בעיות פיקסלים ב-2007WFP השני שלי !! - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות פיקסלים ב-2007WFP השני שלי !!

dolev16

Recommended Posts

שלום התחדשתי לי במסך 2007WFP עכשיו שאני שם מסך שחור אני רואה זליגות אור ומהסתכלות מהצדדים רואים סגול מאוד מעצבן.

עכשיו רציתי לדעת אם בכול מסך שקיים גם בפאנל כמו שליS=IPS יש איזושהי זליגת אור ואיך אני יודע אם זה ברמת הנורמל או שזה זליגה חמורה??

והאם בכלל יש אחריות על בעיה כזאת?(קניתי ב-TMS)

אשמח לעזרכתם אני בלחץ קצת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 173
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה ממש לא רגוע ושקט מאז קנית את המסך וחבל כי הוא אמור להיות חוויה נעימה מאוד.לגבי הסגול כבר אמרו ואמרתי לך שזה טבעי ונוצר רק בזויות קיצוניות וברקע שחור ככה שביום יום ממש לא אמור להשפיע.

זליגות אור קטנות להבנתי יש כמעט תמיד ואם זה קיצוני האחריות אמורה לכסות את זה.איך תדע אם זה נורמלי או לא? או שתעלה תמונה ואנשים יראו ויחוו דיעה או תסתכל על מסכים של אחרים אם יש לך אפשרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אני יעשה אני מפחד שיש איתו בעיות...לגבי הסגול אמרו שאמור להיות אבל לא הבנתי מה הגבול יענו מתי זה כבר לא בגדר הנורמלי?

בנוגע לזליגות איך מצלמים את המסך רגיל<?זאת אומרת שהפלאש לא יפריע..אני אצלם הכי טוב ואז תאמרו לי אם זה בסדר כי בתכלס לי זה מפריע הזליגות ואני רואה אותם...

אין לי אפשרות להסתכ על מסכים אחרים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צילום אף פעם לא יראה את המצב האמיתי, מנסיון.

אם אתה ממש מודאג, תנסה למצוא בחנות את המסך פועל או אצל חבר, ותסתכל גם אצלו אם זה באותה רמה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אני יעשה אני מפחד שיש איתו בעיות...לגבי הסגול אמרו שאמור להיות אבל לא הבנתי מה הגבול יענו מתי זה כבר לא בגדר הנורמלי?

עזוב את הדיונים על נורמלי, לא נורמלי, כן עובר את הגבול, לא עובר את הגבול. הכל שטויות במיץ עגבניות.

השאלה היחידה החשובה: זה מפריע לך בצפיה? או שאתה רואה את זה רק כשאתה שם מסך שחור נטו וזה מפריע לך רק כי אתה אובססיבי בקשר לזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב את הדיונים על נורמלי, לא נורמלי, כן עובר את הגבול, לא עובר את הגבול. הכל שטויות במיץ עגבניות.

השאלה היחידה החשובה: זה מפריע לך בצפיה? או שאתה רואה את זה רק כשאתה שם מסך שחור נטו וזה מפריע לך רק כי אתה אובססיבי בקשר לזה?

הסגול פחות מפריע מה שכן מפריע לי זה הזליגה..וזה עוד הפריע לי בסרט שאין בו סצנות חשוכות מעניין מה יהיה במשחק או בסרט שרובו בחושך כמו למשל" אני אגדה"..

אבל שאני יושב מקרוב זה ממש בלתי נסבל משתי צדדי המסך אני רואה זליגה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע היא חברה רצינית מאוד עם בקרת איכות קפדנית,אני רוצה להאמין ומאמין שהרוב המוחלט של המסכים מגיע במצב תקין,לכם הסיכוי לקבל אחד במצב לא תקין הוא קטן מאוד ולקבל שניים כאלו רצוף הוא סיכוי אפסי.אני מקווה אבל שבאמת אצלך המצב לא תקין ולא סתם פראנויות בראש שלך כי אם זה ככה אף פעם לא תהיה מרוצה לא משנה כמה פעמים תחליף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אני חושב שאני צודק כי גם בפורום אחר שאי אפשר לרשום את שמו בחור אחד אמר שיש לו את המסך במשך חצי שנה והוא לא ראה את התופעה אצלו בכלל וגם אתה yaniv אומר שאתה לא רואה אצלך זליגות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי שתהיה שקט אולי תנסה לברר אם יש חנות באיזור שלך שאתה יכול לראות שם את המסך או אולי מעבדה שנותנת שירות לדל באיזור שלך לשם תוכל לקחת את המסך לבדיקה ויגידו לך אם זה תקין או לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבדה היא בהרצליה..

ויש חנות אבל זה לא ממש משנה כי צריך תנאי תאורה ספציפיים שאין בחנות וצריך מסך שחור לגמרי...

אני כנראה אצטרך ליסוע להרצליה לצערי..תגידו היבואן לא יכול לשלוח נציג שירות שיבדוק את המסך בבית?

כי במקרה שאני יצטרך לקחת אותו באוטו להרצליה אז הוא יכול להינזק גם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...