צמים בכיפור? כן/לא? - עמוד 9 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צמים בכיפור? כן/לא?

m.l

Recommended Posts

• תגובות 147
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתאיסט, לא צם.

לא רואה בזה שום הגיון.

לא רואה גם שום הגיון בתורה.

ואם כבר מדברים על תורה אז משהו שנורא הרג אותי לפני כמה שנים כשלמדנו רקורסיה במחשבית בב"ס,

יש רקורסיה בתנ"ך שהיא ללא חוק עצירה :D :

הקם להורגך- השקם להורגו

חחח - תחשבו על זה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צם, אתאיסט.

גדלתי בדת (ביה"ס יסודי דתי, וחודשיים בישיבה), ומהרגע שנהייתי בוגר מספיק להבין מה הולך מסביבי, הקאתי כל חלק וחלק ממנה אל מחוץ לחיי.

אופיום להמונים כבר אמרו...

ואני שונא אנשים שאומרים לך מה נכון ומה אמיתי בעולם הזה, וחושבים שהם יודעים ואתה "טועה ותועה". אף אחד לא יודע, ואף אחד לא יכול להוכיח. אתה צריך לבחור אם לשרת את הדת, או לא לשרת אותה.

נ.ב.: אני עדיין מחכה לחייזר שיצר אותנו מתא של חצ'קון על הגב שלו שיבוא ויגיד "הנני כאן!" יהיה נחמד לקבל פולארויד קלוז-אפ על הפרצוף של הרב הראשי באותו הרגע ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צם, אתאיסט.

גדלתי בדת (ביה"ס יסודי דתי, וחודשיים בישיבה), ומהרגע שנהייתי בוגר מספיק להבין מה הולך מסביבי, הקאתי כל חלק וחלק ממנה אל מחוץ לחיי.

אופיום להמונים כבר אמרו...

ואני שונא אנשים שאומרים לך מה נכון ומה אמיתי בעולם הזה, וחושבים שהם יודעים ואתה "טועה ותועה". אף אחד לא יודע, ואף אחד לא יכול להוכיח. אתה צריך לבחור אם לשרת את הדת, או לא לשרת אותה.

נ.ב.: אני עדיין מחכה לחייזר שיצר אותנו מתא של חצ'קון על הגב שלו שיבוא ויגיד "הנני כאן!" יהיה נחמד לקבל פולארויד קלוז-אפ על הפרצוף של הרב הראשי באותו הרגע ;)

אם כך יש רק אל אחד שיכול להביא את החייזר הזה, תתחיל להתפלל לUNDERTAKER!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם כבר מדברים על תורה אז משהו שנורא הרג אותי לפני כמה שנים כשלמדנו רקורסיה במחשבית בב"ס,

יש רקורסיה בתנ"ך שהיא ללא חוק עצירה :D :

הקם להורגך- השקם להורגו

חחח - תחשבו על זה ;)

עכשיו צריך רק להוכיח שצריך פרק זמן סופי כדי לקום לפני ויש לנו הוכחה לכך שהעולם נוצר לפני אינסוף שנים כדי לקיים את כל המצוות כלשונם.

גדול. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צא כבר מהסרט האומלל שאתה חיי בו.... :kopfpatsch:

אולי הוא אומלל עד מאוד שלא בא לי לצאת? הממ אבל לא נראה לי, אין לי כוח להתווכח עם אף אחד, תגיד שאני ילד קטן מסכן ומטומטם תגיד מה שבא לך, אבל אני אוהב מה שאני אוהב ואין אלוהים בעולם שיכול לשנות את זה, ובטח שלא אנשים חסרי ערך כמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הוא נכנס מוקדם יותר.

אני לא מבין את הקטע של שעון חורף בצום, אותו מספר שעות בדיוק.

נכון, אבל החלק הקל יותר של הצום הוא בתחילתו, לפני השינה.

המטרה היא להאריך את תחילת הצום ולקצר את סופו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, אבל החלק הקל יותר של הצום הוא בתחילתו, לפני השינה.

המטרה היא להאריך את תחילת הצום ולקצר את סופו.

נכון. אבל הבעיה היא שזה עולה הרבה כסף למשק. במדינות אחרות מסתיים שעון הקיץ חודש מאוחר יותר מכאן, בגלל הצום.

הרב רוטנברג: דתיים, הגידו "כן" לשעון קיץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יהודי, לא צם ולא כי אני לא מכבד את הדת או משהו, אני פשוט חושב שזה לא מה שיעזור לי להיות בנאדם טוב יותר...

ואני גם לא עושה דווקא, כמו שאמרתי אני פשוט חושב שזאת לא הדרך להראות את אמונתך בדת או כל דבר אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...