בעיות פיקסלים ב-2007WFP השני שלי !! - עמוד 6 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות פיקסלים ב-2007WFP השני שלי !!

dolev16

Recommended Posts

ידידי כבר כתבתי פה לפני שבועיים ויותר

אין להשיג את המסך הזה יותר !!

לא היה ולא יהיה אחריות לזליגת אור

עדיף לך את המסך הקודם מכיוון שאין לדל "מעבדות" למסכים !!! אז עדיף לך את המסך הקודם !!

ו

לדורי היקר ......

אתה רואה מה קורה ללקוחות בחברות אחרות שהם "יבואנים רשמיים "

אני חושב שמהת'רד הזה ניתן ללמוד המון שאין כמעט הבדל בין יבואן רשמי ללא רשמי למעט המחיר והפאנלים !! כפי שאתם רואים ..

כי "שיורד גשם הוא יורד אצל כולם " אם יש את המסך אז יש אותו לכולם ואם אין אז באמת אין מה לעשות

גם אני מחליף את המסכים שאני מייבא בדל ואם אין להם את זה אז קשה לעזור ללקוח כי אין מה לעשות אלא לספוג זיכוי כספי מלא או כל דבר אחר

ולכן צריך רק קצת יותר זהירות ולנצל את האופציות שיבואן פרללי נותן ןלוקח 100 % סיכון על עצמו וזה פיקסל או שניים מייד עם הקנייה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 173
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הם סגורים כרגע שלחתי מייל ואני אתקשר מחר..

הזהרנו אותך...

אבל כניראה טבע האדם "לקבל כוויה ואז ללמוד לבד שלא משחקים באש".

בנוסף:

מכיוון שבסרטים פאנל S-PVA נותן צבע שחור עמוק מאוד

אני צופה בעיות... תעדכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז ככה אני אלך השבוע עוד למעבדת CPM בתל-אביב בגלל עניין הפיקסלים השרופים,בעניין הפאנל החזירו לי תשובה במייל ש"פאנל לא בודקים לפי האות האחרונה במספר הסידורי שמאחורי המסך אלא אם יש למסך הילה סגולה שיש חושך ואם הוא AOA4 ..

אני בטוח ב99 אחוז שהפנל הוא אכן SPVA ולא SIPS כמו שנאמר לי ,בכול מקרה הם טוענים שכול המשלוח שהגיע הוא SIPS וגם מה שהגיע אליי,אבל להגיע למעבדה בקיסריה ויבדקו לי את הנושא...

אגב ישנה דרך לבדוק אם המסך מתוקן /משומש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם המסך חדש או משומש ניתם לבדוק לפי תאריך היצור שלו שנמצא מאחורי המסך בדך כלל יבואן רשמי מקבל את המסך חודש חודשיםם גג לאחר יצורו !

גם ניתן לבדוק את הפאנל לפי ההוראות הבאות

לגבי איך בודקים את הפאנל אז יש שילוב כפתורים שצריך ללחוץ ואז מקבלים מידע שאומר איזה פאנל (לפי קוד שצריך לפענח).

תיכנס לפורום הבא, הוא מדבר אך ורק על הנושא הזה:

http://www.hardforum.com/showthread.php?t=1111100&highlight=RT803

הנה ההוראות באנגלית:

To access the 2007WFP service menu and see the panel information:

1. Turn off the monitor, hold 'menu ' and '+' buttons at the same time while turning it on.

2. After the power is on, let go of the 2 buttons and then press the '-' button.

At the top you will see the panel model:

S-IPS:

LM201W01

RT803

HN210

PVA:

PM330

LTM240M2

LTM201U1

UW473

HN208

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רשום לי חודש אפריל מאחורי המסך.. אבל מה זה קשור לזה שזה יכול להיות מתוקן/משומש?

בקשר לפאנל אני בודאות יודע שזה לא SIPS אבל אם תוכל לתרגם לי לעברית את ההוראות אני אשמח :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...