הייתכן כי רוב המלחמות בעולם הם בגלל השמאלנים? - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הייתכן כי רוב המלחמות בעולם הם בגלל השמאלנים?

Yamabushi

Recommended Posts

מי דיבר על צבא? אנחנו מדינה, לא .

אני לא אמרתי שאנחנו בהכרח טובים יותר, תפסיק לבלבל את המוח ולהוציא מילים מפה. :bash:

כל אדם (בממוצע) בעולם הזה יכול ללמוד להילחם, לחשוב וכו' בדיוק באותה רמה שלנו.

אני כן מאמין ביכולתנו ליצור סביבה אשר תיצור הון אנושי טוב יותר.

אני כן מאמין ביכולתנו לחשוב ברמה מוסרית גבוהה יותר (כתוצאה מחינוך טוב יותר והתבססות על הדברים והערכים שגרמו לנו להקים ולהיות במדינה הזו).

זו לא יהירות- זו אמונה. במה אנחנו אמורים להאמין? שאנחנו גרועים? שאין סיכוי אי פעם שיהיה פה משהו טוב? אני בחיים לא אאמין בזה. בשביל להשתפר- צריך לכוון גבוה. אני מאמין שיש לי היכולת להשתפר, יחד עם סביבתי, לרמה גבוהה יותר מרוב האנשים ברוב המדינות בעולם. לא, לא בגלל שאנחנו יהודים "מיוחדים". בגלל שאנחנו ישראלים. אני מאמין שמה שיש פה יותר טוב ומאפשר לך להיות יותר טוב. אני מאמין שפה אני צריך להיות. זה לא אומר שצריך לנוח על זרי הדפנה (מה שלצערי קורה במדינה).

בין זה לבין שיקולים צבאיים אין שום קשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 241
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קצת פחות קשור לנושא

מתוך על "שמאל"

שימוש בכוח לפתרון סכסוכים בינלאומיים:

השמאל המתון הוא לרוב יותר יוני (מהמילה "יונה", העוף המסמל את השלום) ומאמין בהידברות ומשא ומתן כאמצעי הטוב ביותר לפתרון מחלוקות וסכסוכים. תנועות שמאל בדרך כלל מתנגדות לפעולות צבאיות ומאמינות במדיניות של איפוק ושימוש בכלים דיפלומטיים. עם זאת ארגוני שמאל קיצוני מציגים וגם מפעילים עמדות מיליטנטיות ואף מצדיקים פעולות טרור לשם השגת מטרותיהם

עכשיו זה פשוט מגוחך... מצד אחד הם רוצים דיפלומטיה עם כל דבר שזז מצד שני השמאל הקיצוני מפעיל קבוצות טרור בשביל להשיג את המטרות...

ציפיתי שהשמאל הקיצוני יהיה חבורה של מחבקי אוייבים שלא מאמינים בצבא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל ההגדרות האלה טיפשיות. יש לך 7 מליון אנשים במדינה.

אין להם רק 5 דעות (ימין קיצוני-ימין-מרכז-שמאל-שמאל קיצוני). יש להם כמה אלפי דעות (אם לא 7 מליון).

חלק מהמילה "קיצוני", כבר אומר שהדבר גובל בטמטום. אז מה יש להבין בכלל?

יש אנשים דבילים שעושים דברים דבילים בשביל מטרות דביליות.

גם להיות פציפיסט זה דבילי באותה מידה. וגם זה יהיה מוגדר ע"י הרוב כ"שמאל קיצוני" (למרות שלדעתי אין כל כך קשר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלוהים (BTW לא מאמין בו) ישמור אם מישהו היה מפרסם מה שאתם רשמתם בוויכוח הזה איפשה שכולם היו יכולים לראות :o :o :o :o :o :o

מה שכן לדעתי שתם צריכים לזכות בתחרות אמא של המשפטים הלא פוליטיקלי קורקט!

אז ככה נתחיל...

צבא שחושב שהוא יותר טוב מאוייבו נדון למפלה!

כול שהוא בעולם נתון למפלה מאת היותו צבא!

גישה כזאת יכולה להביא גם את המעצמה הגדולה ביותר לאבדון.

