סדרת NVIDIA GeForce 9 - הדיון הרשמי - עמוד 49 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סדרת NVIDIA GeForce 9 - הדיון הרשמי

alex.turovsky

Recommended Posts

אז הנה מגיע רענון מספר 4:- נכון להיום אין טעם להשקיע בכרטיס מסך שלא ייתן לכם לשחק על לפחות 30FPS במשחק שאתם רוצים, ע"פ הרזולוציה של כרטיס המסך שלכם. כל שנה ממילא צריך לקנות כרטיס חדש, בין אם זה הרצון לשחק בVERY HIGH עם פילטרים (ANTI ALIASING) כפול4 או ANTISOTROPIC FILTERING X16.

- למה טווינטק ירד? שאלה טובה באמת. מה שכן אפשר זה למה הפאליט הכי זול? כי יש לו שנתיים אחריות במקום 3.

האם הוא בחירה משתלמת יותר מ8800GT ממוצע?

- אם אתה בעל מסך CRT (לא פירטת רזולוציה ואתה כן מושפע ממנה, יש מסכים גדולעם וטובים שמגיעים לרזולוציות מטורפות)קנה 9600GT וזהו.

יש לי מקסימום אפשרות ל1200X1600, סה"כ מסך 19 אני כיום בכלל ב1024X768. ברור שלמצב כיום 9600GT יספיק לי אבל מבחינה תקציבית אני לא בונה על שדרוג בעתיד הנראה לעין (למרות שהייתי רוצה, אני לא חושב שאני יכול לקנות כרטיס כל שנה וחצי שנתיים) לכן השאלה היא האם 300 שקל נוספים בהשקעה כיום יעניקו לי , נגיד בעוד 3 שנים , את האופציה להפעיל עוד כמה משחקים ש9600GT כבר לא יעמוד בהם.

- ה9800GT לא ישפיע על שום דבר. למעשה הוא יהיה פשוט ברמת 8800GTS רק במחיר 8800GT ככל הנראה. בסביבות ה1300 שקל ופחות.

נו, אז למה זה לא ישפיע, האם אין הבדל משמעותי בין 8800GT לGTS?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דבר ראשון כרגע, ברוב החנויות, אולי חוץ מפוקס פי סי (שעליה שמעתי כבר כמה חנויות אומרות שהם לא יתפלאו אם עד סוף השנה היא תחדל מקיומה בגלל מחירים לא הגיוניים) הכרטיס עולה בסביבות ה1600 שקל ויותר. עקב כך ובהתאם לזאת, מחיר ה9800GX2 כרגע הוא 2900 ש"ח ולכן נכון להיום - הם שווים ! :itschy:

וואלה,מאיפו לך ? דווקה תכננתי לקנות משם בזמן הקרוב,בגדול יש תגובות חיוביות על החנות...לא הייתי אומר מחירים לא היגיונים,מה שכן קרוב למחירי חו"ל,הרי תמיד בוכים פה שבארץ המחירים יקרים רצח :lol:...זה מזכיר לי את הבכי של החנויות שאייבורי/קספ לא יחזיקו מעמד כי הם מוכרים במחירים לא ראלים בעליל ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר שלי קיבל אתמול מנועה את הכרטיס שאמרתי שהזמין ה9800GTX, חיבר אותו ולהפתעתו . . . שום לא יכולים להיות מותקנים איתו . . . כותב לו שהחומרה שלו לא זוהתה כמתאימה לדרייברים האלה. שתבינו, הדרייברים שהגיעו עם הכרטיס. אני מקווה שהוא יתגבר על זה איכשהו אחרת הוא יהיה דוגמה מוחשית לאיך מישהו מתל אביב רץ לדואר לשלוח כרטיס חזרה לנשר . . .(בדיוק ממה שאני מזהיר כל שנייה) :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטרף לשאלה

עוד פעם, טבלאות בעמוד הראשון. תראו את התוצאה של 8800GTS+תוסיפו לזה 5-10FPS תוספת ותקבלו 9800GTX. עכשיו השוו את זה מול תוצאות ה9600GT וזהו, תוך שנייה תבינו לבד.

אגב ביקורת חדשה. 9800GX2 מול 8800GT ב .

מעניין יהיה לראות 9800GTX מול 9800GTX

או סתם 9800XG2 ב שזה QUAD.

העניין לגבי הדרייבר של ה9800GTX שנקנה בנועה מחשבים נמחק עקב פניית הנהלת החנות. נראה שמדובר בהתקנה של דריברים בעיתיים וצורך בעדכוני .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...