2007WFP Dell -מאיפה כדאי לי לקנות? - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2007WFP Dell -מאיפה כדאי לי לקנות?

dolev16

Recommended Posts

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם אתה לא סומך על אף אחד זו בהחלט בעייה,מה האלטרנטיבות? או שתגיע ותעשה טיול קצר ותראה בעצמך או שתמתין את ההמתנה הדרושה ברשימת ה"אלפים" כמו שציינת או שתלך על מסך אחר.ואם אתה לא סומך על אף אחד מה תעשה לגבי אחריות?

תאמין לי שגם אני רציתי להמתין ולשבת על הגדר לחכות לראות מה קורה ואולי יצא משהו יותר טוב אבל ראיתי את הבעייה עם המאלים והבנתי שבקרוב מאוד המסך הזה יעלם מהנוף ויחד עם השירשור על המגמות בשוק והחיזוק שאנו רואים עם סוגי המסכים החדשים שיוצאים העדפתי לעשות מעשה לקחת את הסיכון שלי ולקנות עכשיו

מקסימום יהיו לי פיקסל או שניים שרופים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה אני מסכים איתך חלקית אבל אני מעדיף עוד יום לראות מה קורה ב-LCDTV מחר אני עוד פעם ישאל אותו האם זזה בטח שאני יקבל את המסך אם לא אני ישאר עים ההזמנה מTMS ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנו לי להסביר משהו,

היבואן של TMS הוא לא CMS, לכן לכל אלה שלא מבינים למה ל TMS יש ולשאר אין זאת הסיבה.

אני לא יודע מי היבואן הזה, ואיזה פאנלים הוא משחרר...

Qttp, אני מאמין שCMS לא טיפשים, וידעו לזכות את הלקוח במסגרת האחריות במקרה של תקלה במסך...

עריכה:

לפי מה שהבנתי מנציג של TMS היבואנית היא טים, אך לא מצאתי עליה כלום ברשת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לספקנים שביניכם

http://www1.euro.dell.com/content/topics/topic.aspx/emea/contact/edb/israel?c=il&l=he&s=gen&~ck=mn

זהו דף האינטרנט של נציגות בישראל וכל הטלפונים והיבואנים המורשים,

כפי שאתם יכולים לראות, ישנם מספר גופים יבואנים רישמיים ולא רק CMS.

מספר 4 מסוף הרשימה היא חברת Malam-Team שעובדת בעיקר עם גופים גדולים ולא כל החנויות יכולות או מסוגלות לרכוש מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לספקנים שביניכם

http://www1.euro.dell.com/content/topics/topic.aspx/emea/contact/edb/israel?c=il&l=he&s=gen&~ck=mn

זהו דף האינטרנט של נציגות בישראל וכל הטלפונים והיבואנים המורשים,

כפי שאתם יכולים לראות, ישנם מספר גופים יבואנים רישמיים ולא רק CMS.

מספר 4 מסוף הרשימה היא חברת Malam-Team שעובדת בעיקר עם גופים גדולים ולא כל החנויות יכולות או מסוגלות לרכוש מהם.

גיא תגיד, Malam - Team יכול להתחייב שאני אקבל מסך עם s- ??

כי למיטב ידיעתי CMS כן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SheZiF - לשאלתך,

בתור לקוח של CMS אני לא מכיר התחייבות לסוג פאנל במסכי 2007.

גם TEAM לא מתחייבים לסוג הפאנל.

בWFP במידה ויש REV A04 זה תמיד S-, במידה וזה REV A05 זה יכול להיות גם S-PVA וגם S-IPS

בFP זה בדיוק ההפך, REV A05 זה רק S- וREV A04 זה יכול להיות גם וגם

מנסיון ורכישות עבר, לישראל מגיעים ביבוא הרישמי רק WFP A04, אך עד שלא יכנס המשלוח לחנות, לא נוכל לוודא זאת.

אם תרצה, מחר תרים טלפון בסביבות הצהריים וישמחו לתת לך תשובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...