הייתכן כי רוב המלחמות בעולם הם בגלל השמאלנים? - עמוד 13 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הייתכן כי רוב המלחמות בעולם הם בגלל השמאלנים?

Yamabushi

Recommended Posts

אמנם יש לא מעט מצרים לשעבר אבל רובם המוחלט הם פליטים מתוך שטח . מתוך ה1.4 מיליון אנשים ברצועה יש מיליון פליטים שגירשנו/ברחו מאיתנו ב48, ועליהם אתה לא יכול להגיד שהם מצרים לשעבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 241
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה באמת כ"כ פשוט, רק השמאלנים מסבכים את העניינים. אפשר בהחלט לנתק להם את החשמל לחלוטין, אבל בתור צעד ראשון אפשר פשוט להפסיק לספק להם חשמל. שישיגו חשמל ממישהו אחר, או שייצרו חשמל בעצמם.

מה שקרה בפעם האחרונה שניתקנו להם את החשמל זה אוזלת ידיים של משרד החוץ ומדיניות החוסר מדיניות של אולמרט וברק שאם היה להם קצת ביצים הם לא היו מתקפלים כ"כ מהר. אני מודה שלא הייתי מסתדר בלי חשמל, אבל אני לא טרוריסט וגם לא בחרתי בטרוריסטים שינהיגו אותי, ואני משלם את חשבונות החשמל שלי בזמן, אז למה שינתקו לי את החשמל?

לידיעתך, אין באמת דבר כזה "פלשתינאים". הפלשתינאים תושבי רצועת עזה הם בעצם מצרים לשעבר, כך שאין ממש בעיה שהם יחברו לאחיהם המצרים. לגבי זה שהם נמצאים בשטח של מדינת , זה לא ממש נכון. רצועת עזה נמצאת בשטח של ארץ , אבל לא בשטח של מדינת - יחי ההבדל הקטן. אי-לכך, אין לנו שום אחריות הומניטרית לחיים שלהם, אלא אם כן אנחנו בוחרים לקחת על עצמנו את הרחריות על החיים שלהם, ולדעתי זה דבר ממש טפשי.

לגבי זה שאנחנו גורמים לכך שלא יהיה להם לחם או חשמל, זה גם לא נכון. מי שאחראי לכך זה החמאס.

מה קרה שהתעצבנת? אין לך יותר מה להגיד? אני גם יכול להגיד לך אותו הדבר:

זה שאתה מתקשה לקבל את זה, זה משהו אחר. לך תחבק עצים!

כן השמאלנים מסבכים את העניין...מה אני יגיד לך

you're full of shit

וגם להגיד שכל הפליטים הם מצרים לשעבר...מה אני יגיד לך

אין לי כוח להמשיך לדבר לקיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן כי הרי כל הדלק שאנחנו מונעים מהם אנחנו מייצרים בעצמינו ואנחנו מדינה כל כך עצמאית שאנחנו בכלל לא נרגיש אם יהיה עלינו חרם.

אל תפחיד בחרם!

א נ ח נ ו ל א מ פ ח ד י ם ! ! !

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A4%D7%9C%D7%A1%D7%98%D7%99%D7%A0%D7%90%D7%99%D7%9D

אני רוצה להפנות אותך למשפט הראשון:

"פלסטינים הם ערבים מארץ - שהם או הוריהם התגוררו בחבל ארץ זה בתקופה שקדמה להקמת מדינת , ואשר מגדירים עצמם כבני העם הפלסטיני (ראו בהמשך הערך, בנוגע לאיות מילה זו), כעם נפרד מהמצרים או הירדנים."

שם לב לטעות שלך?

זה משהו אחד להתווכח פה כמו ילדים קטנים, אבל בבקשה אל תכתבו פה שטויות, ודברים לא נכונים.

לידיעתך, וויקיפדיה היא אנציקלופדיה חופשית שכל אחד יכול לכתוב ולערוך בה ערכים, ומה שכבוב שם לא בהכרח נכון.

הבריטים הם אלה שהמציאו את המושג "מדינה פלשתינית", והפלשתינים עצמם הם לא עם אחד אלא שני עמים - מצרים וירדנים. הפלשתינים ברצועת עזה שונים מהפלשתינים ביהודה ושומרון. הפלשתינים ברצועת עזה הם מצרים, בעוד שהפלשתינים ביהודה ושומרון הם ירדנים. לא משנה כמה ינסו להפוך את זה, זה לא משנה את העובדה הברורה כי לא מדובר בעם אחד.

