סדרת NVIDIA GeForce 9 - הדיון הרשמי - עמוד 50 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סדרת NVIDIA GeForce 9 - הדיון הרשמי

alex.turovsky

Recommended Posts

תשמע אני לא יודע אם הוא לא משתלם לעומת הGTS ....

בוא תחשוב בהיגיון...הGTX צורך יותר מתח ויותר זרם מהGTS, זרם כפול מתח= הספק, כלומר כח העיבוד של הGTX חזק יותר...כלומר הוא יכול לספוג מתח וזרם גבוהים יותר מה שהGTS לא יכול-לא מדובר פה במתח של החריץ pci-e עצמו אלא במתח וזרם שמגיעים ישר מהספק כח אל כרטיס המסך וזה נתון שאתה לא יכול לשנות באוברקלוק של כרטיס מסך!!!. בנוסף רמת הגימור שלו גבוהה יותר והליבה היא לא G92 רגילה אלא משופרת ואני כמעט בטוח שגם הזכרונות ששמו עליו הרבה יותר טובים מהזכרונות שיש על הGTS.

בשביל עוד 200 שקל הוא נראה לי שווה את ההשקעה בהחלט. זה לא כמו להשים עוד 2000 שקל ולקבל את הULTRA שבאמת הGTS לא רחוק ממנו סך הכל 200 שקלים נוספים ותהנה ממוצר יותר טוב!

מסקנה! שני הכרטיסים חזקים מאוד! ההבדל יורגש רק למשתמשים הכבדים שבנינו....

משהו נוסף שלא הבנתי למה נווידיה לא שמו עליו יותר או ניסו להגדיל את רוחב פס הנתונים של הזיכרונות??? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תשמע אני לא יודע אם הוא לא משתלם לעומת הGTS ....

בוא תחשוב בהיגיון...הGTX צורך יותר מתח ויותר זרם מהGTS, זרם כפול מתח= הספק, כלומר כח העיבוד של הGTX חזק יותר...כלומר הוא יכול לספוג מתח וזרם גבוהים יותר מה שהGTS לא יכול-לא מדובר פה במתח של החריץ pci-e עצמו אלא במתח וזרם שמגיעים ישר מהספק כח אל כרטיס המסך וזה נתון שאתה לא יכול לשנות באוברקלוק של כרטיס מסך!!!. בנוסף רמת הגימור שלו גבוהה יותר והליבה היא לא G92 רגילה אלא משופרת ואני כמעט בטוח שגם הזכרונות ששמו עליו הרבה יותר טובים מהזכרונות שיש על הGTS.

בשביל עוד 200 שקל הוא נראה לי שווה את ההשקעה בהחלט. זה לא כמו להשים עוד 2000 שקל ולקבל את הULTRA שבאמת הGTS לא רחוק ממנו סך הכל 200 שקלים נוספים ותהנה ממוצר יותר טוב!

מסקנה! שני הכרטיסים חזקים מאוד! ההבדל יורגש רק למשתמשים הכבדים שבנינו....

משהו נוסף שלא הבנתי למה נווידיה לא שמו עליו יותר זיכרון או ניסו להגדיל את רוחב פס הנתונים של הזיכרונות??? ???

וואי עכשוי בלבלת אותי.

אם 9800GTX זה לא כמו 8800GTS,

אז של 9600GT לא יהיו חזקים יותר ממנו?

האם זה כמו התקופה בה 512MB 2 7600GT היו חזקים יותר מ7800GTX 256MB?

או שזה כמו התקופה בה 512MB 2 7600GT היו חלשים יותר מ7800GTX 512MB?

עכשיו אני מבולבל.

יש פעמים שאני רואה את ה9600GT בSLI עוקף ב3-5 FPS את הGTX ויש פעמים שבכלל לא, ויש פעמים שיותר.

