ברשימת החמאס בתמורה לשליט: מפקד קארין איי וגדולי המרצחים - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ברשימת החמאס בתמורה לשליט: מפקד קארין איי וגדולי המרצחים

big mam@

Recommended Posts

כשצלח אדין כבש את ירושלים מהצלבנים במקום "לנקות" את העיר מנוצרים הוא חס על חייהם ואפשר דו קיום נוצרי-מוסלמי בעיר תחת הנהגתו בשם "רחמנות האיסלאם".

כמה אלפי שנים מאוחר יותר, חברה חביבים עם כאפיות על הראשים תיעדו את עצמם במצלמת תוך שהם כורתים את ראשו של קבלן אמריקאי בשם אותה דת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 260
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

למה רק מתי לה יצא?

מתי יצא לאיזה יהודי בכלל לבקר במדינות ערב ולצאת בחיים?

כמובן חוץ מהבוגד שהלך למפגש למכחישי השואה באיראן

דווקא היו ועוד היו אפילו פרץ לא ממזמן אם אני לא טועה ביקר שם.

נורא נחמד שאתה רואה ערוץ המדע, אבל הבנת הנקרא זה בטח לא הצד החזק שלך, אחרת היית מבין שלא אמרתי דבר נגד סלאח-א-דין. אתה יודע מה אני חושבת? אני חושבת שהוא כלל לא היה מוסלמי. למה שלא תפתח קוראן ותקרא משם פסוקים לבד? למה אתה חושב שהחיילים שלו הפנו לו עורף וסרבו פקודותיו ל"רחמנות איסלאמית" כאשר לא נתן להם לבזוז ולאנוס? אה, נו, כי איזה אבסורד - בקוראן כתוב שזה מותר ומבורך!

ומתי יצא לך לראות את מדינות המפרץ העשירות? תאמין לי, שמעבר לאליטא עשירה ששולטת בכל הקומפלקסים הענקיים של גורדי השחקים ובמקומות התיירות, אין שם כלום. יש שם בערה ועוני מחפיר כמו בכל מדינה איסלאמית כי מאז ימי הביניים, המוסלמים החליטו ללכת עם הראש בקיר/בתחת ובמקום להתקדם מדעית, פיננסית ופילוסופית כמו בעבר, הם התקדמו "פאנאטית".

גם לא אמרתי שאמרת משהו נגדו :-X

בקשר לזה שהוא היה לא מוסלמי לא הייתי בונה על זה.

גם אם הייתי רוצה אני לא יכול לפתוח ולקורא כי אין לי מושג בערבית.

טוב אז את לא ממש יודעת המון על מדינות המפרץ העשירות.נספר קצת, ניקח כדוגמא את קטאר מדינה מפותחת טכנולוגית בעלת תיירות משגשגת ועוני כמעט ולא קיים.

כמעט שכחתי משהו חמוד לסוף-

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3359785,00.html

כן פשוט חור על פני האדמות :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דריה את מדברת על -לבזוז ולאנוס בתקופה העתיקה

ואז היו הרבה מאוד עמים שעשו אותו דבר בדיוק במלחמות

גם היום יש מיקרים כאלה רק שזה ביבשת "לא קימת" בשם אפריקה

ואני די בטוח שאת יודעת שגם הדתים היהודים באותה תקופה עשו דברים שלילים

לדוגמה בתקופה העתיקה לגבר יהודי היה מותר ליתחתן אם הרבה בחורות והן היו חיבות לספק אותו

ולא רק זה היה מותר לו להחזיק עבדים ושפחות והשפחות היו גם שפחות מין

בקיצור גבר יהודי עשיר באותה תקופה חיי כמו מלך על חשבון הנשים והעבדים ואישה היתה נחותה מאוד בתרבות שהגענו מימנה

חוץ מיזה גם הנחנו השמדנו עמים אחרים והינו מושחטים וחולרות וכו תיפתחי תתנך ותיראי

בעיקרון גם האיסלם גם הנצרות וגם היהדות במתכונת המקורית הם יחסית דתות חיוביות

אבל לכל דת יש דברים שלילים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דריה את מדברת על -לבזוז ולאנוס בתקופה העתיקה

