סדרת NVIDIA GeForce 9 - הדיון הרשמי - עמוד 46 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סדרת NVIDIA GeForce 9 - הדיון הרשמי

alex.turovsky

Recommended Posts

חח אווקי תודה על ההצעה עם הגומיות נשמע מעניין ופשוט, במידה אבל ואני לא עושה את זה, המפרטורה של הכרטיס( 9600GT) תהיה גבוהה מדיי אם אני אבצע OC ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ואיך זה קשור לת'רד? ;D

אפשר להיות יצירתיים בהרבה דרכים, אפשר גם לדחוף מאוורר או צינור של מזגן בתוך המארז, אבל ישנם כאלה שפנים המארז חשוב להם כמו החוץ.

אני מאלה שפנים המארז צריך להיות מדוגם שיהיה לו הכבוד ללכת על ה-CATWALK 8) ולא מארז שנראה כאילו הוא לקוח מהג'ונגל של רמבו 2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלכס, לא מראה לי שלסדרת 9x00 ניתן יהיה לבצע אלתור כזה.

כרטיסי 9x00 גדולים יותר ומן הסתם חמים יותר, ואני לא בטוח אם כדאי להתעסק עם פתיחת הקירור וכו'...

מה גם שפנים המארז שלי מסודר מאוד, וזה גם נשמע מצחיק להשקיע בחומרה איכותית

ובקירור של כרטיס המסך (אחד המרכיבים העיקריים והיקרים המערכת) לשים גומיות ??

אני לא מאמין שב ZALMAN GT-1000 שלך תבחר בפיתרון כזה לקירור כרטיס ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלכס, לא מראה לי שלסדרת 9x00 ניתן יהיה לבצע אלתור כזה.

כרטיסי 9x00 גדולים יותר ומן הסתם חמים יותר, ואני לא בטוח אם כדאי להתעסק עם פתיחת הקירור וכו'...

מה גם שפנים המארז שלי מסודר מאוד, וזה גם נשמע מצחיק להשקיע בחומרה איכותית

ובקירור של כרטיס המסך (אחד המרכיבים העיקריים והיקרים המערכת) לשים גומיות ??

אני לא מאמין שב ZALMAN GT-1000 שלך תבחר בפיתרון כזה לקירור כרטיס ??

בכל כרטיס איזה שלא יהיה ניתן לבצע אילתור קרור, ומי שיש לו ידיים עדינות ושיודע לבצע את העבודה יכול לפתוח ולהחליף את הקירור ללא חשש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אך עדיין מעבר לצד האסתטי, אני לא רואה את עצמי מצמיד גומיות למאורר(ים) לכרטיס מסך

שבהפעלת ישומיים תובעניים הוא מתחמם יותר ויותר.

בוא גם לא נשכח שלגומי יש בלאי טבעי מהיר למדי בסביבה חמה,

ופנים המארז היא סביבה חמה באמצעי הקירור היעילים ביותר שיש.

אני לא הייתי לוקח סיכון שהמאווררים יתפרקו ביום בהיר אחד ויגרמו לנזק בלתי הפיך באחד מרכיבי המחשב.

הצמדת גומיות לחיבור מאורר לכרטיס מסך גם לא נשמע פיתרון שקט ??..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זה ששם את המאווררים לכרטיס מסך ולמי שחושב שזה לא עמיד ולא עוזר ולא אסתטי פשוט טועה !

שמתי מאורר 9CM ומאוורר 8CM פשוט מושלם הוריד את הטמפרטורות והגומי לא ניקרע כבר חודשיים !

זה הקירור הכי זול והכי יעיל שיש הוריד לי איזה 15מעלות בקלות !

לא האמנתי שזה כל כך יעזור

מי שמחפש לכרטיס מסך זה הדבר הכי זול והכי יעיל 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין איך המאווררים האלה מקררים את הליבה? כן הם מקררים את הגוף של הכרטיס אבל איך בדיוק הליבה מתקררת פה?

תראה המאוררים מקררים את כל הכרטיס עצמו וככה הם מפזרים את כל האויר שיש סביב הכרטיס מסך וגם מקררות את הסביבה של הכרטיס זה מוריד מהטמפרטורות תלוי איזה מאוררים אני שמתי 8 ו9 והם הורידו 15 מעלות אם תשים 12 ו12 זה יוריד יותר...

זה פתרון מצוין לדעתי והגומיות לא נקרעות ולא נהרסות הם חזחות ואצלי מעל חודשיים ללא בעיות !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

15 מעלות מה-GPU כן? אתה לא מתבלבל עם ה GPU Ambient במקרה?

ואני עכשיו אנסה את זה סתם בשביל הקטע. אני אשים מאוורר 12 על הכרטיס מאחורה, לפי מה שאתה אומר חייב להיות שינוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

15 מעלות מה-GPU כן? אתה לא מתבלבל עם ה GPU Ambient במקרה?

ואני עכשיו אנסה את זה סתם בשביל הקטע. אני אשים מאוורר 12 על הכרטיס מאחורה, לפי מה שאתה אומר חייב להיות שינוי.

