האם הייתם מגדלים את ילדכם בישראל? - עמוד 18 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הייתם מגדלים את ילדכם בישראל?

אמיר יצחקי

Recommended Posts

אם נכנסו לסוג האנשים אז בוא נגיד ככה

60 אחוז מהארץ פה ערסים (מי שרוצה לריב, שיצא החוצה בשבת לים,לקניון,ביום העצמאות לטייל בעיר, בבוקר שעושים תמנגל תראה איזה יופי של ערסים), מהילדי פיגור שכלי, שהולכים ברחוב כאילו הם מחזיקים חבית בירה מתחת לכול בית שחי, ועם הכובע הדבילי, עוברים ליד כול בן אדם ואומרים לו "שתוקקקקק יא בן זונה אני מביא עליך עכשיו את כול החמולה שלי תזיין תאמא שלך, בוא אני ידוקר אותך יא כלב!"

אותם ילדים מפגרים גם אלה שמשביתים לך תכיף בשישי, אתה במעודון פתאום נכנסים שוטרים סוגרים תמסיבה, כי בחוץ כמה ילדים מפגרים הוציאו סכינים והתחילו לשחק בקצבים.

בארה''ב, אם יש 15 אחוז מהאנשים שם הם אמריקאים שמנים ומפגרים, ומה שאין שם, וגם אם יש, וואלה האמריקאים הרבה יותר מתורבתים ומנומסים מהערסים פה,

שלא נוסיף שפה בארץ (לא רוצה לצאת גזען), אבל יש עכשיו תופעה של ערבושים-ערסים מעין שילוב של ה2 שיותר גרוע מהערסים, ערבי שחיף לבוש הכול כאוס, סיגריה באזון, מסתובב בחמולות של 20-15 ערסים-ערבושים, כולם עם סכינים, נוסעים בסובארו אימפרזה גנובה מהשטחים, עם טראנסים פוול ווליום, עוברים באדום, על הדרך מעיפים פחיות בירה מהחלון על מכוניות, וזה ברעננה\כפר סבא\הוד השרון\הרצליה כול שישי יש את זה, ואני מאמין שמי שמתסובב ליד המשולש רואה את זה יותר.

קיצר אם כבר נכנסתם לזה, אז אין מה להשוואות בין אמריקאים ולבין הישראלים, לא שאני לא ישראלי, אבל אני ישראלי מתורבת, אני לא צורח ברחוב, אני לא מחפש סתם צרות, לובש מכנסיים בגודל מתאים ולא שהחריץ מציץ לתפראת , אני נוהג כמו בן אדם, ולא שותה, מעיף פחיות מהחלון על מוכניות, ושורף אדומים.

ועצוב שיש מעט אנשים כמוני, ושהרוב זה ערסים ללא עתיד, אותם ערסים שמפריעים בשיעורים, ולא נותנים ללמוד כמו שצריך, והבית ספר לא כיול לעשות כלום נגדם, אותם ערסים שגורמים כול יום לתאונות דרכים בגלל שזה מגניב לנסוע ב120 ולשרוף 4 אדומים, אותם ערסים שכול שישי דואגים לי לעבודה במשמרות לילה שישי שלי, ופייר זה לא כיף לטפל בנפגעי דקירות מפגרים (חושב במד''א), שהם כולם מדממים, חתוכים בכול מקום, וצעוקים "כוס אמא אמא שלו, חכו תראו מה אני עושה לו אחרי שתתפרו אותי".

עליתי מרוסיה לפני 16 שנים. כן, אותה מעצמת על מדעית - צבאית שמסייעת לאיראן להקים כור גרעיני. ומאותה מעצמה לשעבר עלו ארצה קרוב לשני מיליון בני אדם. מתוכם עשרות אלפי רופאים, מדענים, מהנדסים ופרופסורים. אבל לצידם עלו לארץ מאות אלפי אידיוטים מסריחים, ללא טיפת תרבות, שכל מטרתם בחיים למצוא בקבוק וודקה מזוייפת ולמצוץ אותו עד אובדן חושים בערב שישי. ואותם אנשים עוד מעיזים לרדת על ישראלים וחוסר התרבות שלהם. וברוסיה עצמה המצב הרבה יותר גרוע.

