האם הייתם מגדלים את ילדכם בישראל? - עמוד 15 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הייתם מגדלים את ילדכם בישראל?

אמיר יצחקי

Recommended Posts

אין לי בעייה שאנשים יעזבו, אבל אלה שעוזבים, אני מעדיף שלא יחזרו.

עריכה:

מה לעזאזל אתם עדיין עושים פה? יושבים מול המחשב ומתלוננים?

יש מלא ארצות עם איכות חיים טובה יותר, למה אתם מבזבזים זמן יקר של חיים באיכות חיים ירודה כשיש לכם גן עדן ממש מעבר לגבול?

מקטרים כמה רע פה ובכל זאת נשארים... אנשים מוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 547
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

להתגעגע לארץ :lol:, הייתי בטיול בארה"ב חודשיים ולא התגעגתי לכלום חוץ מלכמה חברים ומשפחה. בכלל לא התגעגתי ל"אחי".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נמאס לי, נמאס לי שיש אנשים שרוצים לעבור אבל כל מה שהם רוצים להשאיר פה זה אדמה חרוכה.

תמיד היו אנשים שרצו לעזוב ועזבו את המדינה, תמיד היתה ביקורת נגדם שהם פשוט בורחים, וזאת היתה בדיוק אותה ביקורת.

נכון, לא הכל פה דבש, לא הכל פה הכי טוב, אבל לא עד כדי כך גרוע פה, להציג את המדינה הזאת כגוש חרא אחד גדול יהיה עוול.

נכון שאפשר להרוויח יותר במדינות אחרות, אבל זה תמיד יהיה ככה, תמיד הדשא של השכן ירוק יותר (ולפעמים, הוא באמת כזה).

זה טבעי, טבעי שמי שרוצה לעזוב יראה שם את החיובי ופה רק את השלילי, טבעי שמי שרוצה להשאר יראה פה דווקא את חצי הכוס המלאה.

אז אני אומר, מי שחושב שהפתרון לבעיות שלו זה לעזוב את הארץ, שיעזוב. משום שלשכנע את אותם האנשים להשאר יהיה פשוט בזבוז זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאני אעבור לחו"ל, אני אומר את זה למתרימים שבאים להתרים כסף למען בלה בלה בלה בא"י ולאלה שתורמים להם.

ובצדק. לרוב התרומות האלו מגיעות לכל מקום חוץ מלמה שהם מספרים לתורמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני, בנתיים בן 17, בלי תואר, בלי וויזה לארה''ב, גרין קארד, אזרחות אני לא יודע אם אני זכאי, אבל לאמא שלי יש, אז אולי, בעקרון אני רוצה לעזוב, אבל רק לכמה שנים, לנקות תראש, להרוויח קצת בחוץ, לחזור לארץ עם הרבה, אבל שלא תבלבלו, כול זה היה אחרי , אני תחובה שלי, הולך לבצע עד הסוף, (סיימתי גיבוש 669 נשאר לי רק ירפא לעבור, ואז להתגייס ומסלול), ואז אונברסיטה, נעשה תואר, נסע לארה''ב, לנקות תראש לכמה שנים, אם אני יתאקלם שם בסבבה, למה לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי בעייה שאנשים יעזבו, אבל אלה שעוזבים, אני מעדיף שלא יחזרו.

עריכה:

מה לעזאזל אתם עדיין עושים פה? יושבים מול המחשב ומתלוננים?

יש מלא ארצות עם איכות חיים טובה יותר, למה אתם מבזבזים זמן יקר של חיים באיכות חיים ירודה כשיש לכם גן עדן ממש מעבר לגבול?

מקטרים כמה רע פה ובכל זאת נשארים... אנשים מוזרים.

לקבל אשרת שהייה או סטטוס של מהגר או פליט זה לא עניין של מה בכך, ורוב האנשים כאן הם ילדים וחוקית, מנהלית ופיזית הם לא מסוגלים לעשות זאת. אני מעדיפה ללמוד את שפת המקום שאליו בכוונתי להגר מעט יותר לעומק לפני שאעשה זאת (זאת דרישה מינימאלית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויטניר צודקת

ילד בן 15 שלא טוב לא ואין לו משפחה בחו"ל במקום כלשהו ולא יודע את השפה

אתה אומר לו נו לך למה אתה מחכה ? זה כמו לאמר לילד בן 9 לפרנס את הבית

אני כבר אמרתי אם יתאפשר לי לעזוב למקום אחר אחרי הצבא בתנאים נורמלים עד שאני יתמקם וישתקם והכל אז אני יעשה את זה (תלוי מה יהיה המצב של הארץ אז )וזה רק יגרור את אחים שלי וחברים שלי אחרי

לי אישית יהיה קשה בלי חברים מהארץ לכן אני רואה את התכנון שלי מרוחק מהמציאות

אני יודע ששם עושים חברים חדשים והכל אבל עדין ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק שלא הכל רע בישראל וגם מי שממש שונא את מתחיל לראות את הדברים הטובים ברגע שהוא במקום אחר.