מעולה "מעצמה" באה ממדינה משמע הפרדה משמע שונה משמע מלחמה שנאה פחד ועוד... מקווה שכול המעצמות\מדינות יגיעו לאובדון יום אחד. ושתיהיה רק מדינה אחת... כדור הארץ והחיים עליו!!! (ולא אני לא היפי מי שרוצה הוכחה שיבדוק אותי)

ואני אפילו לא יטרח להכנס לביטוי הזוועתי של "עם סגולה"

(וכן זה בסדר לחשוב שאתה מעולה ושיש לך עתיד אבל לא שאתה זהב קדוש או שום דבר נעלה אחר... (דוגמה: היטלר... i rest my case))

ולגבי הפסקה השניה זה היה סרקזם וכנראה שקשה לך להבין את זה...אני ממש לא חושב שאנחנו עם סגולה

אבל בתנך כתוב לך את זה וזה מדינת קיימת בעיקר בגלל שזו מדינה ליהודים והיא מבוססת בעיקר בעקרונות התנך והרבה מאד אנשים מאמינים בספר הזה.

איזה חמוד ואם הרבה אנשים מאמינים שאתה צריך לקפוץ מגג אתה תקפוץ

(דוגמה:הרבה אנשים האמינו שהעולם שטוח ונחש מה....)

טוב הטעייפתי אני לא פה לחנך אותכם אבל קצת תחשבו לפני שאתם מדברים....

אחר כך שיהיה לי זמן אני גם יוסיף פה דעה על הנושא :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שהכי טוב שכל העולם יהיה מדינה אחת

אבל מציאות מצד אחד וחלום מצד שני

ההבדלים בין האוכלוסיות גדולים מידי ולך תשפוט מי מהצדדים יחיה בסוף (כי דו קיום במדינה אחת אינו אפשרי ושלא תעיז לחשוב אחרת)

וכמובן יש את הדחף האנושי להיות בשליטה ולשלוט הכל (או הסיבה למה שלטון יחיד זה רע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיק לשים מלים בפה שלי. אי-אפשר להתדיין איתך כשאני אומר דבר אחד ואתה שומע דבר אחר.

נכון, שמענו... איזה מורה להיסטוריה סיפר לך את תיאוריית הקונספירציה הזאת?

עזה ממש לא תחת כיבוש. לעזה יש חוף ים וגבול פתוח עם מצרים. הם יכולים לקבל חשמל ומים ממצרים, או להקים בעצמם תחנות כוח ומתקני התפלת מים.

עוד מעט תגיד גם שישראל נמצאת תחת כיבוש, מכיוון שלבנון שולטת לנו במקורות המים הזורמים לכינרת.

גישה כזאת יכולה להביא גם את המעצמה הגדולה ביותר לאבדון.

וואלה? בתנ"ך כתוב שאנחנו עם סגולה? כתוב בתנ"ך גם שגבולות ה"ארץ המובטחת" הן מנהר הפרת ועד נהר הנילוס.

בגלל שזאת יהירות חסרת בסיס.

צבא שחושב שהוא יותר טוב מאוייבו נדון למפלה!

אבל זה לא משנה שיש להם גבול הם מסופחים אלינו,הם בעיה שלנו- לא משנה כמה תגיד על מצרים זה לא ישנה

מצרים לא רוצה אותם כמו שאף אחד באמת לא רוצה אותם,הם בסה"כ פליטים

(וכן זה בסדר לחשוב שאתה מעולה ושיש לך עתיד אבל לא שאתה זהב קדוש או שום דבר נעלה אחר... (דוגמה: היטלר... i rest my case))

טוב מזל שאתה לא מחנך כי לכתוב בלי שגיאות כתיב אתה לא יודע

למה אנחנו פה? במדינת ישראל?

תענה לי על השאלה הזאת? הסיבה שאנחנו פה היא בעיקר על רקע של דת וגזע

ואגב שוב אני יורד על הביטוי המטומטם הזה והתגובה שלך היא טיפשית...אנשים חיים לפי מסורת והמסורת הזאת מנחה אותם וזה שאתה לא מאמין זה בחירה שלך- גם אני לא מאמין אבל מפה עד להגיד שאם הם מאמינים בזה זה טיפשי ( זה בעצם מה שאתה אומר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני אומר שזה טיפשי לחיות לפי אמונות בלי לגמגם וואלה יש לי שגיאות כתיב ביג דיל...

