סדרת NVIDIA GeForce 9 - הדיון הרשמי - עמוד 47 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סדרת NVIDIA GeForce 9 - הדיון הרשמי

alex.turovsky

Recommended Posts

• תגובות 1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

התוצאות של 9800GX2 ממש לא חד משמעיות !

ב 18 מתוך 32 הוא ניצח חלק בהפרש ניכר וחלק בהפרש זעום.

הניצחון החד משמעי ביותר שלו הוא ב Crysis ברזולוציות הממש גבוהות 1200 * 1920

אותי התוצאות בלבלו יותר מאשר עזרו...

קשה לי להבין את חוסר האחידות בביצועי הכרטיס, במשחק אחד לפחות הוא אפילו הפסיד בהפרש ניכר ל 3870x2 ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.nordichardware.com/news,7511.html

מישהו מצא ביקורות של ה-GX2 עם הדרייברים החדשים?

ואם באמת חל שיפור אז מה זה אומר על מערך 9800GTX?

להערכתי 2X98GTX>GX2 בכל מצב, כי הדרייברים מתקנים אותה בעיה בשני הכרטיסים, כמו גם הבעיה ב-AA ב-GX2, לא כך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://techreport.com/articles.x/14355/1

הביקורת הזו בילבלה אותי. אם 98GX2>2X88Ultra אז בהכרח: 98GX2>2X98GTX / 98GX2>>288XGTS? :s05:

היא לא מסתדרת לי עם שאר הביקורות. הוא מוצג כאן עוצמתי ביותר יחסית לכרטיס בודד אם הוא משתווה אותו ל-2 או 3 Ultra.

עריכה: לפי הביקורת: 3X88Ultra<2X88Ultra הכיצד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אני יודע. זה יישמע מוזר - אבל יש סיכוי ש לZALMAN GT-1000 (כשאני אקבל אותו פעם...קניתי בגיבור, אספקה:14 חודשי עסקים ;D)אני אכניס 9800GX2 בסופו של דבר.

העניין הוא שהתחוור לי ש:

א) מחירו בלוג'יק (רכיבי אני קונה רק שם. בגיבור - רק ציוד היקפי שלא דורש אחריות מידיית ואוכל לחיות בלעדיו במקרה של עיכוב באספקה(כמיטב המסורת :)) ירד ל 2900 בערך ואני אקבל את זה בפחות מזה (מחר אני אברר). ו 2 8800GTS או 9800GTX (מחליפים את ה8800GTS עקב המחיר) יעלו לי כמעט אותו דבר. תכף יוצא ה9800GTX והמחיר אולי ירד DEFAULTית בעוד כמה שקלים.

ב) צריכת החשמל הגרנדיוזית שלהם שחשבתי בהתחלה שתצריך ספק אימתני של 1KWT, התבררה כמגוחכת ומערכת שלמה איתו לוקח כ400W.

ג) הדרייברים החדשים, עוזרים לו לעבור כל קיים וזה הדבר הסופי בשבילי - לסחוט ביצועים על מסך ה24 אינץ' שלי ב1920X1200.

צריכת חשמל של מערכת שלמה עם הרכיבים הבאים:

Intel 2 QX9650(333MHzX9)

Asustek MAXIMUS FORMULA

ADATA -800 4-4-4-10 1T 1GBx2

WD Caviar WD3200YS

Thermalright Ultra-120

Extreme

Silverstone OP1000 1000W PSU

9800gx2power.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב אני חייב לציין כמה המערכת לא חכמה במצב IDLE.

אני מציע לך לסגור את המחשב כאשר אתה לא משתמש בו. אתה אוהב חישובים נכון? בוא נגיד שאתה כמוני, משאיר את המחשב(כמעט) תמיד פתוח. 24X60X0.5X0.2. יוצא 144 שקל לחשבון אם אתה רק פותח את המחשב מבלי להשתמש בו. (עיגלתי ל-200W , גם ככה יש היעילות של הספק היא לא 100%).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב אני חייב לציין כמה המערכת לא חכמה במצב IDLE.

אני מציע לך לסגור את המחשב כאשר אתה לא משתמש בו. אתה אוהב חישובים נכון? בוא נגיד שאתה כמוני, משאיר את המחשב(כמעט) תמיד פתוח. 24X60X0.5X0.2. יוצא 144 שקל לחשבון אם אתה רק פותח את המחשב מבלי להשתמש בו. (עיגלתי ל-200W , גם ככה יש היעילות של הספק היא לא 100%).

