בעיות פיקסלים ב-2007WFP השני שלי !! - עמוד 10 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות פיקסלים ב-2007WFP השני שלי !!

dolev16

Recommended Posts

חחחחחחח הרגת אותי...טוב אני אנסה שוב אבל זה באמת לא נכנס....

באחריותך...

סתם חח ;)

דרך אגב אחי אתה אולי יכו לעזור לי עם התופעה שקוראת לי במשחקים? אני לא יודע ממה ולמה זה נובע...

עריכה-טוב ניסיתי שוב פשוט לא עובד וגם ספרתי את הפינים לא יודע אם זה אמור להיות ככה אבל מספר הפינים בכבל הוא לא כמו מספר הפינים במסך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 173
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש מצב שאתה מעלה תמונה של הכבל המפורסם הזה?

ואם כבר אז גם של החיבור במסך?

צירפתי תרשים של סוגי חיבור DVI נפוצים, איזה מהם תואם למסך ואיזה לכבל?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ככה אז לא הייתה אמורה להיות לך שום בעיה לחבר את הכבל למסך תוך שנייה.... :s05:

ע"מ לאשר את השערה שאכן הבעיה היא בכבל הספציפי שלך (להב או פינים עקומים), יש לך אפשרות להשיג כבל DVI אחר מאיזה חבר או שכן ולראות אם הוא כן נכנס למסך??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה מצטער שאני מקפיץ אבל אני חייב את עזרתכם בדבר הזה שקורה לי במשחקים זה מאוד מפריע לי אני אעדכן למי שלא ראה:

ב3 משחקים יש למשל חדר שפתאום הצבע שלו משתנה שאני נכנס ויוצא ממנו וזה נראה מוזר זה קרה לי כבר ב3 משחקים שונים..

למשל חדר בצבע ירוק שאני מחוצה לו ושאני בפנים נהיה סגול לדוגמא.

ועוד דבר כאילו בגרפיקה למשל קירות ואובייקטים נראים בקצוות בצורת זיגזג זה הורס את כול החוויה שבמשחק...בכול המשחקים זה קורה לי..

חייב את עזרתכם תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה לעדכן דרייברים

אם יש לך עוד בעיות עם הכבל קח אותו את המחשב והמסך לחנות שיחברו לך ויראו לך איך עושים את זה אי אפשר להסביר יותר ממה שעשו כבר מעל דפי הפורום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכנתי לא עוזר...אתה מבין אבל למה אני מתכוון? זה כאילו לא משנה איזה משחק זה איכות מגעילה הכול בצורת זיג זג גם אנשים...הייתי עושה תצלום מסך שתראו אבל זה לא עובד לי משום מה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה הנה הצלחתי למצוא של הבעיה שקוראת לי בכול המשחקים בבקשה:

הבעייה השנייה היא אמרתי ואמר שוב :למשל אני מחוץ לחדר מסוים וצבעו סגול ברגע שאני נכנס צבעו ירוק לדוגמא.. ממש מציק.

חייב את עזרתכם אני כבר מיואש ואובד עצות..

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דולב, כבר קצת התעייפנו מהפוסט הזה! :s07:

כמה דברים:

א. אם אתה משתמש באנלוגי ולא ב-dvi, תחדול, סיכוי טוב שהבעיות שלך נובעות מהעניין הזה.

ב. אם אתה כבר משתמש ב-dvi, כנראה שהכרטיס מסך שלך לא בנוי לעבודה מאומצת כל-כך. תחליפו.

ג. תעשה לנו טוב ותפתח פוסט חדש בכרטיסי מסך, כי הבעיה שאתה רואה בכמעט בטוח לא קשורה למסך עצמו...

תודה :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א.אני לא מצליח לחבר את הDVI

ב.הכרטיס מסך שלי חזק יחסית(8800GT)

ג.זה מה שעשיתי ואני יודע שזה לא קשור לכן פתחתי אשכול חדש בפורום משחקים אחד המנהלים פה החליט משום מה לנעול את זה בטענה ש"מספיק יש על זה 15 עמודים" פה וזה לא נכון כי פה בכלל מדובר על המסך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דולב, אתה יכול לרשום את הדגם המדויק של הכרטיס שלך עם שם היצרן.

סתם סקרנות.

בכל אופן, לדעתי, המסך שלך הוא נייטיב דיגיטלי.

הכרטיס מסך שלך בטוח דיגיטלי! לכן אל תסתכל על ההגדרות שלו כי הן לא רלוונטיות כשאתה משתמש באנלוגי.

מה שבעצם קורה זה שיש יחידת עיבוד קטנה(ואיטית ביחס לכרטיסך) על הכרטיס שמתרגמת את האות הדיגטלי לאנלוגי, האות עובר למסך ועובר תירגום בחזרה(שוב, עם יחידת עיבוד איטית ביחס למסך!)! ואתה מתפלא שאתה רואה זיגזג!

תדאג לכבל dvi ומהר!

ורק אז תעדכן אותנו מה קורה!

בבקשה, אין שום טעם שאנשים ימשיכו לענות לך על הבעיה הזו כל עוד אתה לא משתמש בדיגיטלי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...