אני רק רוצה להגיד לך שאני כבר לא גר בישראל כי אני חושב שהמדינה הזאת עד כמה שאני אוהב אותה אבודה מיסודה (למרות שאני מקווה שאני טועה)

ואמן (במילים שלך) שעמנו לא היה הולך לפי האמונה הטיפשית שלו והיה לוקח לנו מדינה באזור שפוי שלא שונא אותנו עד עצם מהותנו!!!

חבל שאנחנו לא בקנדה יש להם ארץ יותר גדולה מארצות הברית עם אוכלוסיה של 30 מיליון איש שלא אכפת לה מכלום... יש להם אגמים פי 40 יותר גדולים מהמדינה הפיצפונה שלנו!!! יש להם חוות של בן אדם אחד שיותר גדולות מהדינה שלנו!! שטח בעולם לא חסר!!!

אז אין לי בעיה בגלל שכתוב בספק הזה שלכם שלפני מיליון טרליון שנים איזה חבורה של יהודונים גרו במדבר זה אומר שגם אתה צריך תעשה חיים ומקווה שתהנה עם הערבים... באמת שאין לי מה להוסיף על זה ושאלוהים יברך את כול אנשי העם הסגולה "אלא אווקבאר"

אני אוהב את הגזענות הפרדה וטמטום של אנשים זה מפתיע אותי כול פעם מחדש...

ברור שהכי טוב שכל העולם יהיה מדינה אחת

אבל מציאות מצד אחד וחלום מצד שני

ההבדלים בין האוכלוסיות גדולים מידי ולך תשפוט מי מהצדדים יחיה בסוף (כי דו קיום במדינה אחת אינו אפשרי ושלא תעיז לחשוב אחרת)

וכמובן יש את הדחף האנושי להיות בשליטה ולשלוט הכל (או הסיבה למה שלטון יחיד זה רע)

א. realty is what you make it הערבים עושים את המיצאות שלהם לדת האיסלם וחוקים נוקשים וההולנדים עושים את המציאות שלהם לחופש מה שאתה רוצה אפשרי (תראה אפילו אירופה עכשיו היא מדינה אחת גדולה בלי גבולות (פחות או יותר))

ב. מצחיק שאתה אומר "כי דו קיום במדינה אחת אינו אפשרי ושלא תעיז לחשוב אחרת" כי בזמן שאתה אומר את זה יש לך גם דו קיום בארץ (פחות או יותר) עם ערבי הבדואים בנגב. וחוץ מזה שלפני כול האיטיפאדה (או איך שלא מאייתים את זה בשביל 3D7) היה דו קיום מעולה אבא שלי אפילו היה נוסע מידי פעם לאכול שווארמה בעזה BELIVE IT OR NOT!

העולם זה מה שאתם עושים ממנו או משאירים אחרים לעשות ממנו..!

אז אני לא מאשים אף אחד בגועל נפש שנוצר בארץ חוץ מהישראלים והפלסטינאים ביחד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב שמע משהו יחתיכת גוי..המדינה הזאת הוקמה על פי התנ"ך ספר ההיסטוריה הכי עתיק בעולם@@!!! ואני מדגיש היסטוריה

מי אתה שתגיד שמדינה הוקמה בשביל סיפור??? שמישהו כתב

ואתה רוצה להגיד שכל הבולשיט הזה של הנצרות אמיתי(נו בחייכם ישו )??? והדת של האיסלאם שמטיפה ואני מדגיש מחייבת להרוג כל מי שכופר(זאת אומרת לא מוסלמי)

אנשים באו לארץ הזאת כי זאת מדינת היהודים וככזאת פה פועלים לפי הדת היהודית בשביל היהודים ולמען היהודים

אם אתה במקרה לא יהודי אז אף אחד לא הכריח אותך לבוא לפה בבקשה אני מוכן לשלם לך כרטיס טיסה לכיוון אחד לאחד ממדינות ערב שאתה כל כך אוהב אותם

הרי מה אתה עושה פה??? זאת לא המדינה שלך לא בשבילך ולא נוצרה למענך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חמוד, את "הרי מה אתה עושה פה??? זאת לא המדינה שלך לא בשבילך ולא נוצרה למענך" אתה מוזמן להפנות לסוכנות היהודית.

