Try HWzone in English English
עבור לתוכן
 • צור חשבון

Sheik Yerbouti

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  777
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  1
 • זמן מחובר

  602יום 3ש' 15דק' 40שנ'

כל דבר שפורסם על-ידי Sheik Yerbouti

 1. Sheik Yerbouti

  פורט מומלץ לutorrent

  עברתי לQBittorrent בעיקר בגלל יכולת החיפוש המובנת.
 2. Sheik Yerbouti

  חישוב חשבון חשמל לא מסתדר

  יש גם תשלום קבוע לחלוקה ואספקה, ולא רק תשלום משתנה, תלוי בסוג החיבור. https://www.iec.co.il/homeclients/pages/tariffs.aspx
 3. רק שזה לא מחזק את הטענה, רכישה גרועה של ינטל.
 4. Sheik Yerbouti

  Q-Trade Q-Protectors VDPS

  אם אתה מאמין בזה, שים כיפה על הראש, לא מגן בשקע - "מי שמאמין לא מפחד". אם התקדמת למאה ה21, אתה צריך לדעת שאפשר לנהל סיכונים בכל היבט מעשי של החיים (בטיחות, בריאות, פיננסי, וכ"ו). חוץ מאהבה כמובן
 5. Sheik Yerbouti

  Q-Trade Q-Protectors VDPS

  @יהושע מנחםלמכונת כביסה מספיק ESP בלבד. ובד"כ תכנון חשמלי סביר שם ממסר בין שני האלמנטים בעלי ערכי זרם כה שונים.
 6. שמח שאתה מספיק אינטיליגנטי לדבר על עצמך בגוף שלישי, אכן תהיה מהאחרונים שיועמדו לקיר שהמהפכה תגיע.
 7. Sheik Yerbouti

  Q-Trade Q-Protectors VDPS

  אני קניתי מברימאג, אמנם VDPS. יש להם מספר תחנות שירות, תתקשר ותשאל.
 8. תתחיל עם מספר הדגם המדוייק של העדשה. אח"כ חפש מקרים ספציפיים של התאמה לגוף מסויים. רוב הסיכויים שהיא תתאים פיסית לגוף של סוני a-mount, מצלמות מסידרת אלפה של סוני. אבל אין לי ניסיון אישי בעניין.
 9. תלוי בעדשה, חיבור פיסי כנראה יתכן למצלמות של סוני A-mount, הבעייה היא תוכנה . יש פוסט ספציפי כאן
 10. Sheik Yerbouti

  הכרייה הדיגיטלית מקריסה גם את NVIDIA

  הרבה לקוחות פשוט מעדיפים CUDA על OPENCL, גם מפתחים ונגזר מכך גם משתמשים. יקח שנים ארוכות לסגור את הפער, לפחות בתחום שאני מתעסק בו, כימיה חישובית/דינמיקה מולקולרית.
 11. "מה שטוב ל-MIT כנראה לא מספיק טוב לאוניברסיטאות בישראל" כתבה מ2017 בדהמרקר על נשירה, מראיינים את פרופ' יכין כהן, לשעבר דיקן לימודי הסמכה בטכניון. הטכניון מנסה להלחם בנשירה, לגבי חוויות סובייקטיביות או בין סוביקטיביות בלימודים, הסטטיסטיקה מראה ש-45% מהמתחילים בSTEM לא יסיימו את שהתחילו. מסכים שיש בעייה, עדיין לא מסכים שהטכניון אחראי לכולה, גם לסטודנטים יש אחריות הם לא רק "לקוחות" (אבל לך תדבר עם מילניאלס על אחריות אישית או מחוייבות).
 12. Sheik Yerbouti

  חיוג מחו"ל לישראל (צריך את עזרתכם)

