אתם שומרים כשרות בפסח - עמוד 9 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אתם שומרים כשרות בפסח

naorai

האם בביתכם יש חמץ?  

234 הצבעות

1. 1. האם בביתכם יש חמץ?

• חס וחלילה
    • כן אבל אני לא אוכל
    • כבר התחלתי למלא תפריזר בפיתות!!!

Recommended Posts

זה לא נקרה שהכרחת אותי? :o

אני לא מבין, למה לבוא לארץ חרא כזאת, ולא לשמור על המנהגים... למה אנחנו בכלל כאן? כדי להמשיך את המסורת היהודית!

יש את הרוסים שבאים, שחלקם לא יהודים בכלל, ואני לא מבין מה הם מחפשים כאן בכלל, כדי ללכת ולהיות כמו שינוי החרא של מיפלגה? להרוס לנו את כל עקרונות הדת והמדינה? Fuck! אם אתם לא שומרים כשרות (שזה דבר בסיסי ולא קשה בכלל!) אז למה אתם כאן? הרי בארה"ב החיים הרבה יותר טובים.... אני לא מדבר על לשמור מצוות, אלה לעשות את הדברים הבסיסיים, אחרת, למה אנחנו כאן? כדי לאכול חזיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 280
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תראה את ההודעות שלי אני לעולם לא קושר כלום עם העלייה הרוסית אני תמיד מדבר בכלליות כל עוד ניתן או לפפחות משתדל לעשות כך אין לי שום דבר נגד רוסים בגלל שהם רוסים יש לי בעיה עם חלק מהאנשים שעלו מבריה"מ ומהאזור מכיוון שהם קוראים לעצמם יהודים ולא מתנהגים כך

MINIMIZER- אל תיקח חצי דת נכון היהודים החוטאים נחשבים ליהודים אך אל תיקח חצי חוק יהודים חוטאים ברמות שכאלו לפי חוקי הדת צריכים היו להיות מתים בסקילה!!! כבר מזמן, אני לא מסכים עם הדת לגמרי ואל תיקח חצאי חוקים אין זה פייר כלפי הדת היהודיתלעשות כך!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה את ההודעות שלי אני לעולם לא קושר כלום עם העלייה הרוסית אני תמיד מדבר בכלליות כל עוד ניתן או לפפחות משתדל לעשות כך אין לי שום דבר נגד רוסים בגלל שהם רוסים יש לי בעיה עם חלק מהאנשים שעלו מבריה"מ ומהאזור מכיוון שהם קוראים לעצמם יהודים ולא מתנהגים כך

MINIMIZER- אל תיקח חצי דת נכון היהודים החוטאים נחשבים ליהודים אך אל תיקח חצי חוק יהודים חוטאים ברמות שכאלו לפי חוקי הדת צריכים היו להיות מתים בסקילה!!! כבר מזמן, אני לא מסכים עם הדת לגמרי ואל תיקח חצאי חוקים אין זה פייר כלפי הדת היהודיתלעשות כך!!!

אז אתה רוצה להרוג את כל מי שיהודי לפי הגזע אך אינו שומר מצוות בסקילה?

רק מראה כמה הדת הזאת מפגרת בחוקיה המיושנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא.

לדוגמה, אם הייתי אומר: "אם תאכל חזיר עוד פעם אחת אני אחתוך לך את הלשון!" אז הכרחתי אותך.

אתה ניסת ליפות את זה, אמרת שאם אנו לא שומרים מצוות כמו לאכול חזיר אז אנחנו לא יכולים לגור פה ואנחנו צריכים לעבור או לא לבוא לפה בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי אנילא מסכים עם כל חוקי הדת ואני מאמין ברפורמה ביהדות (אני מתחיל לחזור על עצמי)

אז אתה רוצה להרוג את כל מי שיהודי לפי הגזע אך אינו שומר מצוות בסקילה?

רק מראה כמה הדת הזאת מפגרת בחוקיה המיושנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ONKIO- א. סליחה אם לא רשמתי תשם נכון. אני לא יקבע אבל כמו שאמרתי יהדות זה הרבה יותר ממצוות חיצוניות והרבה יותר מאשר העובדה שהוריך הם יהודיים, זה משהו שבא מבפנים אם אתה מרגיש יהודי זה כל מה שחשוב אבל אין אפשרות להרגיש יהודי אם לא מריימים לפחות חלק מהמצוות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ניסת ליפות את זה, אמרת שאם אנו לא שומרים מצוות כמו לאכול חזיר אז אנחנו לא יכולים לגור פה ואנחנו צריכים לעבור או לא לבוא לפה בכלל.

בחייך בן אדם...גם את זה לא אמרתי.

אמרתי שלפי דעתי אין סיבה להן אדם שהוא לא שומר את היהדות אפילו בצורה הבסיסית שלה להיות כאן. כי אין מה שיקשר בינו לבין האדמה שעליה הוא חי.

אני גם מתחיל לחזור על עצמי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אנשים מיצינו את הנושא אני פתחתי תת'רד ואני מעוניין ליסגור אותו אני פשוט לא יודע איך עושים את זה אודה לאחד המנהלים שיעשה זאת בשמי (אמרו שאפשר לסגור ת'רד ע"י פותח הת'רד אם זה לא אפשרי אז זוהי הודע מיותרת וסליחה על כתיבתה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחייך בן אדם...גם את זה לא אמרתי.

אמרתי שלפי דעתי אין סיבה להן אדם שהוא לא שומר את היהדות אפילו בצורה הבסיסית שלה להיות כאן. כי אין מה שיקשר בינו לבין האדמה שעליה הוא חי.

אני גם מתחיל לחזור על עצמי..

תשמע כמו שכבר אמרו פה גם ברוסיה לא רוצים אותנו כי אנו יהודים ואמרים שאנחנו גם מפרים חוקים של המצוות או משהו, וגם פה לא רוצים אוצנו בגלל הדיון הארוך הזה שכבר כתבת את דעתך ככה שהמצב די בעייתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...