אמנם יש לא מעט מצרים לשעבר אבל רובם המוחלט הם פליטים מתוך שטח . מתוך ה1.4 מיליון אנשים ברצועה יש מיליון פליטים שגירשנו/ברחו מאיתנו ב48, ועליהם אתה לא יכול להגיד שהם מצרים לשעבר.

קודם כל, אנחנו לא גירשנו את הערבים מארץ , אלא הם עזבו מרצונם החופשי ובעידוד של מדינות ערב שהבטיחו להם שתוך זמן קצר הם ישמידו את היהוד, ואז הם יוכלו לחזור לבתיהם. אז... שלא יעבדו עליך!

שנית, ירדן ומצרים הן מדינות חדשות יחסית, והערבים שחיו ביהודה ושומרון וברצועת עזה השתייכו להן בהתאמה. לפני כן, הם לא השתייכו לשום מדינה עצמאית, מכיוון שארץ ישראל היתה תחת הכיבוש הבריטי, ולפני כן תחת הכיבוש העותומאני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפלסטינאים יותר נכון הם תושבי ירדן.....עד לפני 1960-1950 הם לא היו קיימים בכללל

נדמה לי שזה ארגון אש"ף קבע את זה או משהו אחר מי יודע

קיצר לסיכום הדיון...השמאלנים הם מי שכובלים לנו את הידיים הם כמו סרטן שמתפשט שאין לו מרפא עד שהוא יוביל את כל עם ומדינת לכיליון

רק בגללם העם מפולג רק בגללם בעיתונות הבין לאומית שונאים אותנו רק בגללם ל"פלסטינאים" יש את האומץ בכלל לשלוח כל יום ביומו טילים ומרגמות לארץ בלי מענה מסיבי ומחיקת שטחים שלמים מעזה כי הם יודעים שברגע שימאס לנו ונפעל לטיהור עזה כל השמאלנים ילכו להגן על "האחים והבני דודים שלהם" וימנעו מאיתנו פעולה.

ועכשיו לא קשור להיסטוריה או תנ"ך תראו לי מדינה נורמלית ועוד בכלל מעצמה(כן אנחנו מעצמה כמו סין ארצות הברית אירופה ורוסיה) שתביא שטחים שלמים לטובחים בהם,תבנה להם ערים במיוחד,תעדיף אותם בבתי משפט מאשר את חייליהם שלהם ואזרחיהם,ותחלק את עיר הבירה שלהם(אני בחיים לא יתן לזה לקרות) ויביאו חצי ממנה לערבים.

[br]פורסם בתאריך: 13.02.2008 בשעה 21:49:07

אתה רוצה להגיד לי שהיה פה מיליון ערבים ב48 ??? חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח הבדיחה העצובה בעולם

אם היה פה יותר מ100 אלף אני חותך לעצמי את הזין

וממה שהבנתי עד הכיבוש הבריטי בקושי היו כ20 אלף תושבים בכל שטחי הארץ

או יותר נכון עד שפיתחנו את הארץ וייבשנו את האדמות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A2%D7%A8%D7%91%D7%99%D7%99_%D7%90%D7%A8%D7%A5_%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C_%D7%91%D7%9E%D7%9C%D7%97%D7%9E%D7%AA_%D7%94%D7%A2%D7%A6%D7%9E%D7%90%D7%95%D7%AA

על פי הערכות, שכנו בשטח המנדט ערב הקמת מדינת ישראל כ-1,300,000 ערבים. 400 אלף מהם נשארו בשטחים שנתפסו על ידי צבא ירדן ("הגדה המערבית", או "יהודה ושומרון") וסופחו לממלכת ירדן בתום המלחמה. 150 אלף נותרו ברצועת עזה שנתפסה בידי צבא מצרים. בתחומי מדינת ישראל נותרו 150 אלף ערבים.

