בעיות פיקסלים ב-2007WFP השני שלי !! - עמוד 11 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות פיקסלים ב-2007WFP השני שלי !!

dolev16

Recommended Posts

• תגובות 173
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דולב צודק בכמה נקודות אם כי לא בכולן. אכן ישנם פסים שבורים שלדעתי פשוט לא צריכים להופיע עם כרטיס מסך ומסך כמו שלו.

אצלי אין שבירות כאלה ואני מתהדר בכרטיס מסך קצת יותר צנוע - ASUS Radeon HD3650 SILENT 512MB DDR2.

מה שבטוח, זה שדולב עדיין משתמש באנלוגי ומסרב לתת את דגם הכרטיס המדויק...

בכל אופן מבדיקה מהירה באתר של ג'יגהבייט, אני משער שמדובר על הכרטיס הבא:

http://www.neweggmall.com/Product/1000064150/product.html

מוצאים מיד שהמעבד האנלוגי של הכרטיס עובד על 400Mhz לעומת הדיגיטלי שבנוי ל-600Mhz ובטח גם יעבור המהרה בלי בעיה גדולה.

ממבט בתחתית המסך הבא:

http://www.gigabyte.com.tw/Products/VGA/Products_Overview.aspx?ProductID=2613

תראו שגם יש ירידה ברזולוציה המקסימלית באנלוגי (כמובן), דבר שמראה חד משמעית שהכרטיס מאבד הרבה מעוצמתו במצב זה.

שוב, נכניס את זה שגם המסך מתפקד לא בשיאו ונבין למה חשוב לחבר ב-dvi מכשירים שמגיעים עם חיבורים שכאלה...

נו באמת. זה כמו לחבר לחיבור usb2 usb1 ולא להבין למה הוא עובד לאט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא הדגם הדגם שלי הוא עם הקירור נחושת אבל אני מאמין שזה אותו כרטיס רק שונה...

בקיצור אתה אומר שבאמת ככול הנראה זה הכול בגלל הכבל?

אז אני אקנה חדש או משהו כזה כי זה שהביאו אני לא מצליח לחבר..

נ.ב-אני רק אציין שמישהו אמר לי שזה לא קשור לכבל אלא שאני צריך להפעיל משהו בשם:AF16 -פילטרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נ.ב-אני רק אציין שמישהו אמר לי שזה לא קשור לכבל אלא שאני צריך להפעיל משהו בשם:AF16 -פילטרים.

שמע דולב, אני לא ממציא את הגלגל (הלוואי עלי!), מה שכתבתי זה נתוני החברה ואתה מסכים איתי שלא היו עוברים לדיגיטלי סתם בשביל הכיף. עשו זאת כי המערכות יותר יעילות ומסונכרנות. מן הסתם כשאתה משתמש בכבל לא מתאים, אתה מאלץ את המערכת לעבוד בפורמט ישן ולא ידידותי לה.

לגבי פילטרים, וואלאק לא יודע מה להגיד לך. תנסה לחפש על זה בפורומים או בגוגל, אולי תמצא משהו. אני אישית לא התעסקתי עם זה בחיים (חוץ מפילטר צבע, אבל זה משהו אחר לגמרי).

שוב בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה תודה רבה אחי :)

אני גם לא יודע מה זה פילטרים אני לא מבין בזה כלום..

אני חייב דבר ראשון להשיג כבל DVI לראות באמת אם משהו משתנה...אם לא אז אולי באמת צריך את הפילטרים האלו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי עשיתי זאת ואכן עם AA המשחק עולה יפה אבל יש לי כמה משחקים שאין האפשרות הזאת כמו ופיפא אז מה אפשר לעשות?

וגם שחכתי לציין שהאיכות תמונה המגעילה היא לא רק במשחקים אלא בכול דבר אפילו באינטרנט אפשר לראות את זה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...