ואז היו הרבה מאוד עמים שעשו אותו דבר בדיוק במלחמות

גם היום יש מיקרים כאלה רק שזה ביבשת "לא קימת" בשם אפריקה

ואני די בטוח שאת יודעת שגם הדתים היהודים באותה תקופה עשו דברים שלילים

לדוגמה בתקופה העתיקה לגבר יהודי היה מותר ליתחתן אם הרבה בחורות והן היו חיבות לספק אותו

ולא רק זה היה מותר לו להחזיק עבדים ושפחות והשפחות היו גם שפחות מין

בקיצור גבר יהודי עשיר באותה תקופה חיי כמו מלך על חשבון הנשים והעבדים ואישה היתה נחותה מאוד בתרבות שהגענו מימנה

חוץ מיזה גם הנחנו השמדנו עמים אחרים והינו מושחטים וחולרות וכו תיפתחי תתנך ותיראי

בעיקרון גם האיסלם גם הנצרות וגם היהדות במתכונת המקורית הם יחסית דתות חיוביות

אבל לכל דת יש דברים שלילים

תגיד לי, מאיפה המידע הזה?

אולי תלמד קצת על אבותיך? לך לשיעור או 2 על יהדות, ככה פחות תביך את עצמך עם הידע המוגבל שיש לך על העבר של העם שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק באפריקה בוזזים ואונסים? ורק בעת העתיקה? בסדר. ספר לי מה קורה במדינות ערב מדיי יום.

וקלאסיפייד, יש קוראן בתרגום לאנגלית. מי שרוצה מוצא. אתה פשוט לא רוצה. איך אני קראתי? גם אני לא ממש דוברת ערבית שוטפת.

קאטאר? בוא נראה. עד 1995 שלטו בה משפחות אצולה ערביות שמכרו את אוצרות הטבע של המדינה בעוד ששאר העם גווע. בנו של השליט הלפני אחרון, Amir HAMAD bin Khalifa al-Thani, תפס את השלטון בכוח אך ללא שפיכת דמים ועשה עסקים יותר טובים שאפשרו הזרמת הון לתוך המדינה ופיתח אותה. לקאטאר בין ההכנסות הגבוהות פר קאפיטה בעולם, וזה רק בזכות אוצרות הטבע של נפט וגז טבעי. האדמה שם עקרה ויבשה, אין להם ממה לגדל גידולים. אחוז האדמה הניתנת לעיבוד שם מגיע לקצת מעבר ל-1.5% אז רעב זה לא משהו שלא מוכר שם לאנשים. יש להם בעיה רצינית עם מים מתוקים - אין מעין.

ובוא נראה כמה הם מפותחים... 18.04 תינוקות מתים מדי 1000 לידות. למזלם, הם לא מתרבים כמו ג'וקים ואישה שם מביאה 2.8 ילדים בחייה. שיט, אולי אחת מתוך ה-4 שמותר שם לבעל לשאת. נכון ל-1991, לכעשירית מהאוכלוסיה יש היכירות עם נגיף האיידס. אכן, מפתיע ש-89% מן האנשים שם יודעים קרוא וכתוב. מערכת החוק, אמנם קיימים בה אלמנטים אזרחיים, ענייני משפחה ועסקים עדיין נפתרים לפי החוק האיסלאמי (ככל שתכה את אישתך, כך תבשיליה יהיו ערבים לחיך). למדינה אין מפלגות - השלטון כולו נמצא בידיו של אדם אחד. יש להם רק תחנת אחת (ו-3 שמשדרות שידורים חוזרים), כנראה לצורכי פרופוגאנדה או מה שנקרא to keep everyone in line.

מה כן, לקאטאר הקטנה וה"מושלמת" יש בעיה קטנה... יש להם בעיה רצינית של סחר בבני אדם. איזה יופי. טוב, גם לנו יש אז אולי הם לא כאלו גרועים. הם ממש כמונו.