עוד מקור שמאשש את דברים אלו-

http://www.articles.co.il/article/3064/%D7%94%D7%AA%D7%94%D7%95%D7%95%D7%AA%20%D7%94%D7%9E%D7%99%D7%A2%D7%95%D7%98%20%D7%94%D7%A2%D7%A8%D7%91%D7%99%20%D7%91%D7%9E%D7%93%D7%99%D7%A0%D7%AA%20%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C

ועוד מקור, בשביל שלא תוכל אפילו לערער-

http://ks.hinuch.net/web/barlev/%D7%9E%D7%A7%D7%A6%D7%95%D7%A2%D7%95%D7%AA+%D7%94%D7%9C%D7%99%D7%9E%D7%95%D7%93/%D7%94%D7%99%D7%A1%D7%98%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%94/%D7%A9%D7%9B%D7%91%D7%94+%D7%98/%D7%9E%D7%9C%D7%97%D7%9E%D7%AA+%D7%A2%D7%A6%D7%9E%D7%90%D7%95%D7%AA+%D7%9E%D7%93%D7%99%D7%A0%D7%AA+%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C.htm

1.3-1.2 מליון לפני המלחמה, מעל 150 אלף אחרי המלחמה, ועוד בערך 650 אלף שקיבלנו אחרי מלחמת ששת הימים, שכבשנו את הגדה.

אני מאמין שיש לך משהו לחתוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי אומר

חצי נכון וחצי לא נכון

חצי נכון

השמאלנים מנסים לגרום להתקרבות אחד השני יתר על המידה

מצד שני אם נניח שכל העולם היה ערבי היה סופ לבעיות ?ממש לא ההפך

ככה שאין מצב שהאדם יוכל לחיות בשקט עם הבריות

זה קורה אפילו במגזר החרדי

אבל יש תקווה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים יקרים.

גם אם כל העולם היה ערבי זה לא היה פותר כלום.

בעיראק הקרובה אלינו במרחק של כמה מאות קילומטרים ברגעים אלה ממש הסונים והשיעים לא מפסיקים לרדוף אחד את השני בגלל ויכוחי פנים דתיים.

בני אדם הם יצורים מגעילים אוהבים לשנוא אחד ת'שני.

צריך לתקן את זה, אני מצאתי את הכלי שיתקן את העולם בתורה, תאמינו לי הדחייה לרשעים שיש בתורה היא החזקה והרצינית ביותר, השנאה לרשע, והרצון להקרב ישע.

אבל נעזוב את זה אני לא רוצה להסחף.

קיצר, תמיד ישנאו אחד את השני בלי ערבוב, עם ערבוב.

אבל הרצון המטופש של כל השמאלנים בעולם באשר הם, לאחד קבוצות אתניות ודתות מסוסכות תחת דגל אחד, הוא רצון אדיוטי,ילדותי,טיפשי וחולמני.

אז מספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומנם יש בתורה מסר של אהבה, אבל בשביל שהוא יכול על כולם יש להפיץ אותו לכולם, וככה לממש את החזון שלך. וזה על ידי גיור כפוי או על ידי מסיונריות, שני דברים פסולים מיסודם.

האם המטרה מצדיקה את כל האמצעים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AZTEC ידידי הטוב

אתה מדבר על התורה.................

התורה היא יצירה מופלאה בכל קנה מידה שמשלבת בתוכה מספר לא מבוטל של נבואות זעם ותוכחות על

ואילו אתה לא מגיב ולו מילה אחת לfungiman שהוכיח אותך באיוולתך כאשר שיארת אורחות חיי ערי הקדם!

עניין רב עולה בי לגבי מה יש לך לכתוב כנגד ריסוק טענותייך החוזרות על אידיליית החיים בעת העתיקה, טענות אשר רוסקו באופן הנגלה לכל וערוותך חשופה בפני רבים!

על מנת לעזור לזכרונך הלוקה בעיוות הדחקתי אביא שוב את תגובתו של פאנגימן. ותהיה איש ישר, שים את דבריך כנגד דברי אש וגופרית!

מעניין שכל אחד פה הוא היסטוריון/ארכיאולוג חובב... לאצטק ולחובבי הנוסטלגיה.

