אתם שומרים כשרות בפסח - עמוד 12 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אתם שומרים כשרות בפסח

naorai

האם בביתכם יש חמץ?  

234 הצבעות

1. 1. האם בביתכם יש חמץ?

• חס וחלילה
    • כן אבל אני לא אוכל
    • כבר התחלתי למלא תפריזר בפיתות!!!

Recommended Posts

• תגובות 280
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

וואי זה מה שאני אומר כבר 3 הודעות

"ערבי זהו מונח מסובך אדם אשר חיי במנהגים ובצורה מסוימת בן לאחת מן הדתות האיסלם הנצרות ועוד כמה ששכחתי ובקיצר הגדרה נור מסובכת "

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד משהו שחשוב לציין שהמדינה היהודית הזאת נבנת בכלל לא על רקע דתי ... על רקע ציוני שלא שלל את הרקע הדתי ולכן עכשיו יש את ההתנגשויות האלה "אתה לא מקיים מצוות אז אתה לא יהודי" WTF? עובדה שגרמנים הרגו יהודים שהתנצרו אז מה תגידו על זה?

עריכה : רוסי זה גם מונח מסובך אבל אנשים פה (אחדים וטוב שכך) מפרשים את זה בדרך הלא מסובכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי זה מה שאני אומר כבר 3 הודעות

"ערבי זהו מונח מסובך אדם אשר חיי במנהגים ובצורה מסוימת בן לאחת מן הדתות האיסלם הנצרות ועוד כמה ששכחתי ובקיצר הגדרה נור מסובכת "

לא אני אמרתי שעם אתה ממיר את הדת אתה לא ערבי אלה מוסלמי ואתה אמרת שעם תמיר את הדת תהיה ערבי וזה לא נכון, אומנם אין ערבים שהם יהודים ובזה אתה צודק, אבל לא כל מי שמוסלמי הוא ערבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אנא הבדל בין הגרמנים לנאצים. ב. הנאצים הרגו יהודים בגלל מוצא לא בגלל דת.

מה אתה דפוק יש הבדל ועוד אך, הנאצים זה אלה ששונאים את היהודים מתוך הגרמנים ולא הם עצמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע על מה הוויכוח פה בכלל. אני לא מאמין באלוהים ולא מאמין בכלום וגם לא מרגיש שום דבר ליהדות..... מה שקושר אותי עם שאר היהודים זה בדיוק העניין הזה. שלא מקבלים אותנו בשום מקום למרות שאנחנו בדיוק אותו דבר... השייכות שלי היא לישראל לא בגלל האדמות הקדושות אלא בגלל שזה המקום היחיד שהוא שלנו. ואני אגיד לך את האמת.... הייתי מעדיף את אוגנדה. שם בטוח היה לנו הרבה יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מוצאך מרוסיה אז אתה רוסי אני מוצאי ממרוקו ולכן אני מרוקאי אבל ההגדרה של ערבי אינה כוללת יהודים ולכן אין אני יכול להיות ערבי גם אם ארצה בכך אלא אם כן אמיר את דתי

לא קראתי את כל השתלשלות הדברים ולכן אולי זה לא קשור אבל ערבי זה גזע ולא דת

לכן עשויה להתקיים הגדרה שיהודי ממרוקו הוא ערבי בן לדת משה (ונתעלם לרגע מכך שהיהודים ממרוקו הם ספרדים במקורם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראתי את כל השתלשלות הדברים ולכן אולי זה לא קשור אבל ערבי זה גזע ולא דת

לכן עשויה להתקיים הגדרה שיהודי ממרוקו הוא ערבי בן לדת משה (ונתעלם לרגע מכך שהיהודים ממרוקו הם ספרדים במקורם)

גם לא מדויק אין ערבים שהם יהודים.

יש יערבים שהם נוצרים אבל לא יהודים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה דפוק יש הבדל ועוד אך, הנאצים זה אלה ששונאים את היהודים מתוך הגרמנים ולא הם עצמם.
זה בידיוק מה שאמרתי!!!

לפי דעתי הוויכוח מיצה את עצמו ואני לא ורצה להשאיר משקעי טינה מיותרים ולכן אני עושה קאט ברגע זה ומפסיק לענות בת'רד הזה אשמח אם תעשו כמוני המשך הת'רד רק פוגע בקהילה ומשאיר חתכים שחבל שיהיו שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בידיוק מה שאמרתי!!!

לפי דעתי הוויכוח מיצה את עצמו ואני לא ורצה להשאיר משקעי טינה מיותרים ולכן אני עושה קאט ברגע זה ומפסיק לענות בת'רד הזה אשמח אם תעשו כמוני המשך הת'רד רק פוגע בקהילה ומשאיר חתכים שחבל שיהיו שם

בגלל אנשים כמוך שלא יודעים ה-כ-ל על העיניין הזה.

אולי כשתהיה בכיתה י' לפני בגרות בהיסטוריה דעתך תשתנה מהקצה לקצה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...