שרימתה רבים מן העולים לישראל. לא פלא כשמציפים אנשים במידע כוזב על כמה "טוב בישראל" ובפועל הכל הפוך. אז אותם אנשים יהיו מאוכזבים.

אין בזה שוב דבר מוזר, גם ההימרה הבורה של "אז קח את המזוודה וסע מפה" לא עוזרת כי רוב האנשים נמצאים באמצע תהליך בחיים כמו :לימודים, ועבודה ואיאפשר לנטוש השקעה עצומה שבדר"כ אנשים עושים במדינה בה הם חיים(הצעירים פחות), לקום וככה סתם לעזוב. לא פשוט בכלל ואיבוד כספים רבים.

דבר נוסף ספר תנ"ך אינו ספר היסטוריה כלל. אלא ספר דת המטיף לדת שנכתב בדי אנשים דתיים. חוץ מזה גם אם היה ספר היסטוריה אינו היה העתיק ביותר כי יש עתיקים יותר.

דבר אחרון, "גוי" זה משהו רע?

בפעם האחרונה שבדקתי אותם "גוים" סקנדינאבים עקפו את "היהודים" בישראל בכל תחום אפשרי. אז מי פה בעצם הנחות?

פתאום אני הוא הגזען והאנטישמי הנורא אה? :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב שמע משהו יחתיכת גוי..המדינה הזאת הוקמה על פי התנ"ך ספר ההיסטוריה הכי עתיק בעולם@@!!! ואני מדגיש היסטוריה

ואתה רוצה להגיד שכל הבולשיט הזה של הנצרות אמיתי(נו בחייכם ישו )??? והדת של האיסלאם שמטיפה ואני מדגיש מחייבת להרוג כל מי שכופר(זאת אומרת לא מוסלמי)

א.העובדות שלך שגויות

ב.הטיעונים שלך מפגרים

ג.אי אפשר אפילו להתווכח עם בנאדם שמתחיל פוסט במשפטים כאלה... חבל על הזמן שלי ושל כולנו לתקן אותך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים באו לארץ הזאת כי זאת מדינת היהודים וככזאת פה פועלים לפי הדת היהודית בשביל היהודים ולמען היהודים

אם אתה במקרה לא יהודי אז אף אחד לא הכריח אותך לבוא לפה בבקשה אני מוכן לשלם לך כרטיס טיסה לכיוון אחד לאחד ממדינות ערב שאתה כל כך אוהב אותם

הרי מה אתה עושה פה??? זאת לא המדינה שלך לא בשבילך ולא נוצרה למענך

מחזק!!!!!!!!!!!!!!!!!! מחזק!!!!!!!!!! מחזק!!!!!!!!!!

look god, אני לא יודע אם אתה נולדת יהודי או מה אתה באמת חושב.

אתה חי במדינת העם היהודי, ארץ בני , נחלת עדר האלוהים (והשמות עוד רבים)

תלמד לכבד את המקום בו אתה נמצא.

אתה שולט בעברית כאילו אתה יהודי טוב לכל דבר, אך השימוש שאתה עושה בה, לפי מה שנראה פה קם נגד עם .

אם אתה מעליב את התנ''ך שבשבילי הוא הדרך לחיו של אדם אתה מעליב אותי.

קודם כל אני חייב להגיד שאתה חלטרן ובור חבל על הזמן כי התנ''ך אינו סיפור שנכתב "ברגע אחד" כסיפור, לא סיפור אלא תיעוד.

תיעוד המורכב מ3 כתבים עיקריים: תורה, נביאים, כתובים.

התורה היא ההסטורית שבניהם, הנביאים הם חזיונות של נביאים שתועדו ישר כאשר נביא היה מבשר כי בפיו מילים מן האלוהים, וכתובים הם דברי תורה, שירים, הסברות ודברים דומים שנכתבו עם הזמן על ידי גדולי ישראל: מלכים, נשיאים, כהנים גדולים וכדומה, עד למרד בר כוכבא.

ש100 שנים לערך לאחריו, נחתם התנ''ך, (איני זוכר את תאריך חתימת התנ''ך המדוייק).

התנ''ך עצמו נכתב לא ביום אחד, לא בחודש אחד, ולא בשנה אחת.

הוא התפרס על גבי מאות עד 1000 שנים.

אז לפני שאתה כותב שטויות ומדבר שטויות תלמד ותחכים, בור ועם הארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...