סדרת NVIDIA GeForce 9 - הדיון הרשמי - עמוד 44 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סדרת NVIDIA GeForce 9 - הדיון הרשמי

alex.turovsky

Recommended Posts

• תגובות 1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

החישוב שלך מוגזם כמובן אבל בהחלט מומלץ לקנות ספק עם נצילות גבוהה אם זה מתאפשר ולא בא על חשבון שום דבר אחר.

החישוב שלי מדוייק למחשב שהיה לי ולכל מחשב עם צריכת חשמל דומה. הרי אין פה ל99% מהגולשים את המכשיר שיש לי לצערנו אז הם לא יכולים לבדוק כמה חשמל המחשב שלהם תכלס מושך מהקיר. אני בדקתי, ולי יצא 490W עם ספק ENERMAX 620W ויעילות של כזכור לי 80%.

שמתי לב לדבר אחר. הנצילות גדולה יותר בשקעים של 220V ב-2%. שיחקנו אותה(או שלא הבנתי נכון)?

אכן כן, אנחנו ארץ של 220V, אז זכינו. האירופאים אוכלים אותה.

:lol: אם בעקבות הדיון פה למישהו נמעס מה 8800 GTX (או GT) שלו, אז אני בשמחה מוכן לאמץ אותו. :lol:

יש ערימות שלהם במחסנים של ויצו ואפילו מגישים אותם בבתי תמחוי תחת שמות אקזוטיים:

מרק GTX

פשטידת ULTRA

ולקינוח סופלה TRI

;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי חזק (אבל לא משתלם למחיר) 9800GX2

יותר משתלם מבחינת תועלת/ביצועים - GTS או GT יחיד.

כמובן שאם יש תקציב של 9600 יהיה בעל יחס מחיר/ביצועים הכי טוב.

ובתחילת אפריל צריך להגיע 9800GTX , לפי הביקורות נדע האם הוא שווה את המחיר (1400)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב להביע את שביעות רצוני מרמה הגבוהה ואיכות הדיון שהתפתח

סביב צריכת ההספק של כרטיס מסך מודרני בפרט ושל מערכת המחשב בכלל מצד כל אילו שהשתתפו בדיון.

גם לי נראה כמו לאלכס (ותודה מיוחדת לך על ההשקעה שלך בהבאת נתונים וקישורים לנושאים הרלוונטיים),

כי המערכת מחשב עכשווית גם עם מחשבה מעט קדימה לכל אילו שחושבים לשדרג ולו המעט את המחשב,

(ובפרט לאילו החושבים לכיוון SLI החוסך כסף רב וחשבון חשמל) חובה להצטייד בספק איכותי כמו ה CORSAIR 550

[שגרסת ה 750W שלו זכתה לביקורת נלהבת בקישור הבא: http://www.bit-tech.net/hardware/2008/02/19/corsair_tx750w_psu_cmpsu-750tx/1]

שבסופו של דבר חוסך כסף וכאב לב כשאתה מתכוון לשדרג את המחשב.

יש כמה מרכיבים איכותיים שנרצה להשאיר בד"כ גם בשדרוג מקיף של מחשב כגון מסך / מארז / ספק,

כך שההשקעה בהם יכולה בהחלט להיחשב כהשקעה נבונה.

תודה לדניס על ניהול הפורום הכי איכותי אולי באתר (או לפחות מוביל)

ולשאר משתתפי הדיונים המעלים את רמת הפורום והאתר.

אני ממש נהנה כאן...

התורמים לאיכותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החישוב שלי מדוייק למחשב שהיה לי ולכל מחשב עם צריכת חשמל דומה. הרי אין פה ל99% מהגולשים את המכשיר שיש לי לצערנו אז הם לא יכולים לבדוק כמה חשמל המחשב שלהם תכלס מושך מהקיר. אני בדקתי, ולי יצא 490W עם ספק ENERMAX 620W ויעילות של כזכור לי 80%.

בחלק הזה של החישוב אני לא מטיל ספק, אלא בחלק של המחיר שמשלמים על החשמל והכמות המוגזמת שהגעת אליה וטענת שאפשר לכסות במהירות על ההפרש במחיר בין ספק זול ליקר יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה אומר לך שמה "אני מטיל ספק" . . . או שתטיל ספק עם חישוב נגדי, (במיוחד כאשר אני התייחסתי ספציפית למחשב שהיה לי ואת החישוב הזה לימדו אותי מוקדניות חברת החשמל בשיחה למוקד 103 של חברת החשמל) או שתטיל ביצה. מקומם, מקומם מאוד. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממתי הלוח הוא צרכן הספק כבד? הוא אולי צורך קצת הספק, אבל הוא והזכרונות זה ממש כלום לעומת המעבד והכרטיס מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

alex יישר כח

גרמת לי לאבד את הספקות שהיו לי בקשר לקניית ה LIBERTY400

אה ועוד משו

גרמת לי גם לזנוח את החלומות שהיו לי לגבי ה ש2407WFP

3200+1600 = מחשב חדש

אולי כשאני יהיה עשיר כמוך :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

alex יישר כח

גרמת לי לאבד את הספקות שהיו לי בקשר לקניית ה LIBERTY400

אה ועוד משו

גרמת לי גם לזנוח את החלומות שהיו לי לגבי ה ש2407WFP

3200+1600 = מחשב חדש

אולי כשאני יהיה עשיר כמוך :D

דבר ראשון, תודה.

דבר שני,אם הייתי עשיר, נראה לך ש הייתי עובד בכמה עבודות?

חומרה זה ה"קיק" שלי, חומרה יקרה ואיכותית גורמת לדם בורידים שלי לזרום מהר יותר. רק בחורה מעבירה בי יותר אדרנלין מאיזה ZALMAN GT-1000 שאני מחכה לו עכשיו :)

חוץ מזה אני כותב על כל זה ורוכש מזה ניסיון ומעביר לאחרים וזה סה"כ כיף. תכף תראה איך אני מתחיל להריץ ביקורות וידאו. ה QUICKCAM PRO 9000 שקניתי לאחרונה בהחלט תתרום את חלקה.

אז עשיר - ממש לא. סדר עדיפויות שונה בהקצאת משאבים - בהחלט. ;D

ולגבייך, למה אתה לא לוקח את הספק שדיברנו עליו בעמוד הקודם ה 450 VX הוא זול יותר מה400, חזק יותר ועם 5 שנות אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'הה אני רצת לא מעודכן

אמרו ש9800GT יצא עד ה 25 למרץ שזה יוצא עוד יומיים !

הוא באמת יצא עד אז?

יש עליו קצת מידע כמו מחחיר ביצועים וכו'?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...