במשך שהותי בארה"ב בהחלט ראיתי מבחוץ פתאום את הדברים הטובים וזה סוג של הסתכלות אחרת מאשר נסיון הסתכלות כאשר אתה חיי בארץ.

אבל בכל זאת אני רוצה ומתכוון לחזור לארה"ב ולהשאר שם וגם ככל הנראה יעשה את זה בשנה הקרובה.

לא כולם עוזבים בגלל מצב בטחוני או מצב כלכלי או מצב חברתי . לכל אחד יש את הסיבות שלו וכל אחד רואה את החיים אחרת.

לאנשים שונים יש דעה שונה על הדרך בה הם היו רוצים לחיות גם אלו שאומרים שהם נשארים בארץ בגלל שהם יהודים וזה המדינה שלנו וכו' אין לי עם זה בעיה בגלל שלאותם אנשים הערכים האלו חשובים יותר והם מוכנים לוותר על הדברים אחרים (תחשות בטחון\מצב כלכלי או דברים אחרים שהם יוכלו להשיג במקומות אחרים) בדיוק כמו שאלו שכן עוזבים מחליטים שהם משאירים מאחור משפחה וחברים ודברים אחרים. זה החלטה של סדר עדיפויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא סובל שבמדינה הזאת אין עונש מוות על מוות ושאנשים פה פשוט לא מכבדים את הסביבה וזורקים זבל ברחובות - במדינה נורמאלית בנאדם מקבל כנס על כזאת התנהגות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויטניר צודקת

ילד בן 15 שלא טוב לא ואין לו משפחה בחו"ל במקום כלשהו ולא יודע את השפה

אתה אומר לו נו לך למה אתה מחכה ? זה כמו לאמר לילד בן 9 לפרנס את הבית

אני כבר אמרתי אם יתאפשר לי לעזוב למקום אחר אחרי הצבא בתנאים נורמלים עד שאני יתמקם וישתקם והכל אז אני יעשה את זה (תלוי מה יהיה המצב של הארץ אז )וזה רק יגרור את אחים שלי וחברים שלי אחרי

לי אישית יהיה קשה בלי חברים מהארץ לכן אני רואה את התכנון שלי מרוחק מהמציאות

אני יודע ששם עושים חברים חדשים והכל אבל עדין ...

אתה צודק, כלומר כולם אומרים "לא טוב לך פה תעזוב את הארץ מה אתה עושה פה"

אבל זה לא תמיד אפשרי במיוחד לא עד גיל 18

אני בן 15.5 בעל אזרחות אמריקאית ובעל משפחה שמוכנה לקבל אותי אבל ההורים שלי לא מוכנים לשלוח אותי אז מה אני אמור לעשות?אין לי ברירה להישאר פה עד גיל 18 ובגיל 18 לוותר על האזרחות הישראלית שלי בגלל שאני לא מוכן לבזבז עוד כמה שנים מהחיים שלי על המדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בן 15.5 בעל אזרחות אמריקאית ובעל משפחה שמוכנה לקבל אותי אבל ההורים שלי לא מוכנים לשלוח אותי אז מה אני אמור לעשות?אין לי ברירה להישאר פה עד גיל 18 ובגיל 18 לוותר על האזרחות הישראלית שלי בגלל שאני לא מוכן לבזבז עוד כמה שנים מהחיים שלי על המדינה.

אין מה לעשות הדור שלכם זה הדור הכי מחורבן שנולד מקום המדינה ...

אין לכם ערכים ב sh!t .

אני במקום ההורים שלך הייתי שולח אותך כבר עכשיו .. למה שהם יבזבזו עלך עוד כמה שנים ?

זה הדור עם הגישה הכי נהנתנית שראיתי עד היום ..

בעצם הכללות זה לא טוב.

אחוז האנשים שלא מוכנים לתרום לחברה / מחפשים את החיים הקלים (לא שבחו"ל קל) רק הולך וגדל ..

אבל .. מהניסיון שלי אם לא מתאמצים אין סיפוק.

ומה שבא בקלות ילך בקלות.

ומי שחושב לעצמו שבחו"ל קל יותר ,שימשיך להשלות את עצמו.

בארץ הרבה דברים דפוקים ... אבל את כולם אפשר לסדר ...

זאת המדינה היחידה בעולם שאני לא יהיה זר בה.

נקודה.

17% נשמע לי מוגזם ביותר. אני גם שמעתי פעם שהאחוז נסיונות שם מהגבוהים בעולם אבל בכל זאת 17% נשמע over the top

תנסה לחיות במדינה בלי שמש .. גם אתה תרצה לתקוע כדור בראש אחרי שנה.

כל מישחולם על ארופה ... אז קחו בחשבון שאחוז המוסלמים ברופה הולך וגדל ....

תראו מה קורה בפריז ולונדון ...

גרמניה ושוויץ כבר ערות לבעייה ... הם המדינות עם ההגירה הגדולה ביותר (וכמות המוסלמים שם רק הולכת וגדלה)

בשוויץ כמות המסגדים הוכפלה פי 5 בשנים האחרונות.

אני סומך על המדינה שלנו ... ועם היכולת האטומית שלנו אין ממש דרך "לגעת בנו".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...