אתם שומרים כשרות בפסח - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אתם שומרים כשרות בפסח

naorai

האם בביתכם יש חמץ?  

234 הצבעות

1. 1. האם בביתכם יש חמץ?

• חס וחלילה
    • כן אבל אני לא אוכל
    • כבר התחלתי למלא תפריזר בפיתות!!!

Recommended Posts

• תגובות 280
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מבין אותכם. קשה לכם לשמור על מסורת יהודית? קשה לשמור על מנהגים שעברו מדור לדור? אם כולם היו היו כמוכם כל המסורת והמנהגים היהודיים היו נעלמים. רק בישראל זה ככה-וזה ממש עצוב. למה שלא תחגגו את פסח כמו שצריך?!!..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה אני מסתכל על הדברים:

תיראו, אני יודע שלאבותינו משה וחבריו לא היה זמן להכין לחם ופיתות לנגב בחומוס, זה אומר שלי אין זמן?!?

כאילו אני זוכר ובלה בלה, אבל להם לא היה זמן זבשלם! לי יש זמן ואני אוכל פיצות , ספגטים, פיתה, וגם מצה.

בקיצר, תוכלו חמץ, ואני בטוח שאם אלוקים אוהב אותנו כל-כך אז הוא ירשה לנו לאכול חמץ, נכון אדוני בונבון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה אני מסתכל על הדברים:

תיראו, אני יודע שלאבותינו משה וחבריו לא היה זמן להכין לחם ופיתות לנגב בחומוס, זה אומר שלי אין זמן?!?

כאילו אני זוכר ובלה בלה, אבל להם לא היה זמן זבשלם! לי יש זמן ואני אוכל פיצות , ספגטים, פיתה, וגם מצה.

בקיצר, תוכלו חמץ, ואני בטוח שאם אלוקים אוהב אותנו כל-כך אז הוא ירשה לנו לאכול חמץ, נכון אדוני בונבון?

אתה מבטל פה את החגים בעצם. אפשר להגיד את זה על כל חג וככה לבטל אותו.

למה להדליק נרות חנוכה...הריי אני זוכר ובלה בלה

למה לבנות סוכה בסוכות...הריי אני זוכר ובלה בלה

למה להדליק מדורת ל"ג בעומר...הריי אני זוכר ובלה בלה

למה לאכול דג בראש השנה...הריי אני זוכר ובלה בלה.

אני לא מדבר על אמונה, אני מדבר על לחגוג את החג ואת המסורת שעברה מדור לדור כמו שצריך.הריי מה מסמל אותנו אם לא החגים הנהדרים שיש לנו. אתם יהודים, אז תתנהגו כך. לפחות הדברים המינימלים כמו אכילת מצות בפסח ולא אכילת חמץ - זה המינימום שבמינימום, לא כזה קשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה מתגאה בזה .

ד"א סתם בשביל הקטע.

אני לא גזען (מקדים תרופה למכה) ,אבל אני מוכן להיתערב שרובם המכריע בין אלה שאוכלים חמץ בפסח כאן בפרום- הם רוסים.

ורוב המצביעים הם שהצביעו שהם אוכלים חמץ הם רוסים.

100% בדוק עם חתימה. באתם למדינה יהודית תתנהגו כמו יהודים.

בעצם מה אני עושה, מה אני מתווכח, מה איכפת לי, מה אני חוטף עצבים,עזבו אותי בשקט, יש היום מסיבת טראנס בחדרה

עם ססטו סנוטו וסאב 6- אני רוצה להגיע לשם רגוע.

סאלמת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...