1. מה לא חכם בזה? יש לך פה שתי שני כרטיסים, במקום אחד של דור קודם. נחלק את התשובה לשתיים:

א. לא רק שהוא מושך כמעט את אותו חשמל כמו שאר הכרטיסים עם אחת מדור קודם בגלל שהוא נבנה בטכנולוגיה החדשה של פחות ננומטרים, פחות חום.

ב. לא רק שהוא מושך פחות חשמל ממתחרהו מבית ATI ה 3870X2.

ג. אלא הוא עושה זאת כאשר הוא חזק יותר ב50% כמעט מכרטיסי סדרה 8 בטבלה, וב30% מה3870X2. *הנתון משתנה ברזולוציות שונות

אני מניח שהבהרתי את הנקודה ;)

2. טעית בחישוב כי פיספסת נקודה קריטית. תראה:

המחיר של 50 אגורות (ה0.5 קוט"ש) הוא לקוט"ש שזה קילו וואט לשעה ולא לדקה כמו אצלך בחישוב. לא מכפילים 0.5X60 שזה שעה, מכפילים ככה:

0.5(50 אגורות) כפול 0.2(200W) כפול24 (יום אחד של 24 שעות) כפול 30(חודש) = 72 שקל לחודש. עם זה, אני בטוח שלא בעייה להסתדר. 3.5 קופסאות סיגריות סה"כ :xyxthumbs:

נ.ב - אני רק מזכיר את חישוב ל100W שהבאתי להשוואה שיוצא בדיוק חצי מה72 שקל שיצא ל200W - 36 ש"ח לחודש (טעיתי אז בספרה ותיקנתי)..

דוגמה קטנה מהמחשב האימתני הקודם שלי לצריכת חשמל אוטנטית:

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

מארז: P180 (שעבר השתקה וציפוי פנימי בחומר אקוסטי מגומי מיוחד חוסם רעשים)

לוח אם: Striker

מעבד: E6600 Conroe מגיע ל כמעט 4 ג'יגה (!)

זיכרונות: 1066 מגהרץ 2GB Dominator 8500

כרטיס מסך: V.CARD: 8800 GTX AC3 version

*זהו 8800 בגרסת עצבנית, ומגיע באוברקלוק הכי גבוה בעולם 1412(626)/1000 והינו כ.המסך המהיר בעולם שעובר בביצועים את ה 8800 ULTRA !

כ. קשיחים: HD: 2 X 150 GB WD Raptors 10K RPM

צורב: 1814BLT -=SATA=- Lightscribe

ספק כח: EnermaX 620W

קירור: ZALMAN 9700

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

לפני שנה באפריל, מכרתי את המחשב המטורף הזה שהיה בזמנו:

http://hwzone.co.il/tradezone/showproduct.php?product=655

לא הייתי אומר עולה יותר מדיי . . . נצילות של 20% יותר (כמעט 90 אחוז נצילות בCORSAIR 450VX לדוגמה שעולה 400 שקל) חוסכת לך חשבון חשמל די מכובד. איך?

נגיד שקוט"ש עולה 50 אגורות (זה פשוט נתון משתנה, אז נגיד שזה הסכום). אם המחשב מושך מהקיר 500W כמו מחשב חזק כמו שהיה לי אז ה20% נצילות האלה בין הספק חרטא 70% נצילות לבין הכמעט 90% (85-90אחוז למעשה אבל זה בקטנה), שוות בעצם 100W. נכון?

100W זה 0.1 קוט"ש. מכפילים 0.1 קוט"ש ב0.50 אגורות ומקבלים שזה עולה לנו5 אגורות לשעה. נכפיל ביום אחד(X24) ונקבל עלות יומית של ה100W האלה ששווים לנו 1.2, או שקל ועשרים אגורות ליום. נכפיל בשבוע(X7) ונקבל ש20% נצילות(ה100W אקסטרא האלה שנמשכים כל שנייה מהקיר) שווים לנו בעצם 8.4 שקל לשבוע.

נכפיל אותם בחודש(X30 נגיד כי כמות הימים בחודש משתנה) וכבר קיבלנו 36 שקל לחודש שזה עולה לנו יותר. נכפיל בשנה (X12) וזה כבר יוצא 432 שקל !

