תוכן assafiles - HWzone פורומים
adplus-dvertising
עבור לתוכן
 • צור חשבון

assafiles

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  2,284
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

כל דבר שפורסם על-ידי assafiles

 1. בס"ד שלום חברים! 1. מצאתי ספק יד2 של cooler muster ואז התברר שאין לו active pfc! באסה רצינית. 2. נתקלתי בספק Delta PSU 460W שעולה ממש זול, מה דעתכם עליו? למחשב משרדי הכי פשוט עם מעבד G4400 וכרטיס מסך 9500GT יספיק לא? ויש לו active pfc כמו שרציתי ב"ה. פשוט מחפש ספק שיחסוך לי בחשמל בגדול ואם הבנתי נכון ה- pfc עושה את זה בדיוק ולא מושך מהמערכת את כל המתח שיכול. תודה רבה לעוזרים!
 2. 10. אם ראית את אחד הפרקים בתיקים באפילה בחווה שהחברה שם מהפנטים את כל מי שמגיע אליהם לביקור, אז בדיוק מה שמיקרוסופט עושה מאז ווינדוס 10, משתלטת לך על המחשב והמידע האישי שלך באמצעות סיפורים ומעשיות של אבטחה כשבפועל אתה שבוי לתכתיבים שלהם בלבד. יש הרבה חילוקים על התשובות שלך מניסיוני, אך מודה לך מאוד על שפרגנת על כל סעיף ויש אקספלורר 11 מובנה בווינדוס 10 מסתבר.
 3. למה? כי ווינדוס 7: 1. קליל ומהיר עם ssd 2. מה הצורך בווינדוס 10? אין יתרון 1! 3. עובדים כבר שנים על ווינדוס 7 והכל פיקס. 4. התוכנה עובדת באינטרנט אקספלורר 10. 5. לא סובל שמכתיבים לי איזה מערכת הפעלה. 6. בלוחות דור קודם יש תמיכה בווינדוס 7. 7. מה הקשר xp? ווינדוס 7 נתן לו תמורה. 8. גם אם אשים ווינדוס 10 ותהיה בעיה אז אפשר לחזור. 9. זה מחשב לעבודה לא למשחקים וצריך שריון להוצאה. 10. לא סובל את ווינדוס 10, ווינדוס שתלטני! קיבלת 10 סיבות למה לא ווינדוס 10! ויש עוד...
 4. בס"ד שלום לחברי הפורום, מדובר בבניית מחשב לווינדוס 7 לעבודה בדפדפן אקספלורר וכרום, משמע לא צריך כח עיבוד אלא יותר זיכרון וכרטיס גרפי שיריץ חלונות זריז בלי לאגים (כמו שיש לי עכשיו עם מעבד אינטל G4400 כשפותחים הרבה חלונות ועדיין יש ראם פנוי.) 1. לוחות האם החדשים לא תומכים ווינדוס 7 באתר היצרן, יש לזה פתרון? קומבינה? דרייברים קודמים שמתאימים? אני בשוק מהקטע הזה. 2. נניח ואין פתרון לסעיף 1, ראיתי לוחות של אסוס משני קצוות הקשת של amd vs intel, יש את אסוס tuf של amd שממש הרשים אותי. 3. אז הלכתי לכיוון מעבד עם כרטיס גרפי מובנה של amd ואז אין מעבדים כמעט ואם יש אז לא box ומנסיון אין להם בסיס בארץ וזה הימור קל והם עולים מעט יותר מאינטל. 4. אז חזרתי לאינטל ואני חוטף עצבים לראות מעבד חדש g6400 שמתאים לי עולה זול יותר מהישן ואז מסתבר שזה הסוקט החדש 1200 שלא תומכים יותר בווינדוס 7! 5. כאן אני כבר לא מוצא את עצמי גם אם אחליט שאני רוצה אינטל. 6. חשבתי כבר לקחת לוח אם כלשהו ולקנות מעבד יד2 של אינטל כבר, ולא ממש בא לי. אשמח לרעיון מחוץ לקופסא, חידוד או חידוש שאולי יעזור לי עם ההחלטה בנושא. בתפילה לישועה מהתסכול הזה.
 5. א. לתוך המעבד לא ניתן, לתושבת שלו ואולי משם הקצר בלוח. ב. הדלקתי לאחר חצי שעה פלוס, זה חומר נדיף לא הגיוני שנותר. ג. הלוח אם הזה אצלי שבוע, לדעתי היה דפוק כבר ואולי ככה נחתם סופו. ד. יכול להיות שהקצר הגיע מהספק כח או מחיבורי ה- usb שריססתי. ה. הלוח אם הוחלף ולמקרה זהירות גם עברתי לספק ומארז אחר. הקודם היה חלוד. לוח האם של גיגהביט, מאוד עדינים מניסיון, ריססתי אין ספור לוחות וזו פעם ראשונה עם ספריי אחר אומנם שהלוח התקצר, טראומה ללוחות הבאים שכנראה צריך תרסיס מבוסס על שמן? כי ראיתי אחד כזה ולא קניתי. תודה רבה על הרצון הטוב לעזור, תודה! הכל מאת ה' בעוונותיי הרבים באה לי הצרה לכפרה.
 6. זהו שאין ריח שרוף. חיברתי ספק כח אחר... יש לי תחושה שנכנס תרסיס למעבד ושרף אותו. אם מדליקים לוח אם בלי מעבד יש תגובה? צפצוף?
 7. בס"ד שלום חברים, סידרתי מחשב בחסדי ה', עבד שבוע פיקס. רק הבאתי תרסיס לניקוי מגעים וניקיתי איתו את הלוח, לאחר חצי שעה הדלקתי והמחשב לפתע לא נדלק. היה תזזז קטן ומאז אין כלום, שום צפצוף! המעבד הלך או הלוח? יש פתרון? כל החיים ניקיתי מלא לוחות ולא קרא לי דבר כזה מעולם. הספק כח נדלק עם החוט הירוק והשחור. יכול להיות שעדיין הספק כח הוא הבעיה? גם אותו ניקיתי להבדיל מפעמים קודמות.
×
 • צור חדש...

בראש החדשות:

חדש באתר