אתם שומרים כשרות בפסח - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אתם שומרים כשרות בפסח

naorai

האם בביתכם יש חמץ?  

234 הצבעות

1. 1. האם בביתכם יש חמץ?

• חס וחלילה
    • כן אבל אני לא אוכל
    • כבר התחלתי למלא תפריזר בפיתות!!!

Recommended Posts

אתה אומר שבא"י יותר טוב מברוסיה ואני מניח שבאמת זה המצב אבל למה לעלות לא"י? בשביל להרוס לנו אותה? בגלל שפה נותנים עלייה חופשית לכל "היהודים"? אני לא מתכוון להעליב אבל זה מעצבן אותי שאנשים אוכלים חזיר מתנהגים בחוסר אחריות.חשיבות כלפי הדת היהודית ומעזים לקרוא לעצמם יהודים!!!!!

וכן, אני מאמין שהאנשים בארהב אוהבים את מדינתם לפחות רובם ואני מאמין שכך צריך להיות המצב בארץ

לי אין בעיה עם ערבים נוצרים מוסלמים וכו... ההיפך הוא הנכון אני מסתדר מצוין עם כולם אבל כשאתה דורך על היהדות כשאתה גוזם את הענף שאתה יושב עליו מכפיש את שמם ומעשיהם של אובתיי ואבותיך היהודים אין אתה או כל אדם אחר שעושה זאת ראוי ורשאי להקרוא לעצמו יהודי.

עם מוסלמים אין לי בעיה מכיוון שהם לא מכפישים את היהדות הם בני עם אחר ולכן אין אני מצפה מהם לקיים מצוות אבל מיהודים כן!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 280
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה אומר שבא"י יותר טוב מברוסיה ואני מניח שבאמת זה המצב אבל למה לעלות לא"י? בשביל להרוס לנו אותה? בגלל שפה נותנים עלייה חופשית לכל "היהודים"? אני לא מתכוון להעליב אבל זה מעצבן אותי שאנשים אוכלים חזיר מתנהגים בחוסר אחריות.חשיבות כלפי הדת היהודית ומעזים לקרוא לעצמם יהודים!!!!!

וכן, אני מאמין שהאנשים בארהב אוהבים את מדינתם לפחות רובם ואני מאמין שכך צריך להיות המצב בארץ

לי אין בעיה עם ערבים נוצרים מוסלמים וכו... ההיפך הוא הנכון אני מסתדר מצוין עם כולם אבל כשאתה דורך על היהדות כשאתה גוזם את הענף שאתה יושב עליו מכפיש את שמם ומעשיהם של אובתיי ואבותיך היהודים אין אתה או כל אדם אחר שעושה זאת ראוי ורשאי להקרוא לעצמו יהודי.

עם מוסלמים אין לי בעיה מכיוון שהם לא מכפישים את היהדות הם בני עם אחר ולכן אין אני מצפה מהם לקיים מצוות אבל מיהודים כן!!!

God bless you.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישה לא טען בשום מקום שהוא ילד גדול....

אתה, מתנהג כמו מפגר, כפייה דתית היא שמישהו כופה עליי כל דבר בהקשר דתי נגד רצוני, לא חובה להמיר את דתי.

המדינה הזאת חייבת להפריד דת מממשל, בשום מדינה מתוקנת בעולם אין שילוב של דת ומדינה וככה זה צריך להיות פה.

ועד שיבוערו כל השחורים המושחתים האלה לא יהיה פה שום סדר, אם אני רוצה לקנות בשבת אני אקנה, אם אני רוצה לאכול חזיר (שטעים מאוד אגב) אני אוכל ולא איכפת לי מה יגידו לי.

ואתה, אתה בכלל מפגר בצורה מדהימה.

מסכים עם כל מילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אהנה.

על אמא שלך תירק, אני לא חבר שלך ואל תדבר אליי ככה.

את הדעות הגזעניות שלך תיקח למקום אחר, אני נולדתי בארץ וסבתא שלי נולדה בארץ ואני ישראלי גאה.

לא איכפת לי מה אנשים צריי מחין כמוך חושבים, יהודי הוא נצר למשפחה יהודית ולא אחד ששומר את המצוות שציוו לפני 2500 שנה.

הדת היהודית היא דת מפגרת בזמן, לפני 2000 שנה היא הייתה מאוד מתקדמת, עכשיו היא מפגרת.

ועד שמנהיגי הדת לא ישכילו להבין זאת, אותי זה לא מעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ושוב אני אומר, לכל מי ששואל למה לעלות לארץ ישראל:

למה שבאים זה בגלל שיותר טוב, וזה שלא הולכים לארה"ב זה בגלל:
זה שלא נותנים לכל מי שרוצה לעלות לארה"ב!!!!, אולי יש שם הרבה מהגרים אבל זה לא חוקי.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי ואבוי, yot אתה מצחיק.

העולים מרוסיה (ומשאר המדינות) הגיעו לארץ מתוקף חוק השבות, שמקנה לכל יהודי באשר הוא אפשרות לעלות לארץ ולקבל אזרחות.

יש לך בעיה עם זה? That's a shame.

