2007WFP Dell -מאיפה כדאי לי לקנות? - עמוד 3 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2007WFP Dell -מאיפה כדאי לי לקנות?

dolev16

Recommended Posts

SheZiF - לשאלתך,

בתור לקוח של CMS אני לא מכיר התחייבות לסוג פאנל במסכי 2007.

גם TEAM לא מתחייבים לסוג הפאנל.

בWFP במידה ויש REV A04 זה תמיד S-, במידה וזה REV A05 זה יכול להיות גם S-PVA וגם S-IPS

בFP זה בדיוק ההפך, REV A05 זה רק S- וREV A04 זה יכול להיות גם וגם

מנסיון ורכישות עבר, לישראל מגיעים ביבוא הרישמי רק WFP A04, אך עד שלא יכנס המשלוח לחנות, לא נוכל לוודא זאת.

אם תרצה, מחר תרים טלפון בסביבות הצהריים וישמחו לתת לך תשובה.

אז המסך שהזמנתי לפני מספר ימים ומן הסתם נשלח מהמלאי הקודם הוא בוודאות A04 עם פאנל S-IPS? המסך מדגם WFP?

דבר שני אני תמיד רואה שהמסך מומלץ בלי ממש קשר להבדל בין הפאנלים ההבדל מורגש או משמעותי בכלל?

נ.ב

טוב לראות שיש כאן נציגים של חנויות קשר עם הלקוחות והגולשים והקשבה לרצונות שלהם זה חשוב מאוד ומשרת את כולם,כן ירבו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יניב - המסך שלך לא קשור למה שנרשם פה, אתה באמת ההית מהמלאי הקודם שהיה ידוע מראש שהם A04, נכון לעכשיו זה כבר לא משנה כי המשלוח נכנס וכולם הגיעו A04 כפי שהיה צפוי.

לגבי החלק השני שרשמת, נציגי חנויות שמגיבים, בעתיד עדיף שתפנה ישירות לחנות במידה ויש לך שאלות, ככה תקבל תשובה מהירה וספציפית למה שאתה מחפש ולא נציף את הפורום בתשובות פרטניות.

גיא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יניב - המסך שלך לא קשור למה שנרשם פה, אתה באמת ההית מהמלאי הקודם שהיה ידוע מראש שהם A04, נכון לעכשיו זה כבר לא משנה כי המשלוח נכנס וכולם הגיעו A04 כפי שהיה צפוי.

לגבי החלק השני שרשמת, נציגי חנויות שמגיבים, בעתיד עדיף שתפנה ישירות לחנות במידה ויש לך שאלות, ככה תקבל תשובה מהירה וספציפית למה שאתה מחפש ולא נציף את הפורום בתשובות פרטניות.

גיא

הבנתי מתגובה כאן של מישהו (באחד הנושאים האחרונים) שהמשלוח האחרון שהגיע היום נגמר, כל המסכים נמכרו. אמת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיא

זו היתיה נקודה לחיוב לכן חשבתי שראוי לפרסמה כאן ולא לשלוח לך מייל פרטי למשל שם אני אגיד את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי לגבי המסך של שלמשחקים וכאלה הוא לא יהיה משהו...

לפי מה שהבנת?

לפי מה שהבנת ממשתמשים שיש להם את המסך?

או לפי מה שהבנת מביקורות על המסך?

אם אפשר המקור שממנו "הבנת את זה", זה יעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפרופו EIZO 1932SH-BK יש לו פאנל S-PVA, לעומת זאת לנק S- . בכל זאת לEIZO יש מכלול צבעים, דיוק צבעים והוא בא מיוכל טוב יותר מהיצרן?

קראתי שלאיזו יש עומק צבע 10BIT. הגיוני?

מישהו יכול לשפוך קצת אור על הנושא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...