בעיות פיקסלים ב-2007WFP השני שלי !! - עמוד 4 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות פיקסלים ב-2007WFP השני שלי !!

dolev16

Recommended Posts

אני מקווה בשבילך שיצליחו למצוא איזה 2007WFP בשבילך, או שאולי יביאו לך את המסך הקודם שלך, כי אין ולא יהיה שום מסך 20" רחב איכותי שימשיך את דרכו של ה-. נישת ה-20" הרחב הידרדרה באופן מוחלט ל-TN, כפי שקרה קודם לנישת ה-19" ול-17" לפניה.

עד היום לא ברור לי מה בדיוק הייתה הבעיה ולמה בכלל מישהו הסכים להחליף לך את המסך. כל התיאורים האחרונים שלך בכלל לא נשמעו כמו זליגת אור, אבל רק מתיאורים קשה לדעת, כמובן.

אם לא תצליח לקבל 2007WFP שתהיה מרוצה ממנו, ותגיע להסכם של זיכוי מלא, יש כמה אופציות ששווה לשקול ב-20" לא רחבים, כולם פלוס-מינוס סביב ה-2K:

DELL 2007FP

HP L2065

LG L2000CP

על כולם דיברו בפורום בשבועות האחרונים, והמסקנה התורנית היא שה-L2065 לא נופל מה-2007FP, כאשר לגבי ה-LG יש ספקות הנובעות מהיעדר ניסיון, עדויות או ביקורות לגביו.

אגב המקרה הזה די מראה עד כמה כל העניינים לגבי ייבוא רשמי או לא רשמי הם קשקושים. כי כשהיצרן חותך את פס הייצור, לא יעזור עד כמה הייבוא שלך הוא "רשמי", אם אין במלאי, אז אין במלאי. וכפי שזה נראה עכשיו, כל מי שקנה את ה-2007WFP במהלך השנה האחרונה, ויש לו תיאורטית עוד שנתיים אחריות, מעשית תקוע כי כל היבואנים ה"גדולים" וה"רשמיים" לא מסוגלים לתת מענה להחלפת מסך לאותו דגם, ולא מקבלים שום גב מ- העולמית, ולא מאף אחד אחר. כמו כן, נראה שזה עניין של זמן לא ארוך (הימור שלי: כמה חודשים) עד שהמצב עם ה-2007FP יהיה זהה.

מבחינה זו, מצבו של מי שקנה מפנדה, TMS, SKY או כל חנות אחרת שעובדת עם יבואן, זהה למצבו של זה שקנה מנקסטופ, היבואן המקבילי.

מעניין כיצד סיפור זה ישפיע על דעתם של אלה שהיללו את ואת השירות שלה. מצד אחד זה בהחלט מבורך על שהחליפו בלי ויכוחים בכלל מסך אשר על-פניו לפחות היה תקין. מצד שני, שיטת ה"שדרוג" שלהם כלל לא מתחשבת בעובדה שהדגם החדש עשוי להיות נחות יותר מקודמו, ומאוד מצער שנראה כי החברה לא שמרה מלאי של מסכים להחלפה בלבד, לתקופה בין סיום הייצור לבין סוף תקופת החיים של המוצר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 173
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תאמין לי שאני נושא תפילה חח שימצאו לי מסך ואני אוכל את עצמי ששלחתי להחלפה..אני לא מעוניין במסך לא רחב וגם לא ביותר מ20 אינץ לכן זה באמת בעיה אם לא ישיגו לי את המסך..מעניין מה עם המסך הקודם שלי אולי כבר עדיף לבקש אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הציעו לך לקחת במקומו 2007FP?

לדעתי זה הצעד הכי מתבקש והגיוני להציע את ה-FP, אם אין ביכולתם להציע 2007WFP חדש. לדעתי זה חבל לא לנסות את הדגם הלא רחב, כי כמו שנאמר לך אין כל כך אופציות למסך רחב איכותי בגודל 20", ומהמבחר שיש במחיר קצת גבוה יש מסכים עם ציפוי מבריק, שרק גורם למשתמש מוגבלות בהתאמת תנאי תאורה הולמים בכדי להימנע מהשתקפויות מטרידות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם לא שמת לב להודעתי הקודמת?