דוגמא נוספת: אשדוד עיר קולטת עלייה. לפני כשנה - שנתיים התחילו לעלות לארץ יהודי צרפת. הצרפתים "המתורבתים" האלה מתלבשים ומתנהגים בדיוק כמו ערסים. כן, אותו סגנון לבוש ואותן תספורות. ההבדל הוא שהם מדברים במבטא צרפתי כבד.

אני מנסה לומר שחוסר תרבות יש בכל מקום, בכל עדה/עם ובכל מדינה. גם במדינות אירופה, ארצות הברית ואוסטרליה יש את אותם 60% אידיוטים שמשתכרים, צועקים, קורעים את הכביש ודוקרים אחד את השני. אתה לא מבחין בהם ממספר סיבות:

א. שהייה קצרה מידי. תחיה באותה מדינה שנה - שנתיים.

ב. פחות צפיפות ולכן תופעות מסוג הזה הרבה פחות מורגשות.

ג. בתור תייר אתה מבקר באזורים הטובים יותר של אותה מדינה. כנס לשכונת עוני בלילה ותיחשף לאותה התנהגות בדיוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 547
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש לי דרך נעימה לסיים את הוויכוח המטומטם הזה:

זדיינו לי מהמדינה, ויפה שעה אחת קודם. אתם ממש לא רצויים פה.

:screwy:

תסלח לי, זאת המדינה שלך? של אבא שלך? אתה בנית אותה? אתה עשית משהו למענה מעבר לכתוב כאן ולומר לאנשים שאתה לא מכיר לעוף ממנה בזמן שאתה מגרבץ בביצים ומוריד פורנו בקאזה בו זמנית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולם פה בוכים על ה"אחי" ואומרים "אני לא אח של אף אחד", אבל כשהם שומעים Bro בארה"ב או Bratan ברוסית כולם זורמים ונהיים אחים.

נראה לי שהכניסו בכם שנאה לישראלים או ליהדות או לא יודע למה...

אני שומע הרבה פעמים אנשים שאם הם שומעים שהשיר בעברית הם אומרים "לא שומע שירים בעברית... רק אנגלית". פוסלים שיר רק בגלל איזה דעה קדומה בקשר לישראלים (למרות שהם ישראלים בעצמם).

בקיצור, צאו מהשנאה ומהאמונה שבארץ הכל חרא, במיוחד מי שלא התגורר במקום אחר.

אני חיי בארץ כרגע והתגוררתי מספר תקופות במספר מדינות בעולם (לא ממש מבחירתי) ואני יכול לקבוע ב- 100% שההבדל לא כזה מורגש. אז כן, יש מדינות שבהן דבר אחד או 2 טובים מישראל, אולי אפילו כמה דברים טובים יותר. מצד שני ישנם גם דברים שיותר טובים בישראל. אבל ממש לא הייתה מדינה שחייתי בה ואמרתי "WOW, זה הרבה יותר טוב מישראל". בכל מקום יש דברים יותר טובים ופחות טובים, אבל גם כשתעברו (אלה שרוצים), אתם תבינו שזה לא היה שווה את זה.

תכלס, גם אני מרגיש שהדור מתדרדר... אנשים מחפשים את המדינה המושלת בשבילם, אנשים משתמטים בכל הזדמנות והחיילים בוכים שקשה להם (בכל העולם). לצערי כל העולם נהיה מפונק בצורה מחרידה.

תגיד לי, למה אתה מערב עדות, ישר לערב רוסים? חסר ישראלים שהם לא רוסים שיורדים מהארץ? זה כי אתה לא יודע להעביר את הנקודה שלך? כי אתה רואה שכל אחד פה מעלה טיעון הרבה יותר טוב משלך?

וכשהגבת למה שאני רשמתי לפני כן, לא הבנת בכלל מה רשמתי, התחלת לזרוק שטויות בקצב מסחרר,

כמה חרא במדינות אחרות(שזה אחת השטויות הגדולות שאמרת).

