האם הייתם מגדלים את ילדכם בישראל? - עמוד 19 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הייתם מגדלים את ילדכם בישראל?

אמיר יצחקי

Recommended Posts

אם מישהו נכנס לפני בתור לרופא אני בדרך כלל לא נותן לו...

בהייטק אתה מתקדם באמצעות ידע ועקשנות אבל דווקא דיברתי על החשיבה האחרת שגורמת לפיתוחים חדשים ולאו דווקא על קידום.

כן ראיתי את הסרט ואנחנו רחוקים מאוד מזה... זה מצב מפחיד לכל הדעות, אמת.

ואל תכנס לי לצלחת :nono:;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 547
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לב, אני לא יורד על רוסים, אני בעצמי נולדתי ברוסיה.

נתתי דוגמא בקשר ל"ברטן" כי אני שומע את זה הרבה יותר מ"אחי" ובקשר לזה אף אחד לא אומר כלום. למה? כי "אחי" זה בעברית ואתם לא יכולים לשמוע שום דבר שקשור לישראל או לעברית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושבת שהכוונה היא לשימוש במילה "אחי", שאגב, גם בחברה של רוסים, אדם זר בחיים לא יבוא אליך ויקרא לך "אחי" ולרוב יפנה אליך בצורה מנומסת (אלא אם מדובר בפושטק אבל פושטקים לא חסר בשום חברה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחיי ורעיי :)

אתם הייתם צודקים אם הייתם מסתכלים רק על בני הנוער שרובם פורקים עול , וחיים חיי הוללות ושכרות (חוקית ולא חוקית )

אבל אחרי הצבא יש אחוז מאוד גבוה שפונה אל ההשכלה , מכל קצוות האוכלוסיה

ועד כמה שנוהגים לרדת על הערבים , יש גם אחוז גבוה מהם שהולך ללימודים גבוהים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:screwy:

תסלח לי, זאת המדינה שלך? של אבא שלך? אתה בנית אותה? אתה עשית משהו למענה מעבר לכתוב כאן ולומר לאנשים שאתה לא מכיר לעוף ממנה בזמן שאתה מגרבץ בביצים ומוריד פורנו בקאזה בו זמנית?

אולי לא בניתי את המדינה הזאת אבל אבא שלי בהחלט כן ואני מרשה לעצמי לבקש ממך ומכל שאר הצבועים שבת'רד הזה לעוף מהמדינה הזאת כי כנראה שאתם בכלל לא ראויים לה. כבן של יוצא יחידה קרבית מובחרת שנתן את הנשמה שלו בשביל המדינה תוך כדי סיכון החיים שלו לא פעם ולא פעמיים אני מוכן לעמוד בהאשמות שלך על זה שאני לא עשיתי למען המדינה כלום בגלל שאני יודע שבלי אנשים כמו אבא שלי ועוד הרבה אנשים טובים(שבקרוב אני אהפוך לאחד מהם בשירותי הצבאי) המדינה הזאת לא הייתה קיימת. אני אמנם לא מכיר אותך באופן אישי אבל מההיכרות על דפי הפורום אני כבר רואה שאתה ילד שמאלני מסכן שרק מחכה להזדמנות שלו לצאת מפה. אז אני מבקש ממך בכל לשון של בקשה שני דברים:

א. תלחץ על האיקס הקטן והאדום בצד שמאל של המסך ותצא מהפורום הזה כי באמת שנמאס לשמוע את המילים שלך.

ב. תגיע לגיל 18 ותעוף מהמדינה לפני שתעשה אפילו, אתה לא שווה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל מי צרייך את זה? גם לי מאד נשבר מזה שכולם נדחפים. זה לא ג'ונגל שבו רק החזקים שורדים. חשבתי שאנחנו חברה אנושית ומתוקנת. אם אני רוצה להכנס לרופא בשעה שנקבעה לי, אני לא רוצה שאיזה קוף יידחף לפניי, במיוחד בלי תור. בשום מקום אחר זה לא קורה, רק כאן. ועוד אם אני אתעקש ואגיד לו "סלח לי, אבל קבעתי תור לשעה הזאת אז התעזר בסבלנות וחכה לתורך" הוא עוד יצא עליי בשלל קללות ואיומים. מה אני צריכה את זה? איפה ראיתם דבר כזה? ובכלל, בחו"ל יש יותר רופאים, פה אף אחד לא רוצה ללמוד , כנראה, או שהרופאים בורחים מהארץ גם כן, ואין מספיק רופאים לכולם. ואיך אתם רוצים שיהיו רופאים אם ברוב בתי הספר התיכונים לא מכינים כלל את הילדים ללימודים אקדמיים בפקולטה רפואית ואם אין שום מימון ממשלתי שיעודד אנשים ללמוד , או ללמוד בכלל?