אני מקווה בשבילך שיצליחו למצוא איזה 2007WFP בשבילך, או שאולי יביאו לך את המסך הקודם שלך, כי אין ולא יהיה שום מסך 20" רחב איכותי שימשיך את דרכו של ה-. נישת ה-20" הרחב הידרדרה באופן מוחלט ל-TN, כפי שקרה קודם לנישת ה-19" ול-17" לפניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי לב אבל חשבתי שאולי אמור לצאת מתישהו אחד כזה...

דרך אגב אבא שלי עדכן אותי כרגע שייתכן שיחזירו לי את המסך הקודם אותו שלחתי להחלפה אבל אני חושש מדבר אחד , שהתעסקו איתו שם במעבדה והרסו לי אותו עוד יותר או משהו כזה כי הם בכול זאת שיחקו איתו קצת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחליט מה אתה רוצה ותפסיק להיות כל כך לחוץ,אתה משגע את עצמך ככה קיבלת מסך שרציתהחלפת לא ברור למה עכשיו מביאים לך משהו אחר ואתה שוב רוצה את שלך ועדיין לא מרוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחליט מה אתה רוצה ותפסיק להיות כל כך לחוץ,אתה משגע את עצמך ככה קיבלת מסך שרציתהחלפת לא ברור למה עכשיו מביאים לך משהו אחר ואתה שוב רוצה את שלך ועדיין לא מרוצה.

תגיד לי מה הבעיה שלך? לא הביאו לי שום דבר אחר אם היו מביאים נראה לך שהייתי מחפש משו אחר? אני רק עכשיו פשוט הוא אמר לי שאם לא ימצאו בעולם מסך חדש להביא לי(מה שכנראה יקרה) אז הן יחזירו את הקודם אבל אני לא יודע מה עשו איתו שם במעבדה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי לב אבל חשבתי שאולי אמור לצאת מתישהו אחד כזה...

דרך אגב אבא שלי עדכן אותי כרגע שייתכן שיחזירו לי את המסך הקודם אותו שלחתי להחלפה אבל אני חושש מדבר אחד , שהתעסקו איתו שם במעבדה והרסו לי אותו עוד יותר או משהו כזה כי הם בכול זאת שיחקו איתו קצת..

תשמע, אני חייב להעיר אחרי שקראתי את כל הת'רד... אתה חי בסרט, מאוד לא החלטי וחושש משטויות. באמת.

זה מסך! לא קנית בוגאטי לעזאזל! בכל מסך יש זליגות אור ובS- יש הילה, זה מה יש, אין מושלם. גם לי יש זליגה קלה ב2407-HC לא נורא, לא מפריע.

תחשוב כמה זמן אתה מבזבז על השטות הזו! כמה אנשים אתה מטרטר בגלל שאתה לא מסוגל להחליט מה אתה רוצה....

תחליט וחיה לפי ההחלטה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, אני חייב להעיר אחרי שקראתי את כל הת'רד... אתה חי בסרט, מאוד לא החלטי וחושש משטויות. באמת.

זה מסך! לא קנית בוגאטי לעזאזל! בכל מסך יש זליגות אור ובS- יש הילה, זה מה יש, אין מושלם. גם לי יש זליגה קלה ב2407-HC לא נורא, לא מפריע.

תחשוב כמה זמן אתה מבזבז על השטות הזו! כמה אנשים אתה מטרטר בגלל שאתה לא מסוגל להחליט מה אתה רוצה....

תחליט וחיה לפי ההחלטה הזו.

את מי טרטרתי?

אולי טעיתי ששלחתי להחלפה אבל זאת זכותי חוץ מזה שלפי הפורום הבנתי שלא בכול המסכים אמורה להיות זליגה,אז בסדר כול אחד עושה טעויות אבל אני לא מטרטר אף אחד ביום חמישי אני אדע אם מקבל חדש או שאני צריך להחליט בין זיכוי כספי מלא לבין המסך הישן שכרגע במעבדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...