סדרת NVIDIA GeForce 9 - הדיון הרשמי - עמוד 45 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סדרת NVIDIA GeForce 9 - הדיון הרשמי

alex.turovsky

Recommended Posts

חבר'הה אני רצת לא מעודכן

אמרו ש9800GT יצא עד ה 25 למרץ שזה יוצא עוד יומיים !

הוא באמת יצא עד אז?

יש עליו קצת מידע כמו מחחיר ביצועים וכו'?

אתה מתכוון ל-9800GTX ?

אם כן חחשקה שלו נדחה ל-01.04.2007

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הדבר הטוב היחיד שבא עם סדרה 9 זה רק ירידת מחירים (קטנה מאוד) של סדרה 8, זה הכל.

אין שום שיפור כלשהו, ובעצם NV רק באה לכסות את כל שוק הכרטיסי מסך מבחינת מחירים (כל תוספת של 150 ש"ח יש לה כרטיס)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה כרטיס 9600GT הכי זול כיום ? ממה שיש בארץ .

איך הקירור שלו ?

ומה לגבי הכרטיס הזה ?

http://www.noacomp.co.il/Product.aspx?productid=2800

(אשמח לקבל קישורים .)

מצטרף לשאלה.

אני ממש מתבלט בין לקנות 9800GTX או 9600GT SLI

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותם,אנרי.

1. אני חש צורך לרשום שוב את דעתי בעניין קנייה של "הכי זול" מחנות רחוקה. קנו את הכי זול בעירכם. הכאב ראש במקרה של תקלה ייחסך.

2. כל ה9600GT בעולם זהים. זה אותה שכל יצרן שם אותה על הלוח האלקטרוני והם כבר שמים שם את כל השטויות שלהם כגון: גרפיקה,עיצוב שונה של הכרטי, מיוחד ואוברקלוק לליבה עצמה (אל תשלמו על זה יותר - עשו זאת בעצמכם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אווקי תודה, אבל מה לגבי הקירור של ה 9600GT במידה ואני אבצע OC ?

איך הקירור שמגיע עם הכרטיס הזה http://www.noacomp.co.il/Product.aspx?productid=2800 ?

- מה אני הייתי עושה: מפרק את הברגים ומוריד את הפאנל פלסטיק ופשוט מצמיד עם גומיות מאורר 12 ס"מ זול על הכרטיס ושלום על ישראל לכל החום.

- מה אני חייב להראות: אם אתה עצלן או פוחד לפרק 4 ברגים, יש גרסה מוכנה עם קירור נחמד.,אבל עם שנתיים פחות אחריות

http://www.noacomp.co.il/Product.aspx?productid=2762

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אני הייתי עושה: מפרק את הברגים ומוריד את הפאנל פלסטיק ופשוט מצמיד עם גומיות מאורר 12 ס"מ זול על הכרטיס

על איזו גומיות מדובר פה ??

על פניו, חיבור בגומיות לכרטיס מסך לוהט לא נראה רעיון ממש טוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למעשהכרטיס המסך עצמו קר בקצוות, שם נוגעת הגומייה והמאורר עצמו גם כן קר.

חבר שלי שם השבוע מאורר 12 ס"מ על ה8800GTS התנור שלו וזה הוריד לו 20 מעלות. רק צריך איזה מאורר גדול ושקט, בגלל הגודל הוא ממילא מעיף המון אוויר על כל הצלעות והתוצאות מצויינות. כמו שבוודאי שמת לב אני לא דוגל להוציא כסף על צד שלישי אלא אם כן זה באמת משהו מטורף או משהו שאי אפשר לפתור לבד, או משהו שצריכים למארז הדגמה אז צריך קצת "שואו".

*עדכון-ביקשתי מאותו חבר שיישלח לי תמונה של מה שהוא עשה ואת התוצאות שוב פעם להראות לכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדין לא ענו לי מה כדאי 9800GTX או 9600GT SLI?

ד"א

יש משהו בחנות נועה מחשבים שכדאי לי לדעת עלי (מניסיון אישי היא חברה מצויינת וגם דיי קרובה לבית)

כבר ענו מיליון פעם ש9800GTX זה 8800GTS 512 בתחפושת עם OC של כמה אחוזים. 9600SLI עדיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובה המהירה!

ועוד שאלה ה-9600GT תומך באותם דברים שה-9800GTX תומך? כמו dx10.1?

לא, הוא לא תומך DX 10.1

וממילא זה שטויות כי אף משחק לא תומך בזה וזה יפה להגיד "יש לי גדול" כשאתה לא יכול להשתמש בו. :lol:

אז ככה, חבר שלי שלח לי את מה שהוא עשה בעקבות עצה שלי שנתתי לכם בדיון הזה:

חבר: "אלכס אני רוצה לקנות צד שלישי בכמה מאות שקלים".

אלכס: "אידיוט! (זה טוב למלחמה פסיכולוגית ;D), תעיף את המאורר שיש שם עכשיו ודחוף עליו מאורר של פאקינג 12 ס"מ. כמה שיותר גדול - יותר טוב. סמוך על אלכס".

יום אחרי זה . . . (זה הכל ציטוטים מהמייל).

אז ככה :

כרטיס מסך של X1900GT 256MB

לפני ששמתי את הקירור:

הכרטיס היה על 60 במנוחה ו 80 מעלות במאמץ !

הוספתי שני מעברים של 8CM עם גומיות והופה ! עשיתי OC קטן ואחרי הקירור הוא 45 במנוחה ו65 במאמץ ! ! ! אתה גדוללללללללללללללל !!!!!!!!!! :o

הנה התמונות של הבחור. ואני שוב פעם אומר - כמה שיור שכונה ויצירתיות - התוצאות טובות אף יותר ! לא צריך שום צד לשישי, שום מאורר יקר, מצידי תשכרו פיליפיני שאחרי שתורידו את הפלסטיק - יעשה פוווו על הברזל של הכרטיס מסך כל היום :xyxthumbs:

שימו לב שחבר שלי עשה משהו יותר טוב וזאת דרך שנייה לקרר כרטיס מוכן לחלוטין בלי שום שינוי: לשים שני מאוררי ענק מאחורי הכרטיס וככה בכלל לא לגעת בקירור הצד השלישי. ככה מתקר הצד האחורי מאחורי הליבה והזכרנוות ובכך תורמים לקירור הכללי של הכרטיס. וזה עובד מצויין ! ובחינם !

שמרו במועדפים :)

74292404cr8.jpg

75464397xa8.jpg

64386550sa2.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...