אני גם אמרתי שאני לא רוצה לרדת מפה, אבל בשביל להבין שיש בישראל בעיה לא צריך להיות גאון,

צריך להיות עיוור כמוך.

אני שומע ישראלית ולא נמנע מהביטוי "אחי", אבל יש במדינה בעיה מאוד קשה בנושא אלימות, שחיתות וכיו"ב.

וואו, זה ממש מנחם אותי שברוסיה בשביל לצאת מדו"ח תנועה, אתה צריך לתת לשוטר 300 יורו.

אני רוצה ושואף שכאן יהיה טוב, לפחות מהבחינות שלי.

בגלל זה גם אמרתי, שאני אישית לא מתכוון לרדת מהארץ, אבל אני בהחלט מבין מישהו שמחליט לעשות כן

(ברצינות, תלמד לקרוא, זאת כבר הפעם השנייה שאני רושם את זה, פעם שלישית גלידה).

^

אם זה נקרא לשפר, אז גם אני עושה את זה...

אבל, יש בעיה עם זה, כי בארץ כדי להשיג משהו צריך להיות אסרטיבי וגם קצת אגריסיבי.

זה לא נראה לך קצת אבסורד שאפילו בשביל לעמוד בתור או לסוע בכביש אני צריך להלחם על מקומי? זה פשוט מפגר!

יש מקום לכל דבר ולמלחמות והפרנציפים המפגרים שבהם אוחז הישראלי הממוצע אין מקום בתור לקופ"ח, בעלייה לרכבת או בכביש.

הנה לך תוצאות, 600 הרוגים כל שנה בכביש.

ומה אתה מדבר בכלל?

אתה סטודנט ברופין, כמה כוחני וgo getter אתה כבר יכול להיות? :P

כאילו כל אחד שחותך אותך בתור ישר מקבל אגרוף לעין ::) שמענו עליך.

:screwy:

תסלח לי' date=' זאת המדינה שלך? של אבא שלך? אתה בנית אותה? אתה עשית משהו למענה מעבר לכתוב כאן ולומר לאנשים שאתה לא מכיר לעוף ממנה בזמן שאתה מגרבץ בביצים ומוריד פורנו בקאזה בו זמנית?

[/quote']

היי היי!

עד פורונו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור, צאו מהשנאה ומהאמונה שבארץ הכל חרא, במיוחד מי שלא התגורר במקום אחר.

אני חיי בארץ כרגע והתגוררתי מספר תקופות במספר מדינות בעולם (לא ממש מבחירתי) ואני יכול לקבוע ב- 100% שההבדל לא כזה מורגש. אז כן, יש מדינות שבהן דבר אחד או 2 טובים מישראל, אולי אפילו כמה דברים טובים יותר. מצד שני ישנם גם דברים שיותר טובים בישראל. אבל ממש לא הייתה מדינה שחייתי בה ואמרתי "WOW, זה הרבה יותר טוב מישראל".

לא מדובר רק זה

תציץ פה http://www.keshet-tv.com/CivilGuard/lobbyvideo.aspx

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא נראה לך קצת אבסורד שאפילו בשביל לעמוד בתור או לסוע בכביש אני צריך להלחם על מקומי? זה פשוט מפגר!

יש מקום לכל דבר ולמלחמות והפרנציפים המפגרים שבהם אוחז הישראלי הממוצע אין מקום בתור לקופ"ח, בעלייה לרכבת או בכביש.

הנה לך תוצאות, 600 הרוגים כל שנה בכביש.

ומה אתה מדבר בכלל?

אתה סטודנט ברופין, כמה כוחני וgo getter אתה כבר יכול להיות? :P

כאילו כל אחד שחותך אותך בתור ישר מקבל אגרוף לעין ::) שמענו עליך.

נו אני סטודנט ברופין, אז?... אני לא ממש מבין את ההשוואה שלך...