...בקיצור, אתה מביא לי מדינה אחת מתוך 40 וכמה מדינות מוסלמיות שאיכשהו מתקדמת, אבל שום דבר יוצא דופן במינו, בגלל שאדם אחד עם קצת שכל תפס את השלטון והביא למהפיכה כי ראה שכסף = טוב. בינתיים, בתי המשפט שם עדיין פועלים לפי שעריה וכשיום הדין יבוא, הם ירצו להשמיד אותך בדיוק כמו שאחמדיניג'אד רוצה.

תגיד לי, מאיפה המידע הזה?

אולי תלמד קצת על אבותיך? לך לשיעור או 2 על יהדות, ככה פחות תביך את עצמך עם הידע המוגבל שיש לך על העבר של העם שלך.

בתלמוד רשום שמותר לבעול ילדות בנות 3. כן, בכל דת יש משהו מעוות ודפוק. אם לא בדת, אז באנשים שלקחו בעלות עליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

yigael_o בשיעורי תנך לא ילמדו אותך על הכל

יש דברים שאוהבים להסתיר

אם אני זוכר נכון בגמרה יש חוקים בימיוחד על עבדים ושפחות ולא סתם יש תחוקים האלה

אז אתה מוכן לומר מה הם אומרים?

אולי תודה שאתה לא יודע?

אחרי כמה קורסים בבר אילן אני בטוח יודע קצת, הבעיה שאני חושש שזה קצת יותר ממך.

אתה יודע לכמה זמן עבד נקנה?

אתה יודע מה קורה לעבד שלא רוצה להשתחרר?

אתה יודע למה?

אתה יודע מה קורה לאדם שבורח מנישואיו ולא רוצה לממן את אישתו והילדים?

השאלות כמובן רק לפי הדת שנראית לך "פרימיטיבית".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז את לא ממש יודעת המון על מדינות המפרץ העשירות.נספר קצת, ניקח כדוגמא את קטאר מדינה מפותחת טכנולוגית בעלת תיירות משגשגת ועוני כמעט ולא קיים.

כמעט שכחתי משהו חמוד לסוף-

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3359785,00.html

כן פשוט חור על פני האדמות :kopfpatsch:

זה נכון הם עשירים משו פחד,כולם שמה חמולות שמפוצצות בכסף.

אבל הם פשוט מביאים ערבים אחרים,פועלים זרים שעובדים שמה במקומם,זה לא עושה אותם כאלה נעלים,הם פשוט עשירים מאוד מנפט ולא צריך להיות גאון גדול בשביל זה,הם למען האמת דיי מעט אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתלמוד רשום שמותר לבעול ילדות בנות 3. כן, בכל דת יש משהו מעוות ודפוק. אם לא בדת, אז באנשים שלקחו בעלות עליה.

בסדר,

את מוכנה להביא לי את הציטוט?

זה שמישהו אמר לך משהו לא אומר שזה נכון.

תתני לי הפניה מדוייקת בבקשה ואני מבטיח לברר את העניין.[br]פורסם בתאריך: 10.04.2007 בשעה 17:16:35

למה שלא תשאל את כל העגונות כאן בישראל?

ולמה שלא תלכי לבקר את האגף בכלא שמחזיקים שם אנשים שמסרבים לגט?

את ידעת שרבנים מכניסים גברים לכלא כי הם מסרבים לתת גט לנשותיהם?

גם בזה תמצאי משהו רע או שלפעמים הם גם יכולים להיות צודקים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה מוכן לומר מה הם אומרים?

אולי תודה שאתה לא יודע?

אחרי כמה קורסים בבר אילן אני בטוח יודע קצת, הבעיה שאני חושש שזה קצת יותר ממך.

אתה יודע לכמה זמן עבד נקנה?

אתה יודע מה קורה לעבד שלא רוצה להשתחרר?

אתה יודע למה?

אתה יודע מה קורה לאדם שבורח מנישואיו ולא רוצה לממן את אישתו והילדים?

השאלות כמובן רק לפי הדת שנראית לך "פרימיטיבית".