ה9800GTX מחליף את ה8800GTX אז הוא יהיה חזק יותר, אני ממש מבולבל ואני צריך לעשות את הבחירה הנכונה שתחזיק הכי הרבה זמן, עזרה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואנה אנשים, תפסיקו לכתוב כאילו בוערות לכם הביצים. זה כולה מלבן שיש עליו שבבים, לא עניין של חיים ומוות. :)

תוך שנה כולכם מחליפים בגלל משחקים כאלה או אחרים ואין דבר כזה כרטיס לשנתיים שיריץ לכם משחק על אותה רזולוציה עם אותם פילטרים AAX4 בעוד שנתיים. אין ! חבל על הכסף שלכם.

במקרה אנו בתקופה בה גם כרטיסי "על" עולים ממש זול ויש פשוט אנשים שלא הפנימו את זה. אל תקנו 9800GTX "כי אולי אח"כ תוסיפו לו עוד אחד" - אתם לא!

קנו 9600SLI כי עכשיו זה מאפשר ביצועים דמיוניים במחיר של 1600 שקל(מתי בהיסטוריה חזק כזה נמכר ב1600 כמו כרטיס MID RANGE?!).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואנה אנשים, תפסיקו לכתוב כאילו בוערות לכם הביצים. זה כולה מלבד שיש עליו שבבים, לא עניין של חיים ומוות.

תוך שנה כולכם מחליפים בגלל משחקים כאלה או אחרים ואין דבר כזה כרטיס לשנתיים שיריץ לכם משחק על אותה רזולוציה עם אותם פילטרים AAX4 בעוד שנתיים. אין ! חבל על הכסף שלכם.

במקרה אנו בתקופה בה גם כרטיסי "על" עולים ממש זול ויש פשוט אנשים שלא הפנימו את זה. אל תקנו 9800GTX "כי אולי אח"כ תוסיפו לו עוד אחד" - אתם לא!

קנו 9600SLI כי עכשיו זה מאפשר ביצועים דמיוניים במחיר של 1600 שקל(מתי בהיסטוריה חזק כזה נמכר ב1600 כמו כרטיס MID RANGE?!).

זהו זה הקטע, האם באמת 2 כרטיסי MID יותר חזקים מכרטיס HIGE אחד, כי כמו ה8600 וה7600 זה לא היה (חלקית).

הבעייה היא שאני לא אשדרג כרטיס מסך, גם לא בשנתיים, אין לי בעייה לרדת קצת ברזולוציה.

אני פשוט רוצה שזה יחזיק הרבה זמן.

הכנתי טבלה המראה את הנתונים הטכניים של הכרטיסים:

test21.jpg

אז אתה בטוח שהכי טוב זה ה9600 בSLI, כי לפי הביקורות ראיתי שלפעמים כן ולפעמים לא, ממש קשה לי להחליט.

אני כנראה קונה את המחשב עד יום שני, לכן אני לחוץ, האם ה100 ש"ח האלו שווים את ההפרש בין 9800GTX לבין 2 9600GT?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אור, נתונים על הנייר לא יעזרו לך להחליט.

כרגע הכרטיס הכי משתלם הוא ה 8800GT הכי זול שתמצא (סביבות 900-950 שח)

למה להסתבך אם תהיה לך את האפשרות בעתיד להוסיף עוד 8800GT ב ?

לא מצאתי מספיק סיבות לקנות את ה 9800GTX גם במחיר של 1400 שח

כמו שטענו פה לא אחת, הוא בסך הכל 8800GTS מומהר שהוא כידוע 8800GT מומהר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קנו 9600SLI כי עכשיו זה מאפשר ביצועים דמיוניים במחיר של 1600 שקל(מתי בהיסטוריה SLI חזק כזה נמכר ב1600 כמו כרטיס MID RANGE?!).

אלכס, מה אתה ממליץ במקרה והלוח אם שעליו אני רוצה להרכיב את הכרטיס אינו תומך SLI? (לצורך העניין- Maximus....(

על איזה כרטיס תמליץ בהתאם לאילוץ הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אור, נתונים על הנייר לא יעזרו לך להחליט.

כרגע הכרטיס הכי משתלם הוא ה 8800GT הכי זול שתמצא (סביבות 900-950 שח)

למה להסתבך אם תהיה לך את האפשרות בעתיד להוסיף עוד 8800GT ב SLI ?