ומה זה קשור לאם מישהו חותך אותי בכביש, לא דיברתי על זה בכלל, אפילו לא על התורים, דיברתי על דבר קצת אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לכם ערכים ב sh!t .

על איזה ערכים אתה מדבר? תראה איזו "דרך ארץ" יש במדינה הזאת! כמה אלימות! התעללות בבע"ח, ילדים, קשישים ובכלל חסרי ישע, על ימין ועל שמאל! אנשים מלכלכים בכל חור, מתעצלים ללכת עד לפח האשפה. אחרי כל חג-פיקניקים משאירים לך 700 טון זבל, וזה רק במחוז אחד. על הכביש מתנהגים כמו בג'ונגל, ברחוב כמו בשוק אוריינטאלי. צועקים, מקללים, מנופפים עם הידיים כמו קופים - עם מעט ישליכו צואה אוליי? אם זה הערכים עליהם אתה מדבר, אתה יודע מה אתה יכול לעשות איתם.

Bilbo

אכן מדינה בלי שמש וגם אני קראתי כתבות על שזאת כנראה הסיבה לדכאונות שם נסיונות ההתאבדות. זה לא משנה את העובדה ש17 אחוז נשמע כמו אחוז גבוהה מדי. אלא אם מישהו פה יביא לי איזה מחקר או משהו אני מאוד מתקשה להאמין שזה אכן המספר.

17% מתאבדים? נראה לך הגיוני? כבר לא היו נשארים שם אנשים אם זה היה האחוז. זה פחות מאחוז. אם אחוז המיתה (ובטח ובטח ההתאבדות) גבוהה מאחוז הילודה, האנשים נכחדים. קצת הגיון וחשבון, אנשים... אולי 17% מכלל המיתות הן בהתאבדות, אבל גם זה נשמע לי מופרך.

חוסר תרבות? חוסר תרבות זה לקרוא למישהו בפורום שאתה לא מכיר ואין לך מושג משהו עליו "ילד מפגר" או להגיד שאם הוא לא הצליח להשתלב "הבעיה אצלך" או להגיד שעדיף שאלו שרוצים לעזוב שלא יחזרו לפה יותר. חוסר תרבות זה לקרוא לאמריקאים שמנים ומפגרים בלי לגור שם ולהכיר אותם בכלל.

אבל לזה לא מקשיבים\מתייחסים כי התשובה שתמיד מתקבלת זה "מפונקים" "תעזבו ואל תחזרו" "אם לא טוב לך פה הבעיה היא בטח אצלך" וכו' וכו'.

:goodposting:

מה היא תרבות בעינייך ?

לא לקרוא לעצמך "לוחם רחוב". :)

ויטניר, את כל פעם מדברת על ערסים וערסים. איך את מגדירה את עצמך?(ראיתי איך את נראית...., אה ואני לא ערס...)

משום מה כל פעם שנאתי לקרוא את ההודעות שלך בפורום, עכשיו זה כל כך ברור למה.

לדעתי, ביום שכל האנשים כמו ויטניר יצאו מהארץ, יהיה פה הרבה יותר טוב.

אני קודם כל מגדירה את עצמי כבנאדם (אם כי לפעמים בא לי להיות משהו אחר). אחרי זה אני גם אישה. אחרי זה אני גם ישראלית.

למה הבנת שאתה לא אוהב את ההודעות שלי? פתאום התחבר לך השקע לתקע ברגע שראית אותי? כי אני "פריקית"? כי אני נראית יותר טוב ממך? כי יש לי שיער קצר?

אם אתה חושב שיהיה פה יותר טוב כשכל האנשים כמוני יצאו מהארץ, בבקשה. תעזור לי לסחוב את המזוודות ולמלא תפסים, נכון? אתה בטח תרגיש בבית עם אנשים שמתנהגים כאילו רק אתמול ירדו מהעץ. אנשים כמוני בטח גורמים לך להרגיש קטן ונחות. קל יותר להיות בראש החמורים ולא בזנב האריות (או הזאבים), נכון? ::)

מה ציפתה? שירקדו לך וואלס?