* קשה לדעת איך נראו ערים קדומות משום שמבנים רבים היו עשויים עת או בעלי שלד עץ שנשרף ונעלם. מבני אבן רבים פורקו על מנת להשתמש באבנים שימוש חוזר. הטיח - שככל הנראה היה צבעוני ומקושט, התפורר ואבד. משרידי פומפי אנחנו למדים לדוגמא שהעיר הרומית הממוצעת הייתה מקושטת בטיח צבעוני, הבתים היו צבועים בצבעים עזים והרומאים אהבו לשרבט גרפיטי בכל פינה, כולל גרפיטי גסים במיוחד. בבתי העשירים נמצאו פרסקי מדהימים ובתי העניים היו צפופים ודלים, כמו היום למעשה.

עיר מחוז גדולה באותה תקופה (מקביל בערך לתקופת סוף ימי חשמונאי בא"י) מנתה 20-30 אלף תושבים. הרוב המכריע של האוכלוסיה חי בכפרים בבתים מאוד דלים.

ברוב הערים, מלבד ברומא ובמספר ערים גדולות אחרות באיטליה ובסין, לא הייתה מערכת הפצת מים או ביוב. התושבים שאבו מים מבארות או מבורות מים והביוב זרם ברחובות. בהמות משא הטילו צואה ושתן ובאופן כללי היה די מסריח (אבל זיהום האוויר היה למעשה פחות מאשר בימינו והשמיים היו צלולים).

לאחר שקיעת החמה הרחובות היו ריקים מאדם ושערי העיר נסגרו. לעיתים שוטטות לאחר שקיעת החמה נחשבה אוטומטית לפשע.

* פרט מעניין על התרבות והלשון העברית היא ההשפעה הכנענית אלילית הרבה עליה - המילים "ים", "תירוש", "בעל", "אל" ועוד הם שמות של אלים כנעניים שהיו נפוצים בשימוש בכל האזור. מכירים את המושג "גידולי בעל" לדוגמא? הרבה חגים ומנהגים יהודיים כשרים מלאים בהשפעות אליליות. התגבשות התפיסה של אל אחד ביהדות היא כנראה בת 2500-2700 שנה לכל היותר, עדיין התרבות שלנו היא מהעתיקות בעולם ובזכות המבני השבטי המסוגר של היהודים, התרבות היא גם מהשמורות ביותר. עובדה שדובר עברית מודרנית ממוצע מסוגל לקרוא ולהבין את התורה (מסמך בן כ-2500 שנה לכל הפחות) בעוד שדובר אנגלית ממוצע לדוגמא לא יהיה מסוגל להבין מסמך בקלטית, אנגלו-סקסונית או אפילו אנגלית של ימי הביניים.

ראו לדוגמא את הפואמה הזאת מסוף המאה ה-14 http://www.bremesoftware.com/Chaucer/index.htm. אפשר להשוות לכתבי משוררי ספרד מתור הזהב (כ-100 שנה לפני כן ויותר), שניתן לקרוא את שיריהם גם היום באופן חופשי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים יקרים.

גם אם כל העולם היה ערבי זה לא היה פותר כלום.

בעיראק הקרובה אלינו במרחק של כמה מאות קילומטרים ברגעים אלה ממש הסונים והשיעים לא מפסיקים לרדוף אחד את השני בגלל ויכוחי פנים דתיים.

בני אדם הם יצורים מגעילים אוהבים לשנוא אחד ת'שני.

צריך לתקן את זה, אני מצאתי את הכלי שיתקן את העולם בתורה, תאמינו לי הדחייה לרשעים שיש בתורה היא החזקה והרצינית ביותר, השנאה לרשע, והרצון להקרב ישע.

אבל נעזוב את זה אני לא רוצה להסחף.

קיצר, תמיד ישנאו אחד את השני בלי ערבוב, עם ערבוב.

אבל הרצון המטופש של כל השמאלנים בעולם באשר הם, לאחד קבוצות אתניות ודתות מסוסכות תחת דגל אחד, הוא רצון אדיוטי,ילדותי,טיפשי וחולמני.

אז מספיק.

התורה מלאה ברצח עם שבוצע ע"י יהודים,באונס,באלימות ובכל סוג של "לא-אהבה" אפשרי, אז תפסיק עם היתיפיפות שלך.

אתה יודע מה הן העמדות של אלו שבצד השמאלי של המפה הפוליטית? כי אם חשבת שתיארת אותן אתה ממש ממש טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרך הטובה ביותר(והנכונה ביותר) לסתור טיעון מסויים, הוא להביא טיעון נגד.