בולשיט. הרבה מאוד צעירים מוכשרים רוצים ללמוד . הבעיה היא תנאי הקבלה האסטרונומיים הנובעים ממספר מקומות מצומצם באוניברסיטאות ותחרות עצומה על כל מקום פנוי. לכן מעטים מאוד מצליחים לעמוד בתנאי הקבלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי לא בניתי את המדינה הזאת אבל אבא שלי בהחלט כן ואני מרשה לעצמי לבקש ממך ומכל שאר הצבועים שבת'רד הזה לעוף מהמדינה הזאת כי כנראה שאתם בכלל לא ראויים לה. כבן של יוצא יחידה קרבית מובחרת שנתן את הנשמה שלו בשביל המדינה תוך כדי סיכון החיים שלו לא פעם ולא פעמיים אני מוכן לעמוד בהאשמות שלך על זה שאני לא עשיתי למען המדינה כלום בגלל שאני יודע שבלי אנשים כמו אבא שלי ועוד הרבה אנשים טובים(שבקרוב אני אהפוך לאחד מהם בשירותי הצבאי) המדינה הזאת לא הייתה קיימת. אני אמנם לא מכיר אותך באופן אישי אבל מההיכרות על דפי הפורום אני כבר רואה שאתה ילד שמאלני מסכן שרק מחכה להזדמנות שלו לצאת מפה. אז אני מבקש ממך בכל לשון של בקשה שני דברים:

א. תלחץ על האיקס הקטן והאדום בצד שמאל של המסך ותצא מהפורום הזה כי באמת שנמאס לשמוע את המילים שלך.

כשתהיה שר הפנים אני אשמח מאד לענות לבקשה שלך ולעוף מפה, עד אז אתה יכול להתגייס לצבא ולמות(אמן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רק מחזק את מה שאני חושב על המדינה ועל האנשים שחיים בה

שמעת פעם על פלורליזם? לכל אחד יש זכות לחשוב מה שהוא רוצה וגם להביע את דעתו זאת מטרתו של הפורום.

אף אחד לא מכריח אותך לקרוא את ההודעות שלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בולשיט. הרבה מאוד צעירים מוכשרים רוצים ללמוד . הבעיה היא תנאי הקבלה האסטרונומיים הנובעים ממספר מקומות מצומצם באוניברסיטאות ותחרות עצומה על כל מקום פנוי. לכן מעטים מאוד מצליחים לעמוד בתנאי הקבלה.

מה שאתה מציין זה רק עוד גורם. אתה שמעת גם מה צריכים רופאים צעירים לעבור בשביל לסיים הכשרה פראקטית בבית חולים? איזה יחס הם מקבלים? וכל הרופאים שכל הזמן משפחות חולים תוקפות אותם ומאיימות בתביעות? מי צרייך את זה? וכן, המספר מוגבל אבל תחשוב שאם רמת ההוראה היתה גבוהה יותר בתיכונים וגם היה יותר מקום בפקולטות הרפואיות, הרי שלא היינו צריכים לקבוע תור יומיים מראש לרופא משפחה וחודשיים לרופא נשים וחודש לאא"ג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:goodposting:

לא לקרוא לעצמך "לוחם רחוב". :)

למה הבנת שאתה לא אוהב את ההודעות שלי? פתאום התחבר לך השקע לתקע ברגע שראית אותי? כי אני "פריקית"? כי אני נראית יותר טוב ממך? כי יש לי שיער קצר?

אם אתה חושב שיהיה פה יותר טוב כשכל האנשים כמוני יצאו מהארץ, בבקשה. תעזור לי לסחוב את המזוודות ולמלא תפסים, נכון? אתה בטח תרגיש בבית עם אנשים שמתנהגים כאילו רק אתמול ירדו מהעץ. אנשים כמוני בטח גורמים לך להרגיש קטן ונחות. קל יותר להיות בראש החמורים ולא בזנב האריות (או הזאבים), נכון? ::)

את הקופים עוד אפשר לאלף, לאנשים לעומת זאת, יש את העקשנות הזאת של "לא, אני לא רוצה ללמוד שום דבר חדש, אני מושלם!".

אה, ומתחת לתמונה שלך לכתוב local terrorist זה "גאווה"

"למה הבנת שאתה לא אוהב את ההודעות שלי?" כי את לא קשורה לעולם

ואת יכולה להסביר לי איך קבעת שאת נראית יותר טוב ממני? אה נכון יש לך שיער קצר, ואת גם בטח מגדלת זיין.

אנשים שמתנהגים כאילו רק אתמול ירדו מהעץ? קטן ונחות? אני אוכל אלף אנשים כמוך לארוחת בוקר, ותוקע גרעפס בסוף.

בראש החמורים? אל תדאגי אני לא רוצה להיות בראש כת ה"מוזרים" שלך

ובואי אני אתן לך עצה, איך לא ירדו עלייך כל היום, ולא יקראו לך בשמות גנאי:

תנסי להיראות כמו בנאדם ותתנהגי כמו אחד כזה (כן, רושם ראשוני בתת מודע קובע הרבה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים שמתנהגים כאילו רק אתמול ירדו מהעץ? קטן ונחות? אני אוכל אלף אנשים כמוך לארוחת בוקר, ותוקע גרעפס בסוף.

ראש החמורים? אפילו זה לא.

