הייתכן כי רוב המלחמות בעולם הם בגלל השמאלנים? - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הייתכן כי רוב המלחמות בעולם הם בגלל השמאלנים?

Yamabushi

Recommended Posts

ובכן, אני מבין שאין טעם לנסות לשכנע אותך.. מה אני אומר לך, אני מכבד את הדעה שלך למרות שאני לא מסכים איתך בשום דבר פחות או יותר.

אולי שיהיה לך משטר כמו באיראן או שתעבור מלחמה כמו שאתה מתאר, מלחמה של טיהור, השמדה וחיסול ללא הבחנה, אתה תבין למה הגישה שלך לא אנושית בעליל (הייתי אומר לא נכונה, אבל אין דבר כזה דעה לא נכונה, כל עוד זה נשאר דעה ולא מבטאים אותה במעשים חמורים).

אולי אם תזכר מה קרה לפני 60-70 שנים, שאיזה פאשיסט אחד עלה לשלטון בדרך חוקית לחלוטין, תשנה את דרכיך (ולא, אני לא מצפה ממך להפוך לשמאלני, אני רק מצפה ממך להכיר בזכות של האדם לחיות, גם אם הוא שונא אותך. ולא, אני לא שמאלן יפה נפש שאומר שאסור להרוג וחייבים שלום ומו"מ ופציפיסט ואלוהים יודע מה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 241
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תיראה את נשיא אירן איך כל העולם רועד ממנו.זה דמות אמיתית.אני לא מעריץ אותו אישית אני מעריץ את הדומיננטיות שלו בשלטון.הלוואי עלינו ראש ממשלה

חזק ולא התולעת שיש לנו היום...

אתה יודע מה ההבדל ביננו לבין איראן והחמאס?

אמנם אנחנו הומנים ויפי נפש, לא הורגים על ימין ועל שמאל וחושבים גם על חיי האדם של הצד השני בכל פעולה שאנחנו מבצעים. הדבר הזה להערכתי לא מתבצע בגלל שבאמת אכפת אצלנו מהדברים האלה אלא בגלל חשש מתגובת העולם.

מה לעשות, עיני כל העולם עלינו ואם אנחנו נעשה מה שאויבנו מרשים לעצמם לעשות או אפילו מה שמדינות נאורות בעולם, כמו באירופה/ארה"ב עושים כשהם במלחמה, אנחנו נחטוף כאלה גינויים שרוב הסיכויים שבצידם גם יהיו סנקציות משמעותיות.

אבל, תראה את היתרון שזה הביא לנו. נשיא אירן, שאתה חושב שכל העולם רועד ממנו, רוצה להשיג נשק גרעיני והמדינה שלו צריכה לעבור מסכת ייסורים של סנקציות ורוב הסיכויים תחטוף מתקפה עולמית אחת או שתיים כדי למנוע את זה.

לנו לעומת זאת יש את הנשק כבר עשרות שנים (על פי פרסומים זרים) ואף גורם משמעותי בעולם לא מערער על זכותנו להחזיק אותו כי הם יודעים שהוא נועד אך ורק למקרה של איום קיומי. בגלל שהוכחנו להם שאנחנו הומניסטים ולא כמו שאר הגורמים באיזור העולם עוצם עין מהנשק הגרעיני שיש לנו.

אם היה לנו מנהיג "דומיננטי" כמו אחמדיניג'ד, היתה מאבדת את זכות הקיום שלה בעיני העולם. ואת זה אף אחד לא רוצה. ורוב הסיכויים שהיו מנסים להכריח אותנו להפטר מהנשק שלנו. באמת היית רוצה לנסות להתמודד מול מתקפה של ארצות הברית?

חוץ מזה, אחמדיניג'ד אדיוט. אם הוא היה סותם את הפה ומשיג את הנשק הגרעיני בשקט דברים היו נראים מבחינתו אחרת. במקום זה הוא צריך להתריס את זה מול העולם וכל שני וחמישי לספר כמה צנטריפוגות יש לו וכמה טוב הם עובדים ועד כמה הוא מחכה להשמדת מדינת .

אמנם היו לנו בתקופה האחרונה כמה אדיוטים בשלטון, ויש סיכוי שיהיה עוד אדיוט או שניים בעתיד, אבל לרמת טמטום כמו של אחמדיניג'ד אף אחד מהם לא הגיע.