אני לא אמרתי שאני יודע הכל אבל אני כן יודע שזה קיים

העובדה זה שיש חוקים על עבדות בדת היהודית

ואם אני זוכר נכון רוב החוקים בגמרא ואם למדתה אותה אתה אמור לדעת על מה אני מדבר

ואין לי מושג מה לומדים בבר אילן אם לא מלמדים גם חומרים שהיום נחשבים שלילים אתה יכול לדחוף תחומר הלימודי לת...

עריכה-

אוניברסיטת בר אילן נוסדה בשנת 1955 ברמת גן ונקראה על-שם מאיר בר אילן, מנהיג הציונות הדתית. האוניברסיטה הוקמה כדי לקדם את הלימודים של מדעי היהדות והמדעים הכלליים לפי הגישה של "תורה עם דרך ארץ" וברוח היהדות האורתודוקסית.

מה אני יגיד לך ממש אוניברסיטה נטרלית :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר הירושימה נגסאקי טרויה המלחמה על אלכסנדריה או בעצם חלק גדול מהמלחמות נגמרו בזה שנוצר שקט

רוצה לדבר על מלחמות בהיסטוריה? בבקשה.

יפן - אם אתה חושב שהטלת 2 פצצות מימן(ביפן אלו היו אטום, היום כבר יש מימן) כדי לסיים מלחמה זה מחיר משתלם - אתה אידיוט.

טרויה - המלחמה על טרויה התחילה בכוונה תחילה לכבוש אותה, לא ליצור שקט.

אלכסנדריה - לא מתמצא.

טורקיה/רוסיה 1828 - נגמר בהסכם שלום.

וייטנאם - התחיל ככיבוש של ארה"ב(כרגיל, אלא מה?) והסתיים בהסכם.

לבנון 2 - הסתיים בהסכם שביתת נשק.

ארה"ב מקסיקו - עוד כיבוש אמריקני שהסתיים בהסכם.

להמשיך?

הייתי אומרת לך לקרוא קצת על האיסלאם לפני שאתה צועק "שלום" ומפריח יונים לבנות לאויר.

הנביא מוחמאד והספר הקדוש שלהם אומרים להם שיש "להכות בלא מאמינים", להרגם, לענותם, לאסלם אותם בכוח ולקחת את ילדיהם ונשותיהם כשלל מלחמה. אני מאמינה שהסיבה היחידה שהם לא עושים זאת זה כי הם (עדיין) אינם חזקים דיים.

אני לא יודעת עד כמה אתה יודע על הפעילות של האימפריה האות'ומאנית (מעבר למה שלימדו אותך, מן הסתם) בימי הביניים ברומניה, אוקראינה ואוסטרו-הונגריה. האמן לי, תורתם לא השתנתה מאז ומאז סאלאח-א-דין לא היה ולא יקום מנהיג מוסלמי רחום שמאמין שאפשר וצרייך לחיות בשלום עם "הלא מאמינים". אני, ורבים אחרים, מאמינים שהם מסכנים את הקיום שלנו, ואת הציוויליזציה האנושית כולה. מי שאינו בטוח חייב להיות מאד מבולבל או תמים. תראה איך כל המדינות, בהן נגע האיסלאם, נראות. כמו תקופת האבן הן נראות, פרט לאליטות עשירות (כמו בערב הסעודית), הרעב, הבורות, האלימות והאי-סדר חוגגים שם. ותפסיקו להצביע לי על תורכיה. גם שם אבות הולכים עם בנותיהם על קולר ורצועה.

בדיוק כמו הבורות שיש במדינות ערב אני יכול למצוא גם במדינות נוצריות ובאוכלוסיות יהודיות שונות. אם את רוצה דוגמאות - רק תבקשי.

אוקיי חכם גדול תקשיב,

נניח שאתה הולך ברחוב ופתאום נחנק (או מקבל התקף לב) ומזעיקים אמבולנס ומצילים אותך. אתה יכול לטעון עד מחר שאתה לא רצית בזה ולא ביקשת שיצילו אותך. כל שופט בארץ יחייב אותך בהוצאות גם אם אתה לא רצית טיפול, וזה ודאי (תברר את זה אם אתה לא מאמין לי, יש פסקי דין בנושא)

זה שאתה אנטי סוציאלי לא אומר שהחברה תתן לפרזיט לטפס עליה.