רוצה לומר, אתה חושב שAztec לא מתאר נכונה את דעות השמאל הפוליטי, אתה לא יכול לסתור אותו פשוט על ידי כך שאתה אומר "זה לא נכון", סתור אותו על ידי הבאת טיעון משלך.

רוצה לומר, תאר לנו אתה מהן דעות השמאל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחזור שנייה להודעה הראשונה בת'רד תקרא אותה ותגיד לי למה אתה מתווכח עם בן אדם בעל ראייה כזאת מעוותת של המציאות שטוען שמי שאשם במלחמות זה מי שניסה למנוע אותן ולא מי שהתחיל אותן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחזור שנייה להודעה הראשונה בת'רד תקרא אותה ותגיד לי למה אתה מתווכח עם בן אדם בעל ראייה כזאת מעוותת של המציאות שטוען שמי שאשם במלחמות זה מי שניסה למנוע אותן ולא מי שהתחיל אותן.

אתה אומר את כל מה שהדיון הזה מנסה להראות

"זה מי שניסה למנוע אותן"...הערבים(אני מתכוון בעיקר לפלסטינאים ומוסלמים לא לערבים נוצרים) עשו משהו ובמקום שנגיב פעם אחת ולתמיד ושידעו שלמעשיהם יש תוצאות השמאל מונע מאיתנו ....אבל בסופו של דבר אנחנו נגיב ובגלל שהשמאל דוחה ודוחה את התגובה כך המחבלים מתאמנים מכינים את השטח לחיילנו ועושים פיגועים גדולים יותר וכך כשבסוף בלית ברירה אנחנו ניכנס לטיהור השטח ותאמינו לי שזה יקרה!! במקום שימותו לנו 10 חיילים כשהיינו מגיבים על הפעם הראשונה הולכים למות לנו יותר סביבות 50-100 חיילים

דמו של כל חייל וכל אזרח שנפל ויפול הוא דם על הידיים של השמאלנים,מבחינתי הם בדיוק כמו כל שאר המחבלים

למנוע מאיתנו להגן על עצמינו ולגרום למותינו זה בדיוק אותו הדבר כמו להרוג מישהו [br]פורסם בתאריך: 14.02.2008 בשעה 19:41:18

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A2%D7%A8%D7%91%D7%99%D7%99_%D7%90%D7%A8%D7%A5_%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C_%D7%91%D7%9E%D7%9C%D7%97%D7%9E%D7%AA_%D7%94%D7%A2%D7%A6%D7%9E%D7%90%D7%95%D7%AA

עוד מקור שמאשש את דברים אלו-

http://www.articles.co.il/article/3064/%D7%94%D7%AA%D7%94%D7%95%D7%95%D7%AA%20%D7%94%D7%9E%D7%99%D7%A2%D7%95%D7%98%20%D7%94%D7%A2%D7%A8%D7%91%D7%99%20%D7%91%D7%9E%D7%93%D7%99%D7%A0%D7%AA%20%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C

ועוד מקור, בשביל שלא תוכל אפילו לערער-

http://ks.hinuch.net/web/barlev/%D7%9E%D7%A7%D7%A6%D7%95%D7%A2%D7%95%D7%AA+%D7%94%D7%9C%D7%99%D7%9E%D7%95%D7%93/%D7%94%D7%99%D7%A1%D7%98%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%94/%D7%A9%D7%9B%D7%91%D7%94+%D7%98/%D7%9E%D7%9C%D7%97%D7%9E%D7%AA+%D7%A2%D7%A6%D7%9E%D7%90%D7%95%D7%AA+%D7%9E%D7%93%D7%99%D7%A0%D7%AA+%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C.htm

1.3-1.2 מליון לפני המלחמה, מעל 150 אלף אחרי המלחמה, ועוד בערך 650 אלף שקיבלנו אחרי מלחמת ששת הימים, שכבשנו את הגדה.

אני מאמין שיש לך משהו לחתוך.

קודם כל הקישור הראשון זה ויקי אז כל ערבוש עורך איך שבא לו

שנית הקישור השני...אני ממש בספק שזה מאמר אמין כי ערבי בעצם חיבר אאותו..תראה את השם...

והקישור השלישי לא עובד

אוקיי עוד הוכחות??? אהה ותראה לי כמה ערבים היו פה בין 1900 ל1920....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...