אל תטעה ותחשוב שמנהיג כזה הוא באמת חזק ודומיננטי. הוא יותר כמו בלון נפוח שמחכה שהעולם יבוא ויפוצץ אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יואב - היטלר לא בדיוק עלה לשלטון בדרכים חוקיות. הוא הקים ארגון צבאי (לא חוקי כמובן), ניסה להשתלט על גרמניה באמצעות הפיכה צבאית... כשזה לא הצליח, הוא "זכה" בבחירות ע"י ביטול המפלגות המתחרות (באמצעות אלימות, איומים, חיסול המתמודדים, וגם באמצעים חוקיים למחצה כמו ניצול פרצות בחוקה הגרמנית).

חוץ מזה, הפסדת :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שכחתי את השואה.אבל אתה יודע מה נהפוך הוא אנחנו צריכים ללמוד מההיסטוריה.

אנחנו כיהודים עקב השואה הפכנו לעם רחמן.לדעתי צריך לעשות לזה סוף.מכיר את הפתגם "צדיק ורע לו רשע וטוב לו" ?????

אנחנו הצדיקים ופה אנחנו יוצאים בהפסד.הפלסטינים הם הרשעים והם יוצאים ברווח.לדעתי כמה שהיטלר היה צורר גדול הוא היה גאון.

ולא אני לא מצדיק את השואה.שים לב ופה אני אסטה מהדיון את מי זוכרים את מי לומדים רק את הפושעים הגדולים של ההיסטוריה...

מוסוליני סטלין היטלר - הם היו פושעי מלחמה ואם זאת הם עדיין דמויות ראויות לציון.איפה כל אלה עם ההשגים החיובים??

ולדיון עצמו.זכות אדם לחיות מוקנת לו ברגע שהוא בא לעולם.אבל ברגע שהוא הופך לרוצח מלידה עדיף לחסל אותו עוד שהוא קטן.

שפלסטיני נולד רוב הסיכויים שיהפוך למתאבד אז נו בא נקל עליו הוא רוצה למות יאללה במקום לגן עדן עם 72 בתולות נהרוג אותו כילד ונשלח אותו

לגן עם 72 ילדות..90 אחוז מהם רוצים להתאבד - קרי למות - אז אנחנו כל כך הומניים - בא נעזור להם -- כמה פצצות על ערי החמאס והנה הם מתים

הם ודור ההמשך שלהם שגם רוצה להתאבד.וככה הם לא יבואו להתפוצץ אצלנו ולהרוג ילדים נשים וחפים מפשע.

מה לא ברור פה??.האם אתם כל כך עוורים??.מה כל כך אכפת לכם ממי ששונא אתכם??

תגובת העולם...הההאא..העולם לא חי פה והעולם לא חי בסיכון מתמיד מהמתאבדים אנחנו כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יואב - היטלר לא בדיוק עלה לשלטון בדרכים חוקיות. הוא הקים ארגון צבאי (לא חוקי כמובן), ניסה להשתלט על גרמניה באמצעות הפיכה צבאית... כשזה לא הצליח, הוא "זכה" בבחירות ע"י ביטול המפלגות המתחרות (באמצעות אלימות, איומים, חיסול המתמודדים, וגם באמצעים חוקיים למחצה כמו ניצול פרצות בחוקה הגרמנית).

חוץ מזה, הפסדת :)

וזה עדיין היה יותר חוקי מלא חוקי (הרי הפתרון הקל בשבילו היה הפיכה צבאית, אבל זה שהוא עלה באופן חוקי, גם אם לא ב-100%, זיכה אותו בתמיכה עצומה - הרי הציבור לא ראה וידע מה קרה מאחורי הקלעים).

avidan28

אני עכשיו שואל אותך ברצינות, אתה באמת מאמין במה שאתה אומר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני באמת מאמין במה שאני אומר.דעתי תשתנה ברגע שהם יצהירו שהם מכירים במדינת ויצהרו לעיני כל העולם שהם מפסיקים את הג'יהד

נגדינו.אבל בא לא ניהיה תמימים.זה לא יקרה ומפה דעתי תישאר איתנה כסלע :xyxthumbs: :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבידן, אתה פשוט מגזים.

אני לא יודע אם אני שמאלני או ימני. אני לא אף אחד מהם.

לדעתי אם מתקיפים אותך- יש לך הזכות להגן על עצמך. בחלק מהפעמים- ההגנה הזו היא גם להתקיף בחזרה.

