אתם שומרים כשרות בפסח - עמוד 19 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אתם שומרים כשרות בפסח

naorai

האם בביתכם יש חמץ?  

234 הצבעות

1. 1. האם בביתכם יש חמץ?

• חס וחלילה
    • כן אבל אני לא אוכל
    • כבר התחלתי למלא תפריזר בפיתות!!!

Recommended Posts

לספירטוס:

אמא שלי בעלת תואר שני בכימיה ומהנדסת בנוסף פה היא בקושי מצאה עבודה בניקיון בקניון וגם מפטרים אותה. היא סיימה תיכון עם מדליית זהב ותעודה אדומה שזה מקביל בלבגרות של 30+ יחידות על ממוצע של 99+ בישראל

ואתה תגיד לי שכל הרוסיות זונות?

אלה שאני רואה פה מתמסתלים בפארק מול הבית שלי הם כולם לא-רוסים

ואתה אומר שהרוסים שיכורים?

אז מה שאני פה מגיל 4 אז מה שאני בקושי יודע רוסית אז מה שאני מנסה להתקבל למקומות הכי הכי בצהל בגלל שאני פטריוט ועדיין קוראים לי רוסי מסריח וצועקים לי ברחוב שואה לרוסים ואז מה שאני ניגש למישהי במועדון היא מחליטה שאני מסומם/רוצח/עבריין/אנס רק בגלל שלפני זה חבר שלי אמר לי שתי מילים ברוסית

ואתה תגיד לי שאני מנסה להתבדל?

אז מה שברוסיה הייתה תעשיה עצומה של חקר החלל ואוירונאוטיקה וציוד טכני ומדעי מדויק ושם כולם העריכו את המדענים היהודים כי הם היו אלה שהחזקו הכל

ואתה עדיין תקיד שהיה אפשר ללמוד שם עם ממוצע של פקיד כאשר פה יש ערבים שלומדים באוניברסיטת חיפה רק בגלל שלאבא שלהם יש הרבה כסף?

אתה בן אדם שפל מגעיל ותתפלל שאני לא אזהה אותך אם אני אראה אותך ברחוב

מנהלים ע"פי התקנון כל משתמש שכותב תוכן גזעני מעליב ופוגע אמור להחסם

אנא חיסמו אותו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 280
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה הקשר???????!!!!! מה מה מה מה הקשר????!!!!!! יאלה בו נשחק אותה גברים ונגיד מי תרם יותר . אז רוסי אחד עשה ואפריקאי אחר עשה ככה. מה זה קשור לעזאזל.

מה לא קשר בזה???

אם הוא לא היה מחדש ת'שפה עדיין היינו פה מדברים בלא יודע מה, תנכית, אנגלית, ערבית....

וגם מה לא מספיק אנשי תרבות שבאו מרוסיה? חיים נחמן ביאליק, רחל, טרומפלדור....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Spiritus כל התגובות שלך על הרוסים משקפות או פחד או קנאה... ותתפלא, אבל רוב עם הצברי חש כך כאשר היו עליות רוסיות, ולמה? בגלל שהעליות האלו הביאו איתן אנשים תרבותיים (מארץ מתורבתת), אנשים משכילים, מחונכים וחכמים!

בוא נראה אותך משווה עלייה מרוסיה עם עלייה מתימן/עירק/לוב/סוריה או כל חור לא מפותח אחר... מה?!

אני בעצמי לא מתפלא, עכשיו שאני חוזר לעבר וחושב על זה, למה כל האוכלוסיה הצברית הייתה כל כך עויינת כלפי העליה הרוסית, הם קינאו או פחדו!

ואגב זונות יש בשפע ומכל הצבעים אבל רובן רוסיות בגלל שהמצב הכלכלי ברוסיה הוא קשה ובגלל שהנשים הרוסיות הן הנשים הכי יפות בעולם, ונראה אותך סותר את זה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Spiritus כל התגובות שלך על הרוסים משקפות או פחד או קנאה... ותתפלא, אבל רוב עם הצברי חש כך כאשר היו עליות רוסיות, ולמה? בגלל שהעליות האלו הביאו איתן אנשים תרבותיים (מארץ מתורבתת), אנשים משכילים, מחונכים וחכמים!

בוא נראה אותך משווה עלייה מרוסיה עם עלייה מתימן/עירק/לוב/סוריה או כל חור לא מפותח אחר... מה?!

אני בעצמי לא מתפלא, עכשיו שאני חוזר לעבר וחושב על זה, למה כל האוכלוסיה הצברית הייתה כל כך עויינת כלפי העליה הרוסית, הם קינאו או פחדו!

ואגב זונות יש בשפע ומכל הצבעים אבל רובן רוסיות בגלל שהמצב הכלכלי ברוסיה הוא קשה ובגלל שהנשים הרוסיות הן הנשים הכי יפות בעולם, ונראה אותך סותר את זה!

צודק!!

אבל בקשר לזונות נראה לי שהן או כל מיני רומניות או לא יהודיות (אני מקווה מאוד שכך..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הפוסט שלך זה תירוץ אחד גדול. כולנו צעירים. והם באו לארץ מגיל 5 והם יודעים את השפה טוב מאוד, והם עדיין מתנהגים כמו שציינתי. ומי צריך את הדוגמאות שלך - זה לא אינדקציה לשיקול. ונו בטח שרופא מרוסיה ינקה פה שירותים- כי כל מנקה שירותים ברוסיה יכול ללמוד . ומה יש לך להגיד על הזונות? כלום .....ידעתי!

