בעיות פיקסלים ב-2007WFP השני שלי !! - עמוד 7 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות פיקסלים ב-2007WFP השני שלי !!

dolev16

Recommended Posts

אחי אני אשמח אם תוכל רגע לעזור לי לראות בודאות שזהו אכן פאנל SPVA כי אני מחר בבוקר הולך לחנות שלא יהיו אי הבנות .. למרות שלPי מיטב הבנתי כול מספר סידורי ב2007WFP שמסתיים בS אז הוא SPVA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 173
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

1.תכבה את המסך

2.תלחץ על כפתור תפריט ו "+" יחד ותדליק את המסך

3.אחרי שהמסך דלוק תעזוב אני שני הכפתורים

4.תלחץ על כפתור "-"

5.למעלה יופיעו לך שני קודים תשווה את הימני לרשימה שהביאו לך כאן ותראה איזה פאנל זה

6.אם גם אחרי זה לא תאמין שיש לך S-PVA אתה יכול לפרק את המסך ולבדוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה הרגע הלכתי לפנדה והחלפתי את המסך אין להם SIPS נשארתי עים SPVA אבל חדש וללא פיקסלים שרופים ובכללי אני מאוד מרוצה בלי עין הרע ואני לא רואה בו הבדל כזה גדול לטובת הSIPS ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח תודה =)

ויש לי באמת הרגשה שעניין הSIPS יצא מגבולות אבל לא יודע אני לא מומחה יכול להיות שאני טועה...מעניין אותי באמת לראות נתונים אמייתים של ההבדלים בינהם כדי שפעם אחת ולתמיד לראות במה מדובר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח תודה =)

ויש לי באמת הרגשה שעניין הSIPS יצא מגבולות אבל לא יודע אני לא מומחה יכול להיות שאני טועה...מעניין אותי באמת לראות נתונים אמייתים של ההבדלים בינהם כדי שפעם אחת ולתמיד לראות במה מדובר...

די עזוב אותך עכשיו מההבדלים... יש לך מסך תקין וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי קצת בפורום הבנתי את ההבדלים מבחינת צבעים הבדל קיים אבל מזערי מבחינת זוויות צפייה הSIPS יותר טוב(למרות שכשהיה ל לי אותו כול מה שראיתי מהצדדים היה מסך סגול) ,מבחינת שחור רשום שSPVA יותר טוב ..מה שהכי מעניין אותי זה במשחקים מי משניהם מציג יכולות טובות יותר או שהם דומים...

אגב משחקים הבנתי שצריך לשים את המסך על איזשהו מצב מסיום כדי לקבל יותר ביצועים ...מה הוא?

עוד שאלה יש לי פה קאבל DVI שהגיע עם המסך כמובן וניסיתי להתקין אותו לא עבד לי צריך בדרך מסוימת?

עוד שאלה אחת הבנתי שיש עוד אפשרות לחבר את המסך עם קבל שנקרא רציתי לדעת אם זה באמת אפשרי והאם הוא עדיף על שני הקאבלים הרגילים שמגיעים עם המסך..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאתה מחבר דרך DVI אתה צריך להיות על פלט 2, אין מה להתקין חוץ מלחבר את הכבל

לחבר את המסך למחשב עם HDMI? אין לך כזה חיבור במסך...

אם יש לך כזה חיבור במחשב אתה יכול להשתמש במתאם לDVI, אבל אין צורך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואו בן אדם! איזה סיפור.

אם הייתי נציג של חברת , הייתי תובע אותך! לא בפאן האישי, אלא בפאן הכלכלי.

שילמת על מסך אחד ועברו בידיך שניים לפני שנשאר אצלך השלישי.

לא רק זה, המסך מראש הוא אופציה תקציבית, מה שאומר, שדל עצמם קיבלו על המסך כ-250 דולר (במקרה הטוב).

איזה מזל היה לי, לפני יותר מחודש חיפשתי מסך כזה בזול ולא היה להשיג.

וגם אני ניסיתי את פנדה(כי הם הכי קרובים אל ביתי), שוב, והם כל-כך לא רציניים. בכל הפעמים שניסיתי לקנות מהם, לא היה להם את מה שיש באתר וגם לא יכלו להשיג, אז הם הציעו לי דברים אחרים(?!?). בחיים שלי לא שמעתי על בדיחה כזאת.

בכל אופן, למזלי שמתי יד על מסך eizo יד שנייה בכמעט חצי ממחיר המסך שלך. המסך ללא רבב ובלי זליגות ובלי פיקסלים שרופים/תקועים ושאר מיני...