לא מצאתי מספיק סיבות לקנות את ה 9800GTX גם במחיר של 1400 שח

כמו שטענו פה לא אחת, הוא בסך הכל 8800GTS מומהר שהוא כידוע 8800GT מומהר

לא מצאתי בשום מקום 8800GT ב900-950 ש"ח...

בFOXPC יש דיל של 8800GT בSLI יחד עם לוח P5N-D שאותו אני רוכש:

http://www.foxpc.co.il/Product.aspx?productid=1131

אבל כמו שאתה רואה, P5N-D+9600GT יעלה לי 2349 ש"ח, לעומת 2655 ש"ח ל8800.

אני שוב מציין, אני לא אשדרג את המערכת בשנה-שנתיים הקרובות, אולי אפילו 3, עם איזה כרטיס מסך הביצועים שלי יהיו הכי גבוהים עד ל1500 ש"ח?

לפי מה שהבנתי ה9600GT בSLI

אני כבר ממילא בחריגה של 500 ש"ח, לחרוג בעוד 300 ש"ח X2 סה"כ 600 ש"ח מתקציב שני המחשבים זה כבר מוגזם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנבואה ניתנה לשוטים אבל הנסיון מלמד שלכרטיסי מסך יש אורך חיים קצר יחסית לכן המלצתי לך על 8800GT

מה שיאפשר לך בעתיד להוסיף עוד אחד ולשפר ביצועים אם תיאלץ.

לגבי מחירים, יש לך את ה 256MB ב 900-950 שח

http://www.pandas.co.il/product_info.php?advertisor=zap&products_id=19935

וה 512MB (מומלץ) יש לך במאה שח יותר

http://www.noacomp.co.il/Product.aspx?ProductID=2591

http://www.gibornet.co.il/?page=shop/flypage&product_id=99&category_id=a84478941403173ffd2ff93988f93f78&

בנוסף, גם 9600GT הינו כרטיס משתלם ועל כך נכתב רבות .

מאחר ואתה חורג מהתקציב הייתי ממליץ לך לא לא לרכוש את GTX

ההשוואה בינו לבין ה GTX הקודם היא השוואה חסרת כל תוכן.

הקודם היה מפלצת שהאפילה על כל הכרטיסים שהיו קיימים אז בשוק ואת זה ה GTX החדש לא הולך לעשות . סביר להניח :-\

בינינו אור, אם לכרטיס הזה היו נותנים את השם 9800GS היית בכלל מתייחס אליו?

כנראה שלא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שגם של 512MB 8800GT עולה 900 ש"ח בFOX.

הבעייה היא שמכל סיבה כל-שהי, המחשב שאני קונה עכשיו לא ישודרג בזמן הרחוק-קרוב, לכן יש צורך במפרט שיחזיק הכי הרבה זמן.

בעתיד כבר אקנה כרטיס מסך חדש במקום לקנות עוד 8800 GT, זה כמו שאם עכשיו הלוח אם שלי היה תומך בSLI, לא הייתי קונה 7600GT נוסף אלא הייתי קונה 9600GT או 8600GT חדשים, כי הם יותר משתלמים.

ללכת על של 9600GT? בהיבט על כך שאני לא אשדרג את המערכת בזמן הרחוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם כדאי ללכת על SLI של 8800GT?

זה יוצא תוספת של 800 ש"ח (לאותו מפרט רק עם 8800GTS+לוח של P35-DS3), אם הולכים על הבאנדל ב-FOXPC (מה שנראה לי מאוד משתלם).

אני הולך לשחק על רזולוציה של 1680*1050. האם יספיק 8800GTS אחד לשנתיים הקרובות? או שכדאי ללכת כבר היום על מטורף כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו? אפשר קצת פירוט?

האם זה משתלם אם אני הולך לשחק על רזולוציה של 1680*1050?

פשוט אני לא יודע מה הסיכוי ומתי זה יקרה, שאני אוסיף עוד כרטיס מסך למערכת אז אני מעדיף כבר לקנות עכשיו. (זה או זה או 9800GTX)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...