את הקופים עוד אפשר לאלף, לאנשים לעומת זאת, יש את העקשנות הזאת של "לא, אני לא רוצה ללמוד שום דבר חדש, אני מושלם!".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרת שבישראל בשביל להשיג משהו, צריך להיות אסרטיבי ולפעמים קצת אגרסיבי.

מה שאני אומר, שכהצורך הזה דולף לך לתור בבנק, לקופ"ח, לעלייה לתחבורה ציבורית ולכביש, זאת כבר

בעיה של האנשים והמנטליות שלהם(כמובן שהחברות שמפעילות את השירותים הנ"ל לא עוזרות).

ובאמת אנשים שהם כוחניים יותר וברבריים יותר זוכים לפעמים להדחף מהר יותר לרופא או לחתוך

מישהו בכביש ולחסוך שנייה וחצי של נסיעה.

אז אני מתקשה מאוד להאמין שאתה סוג כזה של בנאדם(לא בקטע אחר, אלא דווקא בדברים הקטנים האלה),

דווקא בגלל שאתה סטודנט במוסד להשכלה גבוהה(מה שמוביל אותי להניח שאתה לא איזה ברברי שדוחף בתור),

מבין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לב, עכשיו הסברת את עצמך בצורה טובה.

אני באמת לא נדחף לכל מקום, אבל למה שהתכוונתי לפעמים כדי לקבל שירות במדינה, בהרבה דברים צריך לדעת להשתמש במרפקים.

יש מקומות אגב, שבהם בלי להדחף אתה לא תצליח להשיג תוצאות.

אגב, כל ההיטק בארץ בנוי על "הדחפות" מסויימת ואי הדבקות לפרוטוקולים מסוימים, התעוזה הזאת, אפשר גם לתעל אותה לדברים טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל מי צרייך את זה? גם לי מאד נשבר מזה שכולם נדחפים. זה לא ג'ונגל שבו רק החזקים שורדים. חשבתי שאנחנו חברה אנושית ומתוקנת. אם אני רוצה להכנס לרופא בשעה שנקבעה לי, אני לא רוצה שאיזה קוף יידחף לפניי, במיוחד בלי תור. בשום מקום אחר זה לא קורה, רק כאן. ועוד אם אני אתעקש ואגיד לו "סלח לי, אבל קבעתי תור לשעה הזאת אז התעזר בסבלנות וחכה לתורך" הוא עוד יצא עליי בשלל קללות ואיומים. מה אני צריכה את זה? איפה ראיתם דבר כזה? ובכלל, בחו"ל יש יותר רופאים, פה אף אחד לא רוצה ללמוד , כנראה, או שהרופאים בורחים מהארץ גם כן, ואין מספיק רופאים לכולם. ואיך אתם רוצים שיהיו רופאים אם ברוב בתי הספר התיכונים לא מכינים כלל את הילדים ללימודים אקדמיים בפקולטה רפואית ואם אין שום מימון ממשלתי שיעודד אנשים ללמוד , או ללמוד בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לב, עכשיו הסברת את עצמך בצורה טובה.

אני באמת לא נדחף לכל מקום, אבל למה שהתכוונתי לפעמים כדי לקבל שירות במדינה, בהרבה דברים צריך לדעת להשתמש במרפקים.

יש מקומות אגב, שבהם בלי להדחף אתה לא תצליח להשיג תוצאות.

אגב, כל ההיטק בארץ בנוי על "הדחפות" מסויימת ואי הדבקות לפרוטוקולים מסוימים, התעוזה הזאת, אפשר גם לתעל אותה לדברים טובים.

בסדר, שיהיה בהיי-טק עד מחר.

ואני מניח שגם בהיי-טק אתה נדחף על ידי הידע שלך ועקשנות, לא בגלל שאתה

יודע להרביץ מכות יותר טוב, או לטחון מנה של חומוס פול יותר מהר.

ראית את הסרט idiocracy?

זה לא הפחיד אותך שהחברה שלנו בישראל היא כבר לא רחוקה מזה כ"כ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...