מה הקשר חרידים.????????? דיי כבר להקשיר חרידים. אנשים פה עושים סלטה מטבוחה.

אז בוא אני אגיד לך משהו חתיכת פאג מטומטם, הגעתי לארץ הזאת כשהייתי בן שנה ותשע חודשים, הגענו בידיוק למלחמת המפרץ הראשונה.

תאמין לי, רוסית שוטפת אני ממש לא יכול לדבר, לעומת זאת עברית אני מדבר ויכול לדבר פי שתיים יותר טוב ממך.

כשהגעתי לפה, אף אחד לא קיבל אותי, אף צבר לא רצה בכלל להשתין לכיוון שלי. מה אתה רוצה שאני אעשה? אשב לי בצד לבד או אתחיל לחפש חבר'ה רוסיים שגם אותם לא מקבלים? אם אתה חושב שאנשים יבחרו באפשרות א' אתה מטומטם וצריך להכניס את הראש ש'ך לחומצה רעילה.

לצערי, רוסים פה בקושי מצאתי, לא היה לי ממש עם מי להסתובב ולהעביר ת'זמן, אז נאלצתי לחיות חצי לבד. תאמין לי זה היה סיוט, עברתי 6 שנים של יסודי ביסורים שאני ממש לא מאחל לאף אחד פה לעבור אותם (חוץ מלך, ולך צריך להוסיף עוד מלא).

כשהגעתי לחטיבת ביניים סוף סוף מצאתי את מה שאני מחפש, חבורה של כ-10 רוסיים שקיבלו אותי כ"כ יפה שאני לא האמנתי.

נכון, אולי יש כמה מאיתנו שמתנהגים בברוטליות וכמו חיות, אבל זה עדיין לא מספיק בשביל לעשות כתם ענק על מיליון אנשים. בכל מקום יש אנשים שמתנהגים ככה, ובארץ יש גם מרוקאים כאלה, תימנים כאלה, ערבים כאלה, וכל מעורב יפני-דרום-מזרח-מרכז מרוקו יכול להתנהג ככה. אבל עדיין יש מלא שלא מתנהגים ככה, כמוני וכמו רוב מוחץ של האנשים שאני מסתובב איתם.

חוץ מזה, בלהגיד את זה:

מה הקשר???????!!!!! מה מה מה מה הקשר????!!!!!! יאלה בו נשחק אותה גברים ונגיד מי תרם יותר . אז רוסי אחד עשה ואפריקאי אחר עשה ככה. מה זה קשור לעזאזל.

אתה פשוט בורח מכל הדברים הטובים שמגיעים מעליות רוסיה, ויש כאלה המון, ובוחר להתמקד על הדברים הרעים שהם ממש כלום לאומת הטובים.

שורה תחתונה, אתה רואה מה שאתה רוצה לראות, או שאתה עיוור. בכל מקרה, אתה ילד מטומטם שחבל שנולדת לעולם הזה בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הפוסט שלך זה תירוץ אחד גדול. כולנו צעירים. והם באו לארץ מגיל 5 והם יודעים את השפה טוב מאוד, והם עדיין מתנהגים כמו שציינתי. ומי צריך את הדוגמאות שלך - זה לא אינדקציה לשיקול. ונו בטח שרופא מרוסיה ינקה פה שירותים- כי כל מנקה שירותים ברוסיה יכול ללמוד רפואה. ומה יש לך להגיד על הזונות? כלום .....ידעתי!

מה הקשר חרידים.????????? דיי כבר להקשיר חרידים. אנשים פה עושים סלטה מטבוחה.

>:(

אתה FUCKING מטומטם ...

אני מציב לך אתגר.

לך תנסה אתה להתקבל לרפואה ברוסיה.

אם אתה מצליח , אני וכל העליה הרוסית משלמים לך על השכר לימוד (למרות ששם זה חינם..)

תעשה לי טובה, עם הערות גזעניות כאלו לך אתה תנקה שירותים.

אני יכול להבין מהמשפט הזה שאמרת שההשכלה שלך שואפת ל0.

בגלל אנשים כמוך יש שנאה בעולם.

מטומטם. >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק!!

אבל בקשר לזונות נראה לי שהן או כל מיני רומניות או לא יהודיות (אני מקווה מאוד שכך..)

או יופי, בגלל שאתה רוסי וקשה לך להשלים אם זה שאמרו שאחוז גבוה מהזונות בארץ הן רוסיות (ואני ממש לא מסכים עם מי שאמר את זה)

אז אתה מאשים את ה " מיני רומניות או לא יהודיות (אני מקווה מאוד שכך..)"

מה קרה? אמרו משו שלא מוצא חן בעיניך על בנות מהעדה שלך אז אתה ישר מתקפל ואומר את זה על עדות אחרות?

יפה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישה צודק ב100%!!

להגיד ת'אמת רוסים מכבדים הרבה יותר את החברים שלהם..

אני רוסי ואומנם אין לי חברים רוסים, כי פשוט אין ממש בגילי...

אבל לפי מה שאני ראיתי מחברים של בן דוד שלי אז הם אחלה שבעולם +!!

וSpiritus אתה באמת חבל"ז גזען וFucking מטומטם, לך תלמד קצת על הסטורית רוסיה, על הסטוריית הרוסים, על הסטוריית היהודים ברוסיה..

דבר ראשון כשאתה קם בבוקר אתה צריך להגיד תודה לרוסים שבאו לארץ כדי לבנות אותה, מה שהם סיימו כבר ברוסיה..

אתה חייב להיות אסיר תודה!! איך Fucking אתה לא מבין את זה??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...