2007WFP Dell -מאיפה כדאי לי לקנות? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2007WFP Dell -מאיפה כדאי לי לקנות?

dolev16

Recommended Posts

שלום אני קונה את המסך הנ"ל ורציתי לדעת איפה הכי כדאי לי לקנות אותו ומי נותן אחריות הכי טובה לגבי פיקסלים וכו'..

ורציתי לדעת מה צריך לבדוק שאני קונה אותו כי חשבתי שהוא בא רק בגרסת S- פאנל אבל ראיתי שיש עוד סוג או משהו כזה..

בקיצור צריך את עזרכתם כי זה בכול זאת השקעה על מסך יקר ואני רוצה לצאת מרוצה :xyxthumbs:

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם תצליח למצוא אותו בכלל, כבר תהיה מרוצה.

פיקסלים? זה מה שבראש שלך? איזו שטות. אם כבר, הייתי דואג שהמסך יישרף או יפתח דפקט רציני בתקופת האחריות, ואז תהיינה בעיות מלאי קשות, שכן המסך הורד מהייצור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עכשיו עסוק בטלפונים לכול העולם לנסות להשיג את המסך הזה...אתה אומר שלא כדאי לקנות אותו?

אבל אין עוד שום אופציה במחיר הזה ל20 אינץ איכותי עם פאנל S- ..

אז מה לא שווה לי לקנות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שווה, אם תמצא. אני מאחל לך בהצלחה.

סה"כ גם לי יש המסך הזה, שקניתי לפני פחות משנה. ולעוד רבים בפורום הזה ומחוצה לו. כך שכולנו באותה סירה: במקרה של תקלה רצינית הדורשת החלפה, נחזיק אצבעות שהיבואנים יוכלו לתת מענה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם מחפש את המסך

הזמנתי מפנדס אבל עברו כבר יותר משבועיים אז ביטלתי

תנסה בSKYPC הם אמרו שמגיע להם עוד חודשיים

ובNEXTOP אמרו לי שאפשר להזמין וזה יגיע תוך שבוע וחצי ככה אבל צריך לשלם מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שעכשיו QttP אומר ששלא כדאי לקנות את המס כי הופסק היצור שלו ועוד בעיה מבחינתי היא שאני צריך חנות שתהיה קרובה אלי אני גר בפתח תקווה אז החנות LCDTV היא בול בשבילי גם מהבחינה הזאת וגם מהבחינה שאני רוצה לפני שאני לוקח את המסך לבדוק אותו בחנות שהוא בסדר ועובד טוב והכול והבנתי שאף אחד לא נותן לבדוק את זה רק הם,אז התקשרתי ואמרו לי שאין את המסך .. לא יודע מה לעשות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג אני עושה בירורים עים המפיצים...

אבל באמת אם נגיד המסך יגיע דפוק ויש לי הרי אחריות אז מה הם לא יחליפו? כי הרי הפסיקו לייצר אז מה הם יתנו לי במקום?[br]פורסם בתאריך: 18.05.2008 בשעה 15:11:06

חבר'ה עשיתי הזמנה למסך בTMS הם אמרו שיגיע ביום שלישי לגבי הפאנל הם עוד לא יודעים אם זה יהיה SPVA או SIPS וביקשתי לדעת מה היה עים המסך יגיע דפוק או שיהיו פיקסלים שרופים אז הם אומרים שהם עושים לו את כול הבדיקות במקום לפני שהוא נשלח אליי..

יצא לי כולל משלוח עד הבית 2100 ש"ח

אז מה אתם אומרים שווה? ואם זה יהיה פאנל S-PVA גם שווה עדיין?

ובנוגע לבדיקות נראה לכם שהם באמת יבדקו אותן?

עריכה:נרשמתי בתור גם ב-LCDTV בפתח תקווה הוא אומר שכבר רשומים אצלו אלפים למסך הזה..הוא טוען שגם אליהם יגיע ושאין דבר כזה לבדוק בחנות ושTMS זה בולשיט שהם אומרים שיבדקו.

מה אני גיד לכם אני מבולבל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל TMS היה אחד אחרון שהזמנתי אתמול,הם אמרו שיום שלישי יגיע מלאי חדש של 10-15 יחידות

לגבי מימוש אחריות בגלל שהייצור הופסק נראה לי לא רלוונטי חברה גדולה ומכובדת היא מחוייבת לתת אחריות לשלוש שנים מעכשיו אז אני מאמין שהם ימשיכו לייצר חלפים או יש להם מלאי למימוש אחריות לתקופה הזו.לא עניינך בתור לקוח איך הם יעמדו בזה אחריות היא מחייבת

סתם דוגמא מרצדס מחזיקה מלאי של חלפים מקוריים למכוניות שהפסיקו את הייצור שלהם בשנות ה-70 ככה זה שיש תודעת שירות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק 10-15 יחידות?

ומה בנוגע לעניין שהם אמרו שהם יבדקו לי את המסך ובחנות וב-LCDTV בפתח תקווה אמרו שאין דבר כזה וזה בולשיט כי ברגע שפותחים אין אחריות או משהו כזה?

עכשיו תגידו אבי מ-LCDTV אמר שיהיה מסך מדגם חדש של יש למישהו מושג במה מדובר איזה פאנל יהיה לו וכו'?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם החנות מתחייבת לך לפתוח ולהחליף אם יש בעיות זו מדיניות שלה ואין דבר כזה אין דבר כזה.

לגבי מסכים חדשים כרגע חוץ מהמסך 2408 כל השאר מבוססים פאנלים נחותים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לך בכול מקרה אני מעדיף לקנות בLCDTV מכמה סיבות:

הראשונה -בעיר שלי

השנייה-הכי זולים

השלישית-אמינים מאוד

אבל אני מקווה שהוא יוכל להביא לי תשובה יותר קונקרטית כי הוא אמר רק שיש אלפי הזמנות וכרגע היבואן CMS עוד לא עדכן אותו לגבי משלוח אבל אם יגיע לTMS אז בטוח מגיע אליהם..

אגב yaniv -אני אשמח אן תעדכן אותי כשיגיע המסך איך הוא הגיע אם הוא הגיע ללא תקלות וגם איזה פאנל הוא..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסביות שלך נחמדות ויפות רק בעייה קטנה והיא מלאי מה עוזר כל זה שלחנות שאתה רוצה לקנות אין את המסך בכלל ויש רשימת המתנה של "אלפי אנשים"

נראה לי כדאי להקיע עוד חמישים שקל ולקנות ממקום אחר לפני שלא יהיה זמין בכלל ואיך שזה נראה כרגע לא ממש יהיה מחליף למסכים הנ"ל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אגיד לך מה הבעיה שלי עם TMS אני לא יודע אים הם באמת עורכים בדיקות כי אני לא שם ועוד דבר אם המסך יגיע עם בעיה אז אני אצטרך ליסוע עד הרצליה אים בכלל יסכימו לעזור(לא מכיר את החנות)

הבחור ב-LCDTV מאוד אמין ואני מחר יברר שוב אם זה בדוק שאני יקבל מסך אם לא אני יהמר ואלך על אופציית TMS מה שבטוח המסך הזה חייב להיות שלי :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להגיע לחנות ורלאות שבודקים או לסמוך עלייהם כמו שאתה סומך על כל מקום אחר,חוץ מזה יש אחריות

מצד שני אין דבר מושלם תבחר אתה מה חשוב לך יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...