הייתכן כי רוב המלחמות בעולם הם בגלל השמאלנים? - עמוד 17 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הייתכן כי רוב המלחמות בעולם הם בגלל השמאלנים?

Yamabushi

Recommended Posts

אתה מודה שאתה אדם מגעיל, אך מוצא נחמה בכך שאין לך מנטליות ישראלית...

וואלה.

אני "הישראלי המכוער"? סליחה? אני שמתי לך מראה מול הפנים, אידיוט שיושב במגדל השן הלא הקיים שלו, אתה המכוער מביניו, ולא הישראלי, פשוט המכוער.

אתה קורא לאנשים אחרים מפגרים, אין לך שמץ של מושג מה זה IQ אך אתה מתרברב בכמותו הרבה שלך יש(כביכול), אבל אתה כה נאור ויפה שאתה לא קורא לאנשים אחרים(שגם אם מנת המשכל שלכם נמוכה משלך, הם בעלי הבנה הרבה יותר טובה משלך, פוץ) מפגרים, הו לא, אתה מנסה להנחיל כאן תרבות עלינו הנחותים! אתה אומר לנו שכדאי לנו לשפר את מנת המשכל!

אני כבר יודע שבמפה הפוליטית הישראלית אתה שמאלני קיצוני, זאת עוד הוכחה שהשמאל הקיצוני בישראל הוא פאשיסטי יותר ממוסליני וחבריו.

אתה אידיוט סנוב ומתנשא, פאשיסט מגעיל ומבחיל ואני לא רואה שום סיבה למה נותנים לך להמשיך להשתמש בפורום הזה כאשר אתה מתנהג בצורה כה בזויה על דפיו.

וסתם בשביל הסקרנות, הסבר לי במה מתבטא "הכיעור הישראלי" שלי.

רוב השמאלניים הקיוצניים הם אנשים רעים\לא מאוזנים\חסרי כבוד לזולת\בדומה להיטלר (אם אכן היה לו צד יהודי כמו שאומרים) שונאים באופן נחרץ את העובדה שהם יהודים\שונאי ישראל\סדיסטים שאוהבים רוע ואוהבים לצחוק ולהתנשא על אחרים

והמצחיק הוא שהם אלו ה"שמאלנים הרדיקלים" מגיני הצדק וכבוד האדם.

בקיצור טיפוסים מגעילים שלא מגיע להם לנשום.

אני יודע שמה שאמרתי נשמע ונמוסח קצת הזוי, אבל אני לא רוצה להרבות מלל.

אמרתי את התכלס של התכלס.

שלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 241
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רוב השמאלניים הקיוצניים הם אנשים רעים\לא מאוזנים\חסרי כבוד לזולת\בדומה להיטלר (אם אכן היה לו צד יהודי כמו שאומרים) שונאים באופן נחרץ את העובדה שהם יהודים\שונאי ישראל\סדיסטים שאוהבים רוע ואוהבים לצחוק ולהתנשא על אחרים

מז"לט , נוספה לך אזהרה על התבטאות בלתי הולמת, השווואות להיטלר ולנאצים - לא בבית ספרנו.

זוהי האזהרה הראשונה שלך, בשלישית תושתק\תורחק מהפורום.

בהתאם לנהלים התראד שלך ננעל, במילא כבר טחנתם את הנושא מכל הכיוונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...