ברשימת החמאס בתמורה לשליט: מפקד קארין איי וגדולי המרצחים - עמוד 12 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ברשימת החמאס בתמורה לשליט: מפקד קארין איי וגדולי המרצחים

big mam@

Recommended Posts

• תגובות 260
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אם אני זוכר נכון המקרה של ברוך גולדשטיין זה פיגוע ירי

ונזכיר את ארגון הפאדיון(זה ארגון פלסטיני שאומץ ב1956 באופן רשמי ע"י מצרים והפך לזרוע שלהם) שהתחיל את הפיגועים כבר ב1949

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1921-התחלת המאבק הערבי ביהודים(אין עדיין מדינת אפילו).

1949- התחילו התקפות הפאדיון(שהיה מבוסס על פליטים פלסטינים).

1965- פעולת הטרור הראשונה הפלסטיני המוצהרת.

16 באפריל 1993- פיגוע התאבדות ראשון.

יש משהו לא מובן??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נאמר שבאמת יהרגו אותו, אז מה? תהרוג את כולם? מה יהיה ההבדל בינך לבינם?

זה לא משחק של מי יותר צדיק...מחבל יעדיף לשחרר את החייל מאשר שאבא שלו ואמא שלו ימותו...

ותאמין לי שום ארגון טירור לא יעשה כלום על זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בולשיט. בפיגוע הקטלני ביותר' date=' במלון פארק, נהרגו 31 אנשים - שלושים ישראלים חפים מפשע והמחבל.

בהפצצה הקטלנית ביותר, חיסולו של שחאדה, נהרגו 16 אנשים - 15 פלשתינים חפים מפשע והמחבל שהיה היעד לחיסול.

ישנם המון פיגועים בהם נהרגו יותר מעשרה אזרחים, כמה הפצצות אתה מכיר שהן נהרגו יותר מעשרה אזרחים? אני חושב שאפשר לספור אותן על אצבעות כף יד אחת וישארו לך אצבעות לחיטוט באף.

רק שזה לא המצב בשטח. אנחנו לא גורמים לפיגועים - הפלשתינים עושים את זה. זה שהם ממציאים תירוץ, זו בעיה שלהם. אתה לא חייב לבלוע כל שטות שהם מאכילים אותך. כבר היו פיגועים לזכר יום השנה ה- 16.5 למשהו ופיגועי נקמה על חיסולים שלא היו ולא נבראו.

אגב, פיגועי ההתאבדות התחילו עוד לפני הטבח במערת המכפלה, כך שבכל מקרה התאוריה שלך לא מחזיקה.

אבל אצל השמאל (ראה דוגמה מוקדמת יותר לדר המחשבה המעוותת שמובילה לזה) הפלשתינים אף פעם לא אשמים. אם הם עושים משהו רע, זה בגלל שאנחנו גרמנו להם לעשות אותו.

[/quote']

זה לא מה שקורה?

אתה רוצה להגיד שפעולה כמו חיסול בלב עזה של אנשי ארגון מסויים כפעולת תגמול על פיגוע היא לא

"אז בפעם הבאה בה פלשתיני יתפוצץ עם כמה ישראלים חפים מפשע, נשלח F-16 שיפיל כמה פצצות בשטחים פלשתיניים מאוכלסים בצפיפות."

היא כן.

אתה יודע את זה שאתה נאצי או שאתה מסתיר את זה מעצמך?

אתה יודע את זה שיש לך תת-תרבות או שאתה מסתיר את זה מעצמך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת החשיבה המעוותת הזאת? "מה יתן לנו חייל אחד". אתה בסדר?

לא מפקירים חיילים בשטח אפילו אם זה חייל אחד תבין!

אני רוצה לראות שהיית אומר את זה על אח שלך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון שלא צריך להפסיק במאמצים לשחרורו אבל הדרישה לשחרר רוצחים לא קבילה בעליל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת החשיבה המעוותת הזאת? "לשחרר מחבלים". אתה בסדר?

לא מפקירים אזרחים במדינה אפילו אם זה בעד חייל אחד תבין!

אני רוצה לראות שהיית אומר את זה לאח שלך כשההורים נהרגו מפיגעו שלהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות. זה גלגל. צד אחד מתקיף - הצד השני מתקיף בחזרה וכך הלאה...

בחייאת? כלומר אם לא נגיב לפיגוע אחד או שלושה נשבור את מעגל האלימות? Been there, done that. לא עבד. הדרך היחידה שמצאנו שגורמת לאירגוני הטרור לרצות להפסיק (זמנית) את הפיגועים היא להיכנס באמ-אמ-אמא שלהם עד שהם יתחננו להפסקת אש.

לא ע"פ מה שרשום בוויקיפדיה - יש לך מקור אחר?

למה מקור אחר אם יש ויקיפדיה?

בשנות ה-90 הפכו פיגועי התאבדות לשיטה עיקרית של ארגוני הטרור הפלסטינים הפועלים נגד . בתחילה, על ידי הארגונים האיסלאמיים (חמאס והג'יהאד האיסלמי), ובתקופת אינתיפאדת אל אקצה גם על ידי ארגונים חילוניים.