כשמתקיפים בחזרה צריך להיות לדעתי הומני במידת האפשר. אנחנו צריכים להתגאות בזה שאנחנו הומנים ואנושיים.

אני ממש מתבייש במה שאתם אומרים. אנחנו צריכים לשאוף להיות יותר טובים מכל השאר. להשיג את אותה תוצאה- עם פחות משאבים (או הרג, סתם לדוגמה).

דווקא בגלל השואה- הא, ב שלנו צריך להיות אנושיות.

אז עכשיו כולם יבואו, יגדו שאני "יפה נפש" ובלה בלה בלה. אז זהו- שלא.

יש מצבים שבהם צריך להתקיף חזק וצריך להרוג את היריב. לפעמים, כן, גם במחיר של פגיעה באזרחים חפי פשע. מה לעשות, אלה החיים.

אבל זה לא אומר שלא צריך לנסות להיות אנושיים ככל האפשר.

המטרה שלנו היא בסופו של דבר להתקיים (וגם לחיות טוב ככל האפשר)- ומה אני אגיד.... זה קורה, פחות או יותר.

הפלסטיאים, אם נרצה או לא, הם בסופו של דבר אנשים. מה לעשות? :nixweiss:

נכון, חלקם רוצים להשמיד אותנו. אולי אפילו חלק לא קטן בכלל. אבל הם עדיין אנשים.

אז לא, לא צריך לשבת בשקט בזמן שהם שולחים עלינו קסאמים ושאר ירקות.

אבל מה אני אגיד, אני גם לא חושב שזה אומר שצריך להשמיד אותם.

נק' המבט שלך צריכה להיות שאנחנו טובים מהם. השיטות שלהם- הן לא השיטות שלנו. המוסר שלנו- הוא לא המוסר שלהם (וגם לא של מדינות אירופה, להן אנחנו נכנעים יותר מדי לצערי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל, תראה את היתרון שזה הביא לנו. נשיא אירן, שאתה חושב שכל העולם רועד ממנו, רוצה להשיג נשק אנרגיה גרעינית והמדינה שלו צריכה לעבור מסכת ייסורים של סנקציות ורוב הסיכויים תחטוף מתקפה עולמית אחת או שתיים כדי למנוע את זה.

תוקן.

ולמרות זאת איראן עדיין עלולה להיות מותקפת על ידי ארה"ב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק ב 1000 אחוז אבל..אנשים הם לא.

הם אויבים לתת להם את התואר אנשים זו מחמאה.אני לא אתקוף אותך כי זה ממש לא לעניין.אני אתן לך מטפורה :

אתה גר בתל אביב.יש שם כמה חברה שאוהבים להציק ובמיקרה החליטו לעשות עליך אמבוש.יום אחרי יום.

אתה תעשה איתם סולחה או תפוצץ להם את הצורה????

אם כן - שמע אתה ממש ממש חייב לשנות גישה

אם לא - אז זה אותו משקל עם הפלסתינים.

הם יורים עלינו קסאמים שולחים מתאבדים.עם כאלה אנשים אתה צריך רק להפעיל את כח הזרוע.לא..איתם אסור להיות

הומניים.הם מפרשים את זה כחולשה.איתם צריכים להיות רצחניים כשם שהם רצחניים איתנו.פחות משאבים אצלי זה חד צדדי.

מצידי שיהרגו אלפים מהם 3 כמה פצצות נפלם ופצצות דלק וסגרנו עניין עם הפושעים האלה.

בתקיפה לא צריך להיות הומני.הציבור הלא תוקף ידע היטב עם מי יש לו עסק.

הם בחרו בממשלת טרור הם רצו חמאס אז שידעו שלהציב פושעים כראשי ממשלה יש מחיר גם מהצד שלהם.

אני לא מגזים.אתה פשוט עיוור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא שמת לב - אנחנו גם החברה שמציקים בשכונה.

אנחנו שולטים בשטחים כבושים מאז מלחמת ששת הימים.

ואנחנו עושים זאת בצורה שאנו מציקים להם יום יום...