  לא מניסיון אישי אבל יש לבזק Bphone
 13. @Sargon להבין אלגברה ליניארית בשניים/שלושה מימדים, המוח שלנו מחווט לדברים האלו ולכן האינטואיציה טובה (וגם הלמידה הויזואלית טובה!). הבעייה שהעולם בחוץ לא תלת מימדי ולא ליניארי ולכן אינטואיציות נכשלות תדירות. ממליץ על הספר של פרופ' כהנמן "לחשוב מהר, לחשוב לאט".
 14. הדוגמה שלך לא טובה, מתמטיקה היא ריגורוזית, יש רק דרך אחת להבין משמעות והיא דרך נוטציה מדוייקת ככל האפשר. אינטואיציה היא רעה, גם במתמטיקה ובייחוד במדע כיום שמתמקד במערכות קטנות, מכניקת קוונטים היא לא אינטאיטיבית, ומכניקה סטטיסטית של מערכות קטנות היא לא קלאסית.
 15. אלי בן ששון? zerocash? חזון מדהים, אולי לא יציל את האנושות אבל בהחלט יש פוטנציאל להפחתת הפייק הכללי מסביב, בכל תחום. אני לא איש מדמ"ח אבל ההרצאה שלו היתה טובה, מובנת וברור מאוד מה אפשרויות היישום. הבעיה הפוכה, גם בצבא ד"א, אין נכשלים! מנסים להעביר את כולם. 1997, ביחידה שאני שירתתי בה 50%~ לא סיימו את הקורס, אחרי גיבוש. 2000, בטכניון ~30% לא סיימו תואר ראשון, אני מדבר על הנדסה כימית לא מדמ"ח/חשמל! היום זה הפוך, סוחבים את כולם על הגב עד לקו הסיום. ומכיוון שאני מכיר את דיקן לימודי הסמכה הקודם, פרופ' יכין כהן, שוחחתי איתו וזה אכן הנורמה - מכוונים ל100% מסיימים. זה אולי נכון למדעי החברה, לא למדעים מדוייקים. שני אנשים יכולים להבין דברים הפוכים בראשון, חס וחלילה אם זה יקרה בשני. הם אכן מסתכלים על הפוטנציאל לתואר מתקדם ומתמרצים בהתאם, זה כיוון הבנייה שלהם לעתיד. ואמירה כללי מהצד של מתרגל/משתלם. הרבה סטודנטים מתעניינים יותר בתואר (מסמך) מאשר הידע. עובדים במהלך התואר, לא קוראים, לא מוכנים לשיעור, דוחסים את הלימוד לימים שלפני המבחן. לא שואלים שאלות, לוקחים קורסים (בחירה) של נושאי צמר גפן (פלופ) - העיקר שאין בחינה ואין יותר מדי הבנה. גם מרצים יש גרועים לא חסר, בעיקר עניין הפקטורים, גלויים או נסתרים. ועניין הקדמים, סטודנטים מגיעים עם ידע שטחי בנושאים בסיסיים, כי הם לקחו קורס במדעי הדשא (פלופ שטוח) במקום בתורת השורשים 1מ (מעמיק ומרחיב). מרצה שמעוניין שיהיו סטודנטים בקורס, מוריד את הדרישות (בצורה רכה או קשיחה ע"י הורדת קדמים) ונשאר קורס ברמה בינונית במקרה הטוב וזה לפני איכות ההוראה וכ"ו.
 16. דופק ושינה, יש הרבה שעונים. היו לי פיטביט surge, שיומי amazfit, ושני שעונים של גארמין fr235 + fr645. אתה לא צריך להפעיל את האפליקציה, לניטור שינה. סיווג/התחלת פעילויות אוטומטי, לטעמי עבד טוב רק בפיטביט. ובכל מקרה לפעילות אוטומטית, הוא לא מפעיל GPS - חסכון בסוללה. אני מאוד מרוצה מגארמין, ה FR645 שעון כושר מעולה, וגם בתור שעון "חכם" הוא מעולה + עם תמיכה בעברית. המחיר קצת גבוה, אבל יש גם את הvivoactive 3 שמתאים למסגרת המחיר שלך, פונקציות ספורט מעטות יותר מהFR.
 17. Sheik Yerbouti

  קורא rss feeds מומלץ

  תתקדם עם הזמנים, תנסה לחבר את הRSS לטלגרם עם IFTTT כאן
 18. Sheik Yerbouti

  שעון חכם לרוכב אופניים

  @etal אם לא הבנת, @ronic ספאמרית, "פרסמה" 4 הודעות בפורום, בכולן קישורים מסחריים לתוכן ממומן.
 19. יש לי galaxy s7 active של at&t ואין בו מקלט FM חפש בPDADB יש להם חיתוך לפי סוג מקלט FM.
 20. Sheik Yerbouti

  פורט מומלץ לutorrent

  טראקרים פרטיים, אתה יודע למה? בגלל שהיא לא בקוד פתוח? אני פשוט לא מוריד מפרטיים אז לא נתקלתי בזה.
 21. Sheik Yerbouti

  פורט מומלץ לutorrent

  גם לדעתי, מכוערת, אבל עדיין לא נתקלתי בבעיה.
 22. Sheik Yerbouti

  ONEDRIVVE לעומת DROPBOX

  מעולה, מה שכנע אותך להוציא יותר כסף על DROPBOX?
 23. Sheik Yerbouti

  ONEDRIVVE לעומת DROPBOX

  שמיקרוסופט משתמשים בשטח אחסון כחלק מחבילת השירותים שלהם, ולכן זה חלון לדחוף לך עוד שירותים בתשלום. שלדרופבוקס יש תמיכה מובנית בלינוקס - לא קיים בMS, קליינט יותר טוב ואמין, והתמשקות עם מירב השירותים שמסתובבים ברשת.
 24. אן שפשוט תשים במחזיק מפתחות, שתכנס לאוטו תבין שהוא עדיין תקוע בעבר...