פיגוע ההתאבדות הראשון בסדרה זו בישראל אירע ב-16 באפריל 1993, ליד מחולה בבקעת הירדן פיגוע בו נהרגו 2 אנשים (בנוסף למחבל) ונפגעו 5. בפיגוע ההתאבדות שלאחריו, שאירע בעפולה ב-6 באפריל 1994 (שעל פי התאריך העברי, כ"ה בניסן, חל בדיוק שנה לאחר הפיגוע במפגש מחולה), היו שמונה נרצחים. פיגוע זה אירע ארבעים יום לאחר הטבח במערת המכפלה שביצע ברוך גולדשטיין, ולטענת החמאס, שיזם פיגוע זה והתגלה כמוביל פיגועי ההתאבדות בישראל, הפיגוע היה הראשון בשרשרת פיגועי נקמה על הטבח. יש גם הקושרים בין גל פיגועים זה לבין חתימת הסכם אוסלו הראשון ב-13 בספטמבר 1993, שעקבותיו הוחל לעשות שימוש בחומר נפץ תקני שהוברח דרך הגבולות שנפרצו. כמו כן יש שקושרים זאת לתקופה בת השנה בה שהו מאות מגורשי החמאס בלבנון (במהלך שנת 1993) וייבוא השיטה משם עם חזרתם לשטחים.

תמיד נחמד לדעת על מה אתה מדבר.

שטויות. בחיים לא אמרתי שלפלסטינים אין חלק באשמה וגם לא שמעתי אף אחד אחר אומר את זה. סטיגמות מפגרות גם אני יכול להביא.

הבעיה היא שאתה טוען שחלק מהאשמה עלינו. הם רק רצו לשבת בשקט ואנחנו באנו ואילצנו אותם לפוצץ אוטובוסים מלאים באזרחים. אם רק לא היינו עושים את זה ואת זה, לא היו פיגועים.

זו אשליה שמאלנית נפוצה. הקורבן נושא בחלק מהאשמה כיוון שלו רק היה מתנהג אחרת, התוקף לא היה פוגע בו. וכמובן זו שטות, הרי ערבים התקיפו יהודים הרבה לפני גולדשטיין.

זה לא מה שקורה?

אתה רוצה להגיד שפעולה כמו חיסול בלב עזה של אנשי ארגון מסויים כפעולת תגמול על פיגוע היא לא

"אז בפעם הבאה בה פלשתיני יתפוצץ עם כמה ישראלים חפים מפשע, נשלח F-16 שיפיל כמה פצצות בשטחים פלשתיניים מאוכלסים בצפיפות."

היא כן.

אתה מקבל את העמדה הפלשתינית על קרביה וכרעיה, מה? כי אני יכול להבדיל בין מטרה צבאית ומטרה אזרחית, אתה (והם) לא מצליח. במקרה שלהם בכוונה, במקרה שלך, אני מקווה, זו סתם טיפשות ולא הברבריות הערבית. מחבל הוא מטרה צבאית לגיטימית, קו חמש הוא מטרה אזרחית שאינה לגיטימית. יש מבין?

כשמחבל פלשתיני עולה לקו חמש ומפוצץ את עצמו, הוא לא עושה את זה כדי לפגוע בטייס ששבוע לפני כן הטיל פצצה על בית ספר יסודי בעזה, הוא עושה את זה כדי להרוג כמה שיותר אזרחים ישראליים אקראיים. זה מה שהופך אותו לטרוריסט.

כשטייס מטיל פצצה על מבנה בו שוהה בכיר בג'יהאד האיסלמי, המטרה שלו אינה להרוג כמה שיותר פלשתינים תמימים שבמקרה שוהים בסביבה, הוא עושה את זה כדי להרוג את אותו מחבל.

כדי שזה יהיה אותו הדבר, אנחנו צריכים להטיל פצצות באקראי על מקומות מאוכלסים בצפיפות כדי להרוג כמה שיותר אזרחים תמימים שבמקרה נמצאים שם, ללא שום קשר למטרה צבאית לגיטימית. אתה מוזמן למצוא מקרה אחד כזה. מתי בפעם האחרונה שמעת על F-16 שמטיל פצצה של 250 קילו על שוק הומה אדם, סתם כדי להרוג כמה פלשתינים שרק אפשר? זה אף פעם לא קרה. לעזאזל, אפילו תהלוכות צבאיות של החמאס אנחנו לא מפציצים (הם מפציצים את עצמם, מאשימים אותנו ו- "נוקמים על ההתקפה הציונית").

הניסיון להשוות התקפה על מטרה צבאית לגיטימית שנעשתה תוך ניסיון לצמצם ככל האפשר את הנזק הסביבתי (קרי אזרחים תמימים שנפגעים), להתקפה שכל מטרתה פגיעה נרחבת ככל האפשר באזרחים תמימים, הוא מחלה שנפוצה בחוגי השמאל הקיצוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...