אה, כמעט שכחתי, אתה לא אוהב את הג'ורה שלי?

בעיה שלך.

תלמד לדבר בכבוד לכאלה שעשו קצת יותר ממך ובמיוחד לכאלה שאתה חייב להם.[br]פורסם בתאריך: 10.04.2007 בשעה 15:37:53

רק מה אתה "שוכח" להזכיר?

מה שאתה מתאר היא עבודה לכל דבר ששכרה בצידה (אבא של חבר שלי היה כבאי שגדלתי וראיתי שהם מרוויחים לא רע)

אני קיבלתי בתור חייל 300 ש"ח

ומה שאני טוען זה בדיוק מה שאתה טוען, לא נותנים הרבה חופש בחירה וכמו שאני הייתי חייב להגן על החברה שאני חיי בה גם הוא חייב. זהו.

לא אוהבים את המילה חייב? תעברו לאי בודד ותתרבו כמו אמבות מבחינתי.

זה החוק, לא מוצא חן בעיניך? תעבור מדינה. לחיות פה בלי לשרת בצב"א זה להיות פרזיט

א. כמו שכבר אמרו, ביטוח רפואי...

ב. גם במקרה של חיילים שמשרתים בצבא אני משתתף בהוצאות(מיסים) ככה שהטיעון שלך לא תקף.

ג. מה הקשר אנטי סוציאלי?!

ד. שוב, אני לא חייב לך כלום.

ה. אתה פראייר, בעיה שלך - לא שלי.

ו. אכן, החוק לא מוצא חן בעיני, לכן אני עושה משהו נגד זה.

ז. נאמר שאני באמת פרזיט כמו שאתה אומר. לא מוצא חן בעיניך? בעיה שלך.

כמה אלפי שנים מאוחר יותר, חברה חביבים עם כאפיות על הראשים תיעדו את עצמם במצלמת תוך שהם כורתים את ראשו של קבלן אמריקאי בשם אותה דת.

הלכת רחוק מדי, זה רק 900 שנה.

וכמו שאמרת, 900 שנה מאוחר יותר חיילים נוצרים אנסו ילדות ורצחו משפחות שלמות רק כדי לספק את תאבונם המיני, טרוריסט יהודי רוצח ופוצע כמעט 200 מוסלמים בשם אמונתו הדתית... טרוריסטים יש בכל הצדדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אמרתי שאני יודע הכל אבל אני כן יודע שזה קיים

העובדה זה שיש חוקים על עבדות בדת היהודית

ואם אני זוכר נכון רוב החוקים בגמרא ואם למדתה אותה אתה אמור לדעת על מה אני מדבר

ואין לי מושג מה לומדים בבר אילן אם לא מלמדים גם חומרים שהיום נחשבים שלילים אתה יכול לדחוף תחומר הלימודי לת...

OK, אני רואה שקשה לך להודות בטעות,

אם זה קיים תגיד לי בבקשה רק איפה.

אם לא, המקור שלך אמין בעיני כמו הסיפור על זקני ציון שזוממים להשתלט על העולם.

בוא נראה אם ידעת את זה: בעל עבד יהודי מחוייב לאכול איתו על אותו שולחן. נראה לי שאתה מתייחס למלצרים ולעוזרות בית שלך יותר גרוע. אם אתה הולך למלון אתה תקבל שירות 24 שעות גם בשישי ושבת. בעל עבד עברי מחוייב לתת לו חופש גם בשבת אבל גם כל יום למנוחהבמידה מספיקה לפי הדת.

הדימוי שלך על עבדים מתבסס על הוליוודים שמתארים את מצפון של האנשים שאבותיהם התעללו באנשים אחרים, עקרו אותם מאדמותיהם והתיחסו אליהם לבקר באופן כללי.

המילה עבד היא לא בעלת אותה משמעות בתרבויות שונות.

תתעדכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...