף

ומתוך האינסוף הזה יש לפחות "כתם" אחד שנראה כמו בן אדם

אני לא מוצא קשר בין זה שאנחנו זן אחד לקיומם של זנים אחרים, כולם התפאורה של כדור הארץ, שים לב שרק אנחנו בני האדם יכולים לדבר, יש קופים שדומים לנו, יש כלבים, יש לטאיים, ויש נמלים, כולם שונים אחד מהשני וזו שטות גמורה להאמין שכולם נוצרו ממקריות, יש בורא להם ולנו, לרגש שלהם ושלנו, זאת סתם עובדה מעניינת שהעולם הזה מלא בחיים צבעוניים ומגוונים.

אבל זה לא קשור...

ואם אני הייתי היחיד עם גבות, נו באמת.

ועם בעולם היה זן הומניאדי נבון נוסף לבני האדם והזן הזה היה אותם טרולים כחולי עור מworld of warcraft?...

תדבר דברים שקשורים לעניין.

בנתיים זאת עובדה שיש לך שני גבות במרחק סימטרי מדווייק כאשר כל אחד מהם מעל כל עין, זה תכנון, וכל מה שתמשיך להגיד ולטעון לא ישנה את זה.

ואם אתה כלכלך משוכנע שהאבולוציה העניקה לנו איברים שאנחנו צריכים, למה אנחנו צריכים גבות?, שים לב שכבר ב8 הודעות אתה מתחמק מלתת לי הסבר.

ולמה כלב צריך זנב אתה שואל, למה יש לו?

כדי לתקשר.

תלמד על תקשורת ותבין למה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מזה, אני מדבר על התרכבות חומרים, עסקים בגודל של מאקרו-מולקולות, אתה מדבר על משהו בגודל של...... פי עשרות מיליארדים מזה.

לגבי גוף האדם- אני לא אומר עוד מילה עד שתטרחו כבר לקרוא את מליון ורבע הדוגמאות שנתתי בת'רדים הקודמים לעזאזל, ותפסיקו להתעלם מהן. נמאס לי לחזור שוב ושוב על אותם דברים.

זו בדיחה עצובה.

אתה יודע המקרה של עזריאל נראה עוד יותר הגיוני מאשר שכל העולם יווצר במקרה.

גם אני הבאתי הרבה דוגמאות חלק התיחסו לדברים שולים.

לגבי תיבת נוח יש לי את הלינק בחתימה. זה חוקרים גוים לא קשור לחרידים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו בדיחה עצובה.

כן תיבת נוח נמצאה והיא שוכנת עד היום בהר אררט שבטורקיה, האתר קיים ופתוח למבקרים כבר 20 שנה ברציפות והוא נחשב גן לאומי, המקום פתוח למטיילים רק בקיץ היות ובחורף קטבי ההר מושלגים ואי אפשר אפילו להתקרב קירבה קטנה לאתר, העצם שתקוע על ההר הוא תחתית של ספינת ענק מעץ, החומר נבדק במעבדות כבר לפני 10 שנים ואושר כי מדובר בזן של עץ עתיק.

כל ישראלי יכול ליסוע לשם ולא מזמן גם ראיתי טיולים מאורגנים לאררט.

ההר נמצא באזור קפדוקיה שבמרכז המדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...