ברשימת החמאס בתמורה לשליט: מפקד קארין איי וגדולי המרצחים - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ברשימת החמאס בתמורה לשליט: מפקד קארין איי וגדולי המרצחים

big mam@

Recommended Posts

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3386015,00.html

עכשיו יש פה חתיכת בעיה מוסרית... האם לשחרר מאות פושעים שלחלקם יש דם על הידיים והרבה ממנו בידיעה שיש סיכוי טוב שהאסירים האלה יביאו לעוד הרוגים בצד שלנו?

אבל עדיין אפילו שזה אחד שלנו בעד מאות שלהם, אי אפשר לעשות חישוב קר כזה, החטופים חיים כאן ועכשיו וצריך לעשות הכל כדי להחזיר אותם. כמו שאומרים, המציל נפש אחת, כאילו שהציל עולם ומלואו...

קיצר לכם יש רעיון? מה דעתכם לבצע תעסקה ולחסל מיד אחרי זה את כל האסירים או משו :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 260
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אם מיד אחרי שחרורם יחסלו את כולם - זה יהרוס כל סיכוי לעסקה נורמלית עתידית.

בכל אופן, לטעמי זה מחיר הרבה יותר מדי כבד. אני מעדיף שהצבא יכנס לרשות ויעבור בית בית עד שימצאו אותו, בדרך יהרגו כל מחבל שימצאו וגם אם ימותו מאות חיילים זה עדיף על שחרור רוצחים שבוודאי עוד ירצחו מאות בני אדם אם יצאו לחופשי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחשיב את עצמי שמאלני וכו' אבל אני מאוד מקווה שיגידו להם ללכת לה**** ושאם הם רוצים אז נשחרר תמורתו את כל 500 האסירים שנתפוס מחר בבוקר בתור קלפי מיקוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדעה שלי מאוד קיצונית בנושא. אני מקווה שלא תקטלו אותי ישר ותנסו להבין את דברי.

למה חוטפים חיילים ולעיתים אף גופות? הם עושים את זה כי זו נקודת תורפה של מדינת . כל עוד נמשיך לשחרר אסירים בתמורה לחטופים הם ימשיכו לחטוף. למה שלא נגיד להם "לא". לא מוכנים לשחרר אסירים. תפוצצו לשליט את המוח. תמרחו אותו על הקיר. מותו של שליט ישמש נקודת תפנית. יותר לא ינסו לחטוף חיילים, כי הם יודעים שיותר זה לא עובד.

זה דבר איום, אבל טובת הכלל (מדינת ישראל) חשובה יותר מטובת הפרט. (משפחתו של שליט) לעיתים צריך לעשות החלטה קרה ומחושבת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדעה שלי מאוד קיצונית בנושא. אני מקווה שלא תקטלו אותי ישר ותנסו להבין את דברי.

למה חוטפים חיילים ולעיתים אף גופות? הם עושים את זה כי זו נקודת תורפה של מדינת . כל עוד נמשיך לשחרר אסירים בתמורה לחטופים הם ימשיכו לחטוף. למה שלא נגיד להם "לא". לא מוכנים לשחרר אסירים. תפוצצו לשליט את המוח. תמרחו אותו על הקיר. מותו של שליט ישמש נקודת תפנית. יותר לא ינסו לחטוף חיילים, כי הם יודעים שיותר זה לא עובד.

זה דבר איום, אבל טובת הכלל (מדינת ישראל) חשובה יותר מטובת הפרט. (משפחתו של שליט) לעיתים צריך לעשות החלטה קרה ומחושבת.

אני מבין את הרעיון שלך, אבל תחשוב אם אתה היית חטוף- היית מוכן לשמש את הדוגמא הזאת לחמאס? או היית מבין את המדינה אם היו עושים את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כולל 1000 אסירים לא?

לפי דעתי צריך לעשות

שניתן להם 1000 אסירים רק עם שליט חי

עם הוא מת אז נותנים להם רק 500

שגם ככה זה מחיר גדול.. אבל את כולם ניתן לחסל (וזה יקרה )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבני זונות בינתיים לא הראו שום סימן חיים ממנו. האם בכוונתינו להחזיר להם מאות שבויים עם גלונים של דם חפים מפשע על ידיהם, בתמורה לעוד גופה? עם כל הצער והכאב, לדעתי משפחת שליט צריכה להיות חזקה ולוותר אם יוודע שבנם אינו בין החיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...