המדינה הזאת לא הוקמה כמדינה דתית, מי שהקים אותה היו [תתפלא] אנשים שהגיעו מברית המועצות (רוסים! פויה!) וכל קשר בינם לבין הדת היהודית היה מקרי ביותר.

מכיר את ביאליק? נכון משורר גדול? הבן אדם הכי אנטי דתי שאני מכיר.

מה הוא עשה בארץ זאת?! עוכר שכמוהו!

אם כל מי שלא שומר על מצוות ומסורת לא היה מגיע לארץ, היא פשוט לא הייתה קמה מלכתחילה - למד היסטוריה, בור.

אגב, בנוגע לחרדים שגונבים כספים מהמדינה - המינוח לא מדויק.

הם לא גונבים כסף, הם מקבלים אותו, וזה עוד יותר מרגיז.

התקציב של משרד הדתות לשנת 2003 הוא 1.5 מיליארד ש"ח (וזה לא כולל כמובן את מאות המיליונים שמשרד החינוך מקציב לחינוך החרדי).

לשם השוואה, משרד המדע, התרבות והספורט קיבל השנה תקציב של 643 מיליון ש"ח בלבד.

משרד הבינוי והשיכון - 257 מיליון ש"ח בלבד.

משרד התקשורת - 68 מיליון ש"ח.

משרד התשתיות - 208 מיליון ש"ח.

משרד התמ"ס (תעשיה ומסחר) - 167 מיליון ש"ח.

משרד התיירות - 380 מיליון ש"ח.

ולצערי זה לא לקוח מהמערכון של יצפאן, אלא מתקציב המדינה לשנת 2003.

אה, כן, אני אעבור ללונדון בתנאי שאתה תעבור למאה שערים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העולים מרוסיה (ומשאר המדינות) הגיעו לארץ מתוקף חוק השבות, שמקנה לכל יהודי באשר הוא אפשרות לעלות לארץ ולקבל אזרחות.

המדינה הזאת לא הוקמה כמדינה דתית, מי שהקים אותה היו [תתפלא] אנשים שהגיעו מברית המועצות (רוסים! פויה!) וכל קשר בינם לבין הדת היהודית היה מקרי ביותר.

אם כל מי שלא שומר על מצוות ומסורת לא היה מגיע לארץ, היא פשוט לא הייתה קמה מלכתחילה - למד היסטוריה, בור.

התקציב של משרד הדתות לשנת 2003 הוא 1.5 מיליארד ש"ח (וזה לא כולל כמובן את מאות המיליונים שמשרד החינוך מקציב לחינוך החרדי).

right on man!!!!

מה שאוספת בעריכה זה לא כל כך נכון,(אימאלה פעם רביעית שאני כותב) בגלל שלא יהיה כל כך כל קל לעבור,כי אתה צריך איזה משהו מיחד לעבור, ולא כל אחד יכול לעבור לאן שהוא רוצה (אם היה כך אז תאר לך כמה אנשים היו נשארים בארץ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם איתך אני מסכים... :xyxthumbs: (ולא, אני לא רוסי...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק להבהיר כמה פינות

אני נגד כפייה דתית אני רק לא רוצה שאנשים שלא מקיימים שום מצווה יקראו לעצמם יהודים.

אני נגד החרדים שלא משרתים בצהל וכמו טפילים מוצצים את הכסף של המדינה.

אני בעד יהדות רפורמית צריך לשנות את הדת אבל כשרות\כשרות של פסח (לא יודע איך קוראים לזה)\תפילות בחגים וכו.. אלה הם אבני יסוד שאי אפשר לשנותם אלא אם כן אתם רוצים להקים דת חדשה!!!

אלה הם דעותיי ואם יכולתי הייתי בורר את האנשים את אלה בעלי האהבה למולדת הנאמנים ולו רק לעצמם אלה שלא קוראים לעצמם יהודים רק על מנת לעבור ארצה בעזרת חוק השיבה הייתי משאיר כל השאר מחזיר לארצות מוצאם (ושוב, אני מתכוון ליהודים אין לי שום בעיה עם דתות אחרות במדינת ישראל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תחפשו, לא תמצאו באף אחת מהתגובות שלי דרישה או בקשה מכם שתשמרו מצווןת, אני רק אמרתי שזה אבסורד שבן אדם בא"י יאכל חזיר.

ודן, האם המשורר הדגול חיים נחמן ביאליק אכל חזיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין, למה לבוא לארץ חרא כזאת, ולא לשמור על המנהגים... למה אנחנו בכלל כאן? כדי להמשיך את המסורת היהודית!

יש את הרוסים שבאים, שחלקם לא יהודים בכלל, ואני לא מבין מה הם מחפשים כאן בכלל, כדי ללכת ולהיות כמו שינוי החרא של מיפלגה? להרוס לנו את כל עקרונות הדת והמדינה? Fuck! אם אתם לא שומרים כשרות (שזה דבר בסיסי ולא קשה בכלל!) אז למה אתם כאן? הרי בארה"ב החיים הרבה יותר טובים.... אני לא מדבר על לשמור מצוות, אלה לעשות את הדברים הבסיסיים, אחרת, למה אנחנו כאן? כדי לאכול חזיר?

and what's that mr. yot?

אף אחד לא שם לך מילים בפה חוץ ממך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...