ועל איזה בסיס מדעי אתה מבסס את הקביעה שהם לא אנשים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועזוב את זה, הוא רק מוכיח את ההפך. אם כמה ילדים מציקים לי אני אטפל רק בהם ולא אטפל בכל המשפחה והחברים שלהם נכון? לכן צריך לחסל רק את אלה שמציקים ומפריעים ולא את כל הפלסטינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש נכון

כי אלה ש"מציקים" לך [מחבלים] נשלחים על ידי משפחותיהם.כלומר אף אחד לא חף מפשע.אם מחבל הולך להתאבד המשפחה שלו מעודדת אותו ולא מנסה

להסית אותו מרצח חפים מפשע.אנחנו בשטחים על בסיס יומי בגלל אותם פסיכופטים שרק רוצים לרצוח ולהתפוצץ.אם לא היה את זה

תאמין לי שלא היה לנו מה לחפש שם וגם אני הייתי אומר יאללה צהל - החוצה.

אבל לא זה המצב כולם שם שותפים לפשע.העידוד לרצח יהודים על ידי התאבדות בפיצץ הוא מחינוך אפסי.אתה רואה ילדים מתחפשים

למחבלים עם פצצות דמה ילדים עם רובים..אלה הם דמויות נערצות.

המטפורה שלי היתה שחור או לבן.לא מעניין אותי שיש כאלה שהם קורבנות המצב.

אני לא מצדיק הרג חפים מפשע מצד אחד אבל יש הפסדים בכל מלחמה - עדיף שיהיה מהצד שלהם..

אם היה שלום איתם תאמין לי שהינו באים בהמונינו לקנות בשטחים אבל לא !!!.

הם רוצים טרור טוב להם בטרור ובעוני.שילכו לעזה כמו שאומרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן מלחמת העולם השנייה התחילה בגלל שהגרמנים המסכנים היו חייבים להוקיע מהיבשת שלהם את כל העמים האחרים, זה בגלל השמאלנים שהיו חייבים לשים באירופה עוד עמים וזה לא היה בגלל הימנים הגרמנים...

מלחמת העולם השנייה התחילה לא בגלל התוקפנות של גרמניה הנאצית, אלא בגלל הפחדנות והתבוסתניות של צ'מברלין ושות' השמאלניים.

כנ"ל גם לגבי מלחמת יום כיפור שהייתה יכולה להימנע אם ראש הממשלה בזמנו לא הייתה גולדה מאיר חדלת-האישים והשמאלנית.

מלחמות מותחלות על ידי ימנים

חיזבאללה זה ימין, נאצר היה ימין,

דיין שלחץ הכי הרבה לצאת כבר לששת הימים היה ימין

ואילו בגלל השמאל מפסידים בהן\השמאל נכנע ומוותר

[glow=red,2,300]"Igitur qui desiderat pacem, praeparet bellum"[/glow]

[glow=red,2,300]"if you want peace prepare for war"[/glow]

כן, רק שיש כבר 7 שנים רצוף ראש ממשלה ימני. ::)

פחחח... שרון ואולמרט ימניים? שרון בתור ראש ממשלה ממש לא היה ימני, ואולמרט יותר שמאלני ממרצ! :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוקן.

ולמרות זאת איראן עדיין עלולה להיות מותקפת על ידי ארה"ב.

מצטער אבל לא מקבל את התיקון שלך.

1. בשביל אנרגיה גרעינית לא צריך לבצע העשרת אוראניום.

2. ארה"ב כבר הציעה כפשרה שיספקו לאיראן את כל מה שצריך כדי להקים כור גרעיני רק שיפסיקו להעשיר והם סירבו לזה. כלומר, הם רוצים את את התוצאות של ההעשרה ולא את הכור הגרעיני עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העם צריך להיות שמאלני ("רודף שלום") אך השלטון ימני ("רודף מלחמות") וכך ימנעו מלחמות.

למה? מסיבה פשוטה, השלטון יעשה פוזה והשלטון השני יפחד וירצה להגיב, העם יפחד שישמידו

אותו (כלומר בשתי המדינות) וכך ימנעו מלחמות.

אם במדינה אחת השלטון יהיה שמאלני, ובשני ימני, השלטון השמאלני כל הזמן יתקפל ולמעשה

ייצור מצב שבו למדינה הימנית (בהנחה ששניהם מפותחות מבחינה צבאית אותו דבר) יהיה נוח

לתקוף את המדינה השניה.

מבולבלים? גם אני.

שמתם לב שאף מלחמה לא נגרמה הגלל ימנים? ולמעשה מצריים עשתה שלום עם בגין שהוא ימני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...