רצוני לומר לך, אחרי שקראתי את הסיפור שלך, הייתי לוקח את הכסף (כמו שעשית), לומד את הלקח ומוסיף עוד 500 ש"ח כדי לעבור לליגה לאומית...

בכל אופן, תהנה מהמסך החדש שלך, שכפי שאמרו לך כבר הוא מעולה בהשוואה לכל TN שהיית קונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כול אחי בקשר לדל אתה מדבר שטויות למה זאת אשמתי ששני מסכים היו עם בעיות? זאת בעיה של החברה שלא עושים בקרת איכות מספיק קפדנית ומוציאים מסכים דפוקים..גם אם הייתי צריך להחליף 10 חס ושלום וכולם היו עם פיקסלים הם עדיין היו צריכים להחליף לי.. ותאמין לי שלי זה היה יותר קשה אני זה שעשה טירטורים אני זה שנסע למלא מקומות אני זה שסבל במקום פשוט להנות ממסך ששילם עליו יותר מ2000 שקל ממיטב כספי...

כרגע תודה לאל אני די מרוצה אבל אני עדיין יכול לחשוב מה היה אם הייתי דורש SIPS אולי זה עדיף אולי על זה שילמתי וכו'(ואני חושב תאמין או לא)

eizo -הבנתי שזאת באמת חברה ברמה גבווהה אבל כך גם המחירים שלהם וזה לא בתקציב שלי...

מקווה באמת להנות ממנו אבל בכול זאת יש צביטה קטנה שאני קורא פה סיפורים של כאלו שקיבלו SIPS בלי שום תקלה ומרוצים עד הגג..

אגב יש לי שאלה הבנתי שלסרטים הפאנל שלי עדיף בקשר למשחקים לא הצלחתי להבין מה עדיף SPVA או SIPS ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כול QttP באמת תודה רבה :kopfpatsch:

ובקשר לכבל כבל רגיל DVI שמגיע עם המסך ניסיתי את 2 היציאות שיש לי במחשב וכבל עצמו לא מתחבר מ2 צדדיו ניסיתי והוא לא נכנס לשקע של הDVI במסך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב יש לי שאלה הבנתי שלסרטים הפאנל שלי עדיף בקשר למשחקים לא הצלחתי להבין מה עדיף SPVA או SIPS ?

תראה, בעיקרון עשיתי בדיקות די רציניות באינטרנט לגבי הבדלי הפאנלים, בדגמי ה2007, ואני רוצה לעדכן אותך שברמת המשתמש הממוצע (אני ואתה) לא צריך להיות הבדל משמעותי.

כמובן שיש הבדלים, אבל הם מתקזזים. לא רק זה, אתה לא מודד "עדיף" בקשר למשחקים או סרטים, אתה מודד תכונות שבמצבים מסוימים אמורים להפריע לך. בעיקרון, במשחקים מודרניים הדרישות ממהירות המסך יותר גבוהות, אבל מעבר לזה, דרישות המסך למשחקים וסרטים כמעט זהות.

אצוטט לך סיכום מאתר מפורסם מאוד ודקדקן מאוד (www.xbitlabs.com), לאחר שבדקו את שני הפאנלים בדגמים אלו -

Its hard to tell which matrix type is better, S- or S-PVA. The former offers somewhat larger viewing angles (and, consequently, a somewhat better reproduction of colors) and a better response time, but the latter features a higher contrast ratio and a smaller RTC error. On the other hand, these differences are going to be insignificant for a majority of users.

שים לב שבקיצור ה-s- טוב יותר בזוויות צפייה, שיחזור(דיוק) צבע וזמן תגובה. ושלך (s-pva) טוב יותר ביחס ניגודיות (ומכאן שגם בדליפות זניחות יותר) וב-RTC קטן יותר (אתה בטח לא יודע מה זה, אבל רק שתדע שזה קשור למערכת השינוי צבע ומהווה מדד נוסף למהירות המסך - RTC גדול מתבטא כ-ghosting).

אני מקווה שעכשיו אתה מבין שאולי, כפי שכבר ציינו פה, כל ההיפ מסביב ל-S- הוא כנראה משב רוח שחלף כאן וזה הכל.

אני מודה שלמשרד עיצוב מקצועי כדאי לשקול ברצינות את ההבדלים... אבל... אתה לא כזה, נכון?

אגב, נתקלתי במעצבים וצלמים שמשתמשים גם במסכי TN. אז מצבך מעולה!!! תתחדש ותהנה! יש לך מסך מעולה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...