ברשימת החמאס בתמורה לשליט: מפקד קארין איי וגדולי המרצחים - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ברשימת החמאס בתמורה לשליט: מפקד קארין איי וגדולי המרצחים

big mam@

Recommended Posts

• תגובות 260
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אני יכולה להבין את התסכול של המתגייסים ומדוע אינם רוצים להתגייס. הצבא אינו פרה קדושה וגם שם יש שחיטויות, חוסר יעילות וזילזול בברגים הכי חשובים במכונה הזאת - החיילים. מה שלא מקובל עליי זה כל אותם הפוצים שבאים ואומרים "אני לא מתכוון להתגייס" והולכים ועושים פרופיל 21 נפשי וממשיכים בחייהם כאילו דבר לא קרה. לפחות תחזירו משהו למדינה ותעשו שירות לאומי. יש מחסור באחים ואחיות בבתי חולים. אם כל המשתמטים והדוסיות היו עושים שירות לאומי בבתי החולים, המצב במערכת הבריאות למשל היה נראה מעט יותר טוב. נמאס מאנשים שיודעים רק לדבר ולקחת. תדעו גם לתת, גזלנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוואי תתפוץ בארנה...

קשה לי להאמין, אני לא מגיע לשם לעיתים תכופות.

אני יכולה להבין את התסכול של המתגייסים ומדוע אינם רוצים להתגייס. הצבא אינו פרה קדושה וגם שם יש שחיטויות, חוסר יעילות וזילזול בברגים הכי חשובים במכונה הזאת - החיילים. מה שלא מקובל עליי זה כל אותם הפוצים שבאים ואומרים "אני לא מתכוון להתגייס" והולכים ועושים פרופיל 21 נפשי וממשיכים בחייהם כאילו דבר לא קרה. לפחות תחזירו משהו למדינה ותעשו שירות לאומי. יש מחסור באחים ואחיות בבתי חולים. אם כל המשתמטים והדוסיות היו עושים שירות לאומי בבתי החולים, המצב במערכת הבריאות למשל היה נראה מעט יותר טוב. נמאס מאנשים שיודעים רק לדבר ולקחת. תדעו גם לתת, גזלנים.

אל תדאגי, מהמדינה היקרה שלך אני לא לוקח, לא לקחתי ולא מתכוון לקחת כלום. טפו עליה.

על מה שלמדינה , לצה"ל ולממשלה הזאת יש לתת לי אני כבר שמעתי וראיתי יותר מדי. בהזדמנות הראשונה שתהיה לי אני עף מכאן.

אני משלם מיסים(בדיעבד) בדיוק כמוך. אין סיבה שירקו לי בפנים ואני אגיש את הלחי השניה ועוד אציע לקבוע מתי בפעם הבאה ירקו עלי, אני לא מזוכיסט.

נ.ב: אומנם בכל מקרה לא הייתי מתגייס, אבל יש לי סיבות רפואיות אמיתיות שבגלל אני לא יכול להתגייס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שבטוח, אני לא אסכים לשחרר אף אסיר בתמורה לעוד גופה בשק. מצידי גם שאת טננבאום היו משאירים. טפו עליו.

אני אותו דבר ואני לא מאמין בכלל ששליט והחטופים האחרים חיים

יש אנשים תמימים במדינה שחושבים שרון ארד עוד בחיים

לי ניראה שגם עוד 100 שנה ישימו שלטים של רון ארד לחופש נולד

בפועל כל 3 החטופים ה"חדשים" נחטפו במצב של פציעות חמורות אם לא מוות והסיכוי שלהם להיות בחיים מאוד נמוך

ובעניין העיסקה המסתמנת היא מטומטמם

לשחרר עשרות מחבלים מסוכנים בישביל נגיד לצורך הדיון חייל אחד חיי

אם כל הכבוד למשפחה שלו ואני מבין תמאבק שלהם המחבלים האלו יגרמו לעוד הרוגים בעתיד

ולעוד חטיפות בעתיד -אסור לגרום לחטיפה להיות מישתלמת לחמאס אם כבר לשחרר בודדים תמורת שליט

וזהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שאני יותר מדי בעדם אבל הם מממנים את הצבא והמדינה כולה אותם אנשים ע"י מיסים.

אז להגיד רק לקחת לא יהיה מדוייק במיוחד לאור המצב.

בהתחשב בעובדה שרוב המשתמטים (לא משוחררים מסיבות בריאותיות) שהכרתי, היו בטלנים והיו מרוויחים תמיד מתחת למינימום, אי אפשר היה לגבות מהם מס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני אומרת שאין הבדל. כל אדם הוא אדם, בין אם גבר או אישה, אזרח או חייל. לכולם יש משפחה שמחכה להם בבית ורוצה לראות אותם בריאים ושלמים ויעשו ככל שביכולתם לראות זאת קורה. ההבדל היחיד הוא שחייל הוא חייל אשר נדרש לפעמים לתת גם את חייו בתמורה לבטחון המדינה שלו. אבל מה גורם לכם לחשוב שגורמים עויינים אינם נואשים מספיק כדי להמשיך לענות אותנו נפשית ולהוריד לנו את המוראל בחוסר הידיעה לגורל אותו חטוף? מדובר במלחמה פסיכולוגית אבל תבינו שאין הבדל. אז עכשיו זה חייל, פעם באה הם יחטפו ילדה בת 8 מאיזו התנחלות ואני רוצה לראות אז את הגיבור שיקום ויגיד "שימרחו לה את המוח על הקיר, אני לא משחרר מחבלים". אל לנו לגזור גורלם של חפים מפשע. זה בדיוק כמו שמינימייזר אמר. אז פעם באה הם יחטפו מטוס שלם או משלחת אולימפית. הם נואשים כמו חולדות בצנצנת. הם יעשו הכל כדי לסחוט אותנו. מה כן, אנחנו תמיד נוכל לתפוס עוד מבוקשים ולחסלם. אבל להשיב את המתים לחיים אנחנו לא נוכל.

מצד שני כל אותם רוצחים שישוחררו - יחזרו לרצוח... ואז מה..?

לחיי אדם אין מחיר... השאלה כמה צריכים למות כדי ששבוי אחד ינצל...?

בראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בראל , האם אתה הייתה מוכן לוותר על חיי אחיך אם היה נחטף במהלך שירותו הצבאי?...

(מצחיק שכולם מדברים הרבה ומאוד אמיצים ונדיבים , אבל אני בטוח שכולכם הייתם משנים את דעתכם אם היה מדובר בבן משפחה שלכם..)....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בראל , האם אתה הייתה מוכן לוותר על חיי אחיך אם היה נחטף במהלך שירותו הצבאי?...

(מצחיק שכולם מדברים הרבה ומאוד אמיצים ונדיבים , אבל אני בטוח שכולכם הייתם משנים את דעתכם אם היה מדובר בבן משפחה שלכם..)....

היית מוכן שאחיך ימות בפיגוע כתוצאה משיחרור של רב מחבל שכזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי אני מימנתי את המדינה כבר הרבה יותר ממה שכל 100 שערים ביחד וזה עדיין לא מונע ממני לעשות מילואים.

מאיפה אתה יודע כמה 100 שערים ממנים תמדינה? אתה יודע שיש שם אנשים עשירים מאוד כן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...