סדרת NVIDIA GeForce 9 - הדיון הרשמי - עמוד 48 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סדרת NVIDIA GeForce 9 - הדיון הרשמי

alex.turovsky

Recommended Posts

• תגובות 1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

א) מחירו בלוג'יק (רכיבי אני קונה רק שם. בגיבור - רק ציוד היקפי שלא דורש אחריות מידיית ואוכל לחיות בלעדיו במקרה של עיכוב באספקה(כמיטב המסורת :)) ירד ל 2900 בערך ואני אקבל את זה בפחות מזה (מחר אני אברר). ו 2 8800GTS או 9800GTX (מחליפים את ה8800GTS עקב המחיר) יעלו לי כמעט אותו דבר. תכף יוצא ה9800GTX והמחיר אולי ירד DEFAULTית בעוד כמה שקלים.

אם המחיר של ה-9800GTX יירד עוד יותר עם השקתו ומערך של שני 98GTX מנצחים GX2, למה לא לרכוש שניים כאלו וזהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לסיכומה של הביקורת:

"The GTX is a great single GPU graphics card which is pretty much going to halt any future purchases on the G92 8800GTS but it is not revolutionary, which is what a new naming scheme should be as far as we are concerned. If you were hoping for some really huge improvements over the 8800GTS, youll have to wait for Nvidias new technology. "

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שרק יצרניות המשחקים יוכלו לתת לך תשובה אמיתית בקשר לזה ולא "נבואה" של מישהו מאיתנו באשר לדרך ולצורך המשחקים שיצאו בעתיד לגבי שיידרים.

אבל מה אתם משערים ועל בסיס מה?

אתם לא יודעים משהו שאני לא יודע שיוכל לתת השערה עם אחוזים גבוהים או משהו כזה?

מה אתם הייתם עושים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המחיר של ה-9800GTX יירד עוד יותר עם השקתו ומערך של שני 98GTX מנצחים GX2, למה לא לרכוש שניים כאלו וזהו?

דבר ראשון כרגע, ברוב החנויות, אולי חוץ מפוקס פי סי (שעליה שמעתי כבר כמה חנויות אומרות שהם לא יתפלאו אם עד סוף השנה היא תחדל מקיומה בגלל מחירים לא הגיוניים) הכרטיס עולה בסביבות ה1600 שקל ויותר. עקב כך ובהתאם לזאת, מחיר ה9800GX2 כרגע הוא 2900 ש"ח ולכן נכון להיום - הם שווים ! :itschy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבה מאד נאמר בדיון הזה והוא נמשך כ"כ הרבה זמן עד שהמציאות ממש השתנתה במשך הזמן הזה ודברים שנכתבו בהתחלה לא בהכרח רלוונטים כיום.

אני רוצה לדבר על טווח הבניים (שקצת נדחף החוצה בטבעיות בגלל ה9800GTX)- כפי שאני רואה את זה כיום יש 3 כרטיסים מבית שיכולים להכנס לתחום הזה:

9600GT- סביבות ה900 ש"ח

8800GT- בערך 1100-1200

8800GTS 512MB- אפשר למצוא של טווינטק בחנויות מסוימות מאד ב1250-1300 רוב המקומות ושאר החברות עדיין סביב ה1500

1. קודם כל- למה רק הטווינטק ירד? האם הוא בטוח עדיף על ה8800GT?

2. מי מבינהם הכי משתלם כיום?

אני מכיר את המשוואה של הרזולציות אבל בתור בעל מסך CRT שלא מתכוון להחליף אותו עד שלא ישבוק חיים אני לא כבול

לשום רזולוציה כך שזה פחות מעניין אותי. מה שמעניין אותי זה האם יש הבדל בכושר עמידות לטווח ארוך, דהיינו היכולת להריץ משחקים ברמה סבירה לאורך כמה שיותר זמן. למשל בעוד שנתיים יצא משחק חדש שה8800GT או ה8800GTS יוכלו לסבול וה9600GT לא יעמוד בו... או שלמעשה ההבדל הזה זניח וכשיצאו הדורות הבאים שלושת הכרטיסים כאחד לא יעמדו בנטל?

כלומר האם השקעה בכרטיס מסך יקר יותר טובה רק בשביל תמורה מיידית (קרי- רזולוציה גבוהה) או שיש לה גם ייתרון מבחינת טווח שימוש?

3. האם בתחילת אפריל צפויים שינויים (למשל כניסת ה9800GTX או השקת האח המסתורי 9800GT ) שיכולים להשפיע בצורה משמעותית על שוק כרטיסי המסך בישראל, במיוחד על שוק טווח הבניים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון יש לך הבנה מעולה בכל מה שהפוסט הזה מהווה, וסיכמת את זה יפה מאוד. למעשה גם ענו על כל מה שאמרת או שאני אמרתי את זה לאחר מכן באחד מה "רענונים" שלי (והיו כבר 3 כאלה).

אז הנה מגיע רענון מספר 4:- נכון להיום אין טעם להשקיע בכרטיס מסך שלא ייתן לכם לשחק על לפחות 30FPS במשחק שאתם רוצים, ע"פ הרזולוציה של כרטיס המסך שלכם. כל שנה ממילא צריך לקנות כרטיס חדש, בין אם זה הרצון לשחק בVERY HIGH עם פילטרים (ANTI ALIASING) כפול4 או ANTISOTROPIC FILTERING X16.

- למה טווינטק ירד? שאלה טובה באמת. מה שכן אפשר זה למה הפאליט הכי זול? כי יש לו שנתיים אחריות במקום 3.

- אם אתה בעל מסך CRT (לא פירטת רזולוציה ואתה כן מושפע ממנה, יש מסכים גדולעם וטובים שמגיעים לרזולוציות מטורפות)קנה 9600GT וזהו.

- ה9800GT לא ישפיע על שום דבר. למעשה הוא יהיה פשוט ברמת 8800GTS רק במחיר 8800GT ככל הנראה. בסביבות ה1300 שקל ופחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי פאדזילה. ה 9800GT אמור להיות אחד לאחד כמו ה-8800GT, רק שהוא יתמוך ב 3WAY ונראה לי שטוב יותר בHYBRID SLI(או בכלל, לא זוכר).

אז תשכחו מ9800GT שיהיה כרטיס לפנים(כמו שהרבה פה מקווים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, שמתם לב שהוא הכרטיס הכי רועש ?

http://www.tweaktown.com/articles/1356/17/nvidia_geforce_9800_gtx_early_test/index.html

דבר אחר,

פותח הת'ארד יהיה נוח יותר להצמיד את הביקורות של ה 9800GTX בעמוד הראשון

בטוח יצא אותו הכרטיס עם ייעודי של חברת בת שיהיה יותר שקט (כגון SPARKLE או INNO) ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...