האם הייתם מגדלים את ילדכם בישראל? - עמוד 11 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הייתם מגדלים את ילדכם בישראל?

אמיר יצחקי

Recommended Posts

• תגובות 547
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא הייתי מציעה לכם לזלזל ביהדות הגולה ובאלו שיורדים. אם עדיין לא הבנתם, התמיכה שישראל מקבלת, היא אך ורק בגלל יהודים החיים בגולה. לא סתם בארה"ב הנבחרים כל היום רודפים אחרי הקול היהודי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי מציעה לכם לזלזל ביהדות הגולה ובאלו שיורדים. אם עדיין לא הבנתם, התמיכה שישראל מקבלת, היא אך ורק בגלל יהודים החיים בגולה. לא סתם בארה"ב הנבחרים כל היום רודפים אחרי הקול היהודי...

אל תשכחי שבארה"ב, מתמודד שזוכה בקול היהודי - זוכה ב-6 מיליון קולות. ומאחר ומצד אחד - אחוזי ההצבעה בארה"ב אף פעם לא היו גבוהים במיוחד, ומצד שני - אחוזי ההצבעה בקרב היהודים תמיד היו לא רעים - זה עשוי להכריע את הבחירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הוא צודק, ברגע שלא יהיו מטרות אסטרטגיות יותר לארה"ב בישראל, ארצות הברית לא תתמוך יותר בישראל.

למען האמת אני מאמין שהיא תומכת בנו מכח האנרציה.

אל תשכחו, שארצות הברית בכלל רצתה להצביע נגד הקמת המדינה, עד שהתברר לה שרוסיה מצביעה בעד.

אבל אני קצת מסייג את דברי, תמיכת של ארצות הברית בנו, חשובה מאוד לישראל באופן קיומי כמעט, אני מאוד מקווה שמדיניותה לא תשתנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הבולשיט המזדיין הכי גרוע ששמעתי בחיים שלי- קלישאה רדודה. הדור שמסבסד את הארץ בארה"ב הולך ופוחת, הולך וקטן. הדור השלישי של העולים שהגיעו לארה"ב בתקופת WWII הם מתבוללים שכל קשר בינם לארץ וליהדות מקרי בהחלט- תאמינו לי- יש לי משפחה שם, הייתי שם שנים, הייתי שם בקהילות יהודיות. מנסים בשיניים לשמור איתם על קשר וקשר ליהדות, אבל זה פשוט לא עובד ככה.

ורוב היורדים יורדים בשביל לעשות לביתם. כן, באמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לזה התכוונתי. התכוונתי לכך שרוב אלה שיורדים מהארץ מדובר לרוב במשפחות ואנשים עמידים יותר מהממוצע שנמצאים באותה שכבת אוכלוסיה שמחזיקה את הארץ מבחינה כלכלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראתי את כל 17 העמודים, אבל לדעתי השאלה לא במקום.

זה נכון שאם מסתכלים על המצב בארץ לא תמיד מרוצים (בלשון המעטה).

אתם חייבים להבין שאין לנו ארץ אחרת. ליהודים הארץ היחידה האפשרית היא .

זה בסדר ללמוד בחו"ל לטייל אבל תמיד לזכור שרק כאן תרגישו כמו בבית.

התפקיד של כולנו גם של שואל השאלה הוא להפוך את המדינה למקום יותר טוב לגור בו. אין מעשי קסמים. מה שאנחנו לא נעשה לבד, איש לא יעשה בשבילנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור כל העייפים החולים והזקנים ניצחו בחמש מלחמות כמעט בלתי אפשריות והעמידו כלכלה שלא מביישת אף מדינה, באיכות חיים גבוהה, כל זה מזה שהם זקנים וחולים...

מעניין אז מה יהיה פה שישארו כאן צעירים....?בטח קטסטרופה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...