לגבי אכילת אנשים, איזה השגים כבר יש לך בחיים ילד שאתה מדבר ככה? :lol:

תראה, לא סתם הדרישות כאלו גבוהות.

לא מספיק שאתה צריך לעמוד בדרישות האלה, אתה גם חייב לעבור ראיון.

אני אישית מעדיף שהדרישות ישארו כמו שהן.

בגלל שיש אנשים שיש להם את מה שצריך בשביל ללכת ללמוד והם עדיין פונים לתחומים אחרים,

בעיקר בגלל שלהיות רופא במדינה הזאת זה קשה מאוד, גם מבחינה כלכלית וגם מבחינת האנשים שאיתם ייצא לך להתעסק(בעיקר כל מיני ערבים/ערסים שנדקרו או כל מיני מפחידים כמו "לוחם רחוב" שיאיים לאכול אותך ולתקוע גרעפס בסוף).

בנוסף, אני מעדיף לחכות יותר זמן לרופא, אבל שיהיה טוב וייטפל כמו שצריך ולא מישהו

מפגר יותר שהצליח להתפלח ללימודי רק בגלל שחסר רופאים.

או גו בו בו....בו בו גו גו...אבא שלי לוחם גדול...!

אתה בכלל עשית שאתה מדבר? קודם נראה לאן אתה תתגייס ואז תדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה מציין זה רק עוד גורם. אתה שמעת גם מה צריכים רופאים צעירים לעבור בשביל לסיים הכשרה פראקטית בבית חולים? איזה יחס הם מקבלים? וכל הרופאים שכל הזמן משפחות חולים תוקפות אותם ומאיימות בתביעות? מי צרייך את זה? וכן, המספר מוגבל אבל תחשוב שאם רמת ההוראה היתה גבוהה יותר בתיכונים וגם היה יותר מקום בפקולטות הרפואיות, הרי שלא היינו צריכים לקבוע תור יומיים מראש לרופא משפחה וחודשיים לרופא נשים וחודש לאא"ג.

באיזה קופה את? "בריאות אזרבייג'ן"? לרופא המשפחה אני מתקשר והוא חוזר אלי אחרי שעתיים... במידת הצורך אני בא אליו באותו יום. לרופאים מקצועיים - תור של יומיים עד שבועיים, תלוי בכמות המטופלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה, ומתחת לתמונה שלך לכתוב local terrorist זה "גאווה"

"למה הבנת שאתה לא אוהב את ההודעות שלי?" כי את לא קשורה לעולם

ואת יכולה להסביר לי איך קבעת שאת נראית יותר טוב ממני? אה נכון יש לך שיער קצר, ואת גם בטח מגדלת זיין.

ובואי אני אתן לך עצה, איך לא ירדו עלייך כל היום, ולא יקראו לך בשמות גנאי:

תנסי להיראות כמו בנאדם ותתנהגי כמו אחד כזה (כן, רושם ראשוני בתת מודע קובע הרבה...)

או בתרגום חופשי:

Ook ook ook ook, AAAAH, AAAH AAAAH!!!

]

IMG_2843-thumb.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע של הרפואה בארץ באונ' הוא באמת קצת בעייתי. העובדה שצריך ממוצע של יותר מ100 בבגרות ופסיכומטרי של 730 (או משהו באזור הזה) כדי להתקבל באמת מונע מרבים ללכת לשם. וזה לא שהם לא יכולים להיות רופאים טובים. אם לבנאדם יש ממוצע של יותר מ100 בבגרות ומוציא בו נגיד 670 בפסיכומטרי שזה הרבה מעל הממוצע והוא עדיין לא יכול להכנס לכל פקולטה שהוא רוצה באונ' מוכיח לדעתי שאכן יש מחסור במקומות באונ' וחובה על המדינה לדאוג לפתוח עוד אונ' שיהיה מקום כי אחרת המדינה פשוט מפסידה אנשים טובים שרוצים ללכת למקצועות חשובים שכל מדינה צריכה.

בקשר לקופות חולים: פשוט תעבור למכבי. הם הקופה הכי טובה ואני אומר את זה מנסיון. הכללית הכי נוראית.

ו AIDIVN

גם אבא שלי היה ביחידה קרבית כל חייו (הוא כבר בגיל שלא עושים מילואים וגם לא מסוגל מבחינה בריאותית) וגם הרבה מהמשפחה שלי היו ביחידות קרביות. ושני הצדדים מהמשפחה שלי באו לארץ בעליה הראשונה! והם בהחלט בנו את המדינה הזאת.

למרות זה רבים מהם בעצמם תומכים בירידה מהארץ כי הם רואים לאן המדינה מדרדרת. אני לא יורד מהארץ בגלל המצב הבטחוני או הכלכלי אני יורד בגלל האנשים והתרבות שיש במדינה הזאת היום והעתיד שאני צופה למדינה עקב ההתנהגות של רוב האנשים בארץ.

גם אותי אלימלך אגוז מרתיח עם הדעות השמאלניות שלו אבל ממש ממש ממש לא כל מי שרוצה לרדת מהארץ הוא שמאלני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...