אני במתח לקראת התוצאה. אם המאורר חזק יחסית (יש כאלה שהם שקטים אבל כם נושבים חלש יותר מאחותי הקטנה שלא מצליחה לכבות את נרות עוגת היומולדת שלה) הוא אמור להביא תוצאה של 10 מעלות לפחות.

חזרתי הרגע מהעבודה . . . נראה שגם את הלפ טופ שלי מכרתי אחרי שהבחור שהגיע לראות אותו כמעט וקנה ונזכר שבעצם יש לו חברה וכידוע הן אלו ששולטות לא רק על הג'ויסטיק אלא גם על הכיס ;D אז הוא ייתן תשובה מחר, ואז יהיו לי 5.5 אלפיות פנויות לקניית החומרה למחשב החדש. מתי כבר יגיע STRIKER II ?!

ה GT-1000 הגיע . . . בצבע טיטניום והבעלים של החנות עוד אומר לי "אלכס, אתה טועה - אין צבע שחור". שמתי את מצלמת האבטחה של החנות שהוא רואה מרחוק מול הקופסה שעליה היו שני ריבועים קטנים שאחד אמר BLACK והשני TITANIUM ובשני היה וי כזה לסמן שזה המארז הכסוף יותר טיטניום. הוכחתי שיש שני צבעים וההוא לא ידע מה לומר ;D

בכל מקרה לבחור ששאל מי הייתי עושה במארז שלי אם הייתי צריך לקרר, הייתי בוחר בפתרון של מאורר לדים. למשל בשלי, הזמנתי שני מאוררי זלמן 9ס"מ ירוקים שיחליפו את האדומים השגרתיים בקדמת המארז. עכשיו יש לי מאוררים ואין מארז :kopfpatsch:

דרך נוספת לקרר משהו עם מאורר יפה היא להשתמש בזה, אבל זה כבר יקר יותר. יחד עם זאת - שוב פעם היתרון הכי גדול, אין צורך לגעת בכלל בכרטיס:

http://logicpc.co.il/heb/itdetail.aspx?icom=7480

או בזה, מחברים לבורג אחד מ9 הברגים של לוח האם ומכוונים לאן שרוצים. עובד מצויין.

http://logicpc.co.il/heb/itdetail.aspx?icom=9684

ככה ששוב - יצירתיות היא הפתרון, גם כאשר מדובר במוצרים טיפה יותר יקרים אם רוצים לשמור על פנים מארז יפה. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדין לא ענו לי מה כדאי 9800GTX או 9600GT SLI?

ד"א

יש משהו בחנות נועה מחשבים שכדאי לי לדעת עלי (מניסיון אישי היא חברה מצויינת וגם דיי קרובה לבית)

על איזה מסך אתה משחק, רזולוציה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלכסנדר (אפשר לקרוא לך אלכס), OT, למה מכרת את המחשב? המחשב שבמפרט שלך. מי שקונה כזה דבר לשימוש עצמי לדעתי לא ימכור ויקנה נייד חלש.

כי אף פעם לא היה לי מחשב כזה טוב והתלהבתי וקניתי אותו באיזה 14 אלף וזו הייתה טעות שמזל שהבנתי אותה זמן קצר לאחר הקנייה ומכרתי אותו מהר.

אין לאף אחד סיבה לקנות מחשב כזה יקר אלא אם כן זה משמש אותו לעבודה והוא מרויח מזה כסף (כמו עורכי או עורכי לדוגמה ועוד קהלים מסויימים).

אחרי זה קניתי סתם מחשב ב4 אלף עם Q6600 שהספיק לי להכל ואז נמאס לי ממנו. מכרתי אותו וקניתי את הלפ טופ הראשון שלי סתם שיהיה לי ניסיון. זה סוג של השקעה בעצמי כי מהכל לומדים. פעם חומרה מטורפת, פעם לפ טופ, וסה"כ כשאני מוכר אני מקבל חזרה 70%-80% מהכסף אז זה שווה את רכישת הידע הזה.

ונחזור לנושא . . . אני שם לב שבביקורות החדשות ה9800GX2 מנצח שני 8800GTS תמיד בניגוד לביקורות הראשונות . "מה השתנה בלילה הזה" דרייבר חדש חזק יצא או משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך נוספת לקרר משהו עם מאורר יפה היא להשתמש בזה, אבל זה כבר יקר יותר. יחד עם זאת - שוב פעם היתרון הכי גדול, אין צורך לגעת בכלל בכרטיס:

http://logicpc.co.il/heb/itdetail.aspx?icom=7480

או בזה, מחברים לבורג אחד מ9 הברגים של לוח האם ומכוונים לאן שרוצים. עובד מצויין.

http://logicpc.co.il/heb/itdetail.aspx?icom=9684

ככה ששוב - יצירתיות היא הפתרון, גם כאשר מדובר במוצרים טיפה יותר יקרים אם רוצים לשמור על פנים מארז יפה. :xyxthumbs:

ה"כרטיס" היושב על חריץ PCI בהחלט נראה אלגנטי ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...