למנויי 013 ברק הסובלים מבעיות P2P לאחרונה - עמוד 17 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למנויי 013 ברק הסובלים מבעיות P2P לאחרונה

Kidney_stonE

Recommended Posts

בושה מה שהולך פה בושה, מישרד התיקשורת חייב להתחיל להיתערב ולהתחיל לעשות ביקורות וליבדוק חברה חברה עם אכן זה קרה שיתנו פיצויים על כל הנזק שניגרם כמו לעלות לכול הלקוחות את ה-UP ליותר גבוה, לדעתי מה טוב ויפה מי זה.

עכשיו יש לי שאלה גם אצלי האימיול עובד מהר בלילה.

אבל בערך משעה 6\7 בבוקר הוא לא רוצה להוריד יותר לאורך כל תקופה היום וגם בלילה שוב, אני חייב או לשנות פורט או להיתנתק מהאינטרנט

וזה מיסתדר לי.

העם זו החסימה המפורסמת שלהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 586
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה בדיוק מה שקורה אצל כולם

והחברות מתחמקיםםםםם

הנה אני מעלה שיחה פה עם נטוויז'ן בנושא חדש

מקווה שיוסיפו לפה קישור

נראה מה יהיה ...

בסוף גם אני יעבור כנראה :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

iTK98 , הצפנה ושינוי פורטים לא פותרים את הבעיה, זה הוזכר רבות במהלך הדיונים כאן

כבר כתבתי כמה וכמה פעמים, זה לא משנה אם אתה מצפין ומשנה פורטים, כל עוד החסימה נעשית לפי שרת היעד שלך

(כלומר כל פאקטות המידע שאתה שולח לשרת X, בין אם הצפנת אותן או לא, ולא משנה דרך איזה פורט עברת) -

נחסמות או מקבלות עדיפות נמוכה.

וזה בדיוק מה שקורה לפי הבדיקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאני ניכנס לאימיול ישר זה מוריד על 700KB+ אבל הבעיה בשעות שרשמתי הם כניראה חוסמים לי את הפורט וזה לא רוצה לרדת למשך ימים, עד שאני לא ישנה פורט או יתנתק מהאינטרנט.

וד"א אני באינטרנט זהב לכל השואלים, זה ניהיה יותר ויותר מגעיל, אני מיתנתק מהם ועובר לבזק היום\כלל תשתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

iTK98 , הצפנה ושינוי פורטים לא פותרים את הבעיה, זה הוזכר רבות במהלך הדיונים כאן

כבר כתבתי כמה וכמה פעמים, זה לא משנה אם אתה מצפין ומשנה פורטים, כל עוד החסימה נעשית לפי שרת היעד שלך

(כלומר כל פאקטות המידע שאתה שולח לשרת X, בין אם הצפנת אותן או לא, ולא משנה דרך איזה פורט עברת) -

נחסמות או מקבלות עדיפות נמוכה.

וזה בדיוק מה שקורה לפי הבדיקות.

בעיה כזאת נשמעת יותר כמו בעיית ניתוב, ולא משהו במכוון, כסגנון Traffic Shaping / Bandwidth throttling.

הקטע הוא שיש בעיה ספציפית בפרוטוקולים מסויימים Bittorrent לדוגמא ללא קשר לשרת יעד שלך, ברגע שהנתב של

ברק (או כל ספקית אחרת לשם דוגמא) מזהה bittorrent header הוא באופן אוטומטי מתעדף את החבילה הזאת

כנמוכה ביותר, ואף מפיל אותה.

הם לא יחסמו בצורה עיוורת\יתעדפו בצורה נמוכה ע"פ איפי לפני אישור שיש שימוש בפרוטוקולים שהם מעדיפים שלא

"לתמוך בהם" שכן זה היה גורם לאיטיות בעוד הרבה פרוטוקולים אחרים.

אני לצערי כבר לא יכול לבדוק את הנושא לעומק, שכן הצבעתי ברגליים, ואינני מנוי יותר בברק. שמעו, יכול להיות שכל

הסיפור הוא פשוט ניתוב גרוע... ואז זה שם דבר במכוון.