מה יוצא? זה שהיה טיפש (סליחה מראש מהחברה שפשוטו לא ידעו וזה לא היה משיקולי קמצנות גרידא) וקנה ספק כח זול - יצר לעצמו גרעון שנתי של 400 שקל(או, אם נעגל 4 שקלים)זה יוצא 1300 שקל ל 3 שנים) שאותם יכל מראש להשקיע בספק איכותי וציוד היקפי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החישוב הזה לא רלוונטי, המחשב רחוק מאד מצריכת הפיק שלו במשך רוב זמן השימוש בו אז אם כבר תחשב את הצריכה שלו במנוחה בתור 90% לפחות מהזמן ועוד 10% מהזמן במאמץ.

החשמל שלוקח המחשב עולה לנו הרבה פחות ממה שחישבת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמעו, בימים האחרונים אחרי שראיתי הרבה ביקורות ועקבתי אחרי הת'רד הזה, קבלתי את הרושם ש- 9600GT SLI זה מערך מאוד משתלם וחזק ביותר.

תכננתי להמליץ עליו לבן דוד שלי כי זה יושב בול בתקציב שלו.

אבל עכשיו אחרי שקראתי את אחת הביקורות ששמתם, אני ממש בהתלבטות בגלל הדבר שהם כתבו במסקנות:

I'd even suggest looking into a couple of 9600 GTs as an alternative, based on our test results, if I weren't concerned about how their relatively weak shader power might play out in future games.

מה אתם אומרים? יש סיבה מוצדקת לדאוג לגבי זה???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החישוב הזה לא רלוונטי, המחשב רחוק מאד מצריכת הפיק שלו במשך רוב זמן השימוש בו אז אם כבר תחשב את הצריכה שלו במנוחה בתור 90% לפחות מהזמן ועוד 10% מהזמן במאמץ.

החשמל שלוקח המחשב עולה לנו הרבה פחות ממה שחישבת.

שוב פעם(וכבר עברנו את זה פעם, זוכר?), אני לא חושב שנכון לדבר מצידך בהכללה. לא מדברים על "כולם" לא מדברים על "אנחנו", "כולנו" , "שלנו" . תגיד "שלי". :)

יש המון מחשבים שמריצים 24/7 תוכנות כמו הWORLD COMMUNITY GRID (וגם שלי לדוגמה), BOINC CLIENT שתורם את חלקי במאמץ למצוא תרופות כאשר אני לא משתמש במחשב ולכן - המחשבים האלה נמצאים בניצול מלא של כל 4 הליבות של המרובעי (או הכפולי) במשך 24/7 ושולחים תוצאות כל הזמן.

ויש גם מחשבים שעושים חישובי וכדומה או מחשבים שמשמשים כשרתים או סתם משתמשים שמשחקים המון. נכון שכל הנ"ל זה לא רוב השוק, אבל אני חושב שכדאי לפנות לכל קהלי היעד שגולשים פה כי יש פה המון משתמשי "WORKSTATION" שהמחשב לא משמש למשחק פעם ביום.

לכל המתלבטים בשידרוגים

יש פה באנצים שמציגים שיפור של כ50% עם ה 9800GX2 ביחס ל 8800ULTRA

http://techreport.com/articles.x/14355/7

http://techreport.com/articles.x/14355/6

הביקורת שהבאת נעשתה ב19 במרץ, לפני שיצאו משופרים שעדיין לא נבדקו בביקורת גדולה. הכרטיס עדיין א מוצג שמה בכל כוחו. הדף הראשון בביקורת:

http://techreport.com/articles.x/14355/1

תשמעו, בימים האחרונים אחרי שראיתי הרבה ביקורות ועקבתי אחרי הת'רד הזה, קבלתי את הרושם ש- 9600GT זה מערך מאוד משתלם וחזק ביותר.

תכננתי להמליץ עליו לבן דוד שלי כי זה יושב בול בתקציב שלו.

אבל עכשיו אחרי שקראתי את אחת הביקורות ששמתם, אני ממש בהתלבטות בגלל הדבר שהם כתבו במסקנות:

I'd even suggest looking into a couple of 9600 GTs as an alternative, based on our test results, if I weren't concerned about how their relatively weak shader power might play out in future games.

מה אתם אומרים? יש סיבה מוצדקת לדאוג לגבי זה???

אני חושב שרק יצרניות המשחקים יוכלו לתת לך תשובה אמיתית בקשר לזה ולא "נבואה" של מישהו מאיתנו באשר לדרך ולצורך המשחקים שיצאו בעתיד לגבי שיידרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...