-נערך-

אגב, אני רוצה להוסיף עוד משהו, יש רמות של הצפנה, ואם אתה מאשר חיבור שהוא לא מוצפן, זה מספיק בשבילהם

לזהות תעבורת bittorrent ולחסום\לתעדף בצורה נמוכה את התקשרות היוצאת מאותו פורט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב, בחודש האחרון יש לי בעיה עם 012 בגישה לשרתי usenet.

לפני כחודש, המהירות ירדה דרסטית ממלוא הקצב של הקו (3 מגהביט) לקצב צב.

לאחר שיחה עם נציג שלהם, גיליתי כי כאשר אני מתחבר (l2tp) ל-012, ומגיע לפול כתובות מסויים, הקצב מצויין. בפולים אחרים הקצב זוועה.

לאחר כשבועיים כבר לא ניתן להגיע יותר לפול ההוא.

בינתיים (לפני כמעט חודש) הועבר לטיפול מחלקת תשתיות, וזיכו אותי ב-75 ש"ח (יש לי חבילה משולבת 012 + HOT) למשך חודש עד "שיתקנו" את הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=264919.0

עוד קצת דברים מעניינים ..:)

תראו חברים

השאלה הגדולה היא שכל מי שעבר כיום ל בינלאומי

לא יאכל אותה שוב פעם שאולי גם הם יחליטו לנקוט באותם צעדים כמו ברק ונטוויז'ן

במקום להתקדם מבחינה טכנולוגית המטומטים האלה לוקחים אותנו צעד אחד אחורה :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו משום מה זה עובד מהר. אצלי או שזה לא מוריד כלל , או שזה יורד בקצב של בין 7 - 30 KB או שזה עובד מהר. ואני יחסית לא משתמש כבד. מדי פעם אני מוריד דברים כבדים אבל לא 24/7 .

20:20

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה עסק ביש חבל על הזמן

לא עובר 5KB הורדה משעה 9 בבוקר :s07:

בחיים שלי לא האמנתי שנטוויז'ן ידפקו אותי ככה

בעיקר אחרי שאני מנוי שלהם כבר 10 שנים מאז שיש אינטרנט

ובעיקר אחרי שלפני חודש פעם ראשונה החלטתי באומץ לעלות תמהירות ל 2.5 MB כדי שאחי בבית יוכל לגלוש בלי בעיות ותקיעות ברגע שאני מוריד ומעלה

וזה אכן עזר מאוד

אבל עכשיו ? הכל חרא לא זז האימיול וממש לא מענין אותי כבר המהירות הגבוהה

במצב כזה מספיק לי גם 750KB אז למה לעזאזל אני מוסיף כסף ל 2.5 זה כל כך מעצבן בטירוף חבל על הזמן :kopfpatsch:

נתתי להם שבוע לסדר תבעיות האלה

אם לא מסתדר עד יום ראשון הקרוב אני מתנתק ועובר חבר

והם יבואו ויתחננו על 4 ואני לא אשאר זהו נמאס לי מהם כבר לא מקשיבים בכלל :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באופן כללי שמתי לב שבאימיול אם אני מוריד דברים ישראלים כמו סדרות ישראליות למשל זה מוריד לי הכל מאוד מהר מאנשים בארץ

ובחו'ל יש הרבה יותר אנשים מאשר בארץ עם הרבה יותר מקורות לסרטים פופולרים ולמרות זאת משם ההורדה איטית יותר. זאת נקודה למחשבה.

מעניין מה המהירות של אנשים אחרים בחו'ל שמורידים כל מיני קבצים.. וכדומה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבתי לבזק לפני יומיים.

פשוט תענוג!! אין לי פינגים בשרתי ונט לחו"ל כמו שהיה לי עם ברק, אני יכול לשחק בשרתים אירופאיים של BF2 בפינג של פחות מ200...עזבו פינג שלצ פחות מ100!

מהירות הורדה מטורנטים נשארת על המקסימום גם אחרי 12 בצהריים....

אחחחחח!!

נשארתי בתשתית כבלים של HOT עם ספקית במקום ברק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...